User Tag List

Sayfa 4/10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
181 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: ST Type-R - EVM Cupra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gunaydin herkese yorumlari okudumda sadece sunu belirteyim mahmut abi cok sevdigom bi abim kimse kimseylebosuna kavga etmesin . Fakat sizin attiginiz videoda bizde ilerden cekim var 1. Sayfada son video 5. Vitesle geciyorsunuz yanimizdan st tam bir bboy onde bozukuyor. Diger bir onceki denemede sanirim ruzgar olmadigindan 4 5 boy olmistu video video video ceken mustafa abilerde 2. Videoda bunu belirtiyor.Problem degil sanzumani yaptiralim tekrar tekrar denenir bosuna kavga yapmaya gerek yok bi sikinti olursa burda degil yüz yüze konusmak daha mantikli..

Dr.Ecu Chiptuning KCANN_220 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son denemede evm ondeydide teldede soledim birini st biri evm gecmis durumda 2 kere efeye 1 turgaya tel actim denklesemedik bi daha polis yuzunden yoksa biz bekliorduk denemek icin evm dbs kc hazirdi..ben efeyle bi bastim cok gectim asagida kaldim oram oynadi burum oynadi dedi sikinti yok kardeslerimizin gonlunu hos etcez die bi 50 daha yakariz deneriz..dersinize iyi calisin daha evmyle kafa burun gidiosunuz sirada dbs war..
    __ATA MOTORSPORT & ENGINEERING__
    DR.ECU ---MOTUL --- EBC BREAKS

erdikeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çupra iyi gitmiş
    istanbulda bu specdeki typer a çupra tek vites tutunamıyor ama neyse...
    POWERSHOP
    #s3uperman

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evm cupra stage ? Kac, suan tahmini kac hp ?

DarkSky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cupra ne yapmis oyle ya massallah masallah...

CocoRe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olum tayparı efe mi kulandı? başka adammı bulamadınız kullandıracak arasaydınız beni gelir kullanırdım
    dynojet w. Z1000SX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    St Typer specleri gercekten çok dolu olan bir araç bence Cupra çok başarılı gitmiş maşşalah cupraya nazar değmesin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KCANN_220 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son denemede evm ondeydide teldede soledim birini st biri evm gecmis durumda 2 kere efeye 1 turgaya tel actim denklesemedik bi daha polis yuzunden yoksa biz bekliorduk denemek icin evm dbs kc hazirdi..ben efeyle bi bastim cok gectim asagida kaldim oram oynadi burum oynadi dedi sikinti yok kardeslerimizin gonlunu hos etcez die bi 50 daha yakariz deneriz..dersinize iyi calisin daha evmyle kafa burun gidiosunuz sirada dbs war..
    O videonun 5. Vites yanimuzdan gecisi var ilk sayfada tekrar bi izle 4 leri yanan typer neyse zaten sanzuman cortladi cumartesi ye kadar senkromenc bulursak bidaha denenir abi burda igneleyici laflar yazmaya gerek yok sonra bos yere tartisma cikiyor.

Dr.Ecu Chiptuning KCANN_220 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CocoRe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olum tayparı efe mi kulandı? başka adammı bulamadınız kullandıracak arasaydınız beni gelir kullanırdım
    adamin kralisinn.. ole deme dayi adam bu iste kompedan tayyar mi yuruttun hayatinda dior bnaa..d
    __ATA MOTORSPORT & ENGINEERING__
    DR.ECU ---MOTUL --- EBC BREAKS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olm kc ye verseydiniz oda iyi sürer typer makinasını hahahah
    dynojet w. Z1000SX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cupra şaşırtıcı gıtmıs maşallah sökükmüydü cupra mrk ettım dıger aracada maşallah ceza olayı ıcınde gecmıs olsun arac sahıplerıne
    Dr.Ecu EcuTuning

TFSİ KİNG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nakayama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyse zaten sanzuman cortladi cumartesi ye kadar senkromenc bulursak
    Turgay Usta Selamınaleykum
    elimde 4.vitesiniz için tüm gerekli malzeme var
    kolay gelsin
    dynojet w. Z1000SX

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler size şunu söyleyim

eger ben kemalcanı 3 kere aramadıysam gel yarısalım diye dünyanın en büyük O...ççç siyim...

bana söyledigi laf bnm arabam gerçek stage2 plus degil deneyemem suanda zart zurt dedi telefonun hoparlörü açıktı fırat turgay onur hepsi duydu söylediklerini

ve dedimki olm bn suanda döşemealtı belediyesinin ordayım deniceksek hemen döşemealtı kavşagından dönücem sonra zart zurt konuşma dedim...demedim dediyse desin erkekse yalan söyleyeninde amk gelmedide denemedide korkusundan.

yukarda denk geldi evm ile denerken 4.viteste vtec altı bastım 2 boy önümden bastı zaten korkusundan geçicem diye arkalı önlü gitti 2boy sabit kaldı .2viteste 70de basalım dedim kaç kere 3.vtes 100de basarım diyor bana utanmadan böyle bi insan işte.

rayfi kemalcan dedigin adama araba sürmeyi bn ögrettim amk siteye punisher typer videosu koyuyor sanki kendisi sürmüş gibi bütün hepsinden faruk sürüyor arabayı kendi sürmüş gibi şekil yapıyor millete.soruncada faruk benden hafif diyor ulen sen bana kendin bnden iyi sürüyor faruk demedinmi ?? kemalcan ne evşek bi adamsın haysiyetini kaybetme erkek ol erkek.

'K20A2' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arac sahipleri kabul ediyor kc sana ne oluyor zoruna mi gidiyor.denicez dedik deneriz dert etme orayada geldin yok benim araba stgae 2 plus gibi yurumuyor sole bole heryerin ayri oynuyodu...

SDR_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SDR_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BORKED
    arkdaşlar kırıcı olmaya gercekten gerek yok biz rüzgar yaptıysak typerda yaptı videoyu net izlerseniz ben 8 saniyede sola doğru ayrılıyorum madem 1,5 boy arkadayım neden bana doğru geliniyor ...? hepimiz bu işi çok iyi bilenleriz durum 1-1 tekrar denenir iyi olan kaznır

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erdikeser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çupra iyi gitmiş
    istanbulda bu specdeki typer a çupra tek vites tutunamıyor ama neyse...
    istanbulun en hızlısı typerla cansın polosuyla denemişler cansını 2boy geçebilmiş istanbulun en hızlı typerı ))) birde hiç rüzgar yapmamıs cansının polosu, bana hikaye anlatmayın rüzgarın ne kadar fark ettigini rollcüler iyi bilir masturbasyona gerek yok

zaten birdaha deneme olursa araya tek şerit koycaz rüzgarsız fırtınasız denicez bn mahmut abiden ark niyet beklemedigim için herşey serbest dedim serdar 2.kornada bassak olurmu kankim dedi onada ok dedim .evm cupra ile denemem bidaha işimiz olmaz dedi mahmut abi zaten başka tsilarla deneriz ama rüzgarız deneriz bu sefer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet Typer rüzgar yapıyor 8 başlıyor resmen şerit değiştirmiş bence okadar güçlü giden bir Typer olsaydı buna ihtiyac duymazdı...maşşallah cupraya 1.4 ama fena gidiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbulun en hızlısı typerla cansın polosuyla denemişler cansını 2boy geçebilmiş istanbulun en hızlı typerı ))) birde hiç rüzgar yapmamıs cansının polosu, bana hikaye anlatmayın rüzgarın ne kadar fark ettigini rollcüler iyi bilir masturbasyona gerek yok
    hacı abi istanbulun en hızlı typeR ' ı hangisiymiş

maahmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efe yazmayayım diyorum ama illa yazdiriyorsun. Evm cupra ile ilgili sıkıntın varsa Cumartesi bitirin arabanizi ne sökecekseniz sökün gelin. Ruzgari laf edecektin neden deneme başlamadan ruzgar herşey serbest dedin kabul etmeyecektin o zmn. Herkes yorum yapiyor yorumlara da eyvallah der gecersin masturbasyon çekmeyi seviyor belki millet

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)