User Tag List

Sayfa 1/7 123 ... SonSon
130 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Sarocco vs Cupra

MuratGürakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sarocco vs Cupra

BORKED

https://www.youtube.com/watch?v=IyilGAMt4U0

Kibirsiz ve sorunsuz insanlarla deneme yapmak ne kadarda güzel. Bu sebeple herkesle basmıyorum. (Niye başka arabalarla basmadığıma ilişkin Soran arkadaşlara cevaben.)
    Hikmet denemek istemişti onunla denemek için gittim Enkaya bende.

2'de 70 de bastık.

Her iki araçta 2 kişi.
    Cupra yazılım egzoz filtre .

Bunun yanında başka denemelerde oldu. Burada yayınlayabilirsiniz toplu olur.

İyi seyirler.
    Huzur Spec ---> 1.6 TDI S-LINE A3 8VS

Merthan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah araçlara güzel keyifli deneme olmuş.

ferroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ALLAH kaza bela vermesın murat abi masallah turkıyenın en hızlısı suan sensın sanırım 1.4 tsi de

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eywallah Ferhatcım. Öyle bir iddia'm da kibirimde yok allaha şükür. Neyin ne olduğu ortada. BEn keyfime araba yaptım günlük biniyorum bu yazılımla. Öyle denemeye ayrı yazılım günlük başka turbo şurda başka baskı kullanmakla falan uğraşamam. fastest olmayalım en sağlıklı olalım oda yeter. Yanında fastest'lık meyve olarak geldi tabi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah araclarınıza.
    bu ibo nun araç değil dimi ?
    eğer diğer kırmızı ise revo stage 2 olması lazım , doğrumu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hikmetin aracı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MuratGürakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hikmetin aracı.
    peki maşallah , çok iyi koşuyor aracın.tebrik ederim.
    biraz setuptan bahseder misin? hybrid turbo olduğu kesin ne ayarında bir turbo var ?
    ne gibi değişiklikler yaptın aracına?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hibrit yok bende.
    cupranın turbosu var direk. k04. DEneediğim araçla benim turbom aynı. 1.4 barda yürüyorum.

Onur Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah çok güzel gidiyor daha da hızlanması dileğiyle

Merthan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya zaten foruma baksan kaç tane 'the fastest tsi in turkey' var.
    Tsi cılar arasında 'fastest' modası var hiç uğraşmamak lazım.
    Bu araç gayet güzel gidiyor tekrardan maşallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Merthan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya zaten foruma baksan kaç tane 'the fastest tsi in turkey' var.
    Tsi cılar arasında 'fastest' modası var hiç uğraşmamak lazım.
    Bu araç gayet güzel gidiyor tekrardan maşallah.
    Aynen. Sırtlarından para kazandırıyorlar haberleri yok. Ölümüne reklam, en hızlı benim kavgaları, yalan dolan veriler ile reklamlar... Enteresan tavırlar.

Eskiden hondacılara laf ederlerdi de şu bir gerçekki tsi'cılar aştı bu konuda.

Sonuç itibari ile, abartıldığı gibi yıllarca uğraşılacak, ayarları o kadar zor vs bir araba değil tsi. Yada benim ustam ve yazılımcım çok iyi bu konuda. Her ikiside ilk defa böyle bir setup yaptı. sanki standart araba yapıyor muş kadar uğraştık.
    1 ayda rodaj dahil bitirdik.

Emeğe saygı emeğe saygı diye bas bas bağıranların şimdi emeğe saygı duyması dileği ile...

penguinhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen. Sırtlarından para kazandırıyorlar haberleri yok. Ölümüne reklam, en hızlı benim kavgaları, yalan dolan veriler ile reklamlar... Enteresan tavırlar.

Eskiden hondacılara laf ederlerdi de şu bir gerçekki tsi'cılar aştı bu konuda.

Sonuç itibari ile, abartıldığı gibi yıllarca uğraşılacak, ayarları o kadar zor vs bir araba değil tsi. Yada benim ustam ve yazılımcım çok iyi bu konuda. Her ikiside ilk defa böyle bir setup yaptı. sanki standart araba yapıyor muş kadar uğraştık.
    1 ayda rodaj dahil bitirdik.

Emeğe saygı emeğe saygı diye bas bas bağıranların şimdi emeğe saygı duyması dileği ile...
    Kardeş öncelikle aracına maşallah güzel yürüyor tebrik ederim.

Ustan Murat Çelik ve yazılılmcın Ümit Doğan'ı ayrıca tebrik ediyorum bu konuda güzel iş çıkardıkları için.

