User Tag List

Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sjcam Müşteri Temsilcisi(EMPEROR) REZİLLİĞİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sjcam Müşteri Temsilcisi(EMPEROR) REZİLLİĞİ

Herkese merhaba konuyu açma nedenim benim düştüğüm hataya düşmemeniz öncelikle uzun zamandır sjcam marka aksiyon kameralarının çeşitli ürünlerini kullandım yakın döneme kadar da garantiye ya da müşteri temsilcisine ihtiyaç duyacak bir durum yaşamamıştım sjcam m20 kameram aksiyon kabının içindeyken su alarak bozuldu olay burdan başlıyor müşteri temsilcisine ya da whatsapp hattından ulaşmanız çok zor 1 hafta numaralarını arayak ulaşmaya çalıştım ulaşamadım 2. hafta ulaştım kargo takip numaralarından gönderdim garantiye ürünü kullanıcı hatası diyip garantiye sokmadılar geri göndermeye kalktılar bende sürekli direterek kullanıcı hatası olmadığını söyledim kabın özelliği kamerayı zaten suda su geçirmemesini sağlamak her neyse konumuza dönecek olursak yeni kamera alma şartıyla belli bir fiyata bozuk kamerayı almaları konusunda direttim üstüne para koyarak çıkardıkları en son model kamerayı aldım bu kameram da yazın ön kabı çatladı yine aynı serüven müşteri temsilcine ulaşamadım 1-2 hafta whatsapptan iletişim bilgilerini alarak kamerayı gönderdim göndereli iki hafta oldu ne kameranız bize ulaştı işleme alındı şu aşama da ya da garantiye girmiyor gibi vs hiç bir mesaj ya da bilgi bana verilmedi whatsapp hatlarına her gün yazıyorum ürünün durumu nedir artık garantiyi sokmasa fiyatını söylese ücretli değişicem çatlayan kısmı sonuca varıyorum ki ulaşabilirsem kendilerine kameramı geri isticem
    (sjcam marka kameranın ne bir kullanımında ne de çekiminde hiç bir sorun yok görüntü kalitesi çok iyi sizden ricam bu distribütörü EMPEROR sitesinden alışveriş yaparken iki kere düşünmeniz yarın öbür gün cihazınız bozulursa garantiyi unutun olan size ve paranıza olur site bir çok siteye ürün sattığı için örnek n11 hepsiburada da gibi burdan aldığınız ürünlerin EMPEROR ŞİRKETÄ°NDEN OLMAMASINA DÄ°KKAT EDÄ°N) Turkiye'nin En Buyuk Yenilenmiş ve Outlet Alışveriş Sitesi Emperorr.com

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    türkçe yazarmısın ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese merhaba konuyu acma nedenim benim dustugum hataya dusmemeniz oncelikle uzun zamandır sjcam marka aksiyon kameralarının cesitli urunlerini kullandım yakın doneme kadar da garantiye ya da musteri temsilcisine ihtiyac duyacak bir durum yasamamıstım sjcam m20 kameram aksiyon kabının icindeyken su alarak bozuldu olay burdan baslıyor musteri temsilcisine ya da whatsapp hattından ulasmanız cok zor 1 hafta numaralarını arayak ulasmaya calıstım ulasamadım 2. hafta ulastım kargo takip numaralarından gonderdim garantiye urunu kullanıcı hatası diyip garantiye sokmadılar geri gondermeye kalktılar bende surekli direterek kullanıcı hatası olmadığını soyledim kabın ozelligi kamerayı zaten suda su gecirmemesini saglamak her neyse konumuza donecek olursak yeni kamera alma sartıyla belli bir fiyata bozuk kamerayı almaları konusunda direttim ustune para koyarak cıkardıkları en son model kamerayı aldım bu kameram da yazın on kabı catladı yine aynı seruven müsteri temsilcine ulasamadım 1-2 hafta whatsapptan iletisim bilgilerini alarak kamerayı gonderdim gondereli iki hafta oldu ne kameranız bize ulastı isleme alındı su asama da ya da garantiye girmiyor gibi vs hic bir mesaj ya da bilgi bana verilmedi whatsapp hatlarına her gun yazıyorum urunun durumu nedir artık garantiyi sokmasa fiyatını söylese ucretli degisicem catlayan kısmı sonuca varıyorum ki ulasabilirsem kendilerine kameramı geri isticem
    (sjcam marka kameranın ne bir kullanımında ne de cekiminde hiç bir sorun yok goruntu kalitesi cok iyi sizden ricam bu distributoru EMPEROR sitesinden alısveris yaparken iki kere düsünmeniz yarın obur gun cihazınız bozulursa garantiyi unutun olan size ve paranıza olur site bir cok siteye urun sattığı icin ornek n11 hepsiburada da gibi burdan aldıgınız urunlerin EMPEROR SIRKETINDEN OLMAMASINA DIKKAT EDIN) Turkiye'nin En Buyuk Yenilenmiş ve Outlet Alışveriş Sitesi Emperorr.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    türkçe yazarmısın ?
    site sanırım turkce karakter kabul etmiyor turkceden oldu bu simdi turkce karakterlerı kaldırıp duzelttım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bunlardan hepsiburada üzerinden sj5000wifi aldım..aldım alalıda hiç bir sorun yok..size denk gelmiş elektronik alet sonuçta problem çıkarması şans meselesi.

su kabına gelirsek eğer çok denize filan girip çıkıp kabı aç kapa yapıyorsanız su alması normal lastikler aşınıp boşluk oluşturuyor ya da civatalar paslanıyor..buna dikkat etmek sizin sorumluluğunuz..

birde selfie çubuğu almıştım suda kullanılır yazıyordu 1 kere kullandım her tarafı paslandı..ilanlarında her yazana inanmayın yeterli..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    garanti için de emperor la değil sjcamtürkiye ile görüşün belki garanti dahil olabilir ama hiç sanmam..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bunlardan hepsiburada üzerinden sj5000wifi aldım..aldım alalıda hiç bir sorun yok..size denk gelmiş elektronik alet sonuçta problem çıkarması şans meselesi.

su kabına gelirsek eğer çok denize filan girip çıkıp kabı aç kapa yapıyorsanız su alması normal lastikler aşınıp boşluk oluşturuyor ya da civatalar paslanıyor..buna dikkat etmek sizin sorumluluğunuz..

birde selfie çubuğu almıştım suda kullanılır yazıyordu 1 kere kullandım her tarafı paslandı..ilanlarında her yazana inanmayın yeterli..
    oncelikle benim sorunum kamerayla degil keske okudugunuzu dogru yorumlasanız benim sorunum musteri hizmetleriyle emin olun kameranın ne kadar hassas oldugunu ve civatalarının ne turlu paslandıgını biliyorum onu tecrube edicek kadar uzun sure kamera kullandım kameranız bozulmus gibi dunursek 0212 514 26 66 bu numarayı ulasmaya calısın bir bakalım ulasabiliyor musunuz bu sırket gunumuzde kullandıgınız bır cok markayı satıyor benım burda verdıgım ornek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    garanti için de emperor la değil sjcamtürkiye ile görüşün belki garanti dahil olabilir ama hiç sanmam..
    sjcam turkıye zaten bu sırket distribütöru adamlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=Ferhat_V;8605057...

..[/QUOTE]

Garanti kapsamına bir şey kalmamış.Suya girmezsek su almama garantisi güzelmiş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet onu tecrube edıcek kadar kamera kullandım urunlerımı gayet duzgun kullanırım tuzlu sudan cıkardıgım gıbı de temız suyla yıkarım kameranın ıcıne de su sokmam plastıkler asınmasın diye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu parça plastik ve lastik garantiye sokacaklarını pek sanmıyorum o yüzden yaptım o yorumu..hani benimde plastik selfie çubuğum paslandı ne aradım ne de bir mesaj mail attım adamlara..
    ben firmayı savunmuyorum bu arada..ulaşamamanız normal şikayet sitelerine yazın onlar size ulaşsın..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu parça plastik ve lastik garantiye sokacaklarını pek sanmıyorum o yüzden yaptım o yorumu..hani benimde plastik selfie çubuğum paslandı ne aradım ne de bir mesaj mail attım adamlara..
    ben firmayı savunmuyorum bu arada..ulaşamamanız normal şikayet sitelerine yazın onlar size ulaşsın..
    dediğim gibi tecrübeyle alakalı denize soktugunuz 15-20tllik demir pas yapar bende bu markanın bir çok aparatı var ben çok alıp çöpe attım o selfie çubuklarını denizde yeterince zaman geçirmediyseniz bilememiz normal o satıcı stratejisi 1500tl bahsettiğim kamera su geçirmez kabı değil bizzat kameranın kendi ön kamerasının yanındaki parça yüzeyi çatladı bende bunu garantiye giriyorsa değişim yapmak için girmiyorsa ücretli değişim yapmak için gönderdim bu whatsapp konuşmaları da elimde mevcut kendi sitelerine mail dahil her türlü ulaşma aracını denedim zaten bu aşamaya dünden gelmedim gerekli yerlere şikayetimi bugün yaptım ama ben ısrar ediyorum verdiğim numaraya ulaşamıcağınıza yarın isterseniz bir deneyin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ...hani benimde plastik selfie çubuğum paslandı ne aradım ne de bir mesaj mail attım adamlara..
    ... Allah da seni güldürsün.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler