User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Ankara'dan herkese selamlar :)

eightysix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ankara'dan herkese selamlar :)

Merhabalar değerli TechTurkey ailesi Adım Çağatay. 17 yaşındayım ve lise 3.sınıf Yabancı Dil bölümünde okuyorum. Birkaç ay önce bu forumla tanıştım ve girdiğim,baktığım tüm konularda saygı,sevgi ve hoşgörü olduğunu farkettim. Kimse kimseye düşman değildi ve işte o zaman dedim ki hem arabalarla ilgili bir forum,hemde ortamı mükemmel. Sizlere katılmamdaki en büyük etken Otomobilleriniz başlığındaki konulardı. Konu açanların bilgili insanlar olması ve arabalarına yaptıkları değişimleri anlatmaları gerçekten çok hoşuma gitmişti. Her neyse giriş bölümünü çok uzattım kusura bakmayın

Allah nasip ederse seneye üniversiteyi kazanırsam bir araba sahibi olacağım Hayalimdeki araba AE86 ama hepimizin bildiği üzere Türkiye'ye gelen AE86'ların sayısı epey düşük. Bende şuan ilk arabam ne olsun acaba diye aranıyorum Genel olarak Japon arabaları seviyorum ama Opel'lerinde kalbimde ayrı bir yeri vardır. Şuan kullandığımız araba 1994 model Kırmızı Opel Vectra A GLS. Hatta bende düşünüyorum birde yanına lacivert alınsa onuda ben kullansam diye

Her neyse sizleri çok tuttuğum için özür diliyorum,iyi forumlar dilerim
    Pistonhead with no experience

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoşgeldin abicim,iyi forumlar
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler