User Tag List

Sayfa 1/20 12311 ... SonSon
364 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: DEV20 Cooper - JZ & UD Ibiza Cupra DENEMELERI

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

DEV20 Cooper - JZ & UD Ibiza Cupra DENEMELERI

Tekrar Merhaba,

Oncelikle deneyen Ibizalara tesekkurler, Yusuf abi teklifimizi kabul etti ve denemeyi dun gece 3.30 gibi gerceklestirdik.
    Speclerini bilmiyorum Cupra'larin ama Stage2 dediler.
    Yusuf abinin sozune guvenip, araclarin stok turbo oldugunu kabul ediyorum ve videolari ekliyorum.

Dun gece toplam bastigimiz ve basamadigimiz yaklasik 20 run kosu yapti aracim.
    Benzinim ve yakitim bitene kadar denedim. Aracimda BrakeBoost olayini hala cozemedigim icin ilk denemelerimi UD Cupra ile yaparken ben kullandim.
    JZ'nin daha hizli oldugunu laf arasinda soylediklerinden oturu de gidis yolunda 4. denememde Arenimo kardesime aracimi teslim ettim.
    Aren denedikten sonra Brakeboost ile farki net bir sekilde gormus olduk.
    Ben DEV'in herseyini yapmama ragmen, Aren kadar Rolling ve Brakeboost olayina hakim deilim. ***** araclarda DSG olunca, Arenin denemesini kendime uygun buldum zaten Aren kullanmadan evvelde sorduk: mahsuru olurmu diye?
    Olmayacagini belirttiler ve DEV'in 6800dd de gercekte nasil gittigini gorebileceksiniz.

Deneyen herkese tesekkurler. Kazasiz belasiz bir deneme oldu.

Link :
    https://www.youtube.com/watch?v=5Gre0ZM1O1Q

Butun denemeler eklendi. 3 kornada bastip, cupralarin basmadigi videolarda var.
    Heralde polemiksiz konu olacaktir. Aren'nin erken basmasi vs. gibi bir konu soz konusu deildir. Bu nedenle her acidan onunda denemelerini ekledim.. 1 2 tane denemeyi koymadim, yine Aren kullaniyor ve cok aciliyor. Gazin birakildigini dusundum, o nedenle eklemedim/

RSA'nin araclarina masallah demek lazim. Eger dedikleri gibi stok turbo ise bu araclar gercekten hizli.
    Kazasiz belasiz surusler...

Kerem
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

DOA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah araclara, cupralar da iyi gidiyor gercekten. Bb sonrasi cok fark ediyor arac, arenin soforlugunu yorumlamaya grrek yok diye dusunuyorum zaten.
    doayen!

mami_makinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kekuti bundan sonra sadece cila çek arabana rolling işi Aren in

Masterpiece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aren abinin DSG den hızlı olduğunu birkez daha gördük THP adına güzel videolar gerçekten maşallah..
    Mapped by DR.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kekuti bundan sonra sadece cila çek arabana rolling işi Aren in
    Abi askolsun yaaa az mi egittin Areni kemerburgaz yollarinda

Bayrampaşalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah araclara BB bu kadar fark edıyosa arenimo kanka benim arabayıda kullansana ��

PPR engineering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşALLAH bileğinize sağlık her ikinizinde ah su araba lam gibi 7küsür dönebilse neyse..Yeni setup a artık kısmet
    Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Masterpiece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aren abinin DSG den hızlı olduğunu birkez daha gördük THP adına güzel videolar gerçekten maşallah..
    Thp gercekten cok gelisti. Ama ben burda biraz marka fanatikligi yapmak istiyorum...

Bunca yil MINIye kari arabasi dendi, bunun kaderini degistirende SEC ve LAMdi...
    Sunuda belirtmek isterimki SEC JCW benim aracimdan, 1 direk hizlidir. MINIlerin en hizlilari arasina girmek benim adima gururdur.. ve bu markayi ne kadar yuceltebilirsem ben sadece mutluluk duyarim..

Arenin soforlugunu videolar cok net gosteriyor.
    Yorumlar siz degerli uyelerindir..

Alintiya takilma genel aciklama kardesim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PPR engineering Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşALLAH bileğinize sağlık her ikinizinde ah su araba lam gibi 7küsür dönebilse neyse..Yeni setup a artık kısmet
    Keskeeeeee kanka keskee

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Simdi soz sirasi bizde sanirim....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oncelikle bu geceye gelen tek ekiptik sabah 4 e kadar bekledik kelkuti kerem arkadasi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kekuti pardon duzeltiyorum fakat.onculugunu yaptigim bu denemede kekuti.kerem ile tek bir defa dahi roll yapamadim donus yolunda soz aldigim halde aracim patirdama yapiyor diyerek sozunu tutmamistir dolayisi ile arac sahibi kekuti kerem bey ile tek rolum yok....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu videonun paylaşılmasına razı olmadığımızı belirtmiştik fakat bu talebimiz nedense kabul edilmemiştir
    biz karşı tarafın onayını almadan video koymama nezaketini bundan sonrada göstereceğiz

ben Kekuti kerem kardeşime defalarca aracım da miss fire sorunu olduğunu ve bu yüzden sağlıklı deneme olmadığını belirmiştim video en azından jz nin olduğu kısımlarını koymamsını özelden dile getirmiştim fakat benim bu ricamı reddetmişti kendisi bende cevaben dönüş yolunda kendi aracı patırdama yaparken ben kendisini geçsem ve videoyu izinsiz koysam hoş olurmu diye sormuştum

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konusma hakki tabiki sizde olsun bizim konusucak bir seyimiz yok videolarda herseyi ben konusmusum Yusuf abi , polemige girmem , Kerem'e Arenin kullandigi videolari atmasak ... Aren pek roll dan anlamiyor ... Bunlari direk Keremin telefonundan gordum , yanlis anlamayin Yusuf abicim 45 yasindasiniz 30 yasindayim ama hayatinizin 3 kati kadar roll kariyerim var !!!

Kerem roll da daha yeni sayilir , 80 de 2 vites de basiyor bu yanlis 3 de basmasi lazimdi fakat BB yapamadigi icin 2 de basiyor 3 de basmaya calistigindada assagida kaliyor , isi bilen biri kullaninca siz sasirdiniz arabanin gercek gideri budur maksat 2 aracin da ne kadar gittigini girmekse 28 kere de denesek sonuc degismez ,

Saate takilmissiniz biz herkesin ayagina gittik bastik biri avrupaya gelmem biri anadoluya gitmem dev mini 300 km boyunca gazlandi , yusuf abicim evinizin onune kadar geldik o zaman beklersiniz 1 kere bile deneyemedim derken ? Saka her halde ben arabayi alir almaz 4 kere sizinle denedim ardindan Alp sanirim arkadas geldi zaten bir daha denemeye gerek bile kalmadi arabayi arka arkaya bastirdiniz Alp isimli arkadas hadi dedi video dada arabayi dinlendirmem lazim dedim yok evim burda deyince zaten rahat gecicegim icin bastim

Ayrica kerem ile tek denemem yok diyosunuz mesele soforleri mi gormek ? Arabalari mi ?

Ayrica deneme talebi konunumuza boy boy yazdiniz 270 E KADAR BASARIZ DIYE valla ben sizi 220 de aynamda goremedim !!!

Tebrik eden abilerimi kardeslerime saygilar elmizden geleni yaptik not. : Mami abim biz senin yaninda cirak oluruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracın specleri sorulmuş elbette bizim araçlar stock turbo ve aile speclerinde ben çocuğumu annemi eşimi bu arabayla seyahat ettiriyorum dolayısı ile hiçbir tarafım sökük değil
    Kekuti Kerem kendi aracının 70 kg sökük olduğunu ilgili konuda kendisi söylemiştir
    roll yapanlar bilir bu gibi birbirine yakın araçlarda 70 kg 4 boy demektir
    ayrıca arabamız krankta dev mini cooper gibi 300 hp değil 250 hp dir sökük değildir methonol kit yoktur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yusuf abi;
    1. Sen 3den sonra olursa daha iyi olur dediniz..
    2. Otobanda ben arabadan indim Aren bindi ve elimizde videolarimiz var dediniz.. Buyrun sizde koyun.
    3. Siz benimle mi denemeye geldiniz, DEV20 MINI cooper ile mi denemeye geldiniz.....

Nitekim ben sizin donus yolundaki talebinizi ok deneyelim diye degerlendirdim. 300 km kullandim, benzinim bitti ve patirdamaya basladi... Ne yapabilirim ? Yakitim bitti baska zaman dedim ve bir daha da denemeyecegim...
    ayip benimdir. Koyun elinizdeki videolari sizdekileride gorelim...

Ancak DEV Mini pazarresi irtibariyle Buyuk turbo projesine basliyor.. Artik kismetse yeni turbomla, 300 e kadar deneriz..

Saygilar dilerim.

Not; Araciniz hizli, ama ben veya Aren farketmez. Mini hizli, ne bir firma reklami yaptim sizin gibi.. nede bu isten karim var.

Bu bir yaris, ve benim aracim her zaman 2 koltuk Sparcoluydu. Tek koltuk daha aldim ve cam tavalidir..
    o yuzden ailemle gezitorum, bar cadde gezin beni ilgilendirmez.. Bu benim 3. Minim ve ben ailemle gezmiyorum bu arabayla..

Aracinizda egzoz bile yok,bana agirlik muhabbeti yapmayin

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusuf yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracın specleri sorulmuş elbette bizim araçlar stock turbo ve aile speclerinde ben çocuğumu annemi eşimi bu arabayla seyahat ettiriyorum dolayısı ile hiçbir tarafım sökük değil
    Kekuti Kerem kendi aracının 70 kg sökük olduğunu ilgili konuda kendisi söylemiştir
    roll yapanlar bilir bu gibi birbirine yakın araçlarda 70 kg 4 boy demektir
    ayrıca arabamız krankta dev mini cooper gibi 300 hp değil 250 hp dir sökük değildir methonol kit yoktur
    DEV COOPER 266 hp dir ruya gormiyelim bizim 300 hp jcw lerin stopunu girmezsin !!

Aile spec araclarda eksoz koltugun altindan mi cikiyor ? Bence KOL BOZUK , ama Tolga abi basiyorum basiyorum olmuyo muhabbetine hic girmeyelim abi zevk almaya calisin

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Valla tarafsız yazmak gerekirse DEV Miniye ve sürücüsü Aren'i tebrik etmek lazım, BB-vitesler hepsi olması gerektiği gibi gayette farkını koyarak geçmiş Cuprayı.

Ayrıca video kalitesi ve montajların titizliği içinde biz seyirciler adına teşekkürler, keyifle izledik.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla onu bunu bilmem ama Roll böyle olmalı 250-260+larda bitiyor.
    Yusuf abi ilk denemelerde sonrada Dev Gelmeden frene bassa önde bitirmiş olur
    Aynı şey Dev içinde geçerliydi....vs bence herkesin ayaklarına sağlık Brake boost ne kadar çok etki ediyormuş öyle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler