User Tag List

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
137 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Audi S3 Quattro vs Tommi Makinen

Dem-Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kalkışa bakarsanız Emre (EVO)nun geç kaldığını hatta kaldıramadığını görüyoruz.Emre nin arabası bir gün önce bitti ve aracıyla hiç tecrübe yapamadı.Zamanla çok daha iyi olacaktır birde yanlış lastik seçtiği kanısındayım.slic lastiklerle fazla tutunup araç kalkışta yığılma yaşıyordu.biraz patanajla dolu kalkması çok daha iyi sürelere yansıyacaktır.S3 te bir VAG çı olarak sevdiğim ve emek harcanmış ciddi yürüyen TR deki araçlardan biri.inşallah bir dahakine çok daha zevkli yarış seyreder talihsizlikler yaşanmamasını dilerim.
    ps: GTR da ki eksikler ve eklemelerle bir dahakine daha hazır olarak yarışacaktır.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dem-Er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalkışa bakarsanız Emre (EVO)nun geç kaldığını hatta kaldıramadığını görüyoruz.Emre nin arabası bir gün önce bitti ve aracıyla hiç tecrübe yapamadı.Zamanla çok daha iyi olacaktır birde yanlış lastik seçtiği kanısındayım.slic lastiklerle fazla tutunup araç kalkışta yığılma yaşıyordu.biraz patanajla dolu kalkması çok daha iyi sürelere yansıyacaktır.S3 te bir VAG çı olarak sevdiğim ve emek harcanmış ciddi yürüyen TR deki araçlardan biri.inşallah bir dahakine çok daha zevkli yarış seyreder talihsizlikler yaşanmamasını dilerim.
    ps: GTR da ki eksikler ve eklemelerle bir dahakine daha hazır olarak yarışacaktır.
    launch süresini uzun tutarsın basınç açarsın aracın bayılmaz ve o araç kalkışta sararak kalkıyordu s3ün kalkışları bariz daha iyiydi velhasıl s3 çok daha iyi kalkışı ve yürüyüşü olan bir araç fakat şanzuman azizliğine uğradı sonuçta geçen evo oldu .tekrar denenir eksikler giderilir..
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bullet07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evo 1 sn geç kalkıyor göz önünde bulunduralım videodan pek belli olmuyor.

buda duzgun tek kalkıs sonucu : https://www.facebook.com/photo.php?v=408614339257303
    ben kaldıramadım arkadan yaklaştım ama malesef yetişemedim ewo istanbulda sanırım sanzımanı yaptıktan sonra yenien 0 danda rolling startta denemek isterim

http://www.youtube.com/watch?v=2asPH...ature=youtu.be al buyur izle cnm
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şanzumana gene aynı şekil devammı yoksa değişikliğe gidilecekmi acaba?
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    garajda duruyordu s3 bilal söledide zorla çıkardık öğlene doğru çıkardık aksamda e85 bile yapamadık e55 ile yarıştık ahanemi hiçbiri bahane değil hayatımda ilk defa s3 ü kaldırdım ben sadece viteslerine alışkınım düşünkü arabaya dokunmadığımız için 1558 kilo çktı benimle
    www.drecu.com

josefsalvatini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iki aracada masallah

ciddi yürüyorlar ,eksiklikler ,arızalar ,ınsan hatası hepsi olur önemli olan keyif almak allah kaza bela vermersin

iki arac da drag için hazırlanmıs zaten draglar tekrar olacak klasman aynı ..
    dolayısı ile pistte araclar konusur tekrar

suan evo 1 s3 0 tabela boyle .
    biri gecer biri geçilir eksiklikler gıderılır dıgerı gecer vs vs ama zaten amaç aracları ve süreleri geliştirmek değil mi.
    TeamPASAOGLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    la olm drag için olsa slicks takardık :=) ewo drag için güzel bence ttebriketmek lazım Motorunu yapan sawes ustamızı
    www.drecu.com

shero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    masallah buda pasaoğlunun farkı diyelim .
    Pasaoglu Chip Tuning - İzmir Yetkili Bayii

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S3 sıkı makineydi kalkıcaz diye heyecanla bekledim ama kısmet olmadı malesef.evo her parçası profesyonelce hazırlanmış bir araçtı dolayısıyla sıkıntısız yürüdü fakat onunda sorunu lastiklerin fazla tutunmasından dolayı ilk kalkışta yığılmasıydı onuda lastikleri arka tarafta suyla yıkayarak çözmeye çalıştı ama yeterli olmadı sanırım.benimde ayar yetişmedi bide lastiklerin bitik olmasından dolayı 1i sararak bitirdim hep.bi sonraki sefere herkes eksiklerini halleder sorunsuz çıkar inşallah bende ayarı bitirip yeni lastiklerle gelirim daha keyifli ve çekişmeli bi gün geçiririz
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    launch süresini uzun tutarsın basınç açarsın aracın bayılmaz ve o araç kalkışta sararak kalkıyordu s3ün kalkışları bariz daha iyiydi velhasıl s3 çok daha iyi kalkışı ve yürüyüşü olan bir araç fakat şanzuman azizliğine uğradı sonuçta geçen evo oldu .tekrar denenir eksikler giderilir..
    Evo 7000 devirde lunch ayarlıydı fakat dediğim gibi Emre nin aracına hiç alışık olmamasından dolayı istediği gibi kalkamadı.evet s3 yabana atılır gibi değil çok iyi kalkıyordu.oda e85 sorunu yaşadı bütün gün uğraşmaktan aracıyla antreman yapamadı.yinede her 2 araçta övgüyü hak ediyor.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    garajda duruyordu s3 bilal söledide zorla çıkardık öğlene doğru çıkardık aksamda e85 bile yapamadık e55 ile yarıştık ahanemi hiçbiri bahane değil hayatımda ilk defa s3 ü kaldırdım ben sadece viteslerine alışkınım düşünkü arabaya dokunmadığımız için 1558 kilo çktı benimle
    İkinizide tebrik ederim.ikinizde ilk defa hiç tanımadığınız araçların dreksiyonuna geçmişsiniz.olsun geçmek yada geçilmek hiç önemli değil sorunlar her zaman olur olucaktırda önemli olan o ortamı yaşamak keyif almak.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

GökhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araçlara maşallah
    Evoyada nos bassalar daha zevkli olacaktır...

TYPERHAKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    savaş abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sesime gel.bu arabalıktan çıkmış.yaratık olmuş resmen.
    zd9000 cupra

b.ustaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkes neden o kadar sert çıktı ki. ben konuyu bilmediğimden tam tersini düşünmüştüm aslında... amacım kimseyi kırmak veya yermek değildi, ki elbette tahmin edebiliyorum s3 sahibinin de bu sitede olabilceğini...

benim düşündüğüm ise evonun ilk başta kalkamadığı ancak buna rağmen sonradan toparlayım geçtiğini düşünmüştüm. s3te problem olduğunu düşenemedim hiç...

kusura bakmayın.

ayrıca içinden geçmek kelimesinin kötü bir anlamı da varsa ben bilmiyorum. ben de farkındayım elbette forumdakilerin birbirini tanıdığını sevdiğini ancak ben kötü bir niyetle söylemedim. o gün bende yarışta olsam ve tanıdığım veya tanımadığım beni iyi bi farkla geçse kendim içinde kullanırım bu kelimeyi.

sizi kırdıysam affola ama böyle bir konuma düştüğüm için bende üzüldüm şuan açıkçası.

gurcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo 7000 devirde lunch ayarlıydı fakat dediğim gibi Emre nin aracına hiç alışık olmamasından dolayı istediği gibi kalkamadı.evet s3 yabana atılır gibi değil çok iyi kalkıyordu.oda e85 sorunu yaşadı bütün gün uğraşmaktan aracıyla antreman yapamadı.yinede her 2 araçta övgüyü hak ediyor.
    O evonun launch 7000 devirdeyse ben bu isi birakiyorum. Maksimum4-5bindeydi. Hatta geyigini bile yaptik, cunku cok guzel launch sesi vardi, yuro wgleri acmis launchta , sesin ve doldurusun guzelligine bak dedik hatta Bilal ile...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gurcell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O evonun launch 7000 devirdeyse ben bu isi birakiyorum. Maksimum4-5bindeydi. Hatta geyigini bile yaptik, cunku cok guzel launch sesi vardi, yuro wgleri acmis launchta , sesin ve doldurusun guzelligine bak dedik hatta Bilal ile...
    Bana Emre nin söylediği bu.Banada fazla geldi fakat belki kendi yanlış algılamışta olabilir.Bilemiycem duyduğumun yalancısıyım.Üzehir ayarladı en iyi o bilir.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

Dookan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    helal 2 aracada mermi gibi arabalar oldu türkiyede artık yatırım kredisi falan vermek lazım arabalara leasing falan bişeyler yapmak lazım kimse farkında değil türkiyenin
    Thanks to
    TURBO ZONE
    REMAPS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ama ben ezik gibi .9 barda kalkıyordum ama hueuehue
    www.drecu.com

seWki26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    söylenecek bişey yok maşallah iki aracada özellikle TME cok sasırtı bizi resmen arkadan birisi tekme atıyo gibi bi hızlanması vardı maşallah daha iyi olur inşallah
    S3 tek kelime mükemmel ses durus gidiş herşeyiyle olmuş ya bu özgün başkan 4 ü kırmasaydı bence gtr ile cok güzel bi yarısa sahitlik edecektik ama nasip bi dahaki yarısta sorunsuz olursa türkiyedeki 10 sn altı araçlar altında bi aracı daha görmüş olucaz emeği gecenlere helal olsun..
    Alıntı Malii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    si ların vazgeçilmezi kırmızı. kırmızı dikkat çeker , güzeldir , can yakar, acıtır

MTM & ProStock Garage

dodo kalbimizdesin kardeşim....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)