User Tag List

Sayfa 15/15 İlkİlk ... 5131415
285 sonuçtan 267 ile 285 arası

Konu: BHP Vmax astra Vs typeR fan

chiefkadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı izo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tunay: son kez yazıyım,benim muhabbet falan da cıkardıgım yok ha, denedik fln da demedim kimseye bu boyle biline.
    kadir abi: sen de beni savunacağına yan yatmışın yine...
    sonuÇ: hepmizim emegi var arabalarında, emegimzin karsılıgında da birseyler beklıyoruz haklı olarak, ama haklsınız sonradan gecen bu muhabbet olayı tum tadımızı kacırıyor..
    İzo yazdığını yeni okudum,seni ne içi savunacam onu anlamadım.Konunun senle ne alakası var onu hiç anlamadım.Tünayla senin aranda bir problem varsa inan ondanda haberim yok.

BrakeHorsePower
    Misafir
    Alıntı khan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz garaj ve grup olarak genelen bu tip deneme ortamlarina artik katilmiyoruz. tek nedeni ise sonrasinda donen abuk subuk laflar. fakat gelip xxx hp lik bir subaru ile denemek istiyorum diyen kimseyi geri cevirmeyiz. fakat bu denemenin amaci bizim icin her zaman olcu ve karsilastirmadir fakat laf soz olmayacak tadimiz kacmayacak sekilde kafa kafaya deneriz. nerde cokluk orda b.. ortamin tadi kaciyor.

basarla bizim gunluk sti i deniyecektik oylesine ama kuru bir havada denk gelemedik.
    siyah sari coupe ile de istenilen gucte arabayi deneriz. fakat yine soyluyorum bu denemeler birebir kalabalik olmadan olur. gelirsiniz cay kahvemizi ikram eder tanisir sonra cikar eglencesine takilir doneriz.
    kesinlikle kardeş sana katılıyorum. Bizden zaten öle böle abuk subuk laflar hiç çıkmaz artı subarucu adanada ankara çok sevdiğim insanlar var. Her zman olay nedense bi durup subaru, evo gibi araçlara gelir. Geçen gün gelmiştim tork'a yoktun kardeş muhabet için(dayı yla tanıştık 10numara insanlar var torkta) yarın gibi mutlaka yanına uğrayacam. Bu tarz laflardan ötürü hiç kimseyle denemek istemedik ama bu sefer bazı kesimler araçları yürümüo vs gibi yaklaşımda bulunuo. Bu insanlara dikkat etmek lazım...

BrakeHorsePower
    Misafir
    Alıntı Grs91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çarşamba kısmetse ankaradayım, belki hafta sonu da gelicem
    Anam angara karışıo. haeuhze

MaG
    Misafir
    Alıntı cagatays Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    m3 !!!! 4 boy arkadan bastıgında kafa cıkardıgında herhalde astrayı kastedıyorsun cunku ben epeyı bı ondeydım yanımda herhangı bır arac yoktu yanlıs hatırlamıyorsam !!!!!
    sarı astrayı kastediyorum. tam yanımda sarı astra vardı ve yanına gelmiştim viraja giriyordum sen nerdeydin hiç bilmiyorum ama önde olman lazım yanlış anlaşılma olmasın

MaG
    Misafir
    başar harbi abi 6 yerde falan yazmışın mag typer diye yeni görüyorum konuyu ben şimdiye kadar kimseye hayır demedim denemek isteyen herkezle denerim.. ve geçilirsem "tebrik ederim aracınız güzel gidiyor" demesinide bilirim sonrada yok benim arabamda şu vardı yok baskım kaçırıyor yok filitrem tıkalı yok bi gariplik var yok benzinim kötü demem... eger varsa sorunumu hallederim tekrar denemek isterim..

akşam hava yagmurlu olmazsa deneyelim biraz bulutlu gibi ama inş olmaz..

bu arada denizin m3 gerçekten ii yürüyor.. daha önce denediğim m3 ile alakası yok 230 a kadar o m3 ü çok rahat geçiyordumki ayardan önceydi o. m3 varr m3 var dediğiniz gibi ve typeR var typeR var..

Grs91
    Misafir
    Alıntı BrakeHorsePower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık bi çayını içeriz

MaG
    Misafir
    artık bi çayını içeriz
    yemekte ısmarlarız abi

BrakeHorsePower
    Misafir
    artık bi çayını içeriz
    Ayıpsın yaww. Lafı mı olur

Grs91
    Misafir
    carsamba olayı sanırım ıptal oldu, haftasonuna ayarlamaya calısıyorum haberını verırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BrakeHorsePower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonunda yani...

BrakeHorsePower
    Misafir
    Alıntı Chatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonunda yani...
    OMG chatin

Z20LET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende bi aciklik getiriyim konu biraz farkli algilaniyor farki astralar var farkli denemeler var sanirim fakat kimse beni 4 boy gecmedi. Kadir abi haric hic bir typer ile denemedim. Sari m3 ile denedigimizde 2. vitesden bastik 1 veya 1bucuk boy onde, 4 vitesin ortalarinda sari m3 gelip 1 veya 2 boy one geciyor idi. Fakat aracimda sıkıntı oldugu icin tam anlamiyla randimanli gunumde degildim. Bahane degil tabikii, fakat daha saglikli bir zamaninda tekrar denersek en azindan farki gormus oluruz. Typer muhabbetini ise hic anlam veremedim arkamda arac oldugunun farkinda degildim olsam ona gore basmaya devam ederdim, m3 frene basinca bende ayagimi gazdan cektim (frene basmadim). Illaki yuruyen guzel typerlar vardir hatta az dolusu bile bence cok guzel yuruyor fakat denemedigim araclar denemis gibi gostermesse cok sevinirim. Sozlesiriz deneriz gecerim veya gecilirim tebrik edip cayimizi icip ayriliriz.

CeSaNCeEm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haftaya cumartesi tekrar deneriz
    deniz

BrakeHorsePower
    Misafir
    Alıntı CeSaNCeEm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deniz
    Tabii ki denenir bence de, ümitte konuya açıklık getirmiş, kırmız coupe veya mavi coupenin bizle alakası yok. O arkadaşlar başka bi zmanda ayrı şekilde denediklerini belirtmişler zaten. Yannış anlaşılmaya meydan vermemek lazım.

Flu06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni izleyebildim güzel buluşma olmuş z20let gayet güzel bir araç birkaç kez yakından görme fırsatım oldu emek harcanınca neler alınabileceği ortada.. fakat şimdi bende merak ettim kpro'dan sonraki denemeyi
    TSI 'a biriki..

cagatays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CeSaNCeEm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deniz
    ok cumartesı denıyelım o zaman arkadaslar!

cagatays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam kardeş sen öyle diyosan öyledir.. biz yanlış görmüşüz o zaman..
    hafta sonu gelınde bıdaha deneyelım bırde wıdeo cekelım hem buradakı ınsanlarda sonucun nasıl oldugunu net gorurler. bızde sen gectın ben gectım demeyız burada hafta sonu ıstanbuldan arkadaslarda gelıyor sızde gelırsınız hem kalabalık olur mangalda yapıcaz hep beraber eglenırız kardesım

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hafta sonu gelınde bıdaha deneyelım bırde wıdeo cekelım hem buradakı ınsanlarda sonucun nasıl oldugunu net gorurler. bızde sen gectın ben gectım demeyız burada hafta sonu ıstanbuldan arkadaslarda gelıyor sızde gelırsınız hem kalabalık olur mangalda yapıcaz hep beraber eglenırız kardesım
    Haftasonu istanbul'da olcam. Pazar gününe yetişebilirsem gelirim tabiki. Astrada problemler var zaten olmazsa parça gelince deneriz. Debimetresiz araba 1.6 kadar gidiyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ok cumartesı denıyelım o zaman arkadaslar!

hahaha denız ne adamsın lan: alıntı yaptıgın mesajı cemın dukkandayken caglar senın adına cemın hesabından yazmıstı yanı o mesajı sen yazdın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)