Diğer bir konu da fazla konuşmayacağım ama birkaç cümle ile yaşananları özetlemek isterim.

Sadece ustana yada yazılımcına (Murat Çelik ya da Ümit bana kızacaktır ama bunları yazdığım için) şunu sor arabana takılan parçalarda yada yapılan işlemlerde "KİME" , "NELER" soruldu diye , bunu laf olsun diye söylemiyorum belki bilmiyorsundur diye söylemek istedim.
    Subap yaylarının uzunluğundan sertliğine (Kendi aracımda kullandığım örnek yayı bile senin aracına olur mu diye tartıştık ustanla sen bilmiyorsun belki.) Neden basıncı fazla basamıyorsun konusunu da defalarca elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Üst kapağındaki emme flapesine benzer metallerin ne işe yaradığını benim onlara dokunmadığımı vs leri bir bir anlattım hepsini.
    Opel Garage Hakan'a K04 takılmış ama orjinal yağlama borularının kullandığını duyduğum zaman aman dedim orjinaller yağlamada yetersiz kalır onları güçlerdirin yoksa mil keser dediğimi vs...
    Ha bunlar bir şeymi kayda değer mi bilemem , benim soylediğimle ne olacak ki de diyebilirsin.

Ben bu subap yaylarını bulana kadar 6 ay uğraştım , sen uğraşmadın ne mutlu sana ! (İnan o subap yayları çok şeyi değiştiriyor yoksa bu şekilde 1.4 TSI yürütmek hayaldi , turboyla basınç basmakla olmuyor gördüm yaşadım tecrübe ettim.)

Oturup bir düşün istersen kibirli olan bir insan bunları yapar mı ?

Gelelim "Fastest TSI in Turkey" yazısına ; bu yazıyı ben birilerinin söyledikleri lafları yedirmek için (o kişiler kendilerini biliyorlar ama nedense sus pus oldular) tam 1 yıl uğraştım , sadece kendim uğraştım başkası değil ve bunu da belgeleri ile kanıtladım dbn olsun (bunları yayınlama cesaretini bile gösteremediler , hiç si.... de değil artık) video olsun dyno olsun durmadan her daim yaptığım roller olsun.

Gelelim senle neden denemek istemediğime bu benim kararımdım. Bu kararı almamdaki en büyük etken ise bir yazında "başkaları 1,5 yılda yaptı biz 1,5 ayda yaptık" lafını emeğime saygısızlık olarak algıladım ve bu kararı aldım ve bugün Murat Usta bana dener misin rocco ile dediğin zaman kendisine de aynen bu şekilde ilettim.

Özetle söyleceklerim bu kadar , inşallah anlatabilmişimdir kibirin ne demek olduğunu.

Her cümlende bana laf göndermelerini bırakmanı temenni ediyorum.

Kazasız belasız gazlamalar.
    1.4 TSI GTX28 Loading...

Ertug_T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muratcim tebrik ederim harika sonuc valla..masallah gule gule sikintisiz bin insallah goruselim bi ara epey oldu ya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @penguinhakan,
    Ben seninle ilk günden beridir denemeyeceğimi iletiyorum Herkese. En yakın, ustam Murat abi biliyor. Sebebine gelecek olursak,
    Ben seninle zamanında denedim ve arkamdan hem benim hemde arabam için yalan yanlış onlarca laf duydum. Sonunda telefonda nasıl konuştuğumuzu hatırla. Hoş sonra ne oldu ertesi gün selamlaştın benimle...
    Bugün deneyelim deseydinde bunları suratına vurup denemem senle diyecektim zaten. Yüzünede söyledim şimdi içimde kalmadı.

Emeğe saygı lafını en çok dillendiren ağzına sakız eden sensin ama, doğruları söylemeyende bilhassa sensin.
    Şu golfün ağzı olsada konuşsa ama gelipte ay ne dayanıklı vs vs yalan yanlış reklamlarında insanı çileden çıkartmıyor değil. Keşke insanlar gerçekten neler yaptığını bilse..

Gelelim verilerine,
    Seninle aynı yerde basıyorum, eğimimi asla -3.30 un altına düşemiyorum eğim olarak. Ayrıca benimle beraber racewerks Serdar'da aynı şeyi deniyor kendi dbn siyle ve ne hikmetse hiç bir şekilde -3.30 un altına düşemiyor. ama sen 2.6 eğimde veriler yayınlıyorsun. Ayrıca deneme yaptığım günki rüzgarı vs hiç bir şekilde söylemiyorsun. 12.9 çıkartan gti 11.7 çıkartıyor seninle birlikte. Rüzgar arkadan geliyor bunu hepimiz biliyoruz ama dillendirmiyoruz. Ama sen fastest fastest diye ortada geziniyorsun. Kısadan hisse, senin verileri benim tarafımdan umursanacak veriler değil. Ben inanmıyorum. Bir tuhaflık var.

sen gezinmene, arabanı lego misali söküp takmaya devam et. ama yaptıklarını içtenlikle söyleki biraz samimi olduğunu hissedelim.

Benden büyüksün ama sana bir tavsiye, araba keyif aldığın bir araçtır, hayatının odağı yapıp dünyanın onun etrafında dönmesini sağlayacağın kadar değerli değildir. Bu kadar reklam, bu kadar laf söz... umarım karşılığını alıyorsundur da boşa gitmiyordur.

Kal sağlıcakla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı romeo_er2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muratcim tebrik ederim harika sonuc valla..masallah gule gule sikintisiz bin insallah goruselim bi ara epey oldu ya
    Saol Ertuğcum Görüşelim tabi en kısa zamanda

penguinhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @penguinhakan,
    Ben seninle ilk günden beridir denemeyeceğimi iletiyorum Herkese. En yakın, ustam Murat abi biliyor. Sebebine gelecek olursak,
    Ben seninle zamanında denedim ve arkamdan hem benim hemde arabam için yalan yanlış onlarca laf duydum. Sonunda telefonda nasıl konuştuğumuzu hatırla. Hoş sonra ne oldu ertesi gün selamlaştın benimle...
    Bugün deneyelim deseydinde bunları suratına vurup denemem senle diyecektim zaten. Yüzünede söyledim şimdi içimde kalmadı.

Emeğe saygı lafını en çok dillendiren ağzına sakız eden sensin ama, doğruları söylemeyende bilhassa sensin.
    Şu golfün ağzı olsada konuşsa ama gelipte ay ne dayanıklı vs vs yalan yanlış reklamlarında insanı çileden çıkartmıyor değil. Keşke insanlar gerçekten neler yaptığını bilse..

Gelelim verilerine,
    Seninle aynı yerde basıyorum, eğimimi asla -3.30 un altına düşemiyorum eğim olarak. Ayrıca benimle beraber racewerks Serdar'da aynı şeyi deniyor kendi dbn siyle ve ne hikmetse hiç bir şekilde -3.30 un altına düşemiyor. ama sen 2.6 eğimde veriler yayınlıyorsun. Ayrıca deneme yaptığım günki rüzgarı vs hiç bir şekilde söylemiyorsun. 12.9 çıkartan gti 11.7 çıkartıyor seninle birlikte. Rüzgar arkadan geliyor bunu hepimiz biliyoruz ama dillendirmiyoruz. Ama sen fastest fastest diye ortada geziniyorsun. Kısadan hisse, senin verileri benim tarafımdan umursanacak veriler değil. Ben inanmıyorum. Bir tuhaflık var.

sen gezinmene, arabanı lego misali söküp takmaya devam et. ama yaptıklarını içtenlikle söyleki biraz samimi olduğunu hissedelim.

Benden büyüksün ama sana bir tavsiye, araba keyif aldığın bir araçtır, hayatının odağı yapıp dünyanın onun etrafında dönmesini sağlayacağın kadar değerli değildir. Bu kadar reklam, bu kadar laf söz... umarım karşılığını alıyorsundur da boşa gitmiyordur.

Kal sağlıcakla.
    Kibirin ne olduğunu anlattım yukarıda anlayamamışsın malesef.
    1.4 TSI GTX28 Loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anlayamadım kardeşim. tamam oldu mu...
    şurdan 50 kişi seçsek seni sorsak birde beni sorsak acaba ne yanıt alırız...
    Sen yüzyüze başka, internette bambaşka bir insansın. Keşke kendini gözlemleyebilsen azcık.
    Kolay gele sana.

Z20LET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle saroccomuza maşallah. muratada maşallah gerçekten hakkını veriyor.
    Vmax Performance
    Ümit H. Doğan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Z20LET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle saroccomuza maşallah. muratada maşallah gerçekten hakkını veriyor.
    Ellerine sağlık Ümitcim. Sen ve samy sayesinde, nokta atışlı hata bulmalar ile, ta Almanyadan çözümler hemende nasıl veriliyor. Hemde uykusuz kalmadan GEcelerce ayar yapmadan. :P
    Yoksa sadece penguenler bilmiyor neyin ne olduğunu...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)