User Tag List

Sayfa 594/691 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644 ... SonSon
13126 sonuçtan 11.268 ile 11.286 arası

Konu: iPhone & iPad & iOS Hakkında Herşey ( sorular & sorunlar )

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim beynim yandı Anlayamadım :s
    Ahahaha nasıl tarif edeyim Bak resimdekinden biraz daha fazla yana açtığını düşün

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Draniela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim telefon sıfırlandı aralık ayının 15 inde garanti bitiyordu iyi oldu

macbook air garantiye vereceğim. Daha önceden veren var mı nasıl oluyor? (Macten bahsediyorum )

iphone gibi değişim mi oluyor?

bu arada şuan 10 saat üstü kullanım gidiyor.

güncelleme ile iyileştirme mi geldi yoksa telefon yeni diye mi böyle?

%3 teyken 10 saat 16 dakika gösteriyordu
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @mrtngn

ben yanağıma dayadığımdan sorun yok. Sen de daya, sen de mutlu ol

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende artık mecburen öle yapıyorum @EREN34

Gunes G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tertemiz 128gb 6s plus turkcellden alinma garantisi devam ediyor, kaca satabilirim ya da istedigim android telefonla takas edebilecegim, bu islemi hakkiyla, adam kaziklamaya calismadan yapabilecegim biri ya da bir yer var midir?
    You call it turbo lag , i call it foreplay ...

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hangi yetkili servisi öneriyorsunuz iphone için?

Tr garantili İphone 6 bi buçuk yıldır kullanıyordum.şarj bitmeden kapanmaya başladı, tekrar şarja takınca yüzde kaçta kapandıysa orda açılıyor.%60 da %50 de kafasına göre utanmasa tam doluyken kapancak.Şarjda su gibi gidiyor.Belli ki batarya garanti süresi içinde ömrünü tamamlamış.

Aynı sorunla arkadaşım maltepedeki tele servise verdi cihazını bir hafta sonra yeni cihazla değiştirdiler.bende ona güvenerek dün verdim bugün mesaj geldi."cihazınız belirttiğiniz şikayetler doğrultusunda tüm testlerden başarıyla geçmiştir" belli ki umursamamışlar aynı sorunlu cihazı sağlam bu diye geri veriyorlar.O yüzden sorunu mu çözecek yetkili bir apple servisi arıyorum?
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Enes-x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tr garantili İphone 6 bi buçuk yıldır kullanıyordum.şarj bitmeden kapanmaya başladı, tekrar şarja takınca yüzde kaçta kapandıysa orda açılıyor.%60 da %50 de kafasına göre utanmasa tam doluyken kapancak.Şarjda su gibi gidiyor.Belli ki batarya garanti süresi içinde ömrünü tamamlamış.

Aynı sorunla arkadaşım maltepedeki tele servise verdi cihazını bir hafta sonra yeni cihazla değiştirdiler.bende ona güvenerek dün verdim bugün mesaj geldi."cihazınız belirttiğiniz şikayetler doğrultusunda tüm testlerden başarıyla geçmiştir" belli ki umursamamışlar aynı sorunlu cihazı sağlam bu diye geri veriyorlar.O yüzden sorunu mu çözecek yetkili bir apple servisi arıyorum?
    Aynı durum başıma geldi cihaz tüm testlerden başarı ile geçmiştir diye müşteri hızmetlerını aradım bıraz kaynadıktan sonra cihazınız gelsın aynı durum devam ederse cıhazı teslım almadan arayın dedıler. Yazılım güncellemesi yapıp göndermişler. Hemen aradım üst departmandan bırıyle görustum tekrar servise gönderdiler cihaz değişimi oldu.

Şöyle bi durum varmış;önce telefonu verdiğiniz bayinin kendi bünyesindeki teknik servisi incelıyor tabı bi halt edemedıklerı için telefon güncellenip yazılım yüklenip geri gönderiliyor. Aynı sorun devam ettiği taktirde bu sefer direk gebzedeki apple'ın kendi servisine gidiyor. Değişim vs olcaksa direk burası ilgileniyor veya onay verıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtngn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı durum başıma geldi cihaz tüm testlerden başarı ile geçmiştir diye müşteri hızmetlerını aradım bıraz kaynadıktan sonra cihazınız gelsın aynı durum devam ederse cıhazı teslım almadan arayın dedıler. Yazılım güncellemesi yapıp göndermişler. Hemen aradım üst departmandan bırıyle görustum tekrar servise gönderdiler cihaz değişimi oldu.

Şöyle bi durum varmış;önce telefonu verdiğiniz bayinin kendi bünyesindeki teknik servisi incelıyor tabı bi halt edemedıklerı için telefon güncellenip yazılım yüklenip geri gönderiliyor. Aynı sorun devam ettiği taktirde bu sefer direk gebzedeki apple'ın kendi servisine gidiyor. Değişim vs olcaksa direk burası ilgileniyor veya onay verıyor
    Tele serviste mi oldu? Eşiminde iphone aynı durumda. O şekilde çözelim bizde.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Enes-x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Enes aynı sorun bendede vardı. Pil sanmıştım şarj entegresi denen yer bozulmuş. Sebebi orjinal olmayan kablo adaptör ve taşınabilir şarj aleti geçmiş olsun.

Yetkili servislerden şikayetçi isen cihaz seri numaran yada appsore giriş yaptığın hesabın ile apple sitesine giriş yap kayıt oluştur dönüş yaparlar.

İlk başta reset atmanı isteyecekler itunes üzerinden yapılan reset bilgilerini yedeklediğine emin ol. Sonrasında çözülmezse cihazı tekrar servise vermen için yönlendirecekler.

Sıvı teması varsa yada ekranı çatlak ise yada alındığı tarihten 2 yıl geçmişse cihazın garanti dışıdır. Piyasada yaptırman gerekir. Ben 250 TLye şarj entegresi yaptırmıştım ekran çatlak olduğu için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugun 5s i emekli edip, 6s plus aldım yurt dısı. pasaport kaydı yapıcam ocak sonu gibi.

sarjı sanırım 5s e göre baya iyi gibi geldi bana ama telefon trafik tabelası gibi iki elle yazıyorum mesajı.
    #KGdetanirlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pil ömrü mutlaka fazla olucaktır, daha büyük pil mevcut. Ben ilk defa Samsung a dönücem S8 ile
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 2012 mid MacbookAir 13" cihazımın sonunda pili uyarı verdi. Şarj %15den sonra performans inanılmaz azalıyor. Pil değişimi ile ilgili önerebileceğiniz güzel bir servis var mıdır? Sanırım değiştirme zamanımız geldi. Zaten pil üzerinde ünlem işareti çıkıyor.
    :ramo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tele serviste mi oldu? Eşiminde iphone aynı durumda. O şekilde çözelim bizde.
    Yok benım pupa yetkılı serviste oldu ama farketmez hepsinde durum bu şekilde işliyor. Mağazaların ve çalışanların belli puan ve yetkileri varmış. Kimisi gebze apple'a göndermedende değişim yapabiliyor. Puanı,kıdemı vs yetmeyen mağazalarda önce kendi bünyesinde tamir işlemine sokuyor düzelmezse gebze apple'a gönderiyor.

Yapmanız gereken telefonu teslim almadan yada aldıysanız cok zaman geçmeden direk Apple ile görüşün düzelmediğini sorunun devam ettiğini mğadur olduğunuzu belirtin. onlar kıdemlı departmanı yönlendiriyorlar ciddi ciddi prof şekilde ilerliyor süreç

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok benım pupa yetkılı serviste oldu ama farketmez hepsinde durum bu şekilde işliyor. Mağazaların ve çalışanların belli puan ve yetkileri varmış. Kimisi gebze apple'a göndermedende değişim yapabiliyor. Puanı,kıdemı vs yetmeyen mağazalarda önce kendi bünyesinde tamir işlemine sokuyor düzelmezse gebze apple'a gönderiyor.

Yapmanız gereken telefonu teslim almadan yada aldıysanız cok zaman geçmeden direk Apple ile görüşün düzelmediğini sorunun devam ettiğini mğadur olduğunuzu belirtin. onlar kıdemlı departmanı yönlendiriyorlar ciddi ciddi prof şekilde ilerliyor süreç
    Apple id ile randevu alınan yerden iletişime geçiyoruz sanırım?

Önce telefonun satıcısı olan Koç Sistem'in servisine götüreceğim sanırım. Bir el atsınlar, sonrasında Apple ile iletişime geçmek gerekecek sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Apple id ile randevu alınan yerden iletişime geçiyoruz sanırım?

Önce telefonun satıcısı olan Koç Sistem'in servisine götüreceğim sanırım. Bir el atsınlar, sonrasında Apple ile iletişime geçmek gerekecek sanırım
    0216 282 15 11. Koç sisteme götürmedende arayın kayıt oluşturun problemı,sorunu onlarda bilsinler ki önündeki süreç daha hızlı ve kolay işler. Biraz saf yap telefonu servis anlamında nereye verebilirim gibilerinden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0216 282 15 11. Koç sisteme götürmedende arayın kayıt oluşturun problemı,sorunu onlarda bilsinler ki önündeki süreç daha hızlı ve kolay işler. Biraz saf yap telefonu servis anlamında nereye verebilirim gibilerinden
    Allah tuttuğunu altın eylesin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gelişmeleri bekliyorum

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10.2 gelmiş bulunmakta

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pil ile ilgili sorun yaşayanlar;

Batarya reset deneyin. En azından bir süre pil biraz kendine geliyor.

Telefonunuzu %0 olup kapanana kadar kullanın. Bu süreçte ara ara şarj etmeyin. Tamamen kapanmasını bekleyin. %1'e geldiğinde şaşırtıcı derecede uzun süre dayandığını göreceksiniz.
    Şarj tamamen bitip telefon açılmayacak vaziyete gelince, 1-2 saat bekletin. Buradaki süreç ne kadar uzun olursa, recovery o kadar etkili oluyormuş.?....
    Telefonunuzu belli bir süre sonra şarja takıp; tamamen şarj olana kadar çıkarmayın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler