User Tag List

13 sonuçtan 1 ile 13 arasý

Konu: Sjcam Musteri Temsilcisi(EMPEROR)

Yaþ
    28
    Þehir
    Türkiye/Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sjcam Musteri Temsilcisi(EMPEROR)

Herkese merhaba konuyu açma nedenim benim düştüğüm hataya düşmemeniz öncelikle uzun zamandır sjcam marka aksiyon kameralarının çeşitli ürünlerini kullandım yakın döneme kadar da garantiye ya da müşteri temsilcisine ihtiyaç duyacak bir durum yaşamamıştım sjcam m20 kameram aksiyon kabının içindeyken su alarak bozuldu olay burdan başlıyor müşteri temsilcisine ya da whatsapp hattından ulaşmanız çok zor 1 hafta numaralarını arayak ulaşmaya çalıştım ulaşamadım 2. hafta ulaştım kargo takip numaralarından gönderdim garantiye ürünü kullanıcı hatası diyip garantiye sokmadılar geri göndermeye kalktılar bende sürekli direterek kullanıcı hatası olmadığını söyledim kabın özelliği kamerayı zaten suda su geçirmemesini sağlamak her neyse konumuza dönecek olursak yeni kamera alma şartıyla belli bir fiyata bozuk kamerayı almaları konusunda direttim üstüne para koyarak çıkardıkları en son model kamerayı aldım bu kameram da yazın ön kabı çatladı yine aynı serüven müşteri temsilcine ulaşamadım 1-2 hafta whatsapptan iletişim bilgilerini alarak kamerayı gönderdim göndereli iki hafta oldu ne kameranız bize ulaştı işleme alındı şu aşama da ya da garantiye girmiyor gibi vs hiç bir mesaj ya da bilgi bana verilmedi whatsapp hatlarına her gün yazıyorum ürünün durumu nedir artık garantiyi sokmasa fiyatını söylese ücretli değişicem çatlayan kısmı sonuca varıyorum ki ulaşabilirsem kendilerine kameramı geri isticem
    (sjcam marka kameranın ne bir kullanımında ne de çekiminde hiç bir sorun yok görüntü kalitesi çok iyi sizden ricam bu distribütörü EMPEROR sitesinden alışveriÅŸ yaparken iki kere düşünmeniz yarın öbür gün cihazınız bozulursa garantiyi unutun olan size ve paranıza olur site bir çok siteye ürün sattığı için örnek n11 hepsiburada da gibi burdan aldığınız ürünlerin EMPEROR ŞİRKETÄ°NDEN OLMAMASINA DÄ°KKAT EDÄ°N) Turkiye'nin En Buyuk Yenilenmiş ve Outlet Alışveriş Sitesi Emperorr.com

Ferhat_V - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    34
    Þehir
    Polonya/Lodz
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    türkçe yazarmýsýn ?

Yaþ
    28
    Þehir
    Türkiye/Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese merhaba konuyu acma nedenim benim dustugum hataya dusmemeniz oncelikle uzun zamandýr sjcam marka aksiyon kameralarýnýn cesitli urunlerini kullandým yakýn doneme kadar da garantiye ya da musteri temsilcisine ihtiyac duyacak bir durum yasamamýstým sjcam m20 kameram aksiyon kabýnýn icindeyken su alarak bozuldu olay burdan baslýyor musteri temsilcisine ya da whatsapp hattýndan ulasmanýz cok zor 1 hafta numaralarýný arayak ulasmaya calýstým ulasamadým 2. hafta ulastým kargo takip numaralarýndan gonderdim garantiye urunu kullanýcý hatasý diyip garantiye sokmadýlar geri gondermeye kalktýlar bende surekli direterek kullanýcý hatasý olmadýðýný soyledim kabýn ozelligi kamerayý zaten suda su gecirmemesini saglamak her neyse konumuza donecek olursak yeni kamera alma sartýyla belli bir fiyata bozuk kamerayý almalarý konusunda direttim ustune para koyarak cýkardýklarý en son model kamerayý aldým bu kameram da yazýn on kabý catladý yine ayný seruven müsteri temsilcine ulasamadým 1-2 hafta whatsapptan iletisim bilgilerini alarak kamerayý gonderdim gondereli iki hafta oldu ne kameranýz bize ulastý isleme alýndý su asama da ya da garantiye girmiyor gibi vs hic bir mesaj ya da bilgi bana verilmedi whatsapp hatlarýna her gun yazýyorum urunun durumu nedir artýk garantiyi sokmasa fiyatýný söylese ucretli degisicem catlayan kýsmý sonuca varýyorum ki ulasabilirsem kendilerine kameramý geri isticem
    (sjcam marka kameranýn ne bir kullanýmýnda ne de cekiminde hiç bir sorun yok goruntu kalitesi cok iyi sizden ricam bu distributoru EMPEROR sitesinden alýsveris yaparken iki kere düsünmeniz yarýn obur gun cihazýnýz bozulursa garantiyi unutun olan size ve paranýza olur site bir cok siteye urun sattýðý icin ornek n11 hepsiburada da gibi burdan aldýgýnýz urunlerin EMPEROR SIRKETINDEN OLMAMASINA DIKKAT EDIN) Turkiye'nin En Buyuk Yenilenmiş ve Outlet Alışveriş Sitesi Emperorr.com

Yaþ
    28
    Þehir
    Türkiye/Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Ferhat_V Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    türkçe yazarmýsýn ?
    site sanýrým turkce karakter kabul etmiyor turkceden oldu bu simdi turkce karakterlerý kaldýrýp duzelttým

Yaþ
    34
    Þehir
    Polonya/Lodz
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bunlardan hepsiburada üzerinden sj5000wifi aldým..aldým alalýda hiç bir sorun yok..size denk gelmiþ elektronik alet sonuçta problem çýkarmasý þans meselesi.

su kabýna gelirsek eðer çok denize filan girip çýkýp kabý aç kapa yapýyorsanýz su almasý normal lastikler aþýnýp boþluk oluþturuyor ya da civatalar paslanýyor..buna dikkat etmek sizin sorumluluðunuz..

birde selfie çubuðu almýþtým suda kullanýlýr yazýyordu 1 kere kullandým her tarafý paslandý..ilanlarýnda her yazana inanmayýn yeterli..

Yaþ
    34
    Þehir
    Polonya/Lodz
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    garanti için de emperor la deðil sjcamtürkiye ile görüþün belki garanti dahil olabilir ama hiç sanmam..

Yaþ
    28
    Þehir
    Türkiye/Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bunlardan hepsiburada üzerinden sj5000wifi aldým..aldým alalýda hiç bir sorun yok..size denk gelmiþ elektronik alet sonuçta problem çýkarmasý þans meselesi.

su kabýna gelirsek eðer çok denize filan girip çýkýp kabý aç kapa yapýyorsanýz su almasý normal lastikler aþýnýp boþluk oluþturuyor ya da civatalar paslanýyor..buna dikkat etmek sizin sorumluluðunuz..

birde selfie çubuðu almýþtým suda kullanýlýr yazýyordu 1 kere kullandým her tarafý paslandý..ilanlarýnda her yazana inanmayýn yeterli..
    oncelikle benim sorunum kamerayla degil keske okudugunuzu dogru yorumlasanýz benim sorunum musteri hizmetleriyle emin olun kameranýn ne kadar hassas oldugunu ve civatalarýnýn ne turlu paslandýgýný biliyorum onu tecrube edicek kadar uzun sure kamera kullandým kameranýz bozulmus gibi dunursek 0212 514 26 66 bu numarayý ulasmaya calýsýn bir bakalým ulasabiliyor musunuz bu sýrket gunumuzde kullandýgýnýz býr cok markayý satýyor beným burda verdýgým ornek

Yaþ
    28
    Þehir
    Türkiye/Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    garanti için de emperor la deðil sjcamtürkiye ile görüþün belki garanti dahil olabilir ama hiç sanmam..
    sjcam turkýye zaten bu sýrket distribütöru adamlar

Yaþ
    47
    Þehir
    TÜRKÝYE/DATÇA
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=Ferhat_V;8605057...

..[/QUOTE]

Garanti kapsamýna bir þey kalmamýþ.Suya girmezsek su almama garantisi güzelmiþ.

Yaþ
    28
    Þehir
    Türkiye/Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý livaneli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    evet onu tecrube edýcek kadar kamera kullandým urunlerýmý gayet duzgun kullanýrým tuzlu sudan cýkardýgým gýbý de temýz suyla yýkarým kameranýn ýcýne de su sokmam plastýkler asýnmasýn diye

Yaþ
    34
    Þehir
    Polonya/Lodz
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý livaneli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu parça plastik ve lastik garantiye sokacaklarýný pek sanmýyorum o yüzden yaptým o yorumu..hani benimde plastik selfie çubuðum paslandý ne aradým ne de bir mesaj mail attým adamlara..
    ben firmayý savunmuyorum bu arada..ulaþamamanýz normal þikayet sitelerine yazýn onlar size ulaþsýn..

Yaþ
    28
    Þehir
    Türkiye/Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu parça plastik ve lastik garantiye sokacaklarýný pek sanmýyorum o yüzden yaptým o yorumu..hani benimde plastik selfie çubuðum paslandý ne aradým ne de bir mesaj mail attým adamlara..
    ben firmayý savunmuyorum bu arada..ulaþamamanýz normal þikayet sitelerine yazýn onlar size ulaþsýn..
    dediðim gibi tecrübeyle alakalý denize soktugunuz 15-20tllik demir pas yapar bende bu markanýn bir çok aparatý var ben çok alýp çöpe attým o selfie çubuklarýný denizde yeterince zaman geçirmediyseniz bilememiz normal o satýcý stratejisi 1500tl bahsettiðim kamera su geçirmez kabý deðil bizzat kameranýn kendi ön kamerasýnýn yanýndaki parça yüzeyi çatladý bende bunu garantiye giriyorsa deðiþim yapmak için girmiyorsa ücretli deðiþim yapmak için gönderdim bu whatsapp konuþmalarý da elimde mevcut kendi sitelerine mail dahil her türlü ulaþma aracýný denedim zaten bu aþamaya dünden gelmedim gerekli yerlere þikayetimi bugün yaptým ama ben ýsrar ediyorum verdiðim numaraya ulaþamýcaðýnýza yarýn isterseniz bir deneyin

Yaþ
    47
    Þehir
    TÜRKÝYE/DATÇA
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ...hani benimde plastik selfie çubuðum paslandý ne aradým ne de bir mesaj mail attým adamlara..
    ... Allah da seni güldürsün.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler