Herkese Merhabalar,
M2 videosundan sonra kendi aracımınkinide yükleyebildim, videonun altında araçtaki parçalar ve başka tüm detaylar yazıyor. Ben 1.05 civarı bir süre hedeflemiştim ancak araçta nedenini çözemediğim bir kesme var ve bundan dolayı büyük konsantrasyon kaybı yaşadım, düzlük hızı kaybettim ve aracın asıl güçlü olduğu devir bandını doğru düzgün kullanamadım. Birde zemin istanbul park veya körfeze göre çok daha bozuk geldi bana ve aracım çok sert ayarda olduğu için tutunamadığını hissettim özellikle ikinci virajda frenlerken. Yinede süre fena değil sanıyorum ama daha iyi yapabilirdim diye düşünüyorum ancak aracı bir daha götürürmüyüm bilmiyorum çünkü artık biyerden sonra dedim ya süspansiyonu elime alıcam ya lastiği falan patlatıcam özellikle ilk viraj çıkışında.
Aracın kestiği noktaları video altındaki açıklama kısmında tagledim, o tagler büyük kesintileri gösteriyor onun dışında da videoda hissedilmeyen ancak sürerken hissettiğim patırdamalar oluyordu s/f düzlüğünde özellikle.
Herkese iyi seyirler, yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.
2:09'dan bitişe kadar tüm turları 1.08 civarı ölçtüm videodan, transponder 1.07,618 diyor sanırım o turlardan biri diğerlerinden daha iyiymiş ancak hangisi tam çözemedim.

Direkt Link : Polo GTI 6R - 1.07,618 - Onur Badur - İzmir Ülkü Park - YouTube