User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
30 sonuçtan 20 ile 30 arası

Konu: ## 34 vs 0629 106gtİ roll nİght ##

Samet306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Turboğuz54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tartışmaya gerek yok cıkar bi daha denersiniz ama denemeye de gerek yok o speclerdeki 106 306 yı cok rahat geçer
    Denemeye gerek yok dedginiz 106 yi ben defalarca gectim arti dibine kadar takili ve stock VB 106 ile bile gectim bunu herkez gordu burda bos konusuyor. arbasinda sorunlar var yaptir bian once eksiklerini dedim fikir alisverisindede bulunduk yani arac sahibi herseyin farkinda forumda insanlar degisiyo yazik.
    ///Peugeot Sport GTI-6

melih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim maşh. güzel gidiyor aracın.

ama corsa bende ilken denediğimizde biz 2 kişi sadece arka koltuklar sökük, sen ön koltuk dahil sökük tek kişisin kg avantajın hem araç olarak hemde iç aksam sökülme olarak bizden avantıjlısın artı sen 2 vites biz ise 3 vitesde bastığımızıda unutmayalı

bunuda belirtmeni isterdim senden

artı bir daha haberim olmadan benim video paylaşmasan sevinirim

cffsymbol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Samet306 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denemeye gerek yok dedginiz 106 yi ben defalarca gectim arti dibine kadar takili ve stock VB 106 ile bile gectim bunu herkez gordu burda bos konusuyor. arbasinda sorunlar var yaptir bian once eksiklerini dedim fikir alisverisindede bulunduk yani arac sahibi herseyin farkinda forumda insanlar degisiyo yazik.
    Yanlis anlamiyosam muhammed bunlarin ilk denediginiz videolar oldugunu soyluyo sizin arabada yazilim ve kapak islenmemisken olan videolar ondan sonra degistigini anlatmaya calisiyo yada benmi yanlis anliyorum
    Alıntı kolaylı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011'ın Rollcusu
    2012'nın Playboyu Oldu Yandık

Samet306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cffsymbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlis anlamiyosam muhammed bunlarin ilk denediginiz videolar oldugunu soyluyo sizin arabada yazilim ve kapak islenmemisken olan videolar ondan sonra degistigini anlatmaya calisiyo yada benmi yanlis anliyorum
    Zaten yazilimsiz olan videolari konusuyoruz orda siknti yok sadece anlamsiz bi denme yapip onun videosunu koymasina sinirleniyorum kendi agziyla soyluyodu her deneyelim dedgimizde kanka geciyosun ya beni gerek yok diyoduda simdi burda geciyorum diye ahkam kesiyo insanlarin diger yuzu boyle durumlarda cikiyor iste benim kabullenmedigim olay sadece bu ufuk gecmis gecilmis onemli degil sen biliyosun beni gectiyse gecti massallah derim. ayrica 306 da kapak faln isli degil
    ///Peugeot Sport GTI-6

Emre.Krgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samet defalarca geçtim diyosunda kaç denememiz oldu sölermisin ? Snin 106 la denemizde erkende bastın sen ersan abi ve caner abide de gördü erken bastıgını . Tamam senin araban takılı doğru ben neyse onu diyorum inlkar etmiyorum . Ama siz şuan inkar ediiyosunuz .
    PPR Motorsport
    Mapped by EcuTuned

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı melih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim maşh. güzel gidiyor aracın.

ama corsa bende ilken denediğimizde biz 2 kişi sadece arka koltuklar sökük, sen ön koltuk dahil sökük tek kişisin kg avantajın hem araç olarak hemde iç aksam sökülme olarak bizden avantıjlısın artı sen 2 vites biz ise 3 vitesde bastığımızıda unutmayalı

bunuda belirtmeni isterdim senden

artı bir daha haberim olmadan benim video paylaşmasan sevinirim
    Abi sen 2 kişi olmak zorundasın çünkü laptopdan sürekli bişeler yapıyosunuz ben arabamın speclerini en başta yazıdım . Ben seninle ilk denerkende ben seni geçerim ama deniyelim senşn devrine ayak uyururm dedin 106 3000 de basamaz zaten ben 2 de 5000 sen 3 de 3000 2 sininde devirleri 2 de 5 de basarsak ikimizde sonuçlar cokdaha farklı olur . Ve araban gırtlagına kadar dolu cooler 1749 turbo bronz 3 yaprak hard yazılım vs vs . Videonun cekim amacı paylaşım zaten sende video cektiğimi görmüştün sonra video cekme dedin kapatıcaktım ben 3 korna yaptın
    PPR Motorsport
    Mapped by EcuTuned

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Samet306 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten yazilimsiz olan videolari konusuyoruz orda siknti yok sadece anlamsiz bi denme yapip onun videosunu koymasina sinirleniyorum kendi agziyla soyluyodu her deneyelim dedgimizde kanka geciyosun ya beni gerek yok diyoduda simdi burda geciyorum diye ahkam kesiyo insanlarin diger yuzu boyle durumlarda cikiyor iste benim kabullenmedigim olay sadece bu ufuk gecmis gecilmis onemli degil sen biliyosun beni gectiyse gecti massallah derim. ayrica 306 da kapak faln isli degil
    Anlamsız deneme nasıl oluyo ? Boş yere benzin yakıp arabaları yürütmüyoruz sanırsam hepsinde bi amaç var . Ben hala diyorum beni geçiyorsunuz die siz top speed gel diosunuz ben 180 de bitiyorum siz 230 240 da . 180 den sonra geçiyorsunuz . Valla samet beni bilen biliyo senide bilen biliyo . Sen daha beni nekadar tanıyosunda 2 yüzlü düyosun .
    PPR Motorsport
    Mapped by EcuTuned

melih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre.Krgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen 2 kişi olmak zorundasın çünkü laptopdan sürekli bişeler yapıyosunuz ben arabamın speclerini en başta yazıdım . Ben seninle ilk denerkende ben seni geçerim ama deniyelim senşn devrine ayak uyururm dedin 106 3000 de basamaz zaten ben 2 de 5000 sen 3 de 3000 2 sininde devirleri 2 de 5 de basarsak ikimizde sonuçlar cokdaha farklı olur . Ve araban gırtlagına kadar dolu cooler 1749 turbo bronz 3 yaprak hard yazılım vs vs . Videonun cekim amacı paylaşım zaten sende video cektiğimi görmüştün sonra video cekme dedin kapatıcaktım ben 3 korna yaptın
    kardeşim ben tek kişide olurumdum sıkıntı yok oznm ben hep söylerim ben keyifine çıkıyorum iki kişi tek kişi olmuş fark etmez ama senin tutup video paylaşcağını bilseydim işler farklı olurdu yanımdaki mekanik ustamı başka arabaya geçirirmek cok zor değil
    ama bundan sonra kusura bakma ben bu konuda sana taviz vermem şuan başka araba hazırlıyorum onunla bi deneriz hayırlısı olursa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış anlaşılmalar ortadan kalktı olay tatlıya bağlandı arkadaşlar . Farklı şahıslar araya girince olaylar ın boyutu değişti . Fransızlar kaldığı yerden devam
    PPR Motorsport
    Mapped by EcuTuned

dc_crx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VS 106 bence speclerine göre yavaş bile gidiyor daha iyi gideceğine eminim Güzel denemeler olmuş maşallah emeklere
    Onurcan Korkmaz
    Bemaps Chiptunıng

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dc_crx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VS 106 bence speclerine göre yavaş bile gidiyor daha iyi gideceğine eminim Güzel denemeler olmuş maşallah emeklere
    Güzel bi timing ' e ihtiyacımız var . Timingden sonra 2 3 boy daha hızlanmasını bekliyoruz inşallah timingden sonra yeni videolar paylaşıcam
    PPR Motorsport
    Mapped by EcuTuned

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)