User Tag List

Sayfa 619/691 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669 ... SonSon
13126 sonuçtan 11.743 ile 11.761 arası

Konu: iPhone & iPad & iOS Hakkında Herşey ( sorular & sorunlar )

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 haftadır İPhone 6+ ile bir sorun yaşamaktayım.
    Daha önceleri gece uykudan önce şarjdan çıkardığımda %100 şarj olan telefonum sabah uyandığımda %99 oluyordu.
    Son iki haftadır ise gece %100 olarak şarjdan aldığım telefonum sabah %84 dolu oluyor. Şarjım gün içinde de benzer bir şekilde daha hızlı düşüyor.

Benzer sorunu son zamanlarda yaşayan var mıdır acaba?

Pil bölümünden hangi uygulamanın şarjı yediğini görebilirsin. Belki sorun sonradan yüklediğin bi uygulamadır.
    Instagram: mutusgarage

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    telefonum ipadim hepsi ios 9.3.5 de
    10 a yukseltmeyi dusunuyorum fakat, daha sonra geri donebilmek icin blobs alabilir miyim?

apple tarafindan imzalanmayan versionlar icin de shsh2 blob alinabiliyor mu?
    Built to fall....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ranthor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    telefonum ipadim hepsi ios 9.3.5 de
    10 a yukseltmeyi dusunuyorum fakat, daha sonra geri donebilmek icin blobs alabilir miyim?

apple tarafindan imzalanmayan versionlar icin de shsh2 blob alinabiliyor mu?
    Bildiğim kadarıyla geri alınamıyor. Zaten yeni sürümler çıktıktan kısa bir süre sonra geri dönüş kapanıyor.

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    yok elinde blob varsa geri donebiliyor musssun ama blob alma kismin anlamadim, eski version oluyor mu olmuyor mu diye
    Built to fall....

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu ı phone ama ben yinede burada sorayım , s6 edge nin camı kırıldı , komple ekran değişmesi gerekiyor deniyor.

Ama şöyle satılan ekranlarda var , bunlar iş görmez mi ?
    Tahmini Teslimat Zamanı

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu ı phone ama ben yinede burada sorayım , s6 edge nin camı kırıldı , komple ekran değişmesi gerekiyor deniyor.

Ama şöyle satılan ekranlarda var , bunlar iş görmez mi ?
    Tahmini Teslimat Zamanı
    bunların dokunmatik devresi yok. Eğr onla beraber alabilirsen ekranı iyi bir usta birleştirebilir. Ama tavsiye etmem.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir süredir 2.el ipad air ve air2 kovalıyorum. Air 650-800 civarı, air2 ise 800-1000 civarına alınabilecek cihazlar var.
    Yeni çıkan ipad 9.7 32gb modelini ise bugün için 1325 liraya sıfır garantili alabiliyorum.

Tableti airdrop üzerinden foto paylaşıp incelemek maksadıyla alacağım. Arada film ve web için de kullanırım. Hangisini almak mantıklı sizce?

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar bende de macbook pro var , pili değişmesi gerekiyo, pili sipariş edip bi yerde taktırmak istiyorum, var mı ankarada bildiğiniz bi yer? cepa'daki servise sordum 2 katı fiyat istediler, retina olduğu için kasa da değişmeli dendi, youtube'da videolara baktım kasa değişmesi gerekmiyor.
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlginç bir sorun ile karşı karşıyayım sanırım. Cihazım 6s. Cihaz kendi kendine rehberimde olmayan yabancı numaraları arama yapıyor. Az önce yabancı bir numaradan 5 adet çağrı geldiğini farkettim. Bir başka numaradan 2 adet çağrı gelmiş. Döndüm aradım ben sizi aramadım dedi 2 kişide. Whatsaptan sesli arama da cevapsız çağrı gözüküyor , ama hiç çağrı geldiğini farketmedim , telefon çalmadı. Son yazılımı şimdi yüklüyorum... Sizce neden olabilir yazılımsal mı yoksa board da mı problem olabilir ?
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir süredir 2.el ipad air ve air2 kovalıyorum. Air 650-800 civarı, air2 ise 800-1000 civarına alınabilecek cihazlar var.
    Yeni çıkan ipad 9.7 32gb modelini ise bugün için 1325 liraya sıfır garantili alabiliyorum.

Tableti airdrop üzerinden foto paylaşıp incelemek maksadıyla alacağım. Arada film ve web için de kullanırım. Hangisini almak mantıklı sizce?
    Yeni 9.7yi tavsiye ederim. işinizi fazlasıyla görür acıkcası hepsi görür ancak 0 cihaz pil sıkıntısı olmayacak..

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlginç bir sorun ile karşı karşıyayım sanırım. Cihazım 6s. Cihaz kendi kendine rehberimde olmayan yabancı numaraları arama yapıyor. Az önce yabancı bir numaradan 5 adet çağrı geldiğini farkettim. Bir başka numaradan 2 adet çağrı gelmiş. Döndüm aradım ben sizi aramadım dedi 2 kişide. Whatsaptan sesli arama da cevapsız çağrı gözüküyor , ama hiç çağrı geldiğini farketmedim , telefon çalmadı. Son yazılımı şimdi yüklüyorum... Sizce neden olabilir yazılımsal mı yoksa board da mı problem olabilir ?
    İcloud adresini başka cihazda mı açtınız?

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İcloud adresini başka cihazda mı açtınız?
    Önceki cihazım gözüküyordu , icloud hesaplarımda. Az önce sildim o cihazı.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

dulger007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamun aleyküm, iphone 5s,6s,7 plus ta dahil bu 3 telefondada arama geldiği zaman ekrana görüntü gelmiyor titreşim ve ses oluyor ama görüntü gelmiyor sadece 2 kez güç butonuna basınca geliyor öyle oluncada gelen aramayı reddediyor birde ekran kilitliyken parmak iziyle açmak için home butonuna bastığımda ekrana görüntü gelmiyor aynı şekilde 2 kez güç butonuna basmak zorunda kalıyorum. İphone 6s cihazımı servise gönderdim 2. kez çözemiyorlar onu beklemeden iphone 7 plus aldım ondada aynısı oldu kilit ekranını açmak için touch id ye basınca titreşim oluyor ama ekrana görüntü gelmiyor işin garip tarafı benim telefonu bir başkası kullanınca o problemler olmuyor. Yeni icloud hesabı açtım sim kart değiştim defalarca resetleyip yeni iphone olarak kurdum çözemedim serviste çözemedi. Kusura bakmayın uzun oldu bu problemi benden başka yaşıyan varmı çözümünü bilen varmı ? Konuda açtım burayada yazmak istedim

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sende olan sorun o an telefonu eline başkası aldığında düzeliyor mu ? Yoksa farklı zamanlarda mı oluyor bu ?

Başkasının sim kartını takıp kullanmayı deneyin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtngn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende olan sorun o an telefonu eline başkası aldığında düzeliyor mu ? Yoksa farklı zamanlarda mı oluyor bu ?

Başkasının sim kartını takıp kullanmayı deneyin
    O an alıp başka sim kartı takılınca düzeliyor. Sim kartımıda yeniledim yine faydası olmadı şizofren edecek en son bu sorun beni. Bugün ip7 de aldım oda yapmaya başladı aynı problemleri. Telefonu elime almaya korkar oldum :/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dulger007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm, iphone 5s,6s,7 plus ta dahil bu 3 telefondada arama geldiği zaman ekrana görüntü gelmiyor titreşim ve ses oluyor ama görüntü gelmiyor sadece 2 kez güç butonuna basınca geliyor öyle oluncada gelen aramayı reddediyor birde ekran kilitliyken parmak iziyle açmak için home butonuna bastığımda ekrana görüntü gelmiyor aynı şekilde 2 kez güç butonuna basmak zorunda kalıyorum. İphone 6s cihazımı servise gönderdim 2. kez çözemiyorlar onu beklemeden iphone 7 plus aldım ondada aynısı oldu kilit ekranını açmak için touch id ye basınca titreşim oluyor ama ekrana görüntü gelmiyor işin garip tarafı benim telefonu bir başkası kullanınca o problemler olmuyor. Yeni icloud hesabı açtım sim kart değiştim defalarca resetleyip yeni iphone olarak kurdum çözemedim serviste çözemedi. Kusura bakmayın uzun oldu bu problemi benden başka yaşıyan varmı çözümünü bilen varmı ? Konuda açtım burayada yazmak istedim
    Up.. arkadaşlar yardım edecek çözümünü bilen yada bu sorunu benim gibi yaşayan yok mu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    severek kullandıgım 6s plus ımdan 2 gündür nefret eder hale geldim.
    Facebook instagram gibi uygulamalarda. Ekran yukarı aşağı hareket ederken sanki takılmaya basladı.
    Orjinal ekran garanti devam ediyor. göndersemmi acaba değişime? başına gelen çözümünü bilen varmı.
    #KGdetanirlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bana iPhone 7 plus 32/128 gb kampanyalı fiyat lazım (apple garabtili-ist). Kız arkadaşıma acil almamız gerekiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bi sorum olucak durum biraz karışık İphone 7 kullanıyorum ama sanırım bu özellik bütün İos10'larda mevcut..Ana ekrandayken ekranı hafifçe aşağı çekince bi bölüm açılıyo hani "Siri Uygulama Önerileri" ve arama bölümü var..Burdaki arama bölümüne ne yazarsak telefondaki bütün uygulamaların (twitter, face, instagram vs.) o arama yapılan kelime ile ilgili geçmişi çıkıyo..Şimdi can alıcı soru..Bu geçmişi nasıl sileriz ? Uygulamayı silmeyi, telefonu sıfırlamayı bile düşündüm Umarım güzel bi cevabı vardır
    Umut Kukul - F30 320iED

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler