User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 20 ile 29 arası

Konu: Istanbul Park,En iyi Honda Suresi

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Piste cikmadan once mutlaka rot tezgahinda kendim ayarlarim aracimi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel bir video olmuş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Honda bu işi güzel yapıyo bence, kitlesine güzel hitab ediyo. Diger hiç bir markadan bu ciddiyeti görmüyoruz. O kadar M günü yapılıyo, o kadar AMG günü yapıyolar bir kişide şu işide biz yapalım süresi bu diyelim diyen yok. Honda Türkiyeyi yürekten kutluyorum. İnşallah bu istikrarını korur diger markalara örnek olur. Rekabet iyidir.
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Honda'nin (civic) hitap ettigi kesim ile amg yada M farkli.
    Zaten inlar global reklamlarini ziyadesiyle yapiyorlar. Hatirlayin gt-R reklamini? Saticagi 2-3 arac anca ama 1-2 hafta tum tv lerde donmustu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Honda'nın Typer ile normal kullanıcı kitlesine tabiki hitap etmiyo siz yalnış anladınız sanırsam. Pist için koşturan kesime hitap ediyor demek istedim orda. Bugün amg otomobili olanda m otomobili olanda bu reklamı takip ediyo, arabayı merak ediyo. Bu işi Türkiyede en üst seviyede tutuyo. Satsın veya satmasın yaptıkları diger markalara örnek olur inşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam,ben seni anliyorum. Takip ediyor,merak ediyor ancak Amg'nin buna ihtiyaci yok. Tr de satilacak gt-R sayisi kac?3 en fazla ama mercedes gt-r in reklamini sinema salonlarinda bile oynatti.
    Amg ist park da center kurdu maalum,orada musterilerini agirliyor amg. Cok daha fazlasini oduyor.
    Demem su ki;canli olarak Honda'nin yaptigi takdire sayan,katiliyorum ancak diger markalarda bos durmuyor.
    Ha su var;mesela renault pejo yada vw bu isi yapsa yada bunun gibi PR calismasi,inan reklamda bile rekabet olur.
    Buarada videosu yayinlandi mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buarada Honda videoyu yayinlamadan sureyi azsa olsa asagi cekmem guzel tesaduf oldu. Hos onda lastik conti6 idi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam,ben seni anliyorum. Takip ediyor,merak ediyor ancak Amg'nin buna ihtiyaci yok. Tr de satilacak gt-R sayisi kac?3 en fazla ama mercedes gt-r in reklamini sinema salonlarinda bile oynatti.
    Amg ist park da center kurdu maalum,orada musterilerini agirliyor amg. Cok daha fazlasini oduyor.
    Demem su ki;canli olarak Honda'nin yaptigi takdire sayan,katiliyorum ancak diger markalarda bos durmuyor.
    Ha su var;mesela renault pejo yada vw bu isi yapsa yada bunun gibi PR calismasi,inan reklamda bile rekabet olur.
    Buarada videosu yayinlandi mi?
    Niye sadece Türkiyede satılıcak adedi söylüyorsunuz ki? Honda bu reklam yüzünden mi sattı sizce tüm fk2 kasa araçları? Bu bi prestijdir benim gözümde. Sizde söylüyosunuz AMG kamp kurdu diye, rekor kırmak zor olmasa gerek bir pilot ile. Hondada gelip japon amcalar istediklerini sanmıyorum bu rekoru HONDA Türkiyenin istegi üzerine rekor denendigini düşünüyorum ben ve kutluyorum. Tabi bu yazımdada yine bi ters görüş olabilir sizin acınızdan " gözünün üstünde kaşın var "

M veya AMG olarak yazdım ama tabiki bi çok marka var, çok sayısını bilmesemde fk2 kadar satmıştır M3 & M4 diye düşünüyorum. Borusan bu işi yapabilirdi mesela güzelde bi reklam olurdu. Sadece bunu Türkiye'de kullanmazdı. F1 pilotlarının bile zor diye tabir ettigi pro. bi pistte yapılan rekor denemesi çogu yerde kullanılır kullanmak istenilse. Hali hazırda AMG sürü ile pist kenarında Mersedes güzel bi deneme yapabilirdi. Demek istedigim bu tarz araçların ulaştıgı kitle bu tür şeyleri ister, reklam reklamdır yaptıgı pist videosundan etkilenerek 1 kişi bile alsa o aracı reklam yerine ulaşmıştır benim gözümde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ama sen beni anlamadan hep kendi aklindakini yaziyorsun
    Senin fikrin cikis noktasi neydi? Diger markalara ornek olsun...
    Bende diyorum ki aslinda markalar bunu yapiyor ve amg yi ornek verdim. Adam tr de satacagi 3 araba ama gt-r reklami heryerde oynadi. Yani Turkiye'de bu kadar az adet saticagi halde yapti.
    Gelelim Honda ozeline;TypeR zaten ulkemizde seviliyor,rekor denemesi yapmasaydi ayni adedi yakalarmiydi? (Hos arabalar hep elde kaldi,yanlis planlamanin sonucu) bence satilirdi.
    Suan ki modelde pistler icin yaratildi diye lanse ediliyor. Alan kac kisi pist meraklisi?
    Mesela bizim typeR grubunda,pist meraklisi sayisi 2-3 belki.
    E ama reklamin ana mottosu pist idi?
    M de type r gibi ulkemizde sevilen marka ve pek reklamini gormesekde en cok satan spor segment.
    Mesela ferrari,reklami var mi? Porsche;cok seyrek...
    Ama bu markalar direk hedef kitleye reklam yapiyor. Ferrari ozel resepsiyonlar veriyor,porsche pistte arac kullandiriyor vs vs...
    Isin ozu;bir cok marka aslinda reklam ve pr calismasi yapiyor,herkesin yogurt yemesi farkli sadece.
    Ammada spor arac konustuk;fena mi olurdu M4 cs yada gt4 alabilsek de pistten cikmasak...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler