User Tag List

Sayfa 651/691 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661 ... SonSon
13126 sonuçtan 12.351 ile 12.369 arası

Konu: iPhone & iPad & iOS Hakkında Herşey ( sorular & sorunlar )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar amcamda İsviçreden gelme bi iphone var. Hangi hattı takarsak takalım çalışmıyor. Bunlara sırp ve bosna hatları dahil. Sorun ne olabilir sizce.

Benim tahmin ettiğim isviçrede satın alınırken olan bi durumla alakalı

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semprimena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Winx media trans denedinizmi ?
    bakayım şimdi ama pro su ücretli ise gene sınırlamalı aktarım yapacak trıal de heralde.

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Whatsapp dünden beri bu ekranda , bir türlü açılmadı. Silip tekrar yükledim , nafile.

Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit olmadığı için ; Dünden beri icloud dan geri yükleme yapmıyor. Zaten kendiliğinden silmişti. Saçmaladı iyice. Fikri olan var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türktelekomdan hala taahüdü süren cihazımın bu gün imei sorgulayark baktığımda ithalat yolu ile kaydedilen cihaz olarak çıkıyor.Bunun nedeni ni bilen varmı dır?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rehberi yani numaraları kaydedebiliceğimiz, yedekleyebiliceğimiz bi program var mıdır ?
    Umut Kukul - F30 320iED

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Apple Store'dan indirilen ücretli uygulamalara ve tüm uygulama içi satın almalara %18 KDV eklendi. Hayırlı olsun.

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı WeLeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rehberi yani numaraları kaydedebiliceğimiz, yedekleyebiliceğimiz bi program var mıdır ?
    Hattınız Turkcell ise lifebox indirip yedekleyebilirsiniz
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açıkcası onu indirdim ama tam olarak anlayamadım..Yedekliyorum ama programı kapatıp tekrar girdiğimde herhangi bi işlem çıkmıyo.. @_driver_

Bu arada hattım Turkcell evet..
    Umut Kukul - F30 320iED

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birşey sormak istiyorum telefonu garantiye vereceğim için evdeki eski ip4'e simi taktım herşey sorunsuzdu çalışıyor falan...Babamın icloud açık olduğu için bende sıfırlayım gitsin telefonu dedim ama telefonu geri açamıyorum sim kartı taktığımda servis yok yazıyor.Servis olmadığı içinde ilk etkinleştirme basamağını geçemiyorum.Başına gelen var mı ? Çözüm nedir ?

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @WeLeT sol üstteki menü bölümünden telefon rehberi kısmına gelerek yedekleyebilir ya da telefonunuza geri yükleyebilirsiniz
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 5 ay önce 7+ 32 GB Siyah alıp pasaporta kaydettim, satıp X almak ne kadar mantıklı sizce? Oda aynı şekil yurtdışı cihazı olacak.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

omco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 5 ay önce 7+ 32 GB Siyah alıp pasaporta kaydettim, satıp X almak ne kadar mantıklı sizce? Oda aynı şekil yurtdışı cihazı olacak.
    1 yıldır kullandığım 7plus'tan X'e dün geçtim. İlk olarak plus cepte taşıması açısından "niye aldım bunu dedirtiyordu", X cepte hiç rahatsız etmiyor. Ama X'in diğer iPhone modellerine göre bir kaç pratik olmayan ya da hoşuma gitmeyen özelliği var.

1) Şarj yüzdesi normal ekranda görünmüyor, sağ üstten aşağı çekmeniz lazım. (wifi, bluetooth vs açtığımız bölüm sağ üstten geliyor ama el alışıyor hemen)
    2) Çoklu Görev'de uygulamaları yukarı itip kapatamıyorsunuz. Uygulama silmek için basılı tuttuğumuz gibi basılı tutup sol üstte çıkan kapatma simgesine dokunarak uygulama tamamen kapatılıyor.
    3) Neredeyse uygulamaların tamamı ekrana tam olarak uyumlu ama herhangi bir uygulamada video izlerken tam ekran olmuyor, üstten ve alttan siyah kısım kalıyor. Snapchat'te fotoğraflar tam ekrana sığmıyor şimdilik, ilerde düzeltilecektir elbet tabi.

Ama en büyük ve en güzel artısı: Kilitli ekranda başkası telefona baktığında gelen mesajlar vs sadece "Bildirim" yazıyor, başkası okuyamıyor.

Kısacası; normalde bozulana kadar bir telefonu kullanırım, ki şimdi de o yüzden değiştirdim. Eğer telefonunuzda bir problem yoksa bence 7plus ile devam edip yenisi çıkınca değiştirmek daha mantıklı. Her yıl yenisi çıkıyor, nasılsa Eylül'de Apple gider XS falan çıkarır

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2) Çoklu Görev'de uygulamaları yukarı itip kapatamıyorsunuz. Uygulama silmek için basılı tuttuğumuz gibi basılı tutup sol üstte çıkan kapatma simgesine dokunarak uygulama tamamen kapatılıyor.
    Hayırlı olsun, basılı tuttuktan sonra yukarı iterek kapanıyor diye biliyorum yanlış mı hatırlıyorum?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, basılı tuttuktan sonra yukarı iterek kapanıyor diye biliyorum yanlış mı hatırlıyorum?
    Çok teşekkür ederim, ben de ilk başta öyle sanıyordum ama maalesef öyle kapanmıyormuş.

Örnek olarak şöyle göstereyim;

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 yıldır kullandığım 7plus'tan X'e dün geçtim. İlk olarak plus cepte taşıması açısından "niye aldım bunu dedirtiyordu", X cepte hiç rahatsız etmiyor. Ama X'in diğer iPhone modellerine göre bir kaç pratik olmayan ya da hoşuma gitmeyen özelliği var.

1) Şarj yüzdesi normal ekranda görünmüyor, sağ üstten aşağı çekmeniz lazım. (wifi, bluetooth vs açtığımız bölüm sağ üstten geliyor ama el alışıyor hemen)
    3) Neredeyse uygulamaların tamamı ekrana tam olarak uyumlu ama herhangi bir uygulamada video izlerken tam ekran olmuyor, üstten ve alttan siyah kısım kalıyor. Snapchat'te fotoğraflar tam ekrana sığmıyor şimdilik, ilerde düzeltilecektir elbet tabi.

Ama en büyük ve en güzel artısı: Kilitli ekranda başkası telefona baktığında gelen mesajlar vs sadece "Bildirim" yazıyor, başkası okuyamıyor.

Kısacası; normalde bozulana kadar bir telefonu kullanırım, ki şimdi de o yüzden değiştirdim. Eğer telefonunuzda bir problem yoksa bence 7plus ile devam edip yenisi çıkınca değiştirmek daha mantıklı. Her yıl yenisi çıkıyor, nasılsa Eylül'de Apple gider XS falan çıkarır
    Çok güzel yazmışsınız hocam, ergonomikliğinden başka değiştirmeye gerek birşey yok sanırım.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel yazmışsınız hocam, ergonomikliğinden başka değiştirmeye gerek birşey yok sanırım.
    Elimden geldiğince 1 günde deneyimimi aktarmaya çalıştım, umarım yararlı olmuştur

Dediğiniz gibi, ergonomiklik dışında -zorunlu bir durum hariç- X'e geçmek için bence çok bir neden yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basılı tuttuktan sonra demişsiniz ben eksik okumuşum, evet dediğiniz gibi basılı tutunca oluyor. Kusuruma bakmayın

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler fikirlerinize ihtiyacım var. İphone 6s 64 gb telefona sahibim garantisinin bitmesine 4 ay kaldı,garantisi bitmeden elden çıkarsam mı ? Çıkarınca ne alsam X dışında . Telefonum gayet sorunsuz ve temiz hiç servise bile gitmedi. Masrafta yapasım yok ama
    imzasız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler