User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
48 sonuçtan 39 ile 48 arası

Konu: Samsung S10 Mu ? Huawei P30 Mu ?

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    P30 yerine mate 20 pro da bakabilirsin. Bir jenerasyon eski kalsa da işlemci vb donanımsal özellikleri aynı, şarj çok başarılı.
    YouTube
    DR.ECU

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu tür arafta kaldığım vakitlerde hepsiburada dan telefon alıp 14 gün kullanıp telefonun jelatinlere zarar vermeden iade ediyodum. Tavsiye ederim
    bu yuzden kanunlar ve değişim iade prosedurleri tuketiciden değil satıcıdan yana bu ülkede yakında mesafeli satıştada bu şekilde olursa şaşırmayın

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yekta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    P30 yerine mate 20 pro da bakabilirsin. Bir jenerasyon eski kalsa da işlemci vb donanımsal özellikleri aynı, şarj çok başarılı.
    Onlara da baktım güzel telefon S9 plus ile mate 20 pro cidden iyi telefonlar.

İndirim gelecek mi acaba biliyormusunuz ?
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Duz p30 alacagina s10 al gec.

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlara da baktım güzel telefon S9 plus ile mate 20 pro cidden iyi telefonlar.

İndirim gelecek mi acaba biliyormusunuz ?
    Yakın zamanda mate 30 serisini çıkaracaklar, o zaman fiyatları biraz daha düşer herhalde. Ben yurtdışından almıştım.
    Yeni serilerde google desteği olmayacakmış sanırım ama eski seriler için google desteği devam ettireceğini açıkladı bir süpriz olmazsa
    YouTube
    DR.ECU

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    s8+ , s9+ , p20 pro , mate 20 pro , mate 20x , p30 pro kullanmış ve aktif olarak p30 kullanan biri olarak yorum yapabilirim sanırım. Bu saydığım telefonlar öncesinde apple dan başkasi yalan derdim fakat şimdi nasıl apple a katlanmışım diyorum. Huawei markasi ile tanışmadan önce samsung benim için android dünyasının lideriydi ama tanıştıktan sonra işin öyle olmadığını anladim. Android ile optimizasyonu bu derece yüksek olan başka bir arayüz görmedim. Samsung da iyi hoş ama azda olsa takılma , uygulamadan atma gibi şeyleri asla yaşamadim. Kamera konusunda kendini fazlasıyla kanıtlamış durumda p30 serisi. Çevremdeki herkes benim telefonumla fotoğraf çekinmek istiyor. Şarj ise bitmek bilmiyor neredeyse tüm huawei telefonlarinda. Sabah 8 de şarjdan çıkardığım p30 , bu postu yazarken şarj %42 ve 5 saat ekran süresi mevcut. Android ile ilgili sorun yaşamadığı sürece her çıkan amiral gemisi seviyesi modelini deneyimleyeceğim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alper_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s8+ , s9+ , p20 pro , mate 20 pro , mate 20x , p30 pro kullanmış ve aktif olarak p30 kullanan biri olarak yorum yapabilirim sanırım. Bu saydığım telefonlar öncesinde apple dan başkasi yalan derdim fakat şimdi nasıl apple a katlanmışım diyorum. Huawei markasi ile tanışmadan önce samsung benim için android dünyasının lideriydi ama tanıştıktan sonra işin öyle olmadığını anladim. Android ile optimizasyonu bu derece yüksek olan başka bir arayüz görmedim. Samsung da iyi hoş ama azda olsa takılma , uygulamadan atma gibi şeyleri asla yaşamadim. Kamera konusunda kendini fazlasıyla kanıtlamış durumda p30 serisi. Çevremdeki herkes benim telefonumla fotoğraf çekinmek istiyor. Şarj ise bitmek bilmiyor neredeyse tüm huawei telefonlarinda. Sabah 8 de şarjdan çıkardığım p30 , bu postu yazarken şarj %42 ve 5 saat ekran süresi mevcut. Android ile ilgili sorun yaşamadığı sürece her çıkan amiral gemisi seviyesi modelini deneyimleyeceğim.
    Bende S10 ile P30 arasında kaldım hocam ikisininde olumsuz yönünü göremediğim için kararsız kaldım ve hala da alamadım belki diyorum birinden biri ucuzlar ve almama vesile olur Siz p30 aktif kullanıyorsunuz sanırım kamera olarak s10 dan iyi mi diyorsunuz ?

Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duz p30 alacagina s10 al gec.
    Siz hangisini kullanıyorsunuz hocam ?

Alıntı Yekta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda mate 30 serisini çıkaracaklar, o zaman fiyatları biraz daha düşer herhalde. Ben yurtdışından almıştım.
    Yeni serilerde google desteği olmayacakmış sanırım ama eski seriler için google desteği devam ettireceğini açıkladı bir süpriz olmazsa
    Sanırım eylül ayında bir hareketlenme olacak telefonlarda bekleyip görmek en mantıklısı ama google desteği olmaz ise biraz zorlanabilir insanlar..

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende S10 ile P30 arasında kaldım hocam ikisininde olumsuz yönünü göremediğim için kararsız kaldım ve hala da alamadım belki diyorum birinden biri ucuzlar ve almama vesile olur Siz p30 aktif kullanıyorsunuz sanırım kamera olarak s10 dan iyi mi diyorsunuz ?
    Kesinlikle p30 önde kamerada.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alper_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle p30 önde kamerada.
    Anladım hocam, genel anlamda memnunsunuz o zaman siz

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hort yapayım

Huawei P30 Pro 256GB Siyah Cep Telefonu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

linkteki siyah versiyonu bugün kendime sipariş ettim 3500TL civarlarına geldi bu dolar kuruna rağmen. daha önce eşime ilk çıktığında almıştım o zamanlar eski kurla bile 3800 civarına gelmişti.

bizde eskidikçe düşeceğine 8-10bin tl lere çıkmış.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler