User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Yen Cupra Istanbul Park 2:28.970

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yen Cupra Istanbul Park 2:28.970

Sure olarak tam istedigim seviyeye dusemesemde her seferinde salise salise istikrarli bir sekilde asagiya iniyoruz

Bahanesiz tabiki olmaz Beni 8. virajda hicbir zaman yaliz birakmayan katilimci arkadaslara tesekkurlerimi sunuyorum

Seneye kaldigimiz yerden devam.

Iyi seyirler.

Yen Cupra Istanbul Park 2:28.970 - YouTube

CUB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İbo fena baraj kurmuşuz sana sorry , ama sende çok fena geliyorsun benim pilot ne yapacağını şaşırdı
    Sessizliği anlatmanın en iyi yolu sessizliği haykırmaktır. www.wolfson-music.com

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eline sağlık ibrahim hocam, güzel video olmuş. Aslında en hatasız turunu ilk tur atmışsın lastik soğukken. E46 m3'e takılmana rağmen 2:29 civarı dönmüşsün. Yani ilk turu 2:26-27 dönmüşsün aslında. Sonra hem trafik, hem lastiğin şişmesi derken bir daha süre gelmemiş malesef.
    "life is too short to drive boring cars"

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İbrahim aşırı erken kesiyorsun bazı virajları, apexte hız açıya göre de yüksek kalıyor, önden tarayarak kayıyor araç.
    Bu arada araba gidiyor da gidiyor maşallah.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabanın her vitesi benim arabanın 1. vitesteki istekli hali gibi maşallah

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbo fena baraj kurmuşuz sana sorry , ama sende çok fena geliyorsun benim pilot ne yapacağını şaşırdı
    Sorun değil hacı 40 arac var olacak o kadar. Drift yapanlardan iyidir yine

Alıntı snrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık ibrahim hocam, güzel video olmuş. Aslında en hatasız turunu ilk tur atmışsın lastik soğukken. E46 m3'e takılmana rağmen 2:29 civarı dönmüşsün. Yani ilk turu 2:26-27 dönmüşsün aslında. Sonra hem trafik, hem lastiğin şişmesi derken bir daha süre gelmemiş malesef.
    Teşekkürler soner. Aslinda video 3. turda basliyor. Ilk tur ısinma. ikinci turun ilk virajinda arkadas önumde spin attinca o turda baslamadan bitti ) 3. turda oylesine m3 u takip ediyordum. 2.28 cikmis. Ben o sureyi daha sonraki turlarda yaptim saniyordum
    Aslinda lastikler sismedi direk bitti son turlarda telleri flan cikmisti artik.Kazadan dolayi seans durmasa buyuk ihtimal patlarmis lastikler.

Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim aşırı erken kesiyorsun bazı virajları, apexte hız açıya göre de yüksek kalıyor, önden tarayarak kayıyor araç.
    Bu arada araba gidiyor da gidiyor maşallah.
    Tesekkurler abi. Gitmek istedigim cizgide gittigimi soyleyemem askinda. Soylediklerinde haklisin. Hatalardan ders alicaz insallah

Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabanın her vitesi benim arabanın 1. vitesteki istekli hali gibi maşallah
    Tesekkurler

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada yazmayı unutmuşum hakkaten 10:35'deki arkadaş pist günlerinde neden driftin yasak olduğunu gösteren güzel bir örnek olmuş.
    "life is too short to drive boring cars"

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendımce yorumlayım;
    12-14-3 harıc hepsıne erken gırıyorsunuz.
    Erken gırmek sorun degıl ama cıkısınızda uzun suruyor. Genelde pılotlar vırajı erken bıtırmek yada pozısyon kazanmak ıcın erken gırerler ama hızlı cıkarlar. Sız hem erken gırıp hem yavas cıkıyorsunuz.
    Taramakda sorun yok,cıkısda hızlı kaldıgınız zaman kafa acılıyor ama aslında hız degıl,asırı tork dan dolayı kafa kopup gıdıyor,e sende gaz kesıyorsun. Bu seferde kafa yıgılıyor,tekrar gaza oturunca momentum dagılıyor.
    5 ve 7 de bunu acıkca yasamıssınız. Yarıs cızgısı herkese gore degısır ama degıstırdıgınız cızgınıze gorede kullanımız olması gerek. Genelde rallı pılotları bu cızgıyı kullanır ama cıkıs malesef hep zaman kaybettırmıs.
    Buarada araba ne yuruyor be. 100-200km 8 sec falan mı?

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İbrahim arabanin uzerinde kilit,fren kiti vs vardi sanirim daha iyi sureler gelmeli ama seneye kismet demekki
    Team PAŞAOĞLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zalim cupra masallah seneye daha guzel sureler bekliyoruz abi turbo degistirmistin sanirim yazinda gormustum farklarini da yazarmisin hissettigin ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendımce yorumlayım;
    12-14-3 harıc hepsıne erken gırıyorsunuz.
    Erken gırmek sorun degıl ama cıkısınızda uzun suruyor. Genelde pılotlar vırajı erken bıtırmek yada pozısyon kazanmak ıcın erken gırerler ama hızlı cıkarlar. Sız hem erken gırıp hem yavas cıkıyorsunuz.
    Taramakda sorun yok,cıkısda hızlı kaldıgınız zaman kafa acılıyor ama aslında hız degıl,asırı tork dan dolayı kafa kopup gıdıyor,e sende gaz kesıyorsun. Bu seferde kafa yıgılıyor,tekrar gaza oturunca momentum dagılıyor.
    5 ve 7 de bunu acıkca yasamıssınız. Yarıs cızgısı herkese gore degısır ama degıstırdıgınız cızgınıze gorede kullanımız olması gerek. Genelde rallı pılotları bu cızgıyı kullanır ama cıkıs malesef hep zaman kaybettırmıs.
    Buarada araba ne yuruyor be. 100-200km 8 sec falan mı?
    100-200 7.5 -8 saniye arasi gitmesi lazim pist ayarında.

Alıntı Cem.B Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim arabanin uzerinde kilit,fren kiti vs vardi sanirim daha iyi sureler gelmeli ama seneye kismet demekki
    Aynen cem aracin potansiyeli var ama lastiklerin son drmleriydi. Biraz tecrübe edinmek lazim hem araca hem pist icin. Bu gucte ondenceker bir araci kontrol etmeside kolay degil hele bitik lastikle hic degil Fren kiti yok aracimda. Tarox disk ve ds2500 balata var. Sezona insallah buyuk fren kitide ekleyecegiz.

Alıntı yusufcan_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zalim cupra masallah seneye daha guzel sureler bekliyoruz abi turbo degistirmistin sanirim yazinda gormustum farklarini da yazarmisin hissettigin ?
    Tesekkurler. Gen1 3076 dan gen2 3071 e gectik. Eski turbo 5 bin devirde full boost yapıyordu , bu turbo nerdeyse 3500 devirde doluyor. vites gecislerinde lag cok daha az ve eskisinden daha güçlü.

ahm_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tebrikler demek isterdim sana ama hiç içimden gelmedi ibo sürüş ile alakalı değişmesi gereken radikal işler var hesaplarıma göre senede 0.2 sec inersen 2089 senesinde rekoru zorlıcan gibi :))))))) düzlüklerde 458 gibisin virajlarda clio symbol o lastikle olmaz demiştim yanılmadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahm_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler demek isterdim sana ama hiç içimden gelmedi ibo sürüş ile alakalı değişmesi gereken radikal işler var hesaplarıma göre senede 0.2 sec inersen 2089 senesinde rekoru zorlıcan gibi :))))))) düzlüklerde 458 gibisin virajlarda clio symbol o lastikle olmaz demiştim yanılmadım
    Vayyy Spin Ahmet kardesim gelmis. Seni drift yapiyo sanip pist disina almasalardi sende guzel dure yapacaktin

5 seans girdim salisede olsa hiçbirinde bir oncekinden kötü süre yapmadim 0.1 - 0. 2 belki ama hep ileri. Bende seni tebrik etmek isterdim ama sen her seans geriye gidiyorsun ahmetcim nasil olacak bu iş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lastikler yenilenince bu sefer frenler nasıl dayanır bu güçe merak ettim. Lastik ve frenle çok güzel süre gelir bence araçtan. Eline ve kesene sağlık. Başarılar
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

ahm_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onuda hesaplıcak olursak ortalama 0,5 sec geri gitsem 2058 yılında ortada bi yerde buluşucaz demektir )))

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah İbo çok gaddar araban.Her tur dönüşü maşallah çektim neredeyse pist sonu umreye gidecektim
    41 kere maşallah kazasız belasız sorunsuz sürüşler dilerim çok güzel yürüyor araban.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alp1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lastikler yenilenince bu sefer frenler nasıl dayanır bu güçe merak ettim. Lastik ve frenle çok güzel süre gelir bence araçtan. Eline ve kesene sağlık. Başarılar
    Teşekkür ediyorum sagolasin

Yapılacaklar listesi
    Lastik Toyo r888r yada trofeo R
    Fren 365 mm 6 piston kit

Alıntı ahm_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onuda hesaplıcak olursak ortalama 0,5 sec geri gitsem 2058 yılında ortada bi yerde buluşucaz demektir )))
    Sırf ķirmızi cupran var diye kizamiyorum sana

Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah İbo çok gaddar araban.Her tur dönüşü maşallah çektim neredeyse pist sonu umreye gidecektim
    41 kere maşallah kazasız belasız sorunsuz sürüşler dilerim çok güzel yürüyor araban.
    Cok tesekkur ederim iyi dileklerin icin.

FRTDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Diğer konuda yazmıştım burdan da tekrar yazayım maşallah aracınıza gerçekten çok hızlı
    Kurallara Aykırı İmza Boyutu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FRTDI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer konuda yazmıştım burdan da tekrar yazayım maşallah aracınıza gerçekten çok hızlı
    Tekrar teşeÄ·ürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler