User Tag List

Sayfa 681/691 İlkİlk ... 181581631671679680681682683 ... SonSon
13126 sonuçtan 12.921 ile 12.939 arası

Konu: iPhone & iPad & iOS Hakkında Herşey ( sorular & sorunlar )

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Işlemci hızları yakın duruyor aslında. Telefon almak dert xiaomi mi8 var bende. Servise yolladım garanti bitmesine 2 ay kala. Batarya 1 seneyi geçmiş 345 tl yazmış kvk efendi. Verdim hemen thh ye. Sanırım kazandım ki aksesuarları istediler mahkeme karari var diye. Ben yeni telefon istedim artık para mı verirler bakacaz. Servisi kötü telefondan bıktım 4 senedir xiaomi kullanıyorum. Telefon güzel ama servisi rezalet zaten apple üstüne düzgün servis hizmeti göremedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6S'im var.
    Evde SOL wireless var.
    Hanımın xiaomi telefon sorunsuz bağlanıyor, laptoplar sorunsuz bağlanıyor, xiaomi mi box canavar gibi bağlanıyor, Netflix HD takılmadan gösteriyor vs vs vs.
    Fakat gel gör ki benim telefon da bağlanıyor, ama kimi zaman web sitesi/link açmıyor, zaman zaman "wi fi bağlantısı koptu, devam edeyim mi" diye soruyor modemin 3 metre yanında falan.
    13 versiyon yazılımda da böyle idi, şimdi 14.2 var yine böyle.
    Böyle problem yaşayan var mı?
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eşimde xr ben de 11 var xr'dan pek memnun değil. bu kasadaki biçimsel hantallığa katlanacaksanız en azından kamerasıyla vs değecek 11'i alın. ben çekim yapmayı çok severim ondan sırf kamerası bile aradaki farkı vermeye değer bana göre.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iphone 11 vs XR desek hangisi tercih edilir. Aradaki bin tl lik fark için 11 e gerek var mı?
    alıntılamayı unutmuşum

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Işlemci hızları yakın duruyor aslında. Telefon almak dert xiaomi mi8 var bende. Servise yolladım garanti bitmesine 2 ay kala. Batarya 1 seneyi geçmiş 345 tl yazmış kvk efendi. Verdim hemen thh ye. Sanırım kazandım ki aksesuarları istediler mahkeme karari var diye. Ben yeni telefon istedim artık para mı verirler bakacaz. Servisi kötü telefondan bıktım 4 senedir xiaomi kullanıyorum. Telefon güzel ama servisi rezalet zaten apple üstüne düzgün servis hizmeti göremedim
    Hızlar yakın. Ama yazılım desteğinin XR için erken kesileceği aşikar.

Ben iphone 3ten beri iphone’dayım. Pahalı ok ama mutluyum. Android vs yeni heyecan aramıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hızlar yakın. Ama yazılım desteğinin XR için erken kesileceği aşikar.

Ben iphone 3ten beri iphone’dayım. Pahalı ok ama mutluyum. Android vs yeni heyecan aramıyorum.
    Bende zamanında 3, 3gs, 4s, 6,6s sonra htc ve xiaomi olarak devam ettim. Htc epey kaliteli idi battı maalesef. Zaten bu gidişle ya samsung alacaz ya yine iphone

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6S'im var.
    Evde SOL wireless var.
    Hanımın xiaomi telefon sorunsuz bağlanıyor, laptoplar sorunsuz bağlanıyor, xiaomi mi box canavar gibi bağlanıyor, Netflix HD takılmadan gösteriyor vs vs vs.
    Fakat gel gör ki benim telefon da bağlanıyor, ama kimi zaman web sitesi/link açmıyor, zaman zaman "wi fi bağlantısı koptu, devam edeyim mi" diye soruyor modemin 3 metre yanında falan.
    13 versiyon yazılımda da böyle idi, şimdi 14.2 var yine böyle.
    Böyle problem yaşayan var mı?
    aynı durum bende de var daha doğrusu bizde hanım ve bende de 6s var son güncellemeden sonra olmaya başladı, wifi full ama sayfa yüklenmiyor wifiyi kapatıp açmamış gerekiyor ben modemden kaynalı diye düşünmüştüm demekki genel bir sıkıntı varmış demekki.
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iphone 11 vs XR desek hangisi tercih edilir. Aradaki bin tl lik fark için 11 e gerek var mı?
    gece modu ve daha geniş açılı kamera sayesinde 11 tercih sebebi pişman olmazsın
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herhangi bir kulaklık bağladığımda ana ekranda çıkan ve gitmeyen şu panel nasıl yok edilir?

Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar her arabaya bağlandığında otomatik çalan u2 grubunun şarkılarından gına gelmişti, apple müziği silince rahatladım, tavsiye ederim.
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar iphone 11 i aldım. 4 senedir kendim kullanmıyordum ama eşimde apple var ondan dolayı hepten yabancı değilim duruma fakat sormak istediklerim var. Ne zaman telefondan bilgisayara resim atsam hep parça parça atmak zorunda kalıyorum bağlantı kesiliyor kablo orijinal. İos 14 iphone 11 live fotoyu kapatsamda kameraya sonra girince açıl başlıyor. İos 14 8 plusta live hep kapalı kalıyor.

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar iphone 11 i aldım. 4 senedir kendim kullanmıyordum ama eşimde apple var ondan dolayı hepten yabancı değilim duruma fakat sormak istediklerim var. Ne zaman telefondan bilgisayara resim atsam hep parça parça atmak zorunda kalıyorum bağlantı kesiliyor kablo orijinal. İos 14 iphone 11 live fotoyu kapatsamda kameraya sonra girince açıl başlıyor. İos 14 8 plusta live hep kapalı kalıyor.
    Hayırlı olsun.

Neredeyse 9 yıldır Apple kullanıyorum. Telefonlarımı hep ayda bir yedeklerim. Fotoğrafları pcye aktarırım. İlk defa Iphone 11 de bu kadar zorlandım. İki farklı bilgisayarda denedim. Hem bağlantı koptu hem de telefonu bağlıyorum pc görmüyor falan.Deli etti beni. Galiba şuanki yazılımla alakalı.

Live foto otomatik de olmasın hocam. Benimki hep kapalı. Hatta sizin yorumu görünce tektar açtım baktım kapalı.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç usb ile uğraşmayın, icloud ile çekin fotoğrafları
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Neredeyse 9 yıldır Apple kullanıyorum. Telefonlarımı hep ayda bir yedeklerim. Fotoğrafları pcye aktarırım. İlk defa Iphone 11 de bu kadar zorlandım. İki farklı bilgisayarda denedim. Hem bağlantı koptu hem de telefonu bağlıyorum pc görmüyor falan.Deli etti beni. Galiba şuanki yazılımla alakalı.

Live foto otomatik de olmasın hocam. Benimki hep kapalı. Hatta sizin yorumu görünce tektar açtım baktım kapalı.
    Aslında 11 i pc ye bağlamadım daha ama 5se de ve 8 plusta bu sorun hep oldu. Kamerayı buldum ayarlarında ayarları koru diye bir şey varmış
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç usb ile uğraşmayın, icloud ile çekin fotoğrafları
    İcloud yapıyoruzda 50gb bile doldu pc ye de atıyoruz mecbur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ek olarak mmc kart veya usb okuyucu kullananınız oldu mu. Sitelerde car ama çalışma garantisi yok gibi

SinanTT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Apple watch ekran değişim yapacak servis tanıyan varmıdır? 2.nesil 42mm cihaz. Cihaz çalışıyor fakat ekran tuzbuz. İstanbul anadolu yakasındayım. 600 tl fiyat aldım biyerden. Cihazın 2.eli 900-1000 tl arası .O yüzden daha uygun yer arıyorum.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sandisk'in iphonelar için ixpand diye bir ürünü var hafıza kartı ama direkt şarj yuvasına takılıyor fotoğraf ve video yedeklemesi için çok başarılı

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ek olarak mmc kart veya usb okuyucu kullananınız oldu mu. Sitelerde car ama çalışma garantisi yok gibi
    Lightning - USB 3 Kamera Adaptoru - Apple (TR)

Fiyat pahalı ama çalışma garantili

Ne bağlarsan bağla çalışıyor. Güç gerektiren eski nesil ürünlerde veya hdd’lerde aynı anda şarja takmak gerekiyor sadece.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

ayarlar fotoğraflara girince en altta pc aktarma ayarında özgünleri tut seçili olacakmış. o şekilde denedim oldu gibi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler