User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
53 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 23 Haziran 2018 Intercity IstanbulPark BMW 118i - 2.32.060

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.turda onunuze gelen arac S3 mu?
    Evet 8v s3

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin araba baya baya yuruyormus,helal olsun.

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün RSA'nın instagram hesabında gördüm senin arabayı, baya yüklü bir spek var ama, maliyet olarak düşünülürse, çok mantıklı bir seçenek olmuş bu setup + 118i

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    n13 çok korktuğum bir motor. Stock motora bu kadar yüklenmek ne kadar sağlıklı emin olamasam da iyi yürüdüğü kesin. Piyasa blok yaran n13 doluyken bu kadar yüklemekte sağlam cesaret.
    S3'e denk yürüyor gördüğüm kadarıyla maşallah.

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Normal bir BMW 1.18 ile 2.32 hayali kurmasın stock olanlar
    Tufan has no limits.

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    260 hp civarlarında sanırım 118i
    Maşallah güzel süre, kaliteli hafif bir jant ve pist lastiği ile 2.30 un altına bile düşülür...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S3 bizim arkadaşın arabası. 2 kişi çıktılar.Biri 80 diğeri 100 kilo. Kullanan arkadaşta doğru düzgün kullanabilen bir arkadaş değil. Start finish e çıkarken frene basmış. Ölçü olarak almayın. Ama bmw güzel yürüyor. evet.
    IN BOOST WE TRUST

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iyi de bu motor b serisi degil mi? Sorunsuz o seriler ve deli guc cikiyor...

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi de bu motor b serisi degil mi? Sorunsuz o seriler ve deli guc cikiyor...
    n13, thp.

makyajsız araba abi
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

arm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S3 bizim arkadaşın arabası. 2 kişi çıktılar.Biri 80 diğeri 100 kilo. Kullanan arkadaşta doğru düzgün kullanabilen bir arkadaş değil. Start finish e çıkarken frene basmış. Ölçü olarak almayın. Ama bmw güzel yürüyor. evet.
    Ne olursa olsun 4 kişi olsa bile fark açması gerekirdi o kesitte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 kişi kaç boy demek biliyor musun da böyle yazıyorsun. 200 kilo fark en az 10 boy demek. Start finish düzlüğü kaç metre ki dünya kadar fark bekliyorsun. Ben BMW kötü yürüyor demedim sadece o S3 ü kıstas olarak almayın diyorum.
    IN BOOST WE TRUST

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel dönmüşşünüz arkadaşlarında dediği gibi daha iyi süre gelir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 kişi kaç boy demek biliyor musun da böyle yazıyorsun. 200 kilo fark en az 10 boy demek. Start finish düzlüğü kaç metre ki dünya kadar fark bekliyorsun. Ben BMW kötü yürüyor demedim sadece o S3 ü kıstas olarak almayın diyorum.
    Hesaplamaların çok anlamlı; 4 kişiyi 200 kilo, 200 kiloyu da 10 boy olarak yazmışsın.Herhalde bu yazı, o anda boşluğuna yada cahilliğine geldi. Bu iki araç arasındaki fark tork,kw ve motorun o anki ürettiği güce vs. göre değişir.Ben sana doğrusunu söyleyeyim istersen, ortalama 4 kişi 280 kg eder.10 boy eder 20 boy eder falan diye de hesap yapamazsın, bu kafadan sallama olur.

Benim orda sana söylemek istediğim ise, 118 ve s3 ile ilk düzlükte s3'ün teknik bir arıza vs olmadığını kabul ederek, sonradan bassa bile fark açması gerektiğiydi. 118 çok yüklüdür, o ayrı.Bunu kabul ederim, ama yok arkadaş 100 kilo o yüzden oldu dersen bunu kabul etmem. O yüzden yazdım,

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tebrikler onur cok guzel sure..

S3 konusuna gelince, arkadaki arac virajdan hizli cikmissa ve onde aracta biraz acemice ve hatali bi sekilde cikmissa ve ayagini gazdan cekip tekrar basmissa.. hele bir de ekstra agirlik varsa.. s3 oyle kolay kolay s/f duzlugunde arkadan gelip gecemez. Ayni sekilde bi s3 banada denk gelmisti benzer sonuc cikmisti.. bu araclar roll yapmiyor birisi 80 birisi 90 la cikiyorsa virajdan bu dunyaaaa farkeder

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hesaplamaların çok anlamlı; 4 kişiyi 200 kilo, 200 kiloyu da 10 boy olarak yazmışsın.Herhalde bu yazı, o anda boşluğuna yada cahilliğine geldi. Bu iki araç arasındaki fark tork,kw ve motorun o anki ürettiği güce vs. göre değişir.Ben sana doğrusunu söyleyeyim istersen, ortalama 4 kişi 280 kg eder.10 boy eder 20 boy eder falan diye de hesap yapamazsın, bu kafadan sallama olur.

Benim orda sana söylemek istediğim ise, 118 ve s3 ile ilk düzlükte s3'ün teknik bir arıza vs olmadığını kabul ederek, sonradan bassa bile fark açması gerektiğiydi. 118 çok yüklüdür, o ayrı.Bunu kabul ederim, ama yok arkadaş 100 kilo o yüzden oldu dersen bunu kabul etmem. O yüzden yazdım,
    Ben 200 kilo örneğini boy hesabı olarak verdim. 4 kişi 200 kilo eder demedim. Bunların dışında evet s3 normal bir 118 e dediğini yapar ancak arada 50 hp fark olduğunda frene bastığın anda momentumu kaybedersin ki S3 frenle bmw gaz açık çıkıyor düzlüğe. Bunun dışında S3te artı 100 kg var. Sence +100 kg ve gaza bastığın an fark ettirmiyorsa ve bmwnin hala s3 kadar yürüdüğünü iddia ediyorsan bana değil kendine cahil demen gerekir.
    200 kg bu arada minimum 10 boy fark ettirir daha önce megane rs le 4 kişi cooper S ile denemiş biri olarak söylüyorum. Denediğim arkadaş BS ile denediğinde araya vilayet giriyordu beni o şekilde geçtikten sonra tek olsaydı da geçerdim dedi. 1 hafta sonra denediğimde BS ile kafa burun gidiyordu megane. Bi de denediğin yer start finish düzlüğü mesafe roll sonucunu ahkam kesmek için çok kısa.
    IN BOOST WE TRUST

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler tartışmayın yahu. Zaten 118i stage2+ mış. Buda hali hazırda 250hp + olabildiğini gösteriyor. s3 280-300 hp aralığındaki bir model olduğuna göre. ağırlık farkıda bir nebze bmw den yana olduğundan bu sonuç normal
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stage 2 bi polo GTI stock golf r ve s3 türevi araçları geçebiliyor bu araçta bi o kadar hızlı olabilir olmaması için çok bi neden yok

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YouTube

6.30 dk dan sonra izleyebilirsiniz. Aracim 205hp ve s3 u yine benzer bi sekilde gecmistim. Arkadasin nerde fren yaptigini ve benim virajdan cikisimi kiyaslarsaniz ayni olayin oldugunu gorursunuz. Pist isi roll e benzemez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 200 kilo örneğini boy hesabı olarak verdim. 4 kişi 200 kilo eder demedim. Bunların dışında evet s3 normal bir 118 e dediğini yapar ancak arada 50 hp fark olduğunda frene bastığın anda momentumu kaybedersin ki S3 frenle bmw gaz açık çıkıyor düzlüğe. Bunun dışında S3te artı 100 kg var. Sence +100 kg ve gaza bastığın an fark ettirmiyorsa ve bmwnin hala s3 kadar yürüdüğünü iddia ediyorsan bana değil kendine cahil demen gerekir.
    200 kg bu arada minimum 10 boy fark ettirir daha önce megane rs le 4 kişi cooper S ile denemiş biri olarak söylüyorum. Denediğim arkadaş BS ile denediğinde araya vilayet giriyordu beni o şekilde geçtikten sonra tek olsaydı da geçerdim dedi. 1 hafta sonra denediğimde BS ile kafa burun gidiyordu megane. Bi de denediğin yer start finish düzlüğü mesafe roll sonucunu ahkam kesmek için çok kısa.
    '200 kg bu arada minimum 10 boy fark ettirir daha önce megane rs le 4 kişi cooper S ile denemiş biri olarak söylüyorum '

Her araba aynı değildir, bunu bilmeni isterim. Konuşacak bir şeyimiz yok,belli. Selamlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler