User Tag List

Sayfa 503/691 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
13126 sonuçtan 9.539 ile 9.557 arası

Konu: iPhone & iPad & iOS Hakkında Herşey ( sorular & sorunlar )

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iPhone sahipleri yeni Galaxy’leri 30 gün ücretsiz deneyebilecek
    Apple-Samsung çekişmesi bitecek gibi durmuyor. Genellikle tek taraflı olsa da ikili her fırsatta birbiriyle didişmekten çekinmiyor. Samsung’un henüz piyasaya çıkan yeni nesil amiral gemileriyle birlikte rekabetin kızışmasını bekliyorduk elbette. Ve bu konuda fitili ilk ateşleyen yine Samsung oldu.

Güney Koreli şirket yeni nesil üst düzey telefonları Galaxy Note 5 ve S6 edge+ için ilginç bir kampanya başlattı. En büyük rakibinden kullanıcı “çalmak” için hiçbir fırsatı kaçırmayan şirket, iPhone kullanıcılarına özel 30 günlük ücretsiz deneme günleri başlattı. Samsung’un Ultimate Test Drive programına kayıt yapan kullanıcılar, Galaxy Note 5 ve S6 edge+ modellerini 30 gün boyunca deneme şansı bulacaklar. Ne yazık ki yalnızca Amerika’da geçerli olan kampanyanın diğer ülkelere gelip gelmeyeceği belli değil.

golfcu0101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bağlama işlemini nasıl yapıyorsunuz ? Kablo, wifi, bluetooth ? Kablo olmadan olmuyor diye biliyorum
    kablosuz wifi ile ama olmuyor
    artık corc-i zamanı cdti

R.S.C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer iphone6s zamlardan etikelinip 3000 TL civarı plusta 3500 civarı çıkarsa Note 5 ciddi satar.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler bu what'sapp isine dikkat edin,benim arkadas kizdan habersiz telefonunu almis QR Kodunu okutmus.
    Kiz evde bizimki pcyi acmis yazismalarini canli okuyordu,teknolojiden anlamayanlar aman dikkat (androiddi telefonu)

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iPhone sahipleri yeni Galaxy’leri 30 gün ücretsiz deneyebilecek
    Apple-Samsung çekişmesi bitecek gibi durmuyor. Genellikle tek taraflı olsa da ikili her fırsatta birbiriyle didişmekten çekinmiyor. Samsung’un henüz piyasaya çıkan yeni nesil amiral gemileriyle birlikte rekabetin kızışmasını bekliyorduk elbette. Ve bu konuda fitili ilk ateşleyen yine Samsung oldu.

Güney Koreli şirket yeni nesil üst düzey telefonları Galaxy Note 5 ve S6 edge+ için ilginç bir kampanya başlattı. En büyük rakibinden kullanıcı “çalmak” için hiçbir fırsatı kaçırmayan şirket, iPhone kullanıcılarına özel 30 günlük ücretsiz deneme günleri başlattı. Samsung’un Ultimate Test Drive programına kayıt yapan kullanıcılar, Galaxy Note 5 ve S6 edge+ modellerini 30 gün boyunca deneme şansı bulacaklar. Ne yazık ki yalnızca Amerika’da geçerli olan kampanyanın diğer ülkelere gelip gelmeyeceği belli değil.
    yalnız iyice birşeyini çıkarmışlar
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iphone sapıttı iyice bu aralar, son numarası şu, galericen e-posta atmaya çalışıyorum, kilitlenip kalıyor. Anında ilet işaretli olmasına rağmen mail güncellemiyor.
    Kapatıp açmak gerekiyor illaki..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay arkadaş whatsapp ı kurayım dedim whatsapptan gösteriyorum görmüyor hata veriyor.

Acaba terastayım ortam ışığı az diye mi ?
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hallettim farklı bir siteden girmişim

Neyse bu zımbırtıyı skype msn vs. gibi indiremiyor muyuz acaba
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bu what'sapp isine dikkat edin,benim arkadas kizdan habersiz telefonunu almis QR Kodunu okutmus.
    Kiz evde bizimki pcyi acmis yazismalarini canli okuyordu,teknolojiden anlamayanlar aman dikkat (androiddi telefonu)
    whatsapp web menüsünde qr kodu taranmış pcler görünüyor istedigin zamn silebilirsin kıllanan arada kontrol etsin kafası rahat olsun

Alıntı Draniela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hallettim farklı bir siteden girmişim

Neyse bu zımbırtıyı skype msn vs. gibi indiremiyor muyuz acaba
    Hayır
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu olay çok sakat he gidip kaçak kayıt etsen sonra okusan cinayet sebebi bile bulursun. amk deli dürtmüş gibi otur oku ne konuşmuş ne yapmış dünya minare diyip geçmek lazım
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6+ kullanmaktayım. Telefonu geç şarj olan var mı ? Güncellemeden sonra sanki biraz daha geç dolmaya başladı. %3 falan dı şarz a taktım, yaklaşık 4 saatte full oldu.. Aynı sorunu yaşayan var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 var bende ama öyle bir sorun yaşamadım. Şöyle bir şey yapsan, telefonun şarjını telefon kapanana kadar kullan. 1 2 saat dinlendir kapalıyken şarja tak%100 olduktan sonra da 1 2 saat bekle kalibre etsin pil kendini belki sorun düzelir ?
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 var bende ama öyle bir sorun yaşamadım. Şöyle bir şey yapsan, telefonun şarjını telefon kapanana kadar kullan. 1 2 saat dinlendir kapalıyken şarja tak%100 olduktan sonra da 1 2 saat bekle kalibre etsin pil kendini belki sorun düzelir ?
    daha önce böyle olmuyordu da güncellemeden sonra oldu. Eğer acil bir işim varsa zaten, ipad in bataryası ile şarj ediyorum, max 30 dakikaya full

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    8.4.1 den bahsediyoruz dimi ?

30 dk iyi baya maşallah bende 6 var baya hızlı şarj oluyor ama 30 dk gibi bir süre değil
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    8.4.1 den bahsediyoruz dimi ?

30 dk iyi baya maşallah bende 6 var baya hızlı şarj oluyor ama 30 dk gibi bir süre değil
    8.4.1 aynen ama o normal 6 şarj ı ile değil o süre varsa eğer ipad yada macbook şarjı onunla dene amper daha fazla olduğu için daha hızlı şarj ediyor.

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6+ kullanmaktayım. Telefonu geç şarj olan var mı ? Güncellemeden sonra sanki biraz daha geç dolmaya başladı. %3 falan dı şarz a taktım, yaklaşık 4 saatte full oldu.. Aynı sorunu yaşayan var mı ?
    bende 5den 6 plusa geçtim şarj çok yavaş doluyor fakat resmen 2 katı uzun sürede bitiyor, netten araştırdım batarya güçlü olduğu için doldururken 1a adaptörler güçsüz kalıyormuş 2a ipad adaptörü daha hızlı dolduruyormuş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CasabLanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 5den 6 plusa geçtim şarj çok yavaş doluyor fakat resmen 2 katı uzun sürede bitiyor, netten araştırdım batarya güçlü olduğu için doldururken 1a adaptörler güçsüz kalıyormuş 2a ipad adaptörü daha hızlı dolduruyormuş
    Evet, amper i daha fazla olduğu içşn daha hızlı dolduruyor. Fakat ne kadar sağlıklı pil açısından bilmiyorum. Çok acil dışarı çıkıcaksam sadece ipad şarj ı ile dolduruyorum. Ufakta yavaş doldurmaya başladı nedensizce yada bana öyle geliyor..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet, Kamerada sorun var diye Artı servise vermiştim. Bir şey yok format atıldı geri verdiler ve bugünde şöyle bir haber ile karşılaştım
    Aynı sorunu yaşayan varsa, gece camera çekimlerinde sorun yaşayan olursa kaçırmasın.
    pple geçtiğimiz yıl eylül ayında yeni nesil iPhone’ları büyük bir şölenle tanıtmış, radikal tasarım değişiklikleri ve büyük ekran sürprizi kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamıştı. Ancak her şeye rağmen yeni nesil iPhone’lar kusursuz değildi. Bükülme skandalı bir yana iPhone’ların öne çıkan en önemli özelliği, yani kamerası bazı modellerde arızalı çıkmıştı. Apple sonunda o arızalı kameralar için değişim programı başlattığını resmen duyurdu.

iPhone 6’ları kapsamayan, yalnızca iPhone 6 Plus’larda rastlandığı belirtilen kamera arızası, arka kamerayla çekilen fotoğrafların zaman zaman blurlu çıkmasına sebep oluyor. Bu arızayı gidermek için başlatılan iSight kamera değişim programı, eylül 2014 ve ocak 2015 arası üretilen modelleri kapsıyor. Yukarıda verdiğimiz bağlantı adresine giderek telefonunuz seri numarasını yazdıktan sonra telefonunuzun değişim programına uygun olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz. Eğer uyuyorsa Apple mağazalarına giderek iPhone 6 Plus’ınızın kamerasının değişmesini talep edebilirsiniz. Bu programın Türkiye’de de geçerli olduğunun altını çizelim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler