User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
74 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: İstanbul PARK Voltex EVO IX -B seansı VİDEO - 2.22SEC

BoraÇİFTÇİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek kelimeyle muhtesem..Hem surus cok temiz hem arac cok basarili.Lastik olarak ne kullandiniz ve degistirmeyi dusunuyormusunuz?
    Teşekkürler.
    Şu anda Nitto İnvo Kullanıyorum (265/35/18) bu lastik aslında tam anlamıyla pist için değil hem gündelik hemde pist için ama gündelik kullanıma daha yatkın hamur kalitesi olarak uzun ömürlü slick lastiklere göre.Lastiklerden şu anda memnunum ki daha yeni kulllanmaya başladım bittiği zaman ise düşündüğüm lastik kesinlikle ADVAN R Spec A050(Yokohama Tyres | Racing Tyres From Yokohama: ADVAN A050 R Spec Sizes and Reviews) olacaktır.Sebebi şu anda World Time Attack Serisi'nde çok büyük bütçeli yapılan bütün araçların üzerinde sponsoru olsun olmasın bu lastik var ve kullanan herkes olumlu yazılar ve yorumlarda bulunuyor yani kısacası bundan sonraki lastiklerim Yokohama Advan. Altta bi video ekliyorum bahsettiğim takım ve kullandıkları lastiğin performansını yaptığı attack turda görebilirsin.
    BORKED
    Behind The Wheel - 850HP Mitsubishi Evo Tsukuba Circuit Time Attack Video - YouTube
    Bilgi Ve Akıl Konuşur;Cehâlet İse Bağırır.

Jam da Joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kameranın odak noktası konsol olduğu için dışarıyı çekememiş.
    Ortası çekmek istediğiniz yere gelicek şekli ile one spot özelliğini açarsanız güneşten veya karanlıktan etkilenmiyor ışığını odak noktasına göre ayarlıyor.
    Maşallah buarada..
    unless you ride the beast
    you wouldn't understand

cKatmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rusya fuarında Yokohama'nın standına uğrama fırsatı bulmuştum
    orada da Advan serisine ciddi talep vardı ve gelen müşteri,misafirlere mutlaka alıp denemeleri için ısrar ediyolardı.A005 ve A050 serisi sergileniyordu fuar fiyat listesi A050 nin 225$ olarak gözüküyor bendeki listede. A005 Gtr in üzerindeki 050 cupranın üzerinde

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamda advan tavsiye etmek icin sormustum.Basinc acip advana gecip frenajda limit denerseniz sureniz hicte beklenmeyecek noktalara inecektir diye tahmin ediyorum tabi lastikten sonra frende olusacak yukude kaldiracak fren kitiniz vardir sanirim bu yuzden problem olmayacaktir,yuruyene biraz fazla yuk binecek cunku advanla pist donunce.Masallah kazasiz belasiz ve sorunsuz acik basincli lastikli ve isik almayan acidan cikacak super surenizin videolarinida izleriz umarim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamda advan tavsiye etmek icin sormustum.Basinc acip advana gecip frenajda limit denerseniz sureniz hicte beklenmeyecek noktalara inecektir diye tahmin ediyorum tabi lastikten sonra frende olusacak yukude kaldiracak fren kitiniz vardir sanirim bu yuzden problem olmayacaktir,yuruyene biraz fazla yuk binecek cunku advanla pist donunce.Masallah kazasiz belasiz ve sorunsuz acik basincli lastikli ve isik almayan acidan cikacak super surenizin videolarinida izleriz umarim
    Evet frenler zaten upgrade'li Brembo Gt serisi 6 Piston 328mm 2 parça monoblock şu anda fren olarak değiştirmem gereken tek şey hidroliği bu pist gününde çok ısındığı için 2 seanstada ısınarak hazneden taşmış Castrol srf ye geçiş yaparak bunuda halletceğimi düşünüyorum.Bu arada güzel yorumlar ve dilekleriniz için Tekrar,tekrar teşekkür ederim.

Eyup Duygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah süre cok ıyı.

En hızlı street car 2.12 ile 458 oldugunu dusunursek 8 sanıye fark daha ne kadar ınebılır ?
    DynoDynamics in Ecutuned

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoraÇİFTÇİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında kamera aldım yeni çıkan bir ürün olduğu için stoklarda fazla kalmıyor bu yüzden bu pist gününe yetiştiremedim. Kamera modeli GoProHero 3 Plus umarım bütün bu problemleri üstesinden gelecektir.
    Bora gopro 3 bağladımbende h.sonu aynı açıdan direkt bendeki görüntüde bu şekilde belki bi tık üzerinde olabilir. farklı bi açıya konumlandırmak lazım kamerayı, öncamdan alınca ışığı acayip patlatıyor. bir ihtimal kendi programında pc.de ayar yapılsa belki iyileştirilebilir ama bende henuz kurcalamadım.
    sürüş ve süre için tekrar tebrik..
    TeamPASAOGLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eyup Duygun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah süre cok ıyı.

En hızlı street car 2.12 ile 458 oldugunu dusunursek 8 sanıye fark daha ne kadar ınebılır ?
    Şu anda en fazla 2 saniye daha iner zaten bu yaptığım zaman 2.20.107 2.19 a çok yakın 2.19 barajını kapısında o yüzden çok yakın görüyorum 2.18 yüksekler 500-600 ler ise şu anki hali ile düşülebilcek en iyi rakkamlar olur.Onun haricinde ise yakıt ve basınç ayarları yapıldıktan sonra 2:15 lere rahatlıkla inebileceğimi düşünüyorum ama bu sırada 458 yada başka bir SS aracın bu zamanlarda kalacağının garantisini kimse veremez neticede pistin sıcaklığı,lastik durumları arabalara yapılan ayarlar kısacası yapılan her tecrübe ve düzenleme arabaları hızlandırıyor o yüzden bence zaman çıtası 2.12 lerde kalmayacak daha yukarı taşınacaktır.Şimdi İçin konuşuyorsak eğer benim için bundan sonraki hedef 2.15 ler ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serhat Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bora gopro 3 bağladımbende h.sonu aynı açıdan direkt bendeki görüntüde bu şekilde belki bi tık üzerinde olabilir. farklı bi açıya konumlandırmak lazım kamerayı, öncamdan alınca ışığı acayip patlatıyor. bir ihtimal kendi programında pc.de ayar yapılsa belki iyileştirilebilir ama bende henuz kurcalamadım.
    sürüş ve süre için tekrar tebrik..
    Alıntı Jam da Joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kameranın odak noktası konsol olduğu için dışarıyı çekememiş.
    Ortası çekmek istediğiniz yere gelicek şekli ile one spot özelliğini açarsanız güneşten veya karanlıktan etkilenmiyor ışığını odak noktasına göre ayarlıyor.
    Maşallah buarada..

Jam da joker cem in dediği gibi odak noktası yol olması lazım bence de ona göre ışık one spot özelliğini açık kullanmak lazım birde.

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

http://www.aqmotorsports.com/images/...r_0120copy.jpg

Bu aparattan alsana moruk sen bunu nasil unutursun
    "Wagen"thusiast

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoraÇİFTÇİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu anda en fazla 2 saniye daha iner zaten bu yaptığım zaman 2.20.107 2.19 a çok yakın 2.19 barajını kapısında o yüzden çok yakın görüyorum 2.18 yüksekler 500-600 ler ise şu anki hali ile düşülebilcek en iyi rakkamlar olur.Onun haricinde ise yakıt ve basınç ayarları yapıldıktan sonra 2:15 lere rahatlıkla inebileceğimi düşünüyorum ama bu sırada 458 yada başka bir SS aracın bu zamanlarda kalacağının garantisini kimse veremez neticede pistin sıcaklığı,lastik durumları arabalara yapılan ayarlar kısacası yapılan her tecrübe ve düzenleme arabaları hızlandırıyor o yüzden bence zaman çıtası 2.12 lerde kalmayacak daha yukarı taşınacaktır.Şimdi İçin konuşuyorsak eğer benim için bundan sonraki hedef 2.15 ler ..
    Bora selam,
    458'ler 2.11 hadi bilemedin 2.10 dönebileceklerdir. Asıl tehlike 993 gt2'de; inanılmaz potansiyelli olmuş bilmiyorum video'sunu izledin mi? İzlemediysen pm atabilirim ancak 2.05 falan dönebilecektir çok rahat.

cKatmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orçun dediğin gibi çok potansiyelli araç Selçuk beyin 993 ü fakat o aracı street car olarak mı kıyaslanıyor süresi?

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OrcunInce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bora selam,
    458'ler 2.11 hadi bilemedin 2.10 dönebileceklerdir. Asıl tehlike 993 gt2'de; inanılmaz potansiyelli olmuş bilmiyorum video'sunu izledin mi? İzlemediysen pm atabilirim ancak 2.05 falan dönebilecektir çok rahat.
    Road legal araclar icinde acik ara 1.ligi uzunca sure kimseye kaptirmayacak bir potansiyel var aracta.Ardindan geleceklerin siralamasi degisebilir ama.Boranin evosu bu listede supersportlara rahatlikla erisecek potansiyeldeki ilk arac olarak gozukuyor su an.Bu araclarin artmasi lazim ulkemizde bilincli yapilmis pist araclari arttikca bu isin keyfi seyir zevki artmaya devam edecek.Bence lastik ve basincla 2.15 zaten gelir daha alti icin neler yapilabilir evoda onu arastirmak lazim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arabanın koşması gereken yer sokaklar değil pistti. Bahtına istanbul park açıldı halka. Süre müthis ama sen daha geliştirirsin kesin. Direksiyonuna sağlık kardeşim.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OrcunInce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bora selam,
    993 u izledim sanzimani,yol tutusu gercekten harika ama 2.05 de cok iddali bir rakkam duserse o zamanlara uzun sure geri alinamaz gibi geliyor bana.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arabanın koşması gereken yer sokaklar değil pistti. Bahtına istanbul park açıldı halka. Süre müthis ama sen daha geliştirirsin kesin. Direksiyonuna sağlık kardeşim.
    Dev adam Tesekkur ederim.

Dem-Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tebrik ederim süren gerçekten çok iyi ama bunun çok daha altına inebileceğinde aşikar.Kullanım tarzın rahatlığın ve aracın bu kadar az basınçta bu süreleri yapması zaten önünün açık olduğunu gösterir.maşallah.daha fazla basınçla düzlükler ve çıkışlarda ciddi zaman kazanırsın.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Süre çok iyi gerçekten.Müthiş direksiyonun var abi.İzmit körfez pistinde Canberk'in evosunu kullandığın zaman şahit olmuştum yukardan izliyordum.

İn car videosu filanda çok iyidi.İstanbul Park'a çıksa güzel süre gelir diyordum baya iyi bi süre gelmiş

Başarılarının devamını dilerim Bora abi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tholl-ga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

http://www.aqmotorsports.com/images/...r_0120copy.jpg

Bu aparattan alsana moruk sen bunu nasil unutursun
    Bu aynı roller coaster ın tutunma kolu gibi bu değilde eğer koltuk takarsam o zaman yanına 4 nokta kemer alır bağlantısınıda arka emniyet kemerleri tokasından alırım belki.Ama şimdilik gerek yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)