User Tag List

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
130 sonuçtan 115 ile 130 arası

Konu: Sarocco vs Cupra

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Murat abi bu saatten sonra deneme flan olmaz. Olursada daha tatsiz yerlere gider.

MuratGürakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oturalım Murat abi. Oturalım şahsen artık yüzyüze gelmem gerekiyor son laflarından sonra. O zaman bokumla beraber başka bişeyle daha oynayacağım...
    Huzur Spec ---> 1.6 TDI S-LINE A3 8VS

Z20LET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi yapmAyin dedim o kadar ayip ya. Siktir git ne demektir ya allahim yarabbim.
    Vmax Performance
    Ümit H. Doğan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    suratıma da söylemessen namertsin.

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bari önce bi deneseydinizde sonra bu kadar tartışsaydınız durduk yere gerek yok bu kadar tartışmaya sakin olun birazcık
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

murat çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yalnız şu var ki bu saatden sonra murat a bokunla oyna kelimesi cok agır kaçmış bu işin sonunda can yanmaz inşalllah kocaman adamsın hakan bu kelıme sana yakısıyormu ankara küçük bir yer burada bir avuç insanlarız her yerde beraberiz olacak iş deyil bu murat sabırlı biriymiş agzını bozupta bir sey dememiş bokunla oyna kelimesine karşı karşıya gelmeyin benden size tavsiye kötü şeyler olur biraz üstüplu konuşmayı ögren hakan bey bence yalnış kelimeler kullanıyorsun bu kadar düşmek yakısık almıyor ...
    Özen Volkswagen

RACE WERKS

Ibiza 1.8t fully built drag car project

Anti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yüz yüze gelip de birbirinize mevkinize ve adabınıza uymayan hareketler yapmayın ikiniz de belli bir seviyeye ulaşmış insanlarsınız. Sokmuşum afedersiniz arabasına da turbosuna da, boşverin bunları kapansın tatsız konular..
    Alıntı JenGoO Nickli Üyeden Alıntı
    Olm dayanamıyorum ya k20 olmadan hayatın tadı yok

ferroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    35 yasındakı bı adamın bokumla oyna demesı sıktır gıt demek yaa ayıp denen bısıy var bıraz saygılı olun yaa tamam en hızlı tsı o olsun murat abı allah askına ugrasma

penguinhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler ;

Bir kendini bilmez ve sizden 10 yaş küçük birisi gelse sen laf aralarında sen "sahtekarsın" , "yalancısın", "malsın" , "yaptığın arabalar bir *** değil" , "yaptığın şeyler yalan" , "yaptıklarınla gençleri kandırıyorsun" , "sülerin yalan" , "harcadığın paraları git çoluğunla çocuğuna gider" derse kusura bakmayın da ben o adama o söylediğim kelimeler az bile kalır.

Bak küçük kardeş Murat ; gençsin yaşının verdiği heyecanla yüz yüze gelmeden bahsediyorsun , efendi yazdıkça her türlü ithamı sallıyorsun bana , inan bana benim ters tarafımla tanışmadın daha , san son sözüm akıllı ol , ne *** yiyorsan ama beni tehdit etme cüretini gösterme , şu anda ateşle oynuyorsun farkında değilsin.

Murat Usta ;
    Sana soylecek hiçbir kelime bulamıyorum malesef , ilk mesajımda yazmadın da şimdi mi yazmak aklına geldi anlaşım değilim , sen orda evet Murat bu adam senin arabanla ilgili bize yardımcı olmaya çalıştı kibir yapmaz bu adam diyemedin ! Yazık sadece yazık diyorum bu kadar zaman tanımamadım ya seni buna yanıyorum sadece , suç sen de değil bende. Hakan kardeş dik , Hakan Bey olduk , yakında penguen dersen şaşırmam Murat Usta sana da.

Diğer laf taşıyanlar ;
    Ben bu adam arabamla ilgili yüz yüze gelip hiçbir konuyu konuşmamışken çarpıta çarpıta anlatmanız niye buna da anlam veremiyorum , ben size arabamla ilgili her aşamasında adam sandığım için tek tek anlattım belki faydası olur birisine diye ! Bak şunu yaptım bak egzoz taktım bak bilmem ne yaptım dedikçe demekki bir yerlere güzelce servis edilmiş buna da yazık. Bu laş taşımak , boşboğazlık , isponyuculu suç değil benim soylediğm suç !

Gelelim Murat'ın savunduğu ağzına doladığı GT28 olayına ;
    Şu anda kullandığım ve en verim aldığım turbonum pallerini Emme 42mm - Egzoz 40 mm dir ve Orjnal turbomdur K03 (Belki hybrid yapmak isteyenlere yardımcı olur.)
    Murat Usta , Serdar (Race werks) ve Gt30 lu Adui sahibinin olduğu meclisde , daha önce bir denediğim turbo var ve emme palinni ölçtüğüm zaman GT28 turbosunun bir modelindeki aynı ölçülerde dedim (G28 kaç tane çeşidi var hatırlamıyorum şu anda) ve Serdar bana yok abi ne alakası var diye beni düzeltti olamaz o kadar olması imkansız dedi ve öylece bir muhabbet döndü burdan GT28 nasıl taktığımın Murat'a aktarıldığını bir türlü anlam veremedim , kendim bile şaşırdım vay a.k ne zaman taktım lan ben oldum hala kendimden şüpheye düştüm , evimdeki eşya dolabını araştırdım arada taktım da söktüm mü falan diye. Bu lafın boyle dolandırılması ayıp değil benim soylediğim ayıp !
    Arabamın turbolarını kendim söker takarım tek tek ölçerim log alırım en verimli hangisi ise onu takarım orjinalliğini bozmadan ama hayatımda GT28 takmadım K04-64 takmadım , orninalliği bozulmasın diye.

"Ferroo" (adını bilmiyorum malesef).
    Sana da yazdığım mesajları servis ederek yaptığın şeyin yada davranışın bu benim soylediğim cümleden aşağı kalır kalmamış kardeş. Bu yaptığına ne derler bilirsin ki ; Ben adam gibi sana "bak kardeş sen denemeye gerek yok yazmışsın ama başka araba ile denemeden ölçü almak yanlış olur , ben de 16 lar yok sökük değilim" dememe rağmen bunu servis etmişsin.
    Burda yorum yazacak en son kişilerden birisi de sen oluyorsun.
    Merak etmesin kimse 18" jant (hafiflikle alası yok ) ve takılı , 16" ve sökülü (50kğ) arasında en az 1-1,2 sn oynar 100-200 ki 50-240 basıldığında neler olacağını düşünmeniz gerekirdi. Sürelerin neleri etkilediği kusura bakmasın da kimse bana anlatamaz ki o gün Murat Çeliği daha önce en az 4-5 boy geçerken , ogün nerdeyse geçiyordu beni !
    Bu yaptığın davranış doğru benim soylediğim yanlış yakışmaz oyle mi !

Şimdi bana adamlık dersi vermeye kalkmasın kimse , burda KİMLERİN adam olduğunu anladım malesef geç oldu ama anladım.
    1.4 TSI GTX28 Loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuya yorum yapan uyelere mesaj atmak nedir ya
    Vmax Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin yerlerdeki seviyene, seninle yüz yüze geldiğimde ineceğim! Ahanda buradan hodri meydan. Benim söylediğim hiç bir şey küfür barındırmıyor. Ama sen abarttın.

Alıntı penguinhakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler ;

Bir kendini bilmez ve sizden 10 yaş küçük birisi gelse sen laf aralarında sen "sahtekarsın" , "yalancısın", "malsın" , "yaptığın arabalar bir *** değil" , "yaptığın şeyler yalan" , "yaptıklarınla gençleri kandırıyorsun" , "sülerin yalan" , "harcadığın paraları git çoluğunla çocuğuna gider" derse kusura bakmayın da ben o adama o söylediğim kelimeler az bile kalır.

Bak küçük kardeş Murat ; gençsin yaşının verdiği heyecanla yüz yüze gelmeden bahsediyorsun , efendi yazdıkça her türlü ithamı sallıyorsun bana , inan bana benim ters tarafımla tanışmadın daha , san son sözüm akıllı ol , ne *** yiyorsan ama beni tehdit etme cüretini gösterme , şu anda ateşle oynuyorsun farkında değilsin.

Murat Usta ;
    Sana soylecek hiçbir kelime bulamıyorum malesef , ilk mesajımda yazmadın da şimdi mi yazmak aklına geldi anlaşım değilim , sen orda evet Murat bu adam senin arabanla ilgili bize yardımcı olmaya çalıştı kibir yapmaz bu adam diyemedin ! Yazık sadece yazık diyorum bu kadar zaman tanımamadım ya seni buna yanıyorum sadece , suç sen de değil bende. Hakan kardeş dik , Hakan Bey olduk , yakında penguen dersen şaşırmam Murat Usta sana da.

Diğer laf taşıyanlar ;
    Ben bu adam arabamla ilgili yüz yüze gelip hiçbir konuyu konuşmamışken çarpıta çarpıta anlatmanız niye buna da anlam veremiyorum , ben size arabamla ilgili her aşamasında adam sandığım için tek tek anlattım belki faydası olur birisine diye ! Bak şunu yaptım bak egzoz taktım bak bilmem ne yaptım dedikçe demekki bir yerlere güzelce servis edilmiş buna da yazık. Bu laş taşımak , boşboğazlık , isponyuculu suç değil benim soylediğm suç !

Şu anda kullandığım ve en verim aldığım turbonum pallerini Emme 42mm - Egzoz 40 mm dir ve Orjnal turbomdur K03 (Belki hybrid yapmak isteyenlere yardımcı olur.)
    Murat Usta , Serdar (Race werks) ve Gt30 lu Adui sahibinin olduğu meclisde , daha önce bir denediğim turbo var ve emme palinni ölçtüğüm zaman GT28 turbosunun bir modelindeki aynı ölçülerde dedim (G28 kaç tane çeşidi var hatırlamıyorum şu anda) ve Serdar bana yok abi ne alakası var diye beni düzeltti olamaz o kadar olması imkansız dedi ve öylece bir muhabbet döndü burdan GT28 nasıl taktığımın Murat'a aktarıldığını bir türlü anlam veremedim , kendim bile şaşırdım vay a.k ne zaman taktım lan ben oldum hala kendimden şüpheye düştüm , evimdeki eşya dolabını araştırdım arada taktım da söktüm mü falan diye. Bu lafın boyle dolandırılması ayıp değil benim soylediğim ayıp !
    Arabamın turbolarını kendim söker takarım tek tek ölçerim log alırım en verimli hangisi ise onu takarım orjinalliğini bozmadan ama hayatımda GT28 takmadım K04-64 takmadım , orninalliği bozulmasın diye.

Sana da yazdığım mesajları servis ederek yaptığın şeyin yada davranışın bu benim soylediğim cümleden aşağı kalır kalmamış kardeş. Bu yaptığına ne derler bilirsin ki ; Ben adam gibi sana "bak kardeş sen denemeye gerek yok yazmışsın ama başka araba ile denemeden ölçü almak yanlış olur , ben de 16 lar yok sökük değilim" dememe rağmen bunu servis etmişsin.
    Merak etmesin kimse 18" jant (hafiflikle alası yok ) ve takılı , 16" ve sökülü (50kğ) arasında en az 1-1,2 sn oynar 100-200 ki 50-240 basıldığında neler olacağını düşünmeniz gerekirdi. Sürelerin neleri etkilediği kusura bakmasın da kimse bana anlatamaz ki o gün Murat Çeliği daha önce en az 4-5 boy geçerken , ogün nerdeyse geçiyordu beni !

Şimdi bana adamlık dersi vermeye kalkmasın kimse , burda KİMLERİN adam olduğunu anladım malesef geç oldu ama anladım.

ferroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı penguinhakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler ;

Murat Usta ;
    Sana soylecek hiçbir kelime bulamıyorum malesef , ilk mesajımda yazmadın da şimdi mi yazmak aklına geldi anlaşım değilim , sen orda evet Murat bu adam senin arabanla ilgili bize yardımcı olmaya çalıştı kibir yapmaz bu adam diyemedin ! Yazık sadece yazık diyorum bu kadar zaman tanımamadım ya seni buna yanıyorum sadece , suç sen de değil bende.

Diğer laf taşıyanlar ;

Merak etmesin kimse 18" jant (hafiflikle alası yok ) ve takılı , 16" ve sökülü (50kğ) arasında en az 1-1,2 sn oynar 100-200 ki 50-240 basıldığında neler olacağını düşünmeniz gerekirdi. Sürelerin neleri etkilediği kusura bakmasın da kimse bana anlatamaz.

ben servis felan etmedım murat abı benım abım sayılır sen tanımıyoken murat abıyı ben murat abıyle beraberdım senı tanımam etmem kımseye srvıs ettıgım felan yok benım murat abı benım yakınım attıgın mesajı ona okuttum dogal olarak...maden en hızlı tsı sensın o aksam deneseydın murat abıyle yok 18 le geldım yok 19 la geldım demeseydın...yorum yapmaya en son benmı varım? bu kımseyı ılgılendırmez ben burda yorum yapıp yapıyacagımı sana yada kımseye sormam benden 10 yas buyuksun ama benım kadar uslublu konusamıyosun baskalarına karsı bızde cok tartıstık kavga ettık ama forum ortamında sıktır gıtlı *** yelı felan konusmadık adama kufur etmıssın bana gelmıs sen benden 10 yas kucuksun burda yorum yapma hakkın en son dıyosun buna sen karar veremessın ılk once kucuklerınle nasıl konusacagını ogrensen cok ıyı olur...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elİnden gelenİ ardina koymassan adam deGİlsİn.

penguinhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MuratGürakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin yerlerdeki seviyene, seninle yüz yüze geldiğimde ineceğim! Ahanda buradan hodri meydan. Benim söylediğim hiç bir şey küfür barındırmıyor. Ama sen abarttın.
    Ne kadar masumsun değil mi ?
    1.4 TSI GTX28 Loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben söylediğim söyleyeceğimi. Bundan sonrasını yaşarız artık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaç gündür yoğunluktan bakamıyorum araçlarla ilgili bir şeyler yazmak isterdim, konu farklı yerlere gelmiş şahsi fikrim dbn değilde iki araç yan yana deneme fırsatı bulsaydı hızlı olan belli olurdu çok uzamış çirkinleşmiş yüz yüze halledilir umarım
    RACE WERKS

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)