User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: Alfa Romeo Mito Track Turk Track Day @ Körfez 09.07.2018

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Istanbul Park cok daha kırıcı,zorlayıcı ve teknık bır pıst. Yapmayın allah askına.
    1.9km lık sureklı saga donulen basit bır pıst mı kırıcı?en fazla 4. Vıtese atıyorsunuz,oda sadece 2 defa ve 4 sanıyelıgıne. 2 fren noktası var, o kadar...
    Istanbul park,on takımdan lastıge,frenden motora atabanın her santımını hatta pılotu zorlayan bır pıst...

Sport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk pist deneyimim körfezde oldu geçtiğimiz ekim ayında çok eğlendim keyif aldım ve dediğiniz gibi 3. vites 4. vites aracı yoran zorlayan bir şey yok sürücüyü de yoran bir şey yok zaten kısa pist kimse üzülmeden kırılmadan akşam oluyor hatta çıkmadan dur bi tur daha atıyım dersin
    Peşine nisan da İstanbul Parka gittim ist.park için ilk deneyimdi ve çok yorucu oldu aracın frenleri olsun (zaten frenleri çok zorlayan bir pist), asfalt çok farklı körfeze göre (tutucu) süspansiyonun (standart) yetersizliği olsun, tecrübe deneyim eksikliği olsun herşeyi ile ilk başta bir tokat gibi gerçekleri yüzüne çarpıyor, körfezde aynı gün içerisinde baya bir aşama kaydedebilirsin ama istanbul park emek isteyen bir pist sektör sektör ilerlemek lazım. Lafı uzatmayayım haziranda da bütün bu ve sayamadığım eksikliklerin bir kısmını gidererek gittiğimde daha çok keyif aldım ama hayatımda ilk defa araç içerisinde bu kadar terlediğimi hatırlamıyorum. Bildiğin kros idmanı yapıyorsun
    Sonuca bağlamak gerekirse İzmit Pistide çok güzel manzarası havası güzel bir pist daha çabuk sonuç alabileceğin daha kolay aracınada zarar vermeden günü bitirebileceğin bir pist ama istanbul park asla körfezle kıyaslanmamalı sonuçta F1 pisti bilmeden bile araca zarar verebilirsin.

Dora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ouz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giulietta MA'da iki kere kesiklik yasadım, biri yazılımdan sonra tork limitorunden dolayı digeri ise wastegate hortumunda ufacık gozle gorulmesi cok zor bir yırtıktı. Belki yardımcı olur.
    bende de bi kesiklik var mito ma özelden yazabilir misin(rahhmi beyin konusunu kirletmeyelim ) nasıl bi kesiklikti nasıl çözdün belki yardımı dokunur .

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de bi kesiklik var mito ma özelden yazabilir misin(rahhmi beyin konusunu kirletmeyelim ) nasıl bi kesiklikti nasıl çözdün belki yardımı dokunur .
    beni kirleten sen ol beybisi)))

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mitocu mitocuyu techte kirletirmiş
    Romeo <3 Giulietta

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler