User Tag List

Sayfa 173/691 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon
13126 sonuçtan 3.269 ile 3.287 arası

Konu: iPhone & iPad & iOS Hakkında Herşey ( sorular & sorunlar )

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada itunes ta nasıl bir program görmek isterdiniz?
    şu olsaydı kesin yüklerdim telefonuma ama yok, dediğiniz app ile ilgili fikirleriniz dikkate alınır tabiiki karşılığı olacak

herşey var itunes ta diye bir şey yok.. örneğin yaptığım 2 app nin 2 si de itunes ta yok o yuzden hayal gücü max olsun
    Olur mu , yada var mı bilmiyorum ama;;
    *iPad için wifi hotspot
    *Youtube dan video yada mp3 indirme programı
    *Guzel bir oto teyp skini seklinde , hoş bı mp3 çalar (iPad için)
    *Birden fazla font ve yazı boyutunu içeren bı not alma programı (genelde bir metin icinde tek font ve yazı boyutu içeriyor not alma programları ,,, başlık , alt çizme vss mümkün olmuyor)
    Şimdilik bunlar geliyor aklıma ,,, boş kafayla illaki farklı seyler bulunabilir.

crused - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anlatamadım..

örneğin atıyorum, sigara bırakma programı. (gerçi var o)
    işte sen şu gün bıraktım diyeceksin, o hergün sayacak şu gün şu oldu vucudunda, bu gün bu oldu, şu kadar kara geçtin paran cebinde kaldı, şu kadar ömrün uzadı, bla bla bla

ya da işte tatile gitmek için otel seçme programı.. online çalışmayacak, offline çalışacak program. yani 3g ya da wifi bağlı değilse bile program çalışabilecek.

ilk level offline.. online app lar çok daha sonra.. önce acemilik atayım..

böyle aklınıza gelen enteresan ya da işlevsel birşeyler.. ama oyun olmasın.. onun çok farklı bir yapısı söz konusu

elimdeki iki program zaten yürüyor devam ediyor.. en son görüşleriniz için caps ler ekleyeceğim.
    bu istediğim başka bir app için fikir talebi
    aslind bi app aramistim yok genelde de bi cok kisi bulammis. hani beyaz show da bi kulaklik mikrofon oyunu gibi bisey varya kulakligi takiyor sesi 2-3 saniye gec gidiyor konusamiyor bunun gibi bisey olsa aslinda fena olmaz :

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahmet öncelikle teşekkürler..

bazı şeyleri apple izin verdiği ölçüde yapabiliyorsunuz.
    sms attırmıyor örneğin.. o platform tabu.. dokunamıyorsun "call" platformuna da keza.. bri noktaya kadar dokunduruyor.. çok emin olmasam da font da bu fazla dokundurmadığı konulardan birisi.. dolayısıyla tıkanıyoruz ki not alma programı da yüzlerce var..

senin en beğendiğin aslında geliştirilirse çok iyi olur dediğin bir app varsa onu toparlayabiliriz belki.. ama bu kadar not alma programı varken öyle bir app nin çok şansı olacağını düşünmüyorum. ama değerlendiririz yine birlikte.. olmayacak bişey değil..

download, wifi, media player vs gibi programlar da yüzlerce çok sıcak gelmedi bunlar bana..

daha enteresan fikirler çıkar senden eminim çünkü çok ilgilisin ve meraklısın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı crused Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslind bi app aramistim yok genelde de bi cok kisi bulammis. hani beyaz show da bi kulaklik mikrofon oyunu gibi bisey varya kulakligi takiyor sesi 2-3 saniye gec gidiyor konusamiyor bunun gibi bisey olsa aslinda fena olmaz :
    programın amacını anlamadım.. eğlence amaçlı?
    böyle bir programı 0.99 dan satın alır mıydın?
    yapılabilir belki bilmiyorum. araştırmak incelemek lazım.

bir ara skirtup diye bir app vardı.
    ekranda bir tane etek giymiş bir kız, telefonun altındaki mikrofona üflediğinizde kızın üzerindeki etek havalanıyordu.
    çok basit bir mantığı vardı.
    basit anlatımla, iki tane video dosyası vardı, mikrofonda gürültü olduğunda bir kod tetikleniyor, ikinci video devreye giriyordu, böylelikle kızın eteği alttan üflediğimiz için havalanıyor gibi bir görüntü oluyordu.
    bu cydia dan yüklendi bildiğim kadarıyla.
    böyle salak bir program peynir ekmek gibi indirilir.
    orjinallikse orjinal.. eğlenceli.. bilmeyen birisine gösterdiğinde ohaaa repliği alabileceğin basit ve orjinal bir app başka bir örneği de yok..

bu eğlence başlığı altında olabilecek bir şey örneğin..
    itunes ta çok fazla kategori var..

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olur mu , yada var mı bilmiyorum ama;;
    *iPad için wifi hotspot
    *Youtube dan video yada mp3 indirme programı
    *Guzel bir oto teyp skini seklinde , hoş bı mp3 çalar (iPad için)
    *Birden fazla font ve yazı boyutunu içeren bı not alma programı (genelde bir metin icinde tek font ve yazı boyutu içeriyor not alma programları ,,, başlık , alt çizme vss mümkün olmuyor)
    Şimdilik bunlar geliyor aklıma ,,, boş kafayla illaki farklı seyler bulunabilir.
    pioneer 8600 görünümlü mp3 çalar ne güzel olurdu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ALPER-VNS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pioneer 8600 görünümlü mp3 çalar ne güzel olurdu
    onun yerine pioneer teyplere bluetooth ile bağlanan app var.
    aynı theme yüklenerek yapılabilir belki bu bluetooh özelliği de eklenerek.. siz iphone dan sesi yükselttiğinizde otomobildeki teybin de sesi yükselecek.. ilginç olabilir.. evet..

crused - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla degil 0.99 $ 10 $ verirdim. arkadaslar arasinda baya rabet gorecek bi uygulama olurdu . mesela burda 5 -6 kisi bi araya geldikmi muhabet kisa zmanda iphone baglaniyo herkes yeni uygulamalarini felan palasiyo keyifli oluyor mesela bole bi uygulama olsa eminim ki kapis kapis olur cunki hem emsali yok hemde eglenceli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı crused Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla degil 0.99 $ 10 $ verirdim. arkadaslar arasinda baya rabet gorecek bi uygulama olurdu . mesela burda 5 -6 kisi bi araya geldikmi muhabet kisa zmanda iphone baglaniyo herkes yeni uygulamalarini felan palasiyo keyifli oluyor mesela bole bi uygulama olsa eminim ki kapis kapis olur cunki hem emsali yok hemde eglenceli.
    tamam peki inceleyelim o zaman

bu arada fikir veren arkadaşların fikirleri ile ilgili inceleme sonuçlarını da paylaşacağım.
    oluyor, olmuyor, yapılacak, vs diye. ücretli çıkarsa (ki free çıksa bile bir süre sonra ücretli olma ihtimali yüksek), o fikri sahibinden çalmış olmayacağım. daha sonra ayrıntılarını veririm düşüncelerimin..

zaten buraya yazılanlar kaldığı sürece kimin fikri olduğu ortada olacak.

elimdeki 2 app biraz olgunlaşsın, fikirlerinizi değerlendirip hayata geçirmeye başladığımda bilginiz oluyor olacak.

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahmet öncelikle teşekkürler..

bazı şeyleri apple izin verdiği ölçüde yapabiliyorsunuz.
    sms attırmıyor örneğin.. o platform tabu.. dokunamıyorsun "call" platformuna da keza.. bri noktaya kadar dokunduruyor.. çok emin olmasam da font da bu fazla dokundurmadığı konulardan birisi.. dolayısıyla tıkanıyoruz ki not alma programı da yüzlerce var..

senin en beğendiğin aslında geliştirilirse çok iyi olur dediğin bir app varsa onu toparlayabiliriz belki.. ama bu kadar not alma programı varken öyle bir app nin çok şansı olacağını düşünmüyorum. ama değerlendiririz yine birlikte.. olmayacak bişey değil..

download, wifi, media player vs gibi programlar da yüzlerce çok sıcak gelmedi bunlar bana..

daha enteresan fikirler çıkar senden eminim çünkü çok ilgilisin ve meraklısın
    Aynen font a müdahale mümkün degilse ayrıca bi not programı gereksiz ,,,çok başarılı programlar mevcut

İlgi ,merak daha çok ihtiyacı karşılamak amaçlı abi ,, işim gereği ofisimiz pc neredeyse ,, mobil olabilmenin en büyük yardımcısda iPad suan benim için..hem görsellerimizi sunabilmek , Hem uzak masaüstü ile çizimlerimizi , dosya aktarımlarımızı yapabilmek büyük kolaylık..(bu arada gecen hafta bahsettigim gibi ankaradayim ve tavsiyen üzerine kurduğum logmein sayesinde islerimi yürütüyorum abi, saolasin tekrardan)

Android zamanı tubemate adında bi program vardı...acar acmaz Youtube çıkıyor , seçtiğimiz videoyu tikladiimizda mp3 olarak yada video olarak indirme seçenekleri sunuyordu.o kolaylıkta iOS için bı program varmı bilmiyorum ama ben çok arıyorum o kolaylığı.

Hayal gücünü zorlayıp fantazik acıdan baktığımızda da ; iPadimi bul özelliği gibi iTunes kullanıcı adı ve şifresi ile bağlanıp karsı tarafın kamerasına bağlanabilmeye yarayan bı program oluşturulabilir belki..bilgisiz bı gözle , yüzeysel olarak baktığımda iPadimi bul da karsının gps ine bağlanıyor ,, o oluyorsa kamera da olabilir belki.

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Engin abi millet forumda nasıl ilginç evlilik teklifi yapılır diye konular açıyordu.

Sende Sende ilginç evlilik tekliflerinin olduğu bi app yapabilirsin.hatta şöyle cicili bicili yaparsan hatunlarında dikkatini çeker

hee bide apple store da hep ciftler için app ler var (3D kamasutra 3D positions vb.) sende yalnız arkadaşlarımız için elizabetle mutlu mesut vakit geçirebilecekleri bi app yapabilirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    şuda olabilir cihazın hangi ülkeden alındığını ve üretim tarihini gösteren bi app olabilir.kullanıcı seri numarası vb. bilgiyi girdikten sonra cihazın üretildiği ülke tarih bilgisinin yanında şu kadar gün saat gibi bilgi veren bi sayaç da eklenebilir.Ama bunlar parayla satılırmı bilemem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Buldum buldum jb deki activatörün görevini yapan bi app yap 10 dolar olsa alırım.

DERAN_TUYNER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Engin kardeşim ben uzun zamandır bir terazi appi arıyorum şöyleki işim gereği somun nipel salmastra tarzı şeyleri tartmam gerekiyor sanırım ıphonun ekranında da bu laptopların touchpadlerindeki gibi parmagın basma şiddetini algılayan bir sistem yok o yuzden benim buldugum appler genelde cihazın alt ortasına yuksek bir şey koydurup gyro yu kullanıyor ve ister istemez hata payı tolerans dısında kalıyor eğer bu tarz bir uygulama yaparsan cok satar ve satmasına da yardımcı olurum

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buldum buldum jb deki activatörün görevini yapan bi app yap 10 dolar olsa alırım.
    hacı abi o tür programlar iphone'da jb'siz yapılabilecek olsa yüz kere yapılırdı zaten.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hacı abi o tür programlar iphone'da jb'siz yapılabilecek olsa yüz kere yapılırdı zaten.
    belki bi umut

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    belki bi umut
    ios işte umutları köreltiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ios işte umutları köreltiyor
    olsun hacı ios candır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olsun hacı ios candır
    yine başladık
    Golf MKVII 1.6 Tdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı efe_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine başladık
    konu sönük gidiyor renk getiriyorum arada

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler