User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
46 sonuçtan 39 ile 46 arası

Konu: 2011 e92 320d Stock vs 2013 F10 520d Yazılımlı İnside View

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olur boyle seyler.. Bazi arkadaslar hep soyler sunu yaptik bunu yaptik diye. O arac std belli zaten

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aradaki 30 beygirlik farka ragmen gecmenizi nasil acikliyorsunuz? Sizcede isin icinde mantiksiz olan bir durum yokmu? Ya da " amaaan gectim iste heralde okunmus uflenmis arabam" dusuncesindemisiniz? Lutfen sorularimi yanlis anlamayin. 184luk e90 kullanicisi olarak benim mantigimla uyusmayan bir durum var. Sadece bu durumla ilgili kisisel dusuncenizi, aciklamanizi (varsa eger f10'un kullanicisinin aciklamasini) samimi bir sekilde merak ediyorum, tesekkurler..
    Pilotajtan kaynaklanıyor olabilir çünkü ben daha önceki başka araçlarla denemelerde sport mode kullanıyordum ve 170'lik jettanın gerisinde aynen bu şekil kalıyordum, yazılımlı e90'nın da, hatta 4. Vitesden sonra açıyordu farkı.. Yalnız benim bu manuel denemelerimden sonra fark yediğim araçları hep geçtim bu şekilde, f10 da ayrıyetten ağırlık da var o yüzden bu fark normal geldi bana, şimdi yazılımsız araca da yazılımlı denmez diye düşünüyorum, hani yazılımlı araca yazılımsız diyorlar da.. Ki denedim arkadaşım da zaten yıllardır kankim.. Bende bana söyleneni söylüyorum yapacak birşey yok
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blumenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pilotajtan kaynaklanıyor olabilir çünkü ben daha önceki başka araçlarla denemelerde sport mode kullanıyordum ve 170'lik jettanın gerisinde aynen bu şekil kalıyordum,
    peki daha sonra 170 lik cettayı geçebildin mi?

edit: daha sonra kaç boy geçmiştin?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SONE-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki daha sonra 170 lik cettayı geçebildin mi?

edit: daha sonra kaç boy geçmiştin?
    Jetta ile denemedik, ama e90 sedan, jettanın geçtiğinden daha fazla geçiyordu beni,4. Viteste daha fazla hatta, şuan o e90'ı manuel mode'da 2 boy geçiyorum..

Bu da e90 ile denemelerimiz, buradaki denemelerde ben sport mode kullanıyorum ve aradaki farka bakın,4. Vitesten sonra uzuyor zaten

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=3&theater
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jetta ile denemedik, ama e90 sedan, jettanın geçtiğinden daha fazla geçiyordu beni,4. Viteste daha fazla hatta, şuan o e90'ı manuel mode'da 2 boy geçiyorum..

Bu da e90 ile denemelerimiz, buradaki denemelerde ben sport mode kullanıyorum ve aradaki farka bakın,4. Vitesten sonra uzuyor zaten

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=3&theater
    paylaştığınız video da 1 tır boyu önde giden e90 ı mı şuan 2 boy geçiyorsunuz ?
    aracınız manuel olsada shifting e kalsa durum bişey demicemde S moda alıp bu farkı yediğiniz aracı Triptrnk e çekerek 2 boy geçmeniz demek aracın gidişinde yaklaşık 8-9 boy fark oluyor demekki bunu güzel bir yazılımla dahi yakalamak zor..

entrasan cidden biizmde hergün üzerinde olduğumuz araç ancak böyle bir fark yok bizde S mode ile Triptrnc arasında

hee ayrıca aracınız 184 lük ise ve , zaten 163lük büyük ihtimal videodaki e90 onların yazılımlı dahi olanlarını üstlerde 184ler alıyor buda ayrı bir paradoks...
    Alıntı R-Turbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lanet Olasıca Sokak Yarışçıları...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sana ayarladığım sedan 320d, 170lik jettayı 5-6 boy geçiyordu..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SONE-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana ayarladığım sedan 320d, 170lik jettayı 5-6 boy geçiyordu..
    kafa kafaya gideriz o zaman onunla müsait bir zaman kolluyorum
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -CGR- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paylaştığınız video da 1 tır boyu önde giden e90 ı mı şuan 2 boy geçiyorsunuz ?
    aracınız manuel olsada shifting e kalsa durum bişey demicemde S moda alıp bu farkı yediğiniz aracı Triptrnk e çekerek 2 boy geçmeniz demek aracın gidişinde yaklaşık 8-9 boy fark oluyor demekki bunu güzel bir yazılımla dahi yakalamak zor..

entrasan cidden biizmde hergün üzerinde olduğumuz araç ancak böyle bir fark yok bizde S mode ile Triptrnc arasında

hee ayrıca aracınız 184 lük ise ve , zaten 163lük büyük ihtimal videodaki e90 onların yazılımlı dahi olanlarını üstlerde 184ler alıyor buda ayrı bir paradoks...
    yeni görebildim yazdığınızı, 177'lik manuel coupe ile deneme yptık dün, sport mode'da benim araba geçemiyor, ama triptoniğe çektiğim her denemede geçemedi 177'lik, bunu dün de teyit etmiş oldum, arasında o kadar fark oluyo ne yazıkki, o videoyu da koyucam hatta şimdi,
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)