User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Körfez Pisti,Track Day Önden Çeker En İyi Süre.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Körfez Pisti,Track Day Önden Çeker En İyi Süre.

Gecen cuma gunu Benzin TV ile birlikte pist gunu yaptık. Cok guzel zaman gecırdık. 23 katılımcı vardı. Bazı talıhsızlıkler dısında herkes keyıf aldı
    Aramız da yarıs arabaları da vardı,super sportlar ve hothatch ler. Guzel bır karısım oldu.
    Oglen yagmur dısında genelde hava sıkıntı yaratmadı.
    Son 2 kusur saat cıkamadım,artık vertigo musade etmedı. Demir abinin tespiti sanırım dogru, istedıgın kadar tedaviye gıt,yaşlandık oglm biz,kabullen dedı....
    İlk cıkısımda 49.8,2.cıkısımda 49.0 yaptım. Malesef 49.0 ın vıdeosu yok,Hakan Mete (type r yarıs aracı ve kendısı sampıyon pılotumuz)ile son cıkısımın vıdeosu var. Onumdeyken 49.8 ve 49.6 yapıyorum,gectıkten sonra 49.1sec yapıyorum.
    Sanırım 48.8 yada 48.6 arka vıraj demırı ve hatasız yazılım ıle mumkun.

YouTube

fms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keyifle izledim ama arka kelebekten yada farklı bir açıdan sizi ve direksiyon hareketlerinizi vs görebilsek çok daha iyi olurdu, sonuçta önden çeker en iyi süre videosu

Ertuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah abi, tebrik ederim.

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tebrikler Murat abi. Körfez 2 3 sene önceye göre ne kadar hızlanmış sence? Sf sonrası 2.şikan ve sf öncesi kesmelerin yanları 0 a 0 betonla doldurulmuş galiba sekme falan da olmuyor tutunmayı da bozmuyor eskiye göre sanırım?

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıllardır bu elestrıler yapılıyor,bende gecen sene yenı cıkan go pro yu aldım. Gopro 3 mudur 5 mıdır unuttum ama yuklemesı sorun
    Hızlanmıs dıyebılırız,alında ilk sıkanda fazla bır degısıklık yok,yukseklıgını azaltmıslar ama hala yuksek ve sekıyor. Ama yınede 0.2 gelır.
    Arka sıkan da degısıklık yok denılenılır,kenarları dolmus. Yanı totalde 0.6 sec hızlanmıs dıyebılırız. GT3 ıle attıgım turlara bakılırsa,en fazla bu var. Ama 2014 e gore daha fazla hızlanmıs. O zaman yıne rekor bendeydı 50.8 ıle ve cıddı yavaslıyordum sıkanlarda.
    Tayyar ile ilk cıkısım ıdı ve vucut kondısyonum cok tur atmama ızın vermedı. Arka vıraj demırı ve hatasız yazılım ıle 48.6 mumkun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler