User Tag List

Sayfa 620/691 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670 ... SonSon
13126 sonuçtan 11.762 ile 11.780 arası

Konu: iPhone & iPad & iOS Hakkında Herşey ( sorular & sorunlar )

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün telefonu şarja taktım, sabah baktım açılmıyo. Şarj olmuyo şuan, neden olduğuna dair bir fikrim yok. Başına gelen oldu mu, servise vericem öncesinde sorayım dedim. Bir den fazla orjinal kabloyla denedim, evdeki diğer iphone ipadler de sorunsuz çalışıyo kabolar. Şarj olmayan cihaz ip7.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı WeLeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bi sorum olucak durum biraz karışık İphone 7 kullanıyorum ama sanırım bu özellik bütün İos10'larda mevcut..Ana ekrandayken ekranı hafifçe aşağı çekince bi bölüm açılıyo hani "Siri Uygulama Önerileri" ve arama bölümü var..Burdaki arama bölümüne ne yazarsak telefondaki bütün uygulamaların (twitter, face, instagram vs.) o arama yapılan kelime ile ilgili geçmişi çıkıyo..Şimdi can alıcı soru..Bu geçmişi nasıl sileriz ? Uygulamayı silmeyi, telefonu sıfırlamayı bile düşündüm Umarım güzel bi cevabı vardır
    Ne yazarsan çıkıyor ama mesela whatsappta geçmiş konuşmalardan arıyor (konuşmayı silersen çıkmaz) twitterda kişilerinden arıyor ya da facebook, web vs. Sildiğin bi aratmayı çıkmıyor bende

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yazarsan çıkıyor ama mesela whatsappta geçmiş konuşmalardan arıyor (konuşmayı silersen çıkmaz) twitterda kişilerinden arıyor ya da facebook, web vs. Sildiğin bi aratmayı çıkmıyor bende
    Twitter aramasında hiç bişey yok hatta geçmiş veri kullanımıda sıfırladım ama yinede oraya bişey yazdığım zaman eskiden profiline girdiğim kişiler çıkıyo..
    Umut Kukul - F30 320iED

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Twitter aramasında hiç bişey yok hatta geçmiş veri kullanımıda sıfırladım ama yinede oraya bişey yazdığım zaman eskiden profiline girdiğim kişiler çıkıyo..
    Çok denedim ama çıkmadı kardeşim malesef. Zaten telefona senden başkası dokunmuyorsa dert etme, he yenge falan varsa sıfırla telefonu her şeyi sonra da dikkatli ol biraz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok denedim ama çıkmadı kardeşim malesef. Zaten telefona senden başkası dokunmuyorsa dert etme, he yenge falan varsa sıfırla telefonu her şeyi sonra da dikkatli ol biraz
    Dün az kalsın patlıyodum ondan sonra kafam dank etti zaten Sanırım telefonu sıfırlamaktan başka çare yok ?
    Umut Kukul - F30 320iED

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bi sorum olucak durum biraz karışık İphone 7 kullanıyorum ama sanırım bu özellik bütün İos10'larda mevcut..Ana ekrandayken ekranı hafifçe aşağı çekince bi bölüm açılıyo hani "Siri Uygulama Önerileri" ve arama bölümü var..Burdaki arama bölümüne ne yazarsak telefondaki bütün uygulamaların (twitter, face, instagram vs.) o arama yapılan kelime ile ilgili geçmişi çıkıyo..Şimdi can alıcı soru..Bu geçmişi nasıl sileriz ? Uygulamayı silmeyi, telefonu sıfırlamayı bile düşündüm Umarım güzel bi cevabı vardır
    Ayarlar/ genel/ spotlight araması/ siri önerileri'ni kapatırsanız sorununuz düzelecektir.

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KGüneyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    severek kullandıgım 6s plus ımdan 2 gündür nefret eder hale geldim.
    Facebook instagram gibi uygulamalarda. Ekran yukarı aşağı hareket ederken sanki takılmaya basladı.
    Orjinal ekran garanti devam ediyor. göndersemmi acaba değişime? başına gelen çözümünü bilen varmı.
    Geçen gün aynısı başıma geldi hatta mesaj yazarken de yavaştı restart yapınca düzeldi
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semprimena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayarlar/ genel/ spotlight araması/ siri önerileri'ni kapatırsanız sorununuz düzelecektir.
    Abi çok teşekkür ederim Önerileri kapattığımda olmadı ama alttaki uygulamalardan Twitter'ı kapattığım zaman sorun çözüldü..Tekrardan çok teşekkür ederim çok mutlu oldum
    Umut Kukul - F30 320iED

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya arkdslar ıphone 6s kullanıyorum arka planda muzk nasıl dınlrım safarıden acıyrm sonra ana menuye donuyrm kapanıyr sonra muzık ısrateıne tekrar basıyrm devam etmıyr sarkı telefonun ıcındekı muzıkler calıyr sebebı nedır
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    3 yıldır iphone 6 kullanıyorum telefonumdan aşırı memnunum genelde 2 yılda pert eder değişirdim. Ama son 2 aydır telefon şarja bağımlı yaşıyor %14 şarj varken kapanmaya başladı bazende birden %1 oluyor. Bataryam öldü sanırım daha önce başına gelip yaptıran varmı yeni pil takılınca eski sağlığına kavuşurmu kavuşursa ücreti ne kadar olur aşağı yukarı. İphone 7 almak istemiyorum tıpa tıp aynılar üstelik arada fiyat farkı çok.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkdslar ıphone 6s kullanıyorum arka planda muzk nasıl dınlrım safarıden acıyrm sonra ana menuye donuyrm kapanıyr sonra muzık ısrateıne tekrar basıyrm devam etmıyr sarkı telefonun ıcındekı muzıkler calıyr sebebı nedır
    Yazdığınız dili pek anlamamakla birlikte
    Fizy kullanmayı denediniz mi?
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spotify,fizy iş görür

dulger007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dulger007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm, iphone 5s,6s,7 plus ta dahil bu 3 telefondada arama geldiği zaman ekrana görüntü gelmiyor titreşim ve ses oluyor ama görüntü gelmiyor sadece 2 kez güç butonuna basınca geliyor öyle oluncada gelen aramayı reddediyor birde ekran kilitliyken parmak iziyle açmak için home butonuna bastığımda ekrana görüntü gelmiyor aynı şekilde 2 kez güç butonuna basmak zorunda kalıyorum. İphone 6s cihazımı servise gönderdim 2. kez çözemiyorlar onu beklemeden iphone 7 plus aldım ondada aynısı oldu kilit ekranını açmak için touch id ye basınca titreşim oluyor ama ekrana görüntü gelmiyor işin garip tarafı benim telefonu bir başkası kullanınca o problemler olmuyor. Yeni icloud hesabı açtım sim kart değiştim defalarca resetleyip yeni iphone olarak kurdum çözemedim serviste çözemedi. Kusura bakmayın uzun oldu bu problemi benden başka yaşıyan varmı çözümünü bilen varmı ? Konuda açtım burayada yazmak istedim
    Bir güncel, bir umut

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone 7 plus ekranını akıllı tvye atmak için hdmi kablolar var önerir misiniz?
    birde eski telefondaki watsapı aynen yeni telefona aktarmak istiyorum konuşmalar falan kaybolmadan kendim nasıl yaparım 2 cihazda app kimliğiyle bağlı
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Gokhan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iPhone 6 10.2.1 sürüm telefonum var, ne yedekleme yapabiliyorum (PC ve iCloud dahil) ne de itunes üstünden güncelleme yapabiliyorum.

100 GB boş yer olmasına rağmen bilgisayarda, yedekle dediğimde bu pc üzerinde yeteri kadar boş alan olmadığından yedekleme yapılamıyor hatası veriyor.

DCIM klasöründen fotoğrafları almak istediğimde tümünü seçip kopyalasam bile üçte birini alıyor.

2 gündür kafayı yedirtecek, farklı pc'lerde de denedim ama aynı aynı.

Telefondan güncelleme yapmak şu olaylardan sonra korkuttu açıkçası göçer mi falan diye ama bir fikri/yardımı olabilecek varsa çok sevinirim.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 4s kullanıyordum hala ama bugün itibariyle miyadını doldurdu. Sizce 6 32gb mı yoksa SE 32 gb mi almalıyım? Hemen hemen aynı fiyattalar. SE ile 6S özellikleri aynıymış sanırım, tam emin olamadım ama

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gokhan43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iPhone 6 10.2.1 sürüm telefonum var, ne yedekleme yapabiliyorum (PC ve iCloud dahil) ne de itunes üstünden güncelleme yapabiliyorum.

100 GB boş yer olmasına rağmen bilgisayarda, yedekle dediğimde bu pc üzerinde yeteri kadar boş alan olmadığından yedekleme yapılamıyor hatası veriyor.

DCIM klasöründen fotoğrafları almak istediğimde tümünü seçip kopyalasam bile üçte birini alıyor.

2 gündür kafayı yedirtecek, farklı pc'lerde de denedim ama aynı aynı.

Telefondan güncelleme yapmak şu olaylardan sonra korkuttu açıkçası göçer mi falan diye ama bir fikri/yardımı olabilecek varsa çok sevinirim.
    Genel anlamda güncellemelerde en azından ara güncellemelerde silinme olmuyor ama her ihtimale karşı çökerse diye yedek almak şart.
    Bütün fotoğrafları birden seçip pc'ye atmaya çalışıyorsanız atmaz. 20-20, 30-30 seçip atarsanız muhtemelen pc'ye kopyalar.
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 4s kullanıyordum hala ama bugün itibariyle miyadını doldurdu. Sizce 6 32gb mı yoksa SE 32 gb mi almalıyım? Hemen hemen aynı fiyattalar. SE ile 6S özellikleri aynıymış sanırım, tam emin olamadım ama
    6 yerine kesinlikle SE tavsiye ederim. 6S'ten ayıran ön kamerası ve 3D touch, ekran harici benim bildiğim fark yok.

Gokhan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncelleme yaptım ama nafile.

İşin garibi, evdeki diğer 2 adet iphone yedeklenebiliyor hem de eski sürüm, benim telefon yedeklenmiyor Telefonda ne gibi bir sorun olabilir ki bir de pcde boş yer yok hatası verdiriyor çözemedim.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gokhan43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncelleme yaptım ama nafile.

İşin garibi, evdeki diğer 2 adet iphone yedeklenebiliyor hem de eski sürüm, benim telefon yedeklenmiyor Telefonda ne gibi bir sorun olabilir ki bir de pcde boş yer yok hatası verdiriyor çözemedim.
    Son güncellemeyi telefondan mı yaptın?

Tel ile wifi üzerinden yapılan güncellemelerde wifi ın anlık cevap vermemesi yüklemeyi durdurmuyor ancak eksik dosya ile tamamladığından böyle abuk durumlarla karşılaşılabiliyor.

Fotoları sabırla 3te1 3te1 kurtarıp, itunes tan telefona yeniden yazılım yükleyin. Son güncelleme sonrası aldığınız yedeği kurmayın, yeni bir iphone olarak başlatın.

Deneyin, sorun çözüldüyse yedekten sadece rehberi alıp tekrar deneyin.

Bu gibi bozukluklarda telefon düzelse bile hata modu yedeklemenin geri yüklenmsiyle tekrar kendini gösterebiliyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler