Merhabalar, ismim Umut, 21 yaşındayım, memleketim olsa da Ankara'da öğrenci olarak ailemden ayrı ikamet etmekteyim. Kendimi bildim bileli arabalar en büyük tutkularım arasında, daha çok da performanslı araçlar . Uzun zamandır TechTurkey forumuna denk geliyor ve denk geldikçe de keyifle konuları okumaktaydım, uzun zaman sonra da üye oldum ve artık aktif olarak kullanmak istediğime karar verdim. Şu an için yaklaşık 1 yıl, 80.000 kilometredir 1.6 16v Fransız üretim Megane 3 kullanıcısıyım fakat yakın zamanda kaçınılmaz sonum olarak artık hızlı bir araca geçiş yapmak üzerine planlarımı kuruyorum. Araç kullanmak benim için bir bağımlılık gibi, boş vaktimin büyük çoğunluğunda gazlayarak (artık maalesef mi denir) gezerim. 2'si büyük 4 kaza atlatmış olsam da (üçü, şanslı bir kişi olduğumdan olsa gerek, karşı taraftan, biri 150 civarında giderken lastik patlamasından kaynaklanan) kendi aracım elverdiğince ya da etrafımdaki performanslı araçlarla kimseyi tehlikeye atmamaya özen göstererek gazlamak vazgeçemediğim bir şey, sahip olduğum 1.6 110hp'lik araca bu amaç doğrultusunda biraz da boşuna eziyet çektirmek artık içime sinmiyor... İşin teknik kısmına karşı büyük ilgim olsa da pek fazla bilgiye sahip olduğum söylenemez, umarım burada sizler sayesinde bu açıdan kendimi geliştiririm , şu ana kadar yoğunluğum daha çok işin sürüş kısmı üzerineydi. Görüşmek üzere, herkese keyifli forumlar dilerim.