User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
64 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: HULK vs VETTE C6 vs 997

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    grkm kanki f20nin alt devirleri güçleniyor zaten bu konuyu s2000 için kpro çıktıgındada okumuştum biliyorum,alt devirleri güçlenir,viteslerde yarım şar boy iyileşir bmw tabiiki atası makina ama dedigim gibi gerçekten başabaş gider yada 1boy gibi geçilir s2000.ama hayal degiL denemek lazım atla deve degil, sonuçta güzel bi deneme olur.inşlaalah garibans2000 yapıldıktan sonra böyle bi deneme izleriz.

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    atla deve değil diosun ama bak benim denediğim araç cabrio idi. ve 19 jant vardı.

coupe 1480kg
    cabrio 1680kg

sırf 19ları 18 yapsa bile araç çok değişir. bence m3 ü biraz küçümsüyorsunuz. ben gene söyleyeyim

ister gariban olsun,
    ister zengin
    m3 geçer bildiğin
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    grkm kanki f20nin alt devirleri güçleniyor zaten bu konuyu s2000 için kpro çıktıgındada okumuştum biliyorum,alt devirleri güçlenir,viteslerde yarım şar boy iyileşir bmw tabiiki atası makina ama dedigim gibi gerçekten başabaş gider yada 1boy gibi geçilir s2000.ama hayal degiL denemek lazım atla deve degil, sonuçta güzel bi deneme olur.inşlaalah garibans2000 yapıldıktan sonra böyle bi deneme izleriz.
    iyi de denemelerde kimse alt devirleri tercih etmiyor ki

s2k de en öncelikli yapılması gereken işlem 4.57lik son dişli

+ sonsuz miniks.

bahsettiğiniz araç sıradan 3.2 makinaya sahip değil.

En ciddi örneği Mz4 ! 8500 dönen, her devri gayet canlı 6silindirli bir makina. Küçümsememek lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    s2k nın alt devırlerı rezalet zaten. mesela benım motorun yanı k20a nın altları ınanılmaz. ben c6 - s2k - m3 - ctr - 997 bunlar ıle alt devırlerde denedım. boyları sayamıorum cok acılıorum. bu aracların en kotusu de s2k ne yazık kı. ben bu kadar ıgrenc vtec altı olan arac gormedım. hahahah hiç guc yok abı
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moruk ben benim B20 ile M3 le denemedim yanlışın var ANIL ın M5 ile denemiştik 190 a kadar yan yana gidebiliyordum ki Anıl kendisi yazsın 190 a kadar onun yanında gidebilmek nedemek

K20 ile M3 le yazdıgın şeyler olabiliir ancak

Bu arada Porsche 2 kişi idi ama ikisi bir tane ben etmez
    Bende böle olucagını hiç sanmıyordum fakat civic gercekten ciddi gidiyor ne yalan söliim en son biraz daha mıncıkladık özgünle cok dam5sha iyi oldu bu da en sonki halidir

ayrıca 15 jant + 50 yanak koyma gibi bir fikrim de var ole de görmem gerekiyor aracı çok farkedicegine eminim
    hee m5se super ztn ole gıtmen nasıl gıttıgını az cok bılırım

ama omerın dedıgı gibi 997 355lık carera ayrı bı alem, e46 m3ten alakasızdır..muhtemel bı 7-8 boy sokarmı araya omer ? yanı gecmen zor gibi ama vıdeoyada bişey dıyemeyız tabı

aynen 15 jant 50 yanakla baya degıscegını bende dusunuorum...

sımdı ben eu takılmamıs en ıyı yuruyen s2k ların hepsı ıle denedım. benım ıstedıgım yerde bastıgımızda ben 5. vitesin sonuna kadar önde oluyorum. s2k benı 6 ya attgımda gecebılıo. oda benım aracın sanzumanından kaynaklanıyor. sımdı ben 5 sonu 220km/h yapıyorum. s2k lar benı ayırıp gıtmıo gectıklerınde. aramızda 1 boy hadı atıorum 2 boy olsun. ama ben 200 e kadar zaten s2k ların 3 - 4 boy onlerınde oluorum. bu nedemek.

m3 benı m3 un İSTEDİĞİ YERDE BASARSAK 210 da zaten 3 er 3 er boy acarak gecıo. s2k nın 200 e kadar 4 boy onunde gıtse zaten 210 dansnra 3er 3er acıcak. anı s2k nın m3 u gecmesı hayal. ıyı bır e46 CABRIO m3 ıcın konusuorum. (m3 coupe olarak benım yurudugum cabrıo kadar hızlısını gormedım daha.)

ama bızım yerımızde basarsak yanı benım 2. vites 60 s2k nın 2.vites 70-75 gibi ozaman
    m3 ün bizi 230-240 a kadar gecememesi lazım. ama arada da cok fark olmaz. 200 e kadar bu sefer bız 3 boy fln cıakrız sonra o bızı yakalar ve ıyı gecer. m3 u kucumsemeyelım arac zaten hacımlı 6 sılındır. yanı bız altlarda denız ın dedıgı gıbı 4-5 boy gecmemız lazım kı m3 bızı zor yakalasın.
    cabrıo m3le denedıgınde 115 120 km 7200 devırlerde olmuyomu senın kadrandan baktım euhehu 3te 145 fılan yapıo sanırım. neyse 2de 70 ın altına dusmemek kaydı ıle m3le denemede motoru bu cabrıodakı gibi olucak ama coupe olucak (yaklaşık 130 150 kg daha hafıf tahmını 2.5 3 boy daha ıi gıder) denemede gene cok farketmez bence max kafa cıkartabılırsın gibi gelıyo.. cunku onemlı olan m3 u alt devre dusurmemek bunların motor karakterıstıgı k20 gibi ust devırlerde canlı ama sanzıman tam tersı uzun, motor karakterıstıgıne ters 2 de 115 165 220 gibi gıdıo oranlar.. o bakımdan alt devırler cok uygun olmaz m3 e ama sen ust devre cıkabılırsın sonucta orlardada guclu makıne

s2k m3 olayına gelınce 200den sora hiç bı sekılde yanında kalması zor hatta fark olur kı cok normal..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    s2k nın alt devırlerı rezalet zaten. mesela benım motorun yanı k20a nın altları ınanılmaz. ben c6 - s2k - m3 - ctr - 997 bunlar ıle alt devırlerde denedım. boyları sayamıorum cok acılıorum. bu aracların en kotusu de s2k ne yazık kı. ben bu kadar ıgrenc vtec altı olan arac gormedım. hahahah hiç guc yok abı
    beyin fırtınası yaptık fenamı oldu.ozaman s2k ları doldurmayacagız olay bu...ama genede şunuda söylemekte fayda var.. Vtec arkadan baktırır,balata lastik yaktırır...masa başında yarıştırdık gene

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla baska carrera olursa denemk isterim. benim denediğm carrera iyi giden bir araçmış oyle duydum. plakası baya populer .

sımdı eger benım yurudgum cabrıo aracı coupe olarak dusunursek 200kg hafıf yanı. ve 18 jant olursa.
    2. vites 60 da basarsak sanırım benı 180 de falan gecer. 200 u onunde goremem emınım.

ben o araba ıle 3. vites 8000 de bastım net. ama m3 o sırada 3. vites ve en iyi yerindeydi. ben ust devırde oluorum ama 1000 devir sonra vıtes atıorum onu da dusun. ve buna ragmen one cıkıorum. 220km de benı gecıo.

ama coupe olursa ve 18 lı aynı arac. yukarda yazdıgım gıbı olur. m3 un ıstedgı yerde basarsak hıcbırsekılde kafa cıkaramam onu da soylıyım.
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyin fırtınası yaptık fenamı oldu.ozaman s2k ları doldurmayacagız olay bu...ama genede şunuda söylemekte fayda var.. Vtec arkadan baktırır,balata lastik yaktırır...masa başında yarıştırdık gene

s2k + bolt on turbo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gokhan ın aracı btısın ınsallah denerız. sonucu goruruz. gonlumuz kardesımızın arabasının hızlı olmasından yanadır. ozaman sonucu daha net goruruz. suan sadece tahmın yazıyoruz.
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e46 m3 iidir

en azından zart zurt yanlarsın hep roll yapcak halin yok ya
    Team PAŞAOĞLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen oyle... gecsede gecılsede sonucta e46 m3.
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabiiki her delikanlının gönlünde yeri olan bir arac, en son duraklardan biriside şüphesiz e46 m3 dür ama dediginiz gibi tahmin yazıyoruz teorik yazıyoruz pratikte net olarak sizlerin sayensinde görmüş olacagız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sımdı ben eu takılmamıs en ıyı yuruyen s2k ların hepsı ıle denedım. benım ıstedıgım yerde bastıgımızda ben 5. vitesin sonuna kadar önde oluyorum. s2k benı 6 ya attgımda gecebılıo. oda benım aracın sanzumanından kaynaklanıyor. sımdı ben 5 sonu 220km/h yapıyorum. s2k lar benı ayırıp gıtmıo gectıklerınde. aramızda 1 boy hadı atıorum 2 boy olsun. ama ben 200 e kadar zaten s2k ların 3 - 4 boy onlerınde oluorum. bu nedemek.

m3 benı m3 un İSTEDİĞİ YERDE BASARSAK 210 da zaten 3 er 3 er boy acarak gecıo. s2k nın 200 e kadar 4 boy onunde gıtse zaten 210 dansnra 3er 3er acıcak. anı s2k nın m3 u gecmesı hayal. ıyı bır e46 CABRIO m3 ıcın konusuorum. (m3 coupe olarak benım yurudugum cabrıo kadar hızlısını gormedım daha.)

ama bızım yerımızde basarsak yanı benım 2. vites 60 s2k nın 2.vites 70-75 gibi ozaman
    m3 ün bizi 230-240 a kadar gecememesi lazım. ama arada da cok fark olmaz. 200 e kadar bu sefer bız 3 boy fln cıakrız sonra o bızı yakalar ve ıyı gecer. m3 u kucumsemeyelım arac zaten hacımlı 6 sılındır. yanı bız altlarda denız ın dedıgı gıbı 4-5 boy gecmemız lazım kı m3 bızı zor yakalasın.
    moruklar bu ozellıgınızı cok sevıyorum yaw ayaklarınız her zaman yerde...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla baska carrera olursa denemk isterim. benim denediğm carrera iyi giden bir araçmış oyle duydum. plakası baya populer .

sımdı eger benım yurudgum cabrıo aracı coupe olarak dusunursek 200kg hafıf yanı. ve 18 jant olursa.
    2. vites 60 da basarsak sanırım benı 180 de falan gecer. 200 u onunde goremem emınım.

ben o araba ıle 3. vites 8000 de bastım net. ama m3 o sırada 3. vites ve en iyi yerindeydi. ben ust devırde oluorum ama 1000 devir sonra vıtes atıorum onu da dusun. ve buna ragmen one cıkıorum. 220km de benı gecıo.

ama coupe olursa ve 18 lı aynı arac. yukarda yazdıgım gıbı olur. m3 un ıstedgı yerde basarsak hıcbırsekılde kafa cıkaramam onu da soylıyım.

Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e46 m3 iidir

en azından zart zurt yanlarsın hep roll yapcak halin yok ya
    kesınlıkle e46m3 bana gore otesı yok yanlamayı gectım ayrıca karızma pıyasa konfor modlarıda var yanında

Eray Yümsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biraz az rakkam yazın anasını satayım okuduğumu anlayamıyorum yaw

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hee m5se super ztn ole gıtmen nasıl gıttıgını az cok bılırım

ama omerın dedıgı gibi 997 355lık carera ayrı bı alem, e46 m3ten alakasızdır..muhtemel bı 7-8 boy sokarmı araya omer ? yanı gecmen zor gibi ama vıdeoyada bişey dıyemeyız tabı

aynen 15 jant 50 yanakla baya degıscegını bende dusunuorum...

cabrıo m3le denedıgınde 115 120 km 7200 devırlerde olmuyomu senın kadrandan baktım euhehu 3te 145 fılan yapıo sanırım. neyse 2de 70 ın altına dusmemek kaydı ıle m3le denemede motoru bu cabrıodakı gibi olucak ama coupe olucak (yaklaşık 130 150 kg daha hafıf tahmını 2.5 3 boy daha ıi gıder) denemede gene cok farketmez bence max kafa cıkartabılırsın gibi gelıyo.. cunku onemlı olan m3 u alt devre dusurmemek bunların motor karakterıstıgı k20 gibi ust devırlerde canlı ama sanzıman tam tersı uzun, motor karakterıstıgıne ters 2 de 115 165 220 gibi gıdıo oranlar.. o bakımdan alt devırler cok uygun olmaz m3 e ama sen ust devre cıkabılırsın sonucta orlardada guclu makıne

s2k m3 olayına gelınce 200den sora hiç bı sekılde yanında kalması zor hatta fark olur kı cok normal..
    bu arada şunu da söliyeyim KMH kadranında hata fazla yok ama her honda da oldugu üzere devir imde hata baya fazla 9000 dd hondata da kesici varken 9500 de kadranda kesiciye girdiigimi farzedersek eger(ki görenler bilir shiftlight ım vardır benim ona bakarım) bende hata yok
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir şey daha belirteyim sadece bunlarla degil denemeler arkadan basıp önüne gectigim denemelerde oldu yasin yazsın buraya hepsinin videosu yok

ayrıca M3 ile carrera arasında kagıt üzerindeki verilere pek bakmamak lazım yolda deneyip görmek lazım derim ben
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s2k + bolt on turbo

isi biliosun dostum

minikler masallah cok gusel gidio sizin bu civic . kazasiz belasiz
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

emreekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hepisini seviyoruz...masaallah...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)