User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
50 sonuçtan 39 ile 50 arası

Konu: A4 2.0 TDi 177 vs Citroen C4 VTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendi kendinize gelin güvey olmuşsunuz ki Audinin sahibinin bir deneme içerisinde olduğunu sanmıyorum.
    IN BOOST WE TRUST

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bomonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten audi de 2 kişi varmış... 70 kg desek 1-2 boy rahat oynatacaktır. Bence de anlamsız bir kıyaslama olmuş.
    c4 tede tüp ve cam tavan varmış ona da 70 kg desek

ikisi birbirini 0 yapar ve arabalar yok olur

bu yarışı hiç yaşanmamış sayalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Audi önüne gri corsa çıkıyor adam da önceden yavaşlıyor gibime geldi...........
    Evet Audi sonradan mecburen yavaşlamak durumunda kalmış ama ikisi yanyanayken o da bariz basıyor.

Alıntı Maxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bknz: kendi kendine gelin güvey olmak.

böyle videoların hiçbir anlamı yok, sarı çizmeli mehmet ağa
    nereden biliyorsunuz audide sorun olmadığını, adamın gaza doğru dürüst basabildiğini? bagajda 80kg yük olmadığını?
    vıdı vıdı bir sürü neden var... vakit kaybı
    Zaten audi de 2 kişi varmış... 70 kg desek 1-2 boy rahat oynatacaktır. Bence de anlamsız bir kıyaslama olmuş.
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi kendinize gelin güvey olmuşsunuz ki Audinin sahibinin bir deneme içerisinde olduğunu sanmıyorum.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    c4 tede tüp ve cam tavan varmış ona da 70 kg desek

ikisi birbirini 0 yapar ve arabalar yok olur

bu yarışı hiç yaşanmamış sayalım
    Arkadaş Audi ile başta yolda takıştığını söyledi ve yol müsait olunca audinin basacağını sezmiş, ardından o da basmış. Audi önündeyken, sağa kaçmadan VTS iki kere gaz kesiyor yoksa vuracak belki de, adamda sağa kaçıyor 180 hp arabayla tam gaz giderken yanınızdaki araçta size çok yakın gidiyorsa onun da gücünün yakın olduğu gayet bariz, eğer audi tam basmasa nasıl öyle ilerleyecek? Burda birşeyi zorla ispat etmiyoruz videoda iki araçta yan yanayken tam gaz basıyorlar, onun bagajında yük olması vb. felan çok düşük ihtimaller. Ki VTS denilen araçta o kadar hafife alınacak bir araç değil, eğer sonuca inanmayan olursa, 177lik 2.0 TDi A4le İstanbul Çatalca tarafına yolunuz düşerse dostça deneme yapmaya bekleriz

Biraz da hızlanma verilerini paylaşayım, zeperfs'den.

A4 2.0 TDi 177 vs C4 VTS : http://www.zeperfs.com/en/duel1265-4733.htm (80-180 hızlanması verilmemiş)

177lik A5 vs C4 VTS : http://www.zeperfs.com/en/duel1265-5281.htm , Citroen C4 VTS vs Audi A5 2.0 TDi Quattro [12654760]

184 beygirlik A3 Sportback vs C4 VTS, bu A3'ün o A4'ten 7 beygir fazlası ve 200-250 kgde hafiflik avantajı var, ona rağmen 80-180 hızlanmasında VTS daha iyi:

Citroen C4 VTS vs Audi A3 III Sportback 2.0 TDi [12654879]

F30 320d vs C4 VTS : Citroen C4 VTS vs BMW 320 dA (F30) [12654183] (80-180'de VTS daha iyi, 0-180 ve 0-200'de de. 0'dan kalkışta 320d daha iyi, Onun dışında denk sayılırlar.

A4le aynı motor, 7 beygir fazlası olan ve 100 kg kadar hafif olan Skoda Octavia A7 2.0 TDi RS 184 bg ile VTS'in kıyaslaması :
    http://www.zeperfs.com/en/duel1265-4880.htm (80-180'de VTS daha iyi)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu yorumu neden beğenmedin onu anlamış değilim. 70 kg nin 1 + boy etkilediği gerçeğinden dolayı mı? Birinin diğerini geçmesinden bahsediyorsak 2lt benzinli birçok 2lt dizeli geçer evet. Bunu usulüne uygun vaziyette koysaydın bu kadar tepki olmazdı. Usulü de şudur rolling ayarlanır 2-40 2-60 3-70 bir yerlerden basarsınız, bizde aa güzel gitmiş maşallah bismillah deriz.

Yüksek sürat + yüksek devir zaten dizelin baş edebileceği birşey değil, işte bu yüzden de benim için videonun pek anlamı yok. İşin bir de izinsiz video çekme kısmı var ki bu en etik olmayanı.. Ben arabamı youtube da forumlarda benden habersiz görsem hukuki hak aramaya kadar gider bu iş.. Kim oluyorsun da benden izinsiz benim arabamı çekiyorsun demezler mi insana?

skyhigh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    c4 + tüp
    audi + 70 kg bagaj eşittir mhp nin 40.yılı kutlu olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu yorumu neden beðenmedin onu anlamýþ deðilim. 70 kg nin 1 + boy etkilediði gerçeðinden dolayý mý? Birinin diðerini geçmesinden bahsediyorsak 2lt benzinli birçok 2lt dizeli geçer evet. Bunu usulüne uygun vaziyette koysaydýn bu kadar tepki olmazdý. Usulü de þudur rolling ayarlanýr 2-40 2-60 3-70 bir yerlerden basarsýnýz, bizde aa güzel gitmiþ maþallah bismillah deriz.

Yüksek sürat + yüksek devir zaten dizelin baþ edebileceði birþey deðil, iþte bu yüzden de benim için videonun pek anlamý yok. Ãþin bir de izinsiz video çekme kýsmý var ki bu en etik olmayaný.. Ben arabamý youtube da forumlarda benden habersiz görsem hukuki hak aramaya kadar gider bu iþ.. Kim oluyorsun da benden izinsiz benim arabamý çekiyorsun demezler mi insana?

70 kg fark yaratabilir ama dolu lpg tankı ve full cam tavanında etkisi olacaktır sadece 70 kg burada audi için geçerli bahane olmamalı. Gerçi ağırlık işini irdeleyecek olursak bir sürü etken var a4 stok olarak zaten daha ağır. Sadece biraz izlensin ve farklı yorumları alma amacıyla koydum videoyu, tanıdık araç olsa dediğiniz gibi yapılabilirdi elbette. Dikkat ederseniz videonun kalitesi 240P aracın plakası belli olmuyor ve yanından geçerken de telefonu indirmiş plaka belli olmadığı sürece sıkıntı yok, farzedelim ki araç kamerası ile kayıt yapıldığını farzetsek nolacak? Sanki adamı özellikle çekmiş. Art niyet aramayın herşeyde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turkce karakterler mobilden yazınca kafayi yedigi icin bidaha yaziyorum. 70 kg fark yaratabilir ama dolu lpg tanki ve full cam tavaninda etkisi olacaktir sadece 70 kg burada audi için geçerli bahane olmamali. Gerçi agirlik isini irdeleyecek olursak bir sürü etken var a4 stok olarak zaten daha agir. Sadece biraz izlensin ve farkli yorumlari alma amaciyla koydum videoyu, tanidik araç olsa dediginiz gibi yapilabilirdi elbette. Dikkat ederseniz videonun kalitesi 240P aracýn plakasi belli olmuyor ve yanindan geçerken de telefonu indirmis plaka belli olmadigi sürece problem yok, araç kamerasi ile kayit yapildiginii farzetsek nolacak? Sanki ada özellikle çekmiz Art niyet aramayin herseyde.

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi yanlış anlamayın sadece deyinmek istedim, araç cam tavanlıysa cam tavanlıdır.

Cam tavanlı araba alıp tavan normal olsa geçerim seni demek mantıktan çok uzak. Sadece size değil yani bu şekilde bakan herkese, cabrio alıp mekanizması var vs vs var cabrio olmasa geçer demek gibi.

Aracın ne donanımı varsa vardır..
    -Fırat

cuneytturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı skyhigh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    c4 + tüp
    audi + 70 kg bagaj eşittir mhp nin 40.yılı kutlu olsun
    Hahah abi tüpün kulkanılan miktarını sildiniz kaldımı yarım tüp 😄

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu tür konulara pek müdahil olmuyorum lakin; devir dönen benzinli bir aracın, kendisine yakın güçteki dizel bir aracı geçmesi gayet doğal bence..
    ne kadar ölçü olur orası tartışılır fakat 280 bin deki zır stock e36 3.28 imle 177 lik audiyi perişan ediyordum..
    hiç bir periyotta direnemiyordu bile 0 100 , 60 roll, 80 roll, hatta 240 lara bile kadar denedik..
    arabamda lpg li idi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    foruma son günlerde birşeyler oluyor galiba,yorumlar ilginç.180 hp benzinli bir aracın kendinden daha ağır 177hp veya 150 hp dizeli geçmesi gayet doğal.arkadaşta yolda denk gelmiş bir video atmış(arkadaşın burda bir şey kanıtlama çabasında olduğunu sanmıyorum),audi yi felan savunanlar olmuş,hem daha ağır,hem dizel(nefesi erken kesilecek zaten) forumda 1000hp+ araba yükleyen adamlar var,dizel a6'nın,vts geçmesini beklemek ilginç geldi
    İKİ KAPILI BİR HONDA, GİDİYORUM GÜNDÜZ GECE…

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MARJINAL_SUFI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu tür konulara pek müdahil olmuyorum lakin; devir dönen benzinli bir aracın, kendisine yakın güçteki dizel bir aracı geçmesi gayet doğal bence..
    ne kadar ölçü olur orası tartışılır fakat 280 bin deki zır stock e36 3.28 imle 177 lik audiyi perişan ediyordum..
    hiç bir periyotta direnemiyordu bile 0 100 , 60 roll, 80 roll, hatta 240 lara bile kadar denedik..
    arabamda lpg li idi
    Abi daha çok tepki alan şey sizinkiler deneme diyorsunuz,

ancak konudaki video yolda denk gelen bir aracı geçerken video çekilmiş hani. Araç kaçlıktır, gaza bastı mı nerede bıraktı vs vs belli değil.

Yolda denk gelip geçtiği araçları koyarsa herkes bin türlü araç yüz bin türlü aracı geçecektir zaten
    -Fırat

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)