User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: TL Polo Gti - Corsa1.7 DTI

pologti54
    Misafir

TL Polo Gti - Corsa1.7 DTI

Biraz da biz vidyo atalım.

TL POLO GTİ SPECLER

STOCK - KUTU İÇİ HAVA FİLTRESİ

Corsa Specler

GTB1751VK turbo
    Custom intercooler
    PortPolish Intake Manifold
    Crom Cooler Pipes
    Custom Injector Nozzles
    Custom Cold Air Intake Kit
    Remaping by Megachips
    179 hp dyno.

TL Polo Gti - Corsa 1 - YouTube

TL Polo Gti - Corsa 2 - YouTube

POLO ARAÇ İÇİ

TL Polo Gti - Corsa - Araç İçi Çekim - YouTube

Corsa 170 a kadar yanımda geliyor 180 gibi polo ayırmaya başlıyor.

Corsa'nın sahibi bi yarışta aracın kendini korumaya aldığını diğer yarışta da debriyajın kaçırdığını söyledi.

Araçlara maşallah demeyi unutmayalım ve diğer polo gti - 106 gti ve corsa başlıklarındaki gibi konuyu saptırıp seviyeyi düşürmeyelim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah araçlara...

ahmet_xy
    Misafir
    araçlara maşallah. polo ASR açıkken basmış sanırım.
    corsa geçilse de, o attığı kapkara dumanı için tebrikler

Yalcin54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Kanka
    LOJ Team

ferroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    masallah 2 aracada ayrıca poloda cıgerlıymıs ona ayrıca masallah

Merthan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah arabalara corsa çok güzel yürümüş. Polo espyi neden kapatmamış?

pologti54
    Misafir
    Asr - Esp kapatma durumu biraz sıkıntı.aracımda ciddi bir sarma sıkıntısı var.kalkışta gazı köklediğimizde araç sarmasa zaten kalkıştan itibaren ayırır ama sarma sıkıntısı olduğu için kalkışta 4.vitese atana kadar dip gaz gitmiyorum gaza yavaşça basıp pedalın altındaki soketi geçirmiyorum.eğer geçirirsem araç birden vites düşürüp 7000 devire geliyor ve sarmaktan yürüyemiyor ki o akşamki yarışlardan birinde bu sıkıntıyı yine yaşamıştım.
    sarmayı biraz daha engelleyebilmek için bilerek kapatmadım.yoksa polonun gerçek gidişini asryi kapatıp aracın kendi kendine gaz kesmediğinde yaptığını biliyorum.
    millet dsg araba bas gaza yürüsün zannediyor ama şöyle bir şey var otomatik arabayı yürütmek manueli yürütmekten daha zor.

Samet306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşşallah araçlara dumanlı roll olmuş
    ///Peugeot Sport GTI-6

penguinhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pologti54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asr - Esp kapatma durumu biraz sıkıntı.aracımda ciddi bir sarma sıkıntısı var.kalkışta gazı köklediğimizde araç sarmasa zaten kalkıştan itibaren ayırır ama sarma sıkıntısı olduğu için kalkışta 4.vitese atana kadar dip gaz gitmiyorum gaza yavaşça basıp pedalın altındaki soketi geçirmiyorum.eğer geçirirsem araç birden vites düşürüp 7000 devire geliyor ve sarmaktan yürüyemiyor ki o akşamki yarışlardan birinde bu sıkıntıyı yine yaşamıştım.
    sarmayı biraz daha engelleyebilmek için bilerek kapatmadım.yoksa polonun gerçek gidişini asryi kapatıp aracın kendi kendine gaz kesmediğinde yaptığını biliyorum.
    millet dsg araba bas gaza yürüsün zannediyor ama şöyle bir şey var otomatik arabayı yürütmek manueli yürütmekten daha zor.
    Manuele alacaksın 2 de ezerek basarsan sarmaz hem de stock arabanız.
    1.4 TSI GTX28 Loading...

pologti54
    Misafir
    Alıntı penguinhakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manuele alacaksın 2 de ezerek basarsan sarmaz hem de stock arabanız.
    Zaten o şekilde yaptım.bu arada 60 da roll yaparken 3.viteste kalkıyorum ben 2.viteste devir çok yüksek oluyor çevircek devir kalmıyor.

penguinhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.de 60 idealdir 7000 çeviriyor arabanız , 3 de 80 idealdir vs...
    1.4 TSI GTX28 Loading...

pologti54
    Misafir
    7000 çeviriyor ama 6500 den sonra boşuna çeviriyor gibi güç kaybı oluyor o devirden sonra.

Merthan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pologti54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sözünüz bana mı bilmiyorum ama aynı arabayı 1.5 sene kullandım 3 ay önce sattım defalarca yarıştım.
    Esp yi kapatmadan tsi ile yarışmak yapılıcak en büyük hata.
    Stock bi arabanın 2de 60 basarken sarmasının imkanı yok ki benim aracım stage 2 idi o dahi yağmurda bile sarmadı.
    2 de 60 basarken çeviricek devir yok diyosunuz,1.4 tsi için en iyi devir 2 de 55-60 arası sağlanır.
    Manuel moda alıp 2de 60 giderken sokete tıklasanızda tıklamasanızda vites küçültmez.
    Siz d modunda mı yarışıyosunuz onu anlamadım?
    Siz zaten vitesi en geç 6.4 gibi atıcaksınız,devirin az yada fazla olmasının bi önemi yok.
    Manuel kullanmak otomatik kullanmaktan çook daha kolay yazmışsınız,çok daha zor hele ki DSG den 1000 kat daha zor.
    Bence sizin arabayı biraz daha keşfetmeniz lazım. Dsg kadar kolay ve rahat bi şanzıman dünyada yok.

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sitedeki en eski 2 polo gti'cıdan biri olarak (1.5 ay sonra 3 sene bitiyor) söyleyim. Ne kadar sararsa sarsın asr kapalı olmadan sadece yerinizde sayarsınız. Asr kapalıyken sardığınız zaten tutunduğunuz anda size daha fazla ivme olarak geri döner. Ben burda polo gti'a kafadan 3 boy daha eklerim öyle söyleyim. İyi gitmiş. Gti CAV motorlu mu ? CTH motorlu mu? Arasında yaklaşık 4-5 boy oynar o yüzden soruyorum.
    Vw Cc & Mk 5 Gti

ahmet_xy
    Misafir
    Alıntı CeM öZeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gti CAV motorlu mu ? CTH motorlu mu? Arasında yaklaşık 4-5 boy oynar o yüzden soruyorum.
    bu bilgi güzel oldu. yarın birgün arabayı satarken bunu da kullanırız. hem eski modellerden daha hızlı hem de fren diskleri daha büyük diye.

Cansın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sitedeki en eski 2 polo gti'cıdan biri olarak (1.5 ay sonra 3 sene bitiyor) söyleyim. Ne kadar sararsa sarsın asr kapalı olmadan sadece yerinizde sayarsınız. Asr kapalıyken sardığınız zaten tutunduğunuz anda size daha fazla ivme olarak geri döner. Ben burda polo gti'a kafadan 3 boy daha eklerim öyle söyleyim. İyi gitmiş. Gti CAV motorlu mu ? CTH motorlu mu? Arasında yaklaşık 4-5 boy oynar o yüzden soruyorum.
    Adam kitabını yazmış beyler konudan kaçın

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu dışı ama ;
    Motor kod. motorun neresinde yazıyor acaba göremedim
    Benım motor numaram ,Ruhsatta MTR olarak başlıyor . MTR Motor koduda yok sanırım veya ben duymadım.
    Selamlar.
    - Porsche 718 Pdk
    - Bmw M 130i Manual
    inst. kozgaraj

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet_xy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bilgi güzel oldu. yarın birgün arabayı satarken bunu da kullanırız. hem eski modellerden daha hızlı hem de fren diskleri daha büyük diye.
    Yazılım yapılamıyor. Kırılamıyor, çözülemiyor. Ama diyelimki yazılım yapılabilabilecek olsa bile stockta avantaj olan fark yazılım yapılınca + olarak yansımayabilir. Halen bizim 2. el değerimiz yaşına kilometre ve modeline göre daha iyi
    Vw Cc & Mk 5 Gti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kıvancr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu dışı ama ;
    Motor kod. motorun neresinde yazıyor acaba göremedim
    Benım motor numaram ,Ruhsatta MTR olarak başlıyor . MTR Motor koduda yok sanırım veya ben duymadım.
    Selamlar.
    Abi onda bi yanlışlık var. Sen şase noyu yazda ben sistemden bakıyım. Bakmıştım ama hatırlamıyorum
    Vw Cc & Mk 5 Gti

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)