User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: '15 Mini Countryman S All4 | 27.08.2016 Intercity İstanbul Park

omco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

'15 Mini Countryman S All4 | 27.08.2016 Intercity İstanbul Park

Merhaba,

Piste 2. çıkışımdı, ilk çıkışıma göre tabi ki biraz daha rahattım. Havanın bir öncekine göre serin olması da araba için daha iyi oldu. Geçen sefer kamerayı bağlayan aparatım kırlmıştı, bu sefer yenisini tam sıkmamışım o yüzden her virajda benimle birlikte kamera da dönmüş Harry's Laptimer ile ilgili problemim devam ediyor, hem aksiyon kamerasını bağladım hem de telefon kamerasından videoyu açtım. Aksiyon kamerası tam kayıt yapmış, telefon ise videoda göreceğiniz üzere ilk 50 saniye çalışıyor sonra bir uyarı veriyor galiba ve geçen sefer olduğu gibi yine kendiliğinden kapanıyor...

Hatalarımı, görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden izlediğiniz ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim

fatihob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    8. virajda siz sağa sinyal verdiniz diye geçmeyi denedim ama gücü yetmedi arabanın, o yüzden viraj girişinde öyle geçmek durumunda kaldım kusura bakmayın.

Viraj çizginize birşey diyemicem benimkide iyi değil ama direksiyonu biraz yukarıdan tutuyorsunuz, rahat çeviremiyorsunuz gibi geldi.

orhansah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turunuzu izleyemedim ama aracınızı çok beğendim simsiyah harika duruyor maşallah

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok detaylı izleyemedim ancak videodaki en iyi süre 2.54 falan gibi duruyor ki bu da daha inecek yolu var dedirtiyor. 2.43 2.45 civarlarında araçlar var sizin en az o kadar iyi süre yapabileceğiniz araçlar
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihob Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8. virajda siz sağa sinyal verdiniz diye geçmeyi denedim ama gücü yetmedi arabanın, o yüzden viraj girişinde öyle geçmek durumunda kaldım kusura bakmayın.

Viraj çizginize birşey diyemicem benimkide iyi değil ama direksiyonu biraz yukarıdan tutuyorsunuz, rahat çeviremiyorsunuz gibi geldi.
    Evet yol vermek için ayağımı da gazdan çektim ama olsun önemli değil

Haklısınız, direksiyonu biraz yukarda tutuyorum elim alışmış ama rahat çeviriyorum aslında. Bu seansta koltuğumu düzgün ayarlayamadım, o yüzden biraz savaş verdim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orhansah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turunuzu izleyemedim ama aracınızı çok beğendim simsiyah harika duruyor maşallah
    Çok teşekkür ederim, simsiyah olmasını ben de çok seviyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok detaylı izleyemedim ancak videodaki en iyi süre 2.54 falan gibi duruyor ki bu da daha inecek yolu var dedirtiyor. 2.43 2.45 civarlarında araçlar var sizin en az o kadar iyi süre yapabileceğiniz araçlar
    Ben de genel ortalama olarak 2:55 gibi ölçtüm. 2. çıkışımdı sonuçta süre olarak henüz bir hedefim yok, çizgimi ve fren noktalarımı daha çok geliştirmem lazım. DV ve filtremi takıp bayramdan sonra yazılım yaptırmayı düşünüyorum, bir aksilik olmazsa Ekim'de yerler kuru olursa biraz daha iyi olacaktır diye umuyorum. Bu yıl pisti iyice tanıyıp gelecek yıl iyi bir lastikle kendimce süre hedefi koymak istiyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler