User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
76 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Xsara VTS @ ISTANBUL Park 2:42.505 - 17.11.2013 C Seansı

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu araç Harun ustaya gidermiydi eskiden ?

hepkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -ER- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araç Harun ustaya gidermiydi eskiden ?
    evet eskiden xsara da scirocco da giderdi. modların bir kısmında ciddi emeği vardır ama sonrasında bizi kırınca gitmeyi bıraktık. o dönemden senin gti'ı hatırlıyorum. yazılımsız egzantrikli şeytan kırmızı
    Garaj : G29 Z4 30i / E92 335i / E46 Compact M3 CSL / Alfa Romeo GT 3.2 / MX-5 ND 1.5 / A4 45 TFSI / G01 X3
    Anılar : Alfa 156 / E34 535i / Fiat Uno / S55 AMG / Scirocco / Xsara VTS Ph1 Lynx S/C

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hepkem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet eskiden xsara da scirocco da giderdi. modların bir kısmında ciddi emeği vardır ama sonrasında bizi kırınca gitmeyi bıraktık. o dönemden senin gti'ı hatırlıyorum. yazılımsız egzantrikli şeytan kırmızı
    Aynen doğrudur ilk 306mdı o sornasında ypatık yazılım falan derken 2tane olunca baş edemedim birini sattım

Hoş geldin bu arada aracın gerçekten çok güzel duruyor güle güne bin

ozans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Video'da araba da sürüş te güzel. Son 2-3 yavaş virajlarda gaza daha az oturabilirsin, understeerda gaza abanmak çok lastik parçalıyor orda, zaman da kazandırmıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi ilk video çok güzel olmuş çok beğendim jantlar ayrı bi hava katmış araca

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorumlarda haklısınız. tamponun sol ön kısmından hava aldığı için yük altında güzel kükremesi var, egzos da standart olunca intake sesi ön plana çıkıyor, çok keyif veriyor

sizin araç 115lik focus 1.6 babamda 2006 model olarak var. çok dengeli ve keyifli bir araç. virajlarda çok stabil ama makine zayıf kalıyor. 2:45 gibi bir zamanda döndüğünüzü ana konuda belirtmişsiniz, tebrikler. bahsettiğiniz upgradeler ile resmi listeye adınızı eklerseniz daha kuvvetli önden çekerlere listenin yukarısını zorlamak için ciddi itici bir güç olursunuz

Tesekkur ederim, focus dengeli tepkili keyifli, ayni zamanda kullanici hatalarinida affediyor, yaptigim iyilestirmelerinde faydasini gordum, biraz ilavelerle eksiksiz halde 200hplerin yanina 115 hp olarak yazilmak hedefim

evet intake cok iyiydi, rocco icinse balata ve ku lar ile 3sn rahat alirsiniz bence 34 yapmamasi icin eksigi yok aracin. tabanida bir miktar genisletirseniz cuk olur kafadan kayma azalir, 235se 245 40 18 olcusu vardi super olur,

evet intake basariliydi,

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Direksiyonunuza sağlık, son pit girişi civarındaki virajlarda ciddi zaman kaybetmişsiniz understeer ötürü onu aşarsanız birazcık daha zaman alırsınız diye düşünüyorum ben de, bir de 8'i diyecektim ama son 2-3 turda çözdünüz olayı zaten
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınız ve setup unuz çok güzel maşallah. Nerdeyse benim aracın setup un kopyası gibi. Sürenizde çok iyi. iPhone ile herhangi bir yazılım ile süre ölçümü vs.vs yaptınız mı acaba ?
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Antalyalogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam videolar cok guzel.ilk videoda hangi kamerayi kullandiniz acaba ?

Araciniza da MasAllah...
    '' Detaylı Araç Bakımı, Temizliği ve Boya Koruma '' :

http://detayciyim.blogspot.com/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Video'da araba da sürüş te güzel. Son 2-3 yavaş virajlarda gaza daha az oturabilirsin, understeerda gaza abanmak çok lastik parçalıyor orda, zaman da kazandırmıyor.
    teşekkürler. araçta kilit olduğu için Scirocco'nun aksine virajlarda yüklendim. michelinler ısındıktan sonra yavaş yavaş bırakmaya başladı ve understeer arttı. bir dahaki organizasyonda inşallah stili değiştireceğim

bu arada gf8'nizi otoparkta gördüm, maşallah'ı var. yeni beyin setupı ve fren problemi çözümü ile listeye yukarılardan bir giriş bekliyorum. selamlar.
    Garaj : G29 Z4 30i / E92 335i / E46 Compact M3 CSL / Alfa Romeo GT 3.2 / MX-5 ND 1.5 / A4 45 TFSI / G01 X3
    Anılar : Alfa 156 / E34 535i / Fiat Uno / S55 AMG / Scirocco / Xsara VTS Ph1 Lynx S/C

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JusticeF0rALL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ilk video çok güzel olmuş çok beğendim jantlar ayrı bi hava katmış araca
    teşekkürler. bir eksiğim standart xsara vts ph1 body kit fakat artık üretilmiyor. sahibindende xsara vts satan 2 arkadaşa 1000tl teklif ettim ama henüz satan olmadı . bir donör bulursam görsel modu tamamlamayı planlıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direksiyonunuza sağlık, son pit girişi civarındaki virajlarda ciddi zaman kaybetmişsiniz understeer ötürü onu aşarsanız birazcık daha zaman alırsınız diye düşünüyorum ben de, bir de 8'i diyecektim ama son 2-3 turda çözdünüz olayı zaten
    yukarıda da bahsettiğim gibi xsara ile ilk organizasyon. bir dahakine yorumları dikkate alıp daha fazla süreye konsantre sürüş planlıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız ve setup unuz çok güzel maşallah. Nerdeyse benim aracın setup un kopyası gibi. Sürenizde çok iyi. iPhone ile herhangi bir yazılım ile süre ölçümü vs.vs yaptınız mı acaba ?
    teşekkürler. 2 seansda da transponder aldım. en iyi süre 2:42.505, yakında resmi listeye eklenir. daha dikkatli ve sakin bir sürüş ile 2:40 zor olmayacak diye düşünüyorum. semi slick ve hafif jant ile 2:35'lere yaklaşmak hedefim. sonrası için makineye takviye lazım. yakın planda sanayiye ayıracak vaktim olmadığı için henüz bu konuya girişemedim. atmosferik ITB, egezantrik ve komple motor içi yapılı bir setup ile çılgın 220ps mi yoksa lynx lowboost supercharger ile 270ps mi konusunda da karar vermiş değilim. bu konuda projeye girişirsem forumda mutlaka paylaşırım. selamlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Antalyalogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam videolar cok guzel.ilk videoda hangi kamerayi kullandiniz acaba ?

Araciniza da MasAllah...
    teşekkürler. ilk video ile çatıdakini kastediyorsak kardeşim canon mark 3 ile çekti diye hatırlıyorum. araç içi çekim gopro hero3 silver edition.

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    yukarıda da bahsettiğim gibi xsara ile ilk organizasyon. bir dahakine yorumları dikkate alıp daha fazla süreye konsantre sürüş planlıyorum
    Kafayı biraz daha tutup, kilit avantajıyla arkayı happy-tail hale getirebilirseniz 2.40 ın altında çok keyifli videolar izleriz bizler de bence

2. seans videosu ne oldu bu arada, dün gece kesmedi ilk seans ciddi ciddi
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah Seside gidiside cok iyi

fkocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sürüş stiliniz çok iyi bence her ne kadar pist tecrübem olmasa da izlediğim kadarıyla bunu söyleyebiliyorum. aracın sesi de çok güzel.

ozans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler. araçta kilit olduğu için Scirocco'nun aksine virajlarda yüklendim. michelinler ısındıktan sonra yavaş yavaş bırakmaya başladı ve understeer arttı. bir dahaki organizasyonda inşallah stili değiştireceğim

bu arada gf8'nizi otoparkta gördüm, maşallah'ı var. yeni beyin setupı ve fren problemi çözümü ile listeye yukarılardan bir giriş bekliyorum. selamlar.

Otoparktaki kickboxer'ın gf8'i idi, cidden maşallahı var Benim araba onun daha sakin hali

İnsan o virajlarda daha hızlı gitmek istiyor, kafandaki hız yapabildiğin hıza uymayınca understeerda kalıyorsun. İlk pist gününde ben de benzer sürmüştüm orada. Arkadaş uyarınca orayı sakin dönmeyi denedim, hem daha iyi süre çıktı, hem de daha az lastik harcadım orda.

Antalyalogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler. ilk video ile çatıdakini kastediyorsak kardeşim canon mark 3 ile çekti diye hatırlıyorum. araç içi çekim gopro hero3 silver edition.
    Evet çatı vidosunu kastetmiştim.Tesekkürler emeğinize sağlık.
    '' Detaylı Araç Bakımı, Temizliği ve Boya Koruma '' :

http://detayciyim.blogspot.com/

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)