User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
80 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Leon FR Stage ve Golf 7 1.6 TDİ karşılaştırması / hangisi daha FP <--

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bomonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski mesajımı editleyemiyorum kusura bakma,

Gidiş-geliş yolda kullanmam önerilmişte,,, Sıcaktan ve kamyon ağırlığından göçmüş virajlı çukurlu yollarda torsiyonlu araç kullandın mı hiç ? Onu bi öğrenelimde öyle tartışalım,

kardeşim bak muhalefet olacam diyerek değilde tatlı tatlı anlatmaya çalıştığımızı ifade edebilmek için yazıyorum

Megane GT line,Golf, Honda civic type r bunların hangisi torsiyonlu değil?

_AS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski mesajımı editleyemiyorum kusura bakma,

Gidiş-geliş yolda kullanmam önerilmişte,,, Sıcaktan ve kamyon ağırlığından göçmüş virajlı çukurlu yollarda torsiyonlu araç kullandın mı hiç ? Onu bi öğrenelimde öyle tartışalım,
    VAG grubundayım
    istemediğin kadar da torsiyonlu a3 golf leon octavia vs kullanıyorum. E doğal olarak bağımsızlarını da kullanıyorum.
    Asıl sana arkası bağımsız araç versek anlayabilecekmisin acaba onu merak ediyorum
    neyse sen haklısın ER300ler ile mutluluklar sana. Çamurluğuna bastırıp aracın güvenliğini test eden bir milletiz biz yol tutuşu bu kadar kolay test etmek çok kolay bizim için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otopark leon testi incelendiginde aracin genel beklentilerin altinda kalmis.
    Golfle hep kiyaslaniyor,aradaki olay sadece malzeme kalitesi degil diyoruz daha guvenli his yol tutus, sessizlik suspansiyon kaliteside farkli. Leon f/p olarak iyidir hostur ama golfle cok yakinmis gibi soylenmeside dogru degil. Golf a3 o konularda cok yakin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @bomonti

Klavyenin z harfi basmiyo sanırım.

Günlük kullandığınız alistiginiz araçla girdiginiz virajlara hayatinda ilk defa kullandığın alışık olmadığınız araçla girip onden kayinca arabayı gommek komik olmamiss mi ?

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    leonun yol tutuşunu kötüleyenler hangi modelin yol tutuşunu beğeniyor söylesin ordan kıyas yapalım

erdalss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1- Falanın filanın yaptığı testler beni irdelemes, kaldı ki test firmalarının bir çoğu vag grubunun iti köpeği olmuş durumda,,, + olarak yurt dışındaki cillop diye tabir ettiğimis asfaltı Tr şartlarıyla kıyaslayamayıs,,

Lafları çarpıtıp demagoji yapmayın bu hareketler gerçekten nefret verici!!! Ben yol tutmuyor 5 para etmes gibi bir kelime kullanmadım o görüntüye o yol tutuş yakışmıyor dedim,,, Kusura bakmayında herkes sis değerli otoriteler gibi pistlere çıkıp otomobil yorumu yapamıyor,,, Kaldı ki öyle olsa bile Leon muadili olan kompakt C sınıfının başını çeken otomobillere göre yine daha kötü sonuçlar verecektir,,
    ER300 ü 4 farklı arabada kullandım, sanırım sadece Leondaki kötüydü,, Buradan bu sonuca varıyorus,,
    Şu bahsettiğin kısım seni daha da cahilliğe vuruyor bence sen arabalar hakkında yorum yapma focusa da bindim astrayada bindim golfed bindim şuan mk2 Leona biniyorum, araba iyi yol tutuyor arkadaşım. araba neye nerede nası tepki veriyor onu zamanla anlarsın 2 test sürüşünde karar veremezsin o hissiyatı alamazsın.
    masalla masalla

erdalss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlış anlaşılmasın leon fanatiğide değilim.
    masalla masalla

ferroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o degılde buğra biri yol tutui deyince aklıma direk focus gelıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende Leon FR 2013 sahibiyim
    2. arabam subaru vivio
    subaru vivio daha iyi yol tutuyor
    alın size konu

bu arada 2 yıldır leonu kullanıyoruz ailede
    aracın ustundeki yaz lastikleri bridgestone ısınması cok uzun süren ve soğukken virajlarda bırakıyor
    ısındığı zaman kolay kolay bırakmıyor yolda
    önde elektronik kilitli diferansiyel olduğunu du varsayarsak dip gaz viraj keskinliği gibi etkenler de işin içine girince kayma yapıyor...tabi nunu içinde yol durumu ve lastik gibi büyük etkenler var
    istenildiğinde de leon ile virajlarda kaymak çok basit
    sürçü lisan ettiysem affola yorumları okuyunca bende kendimce bir yorumda bulunmak istedim
    herkese iyi forumlar..

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu honda civic typr da ne kadar kötü araba kafadan ne kadar çok kayıyor

http://youtu.be/1hg9774ARZg
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim bak muhalefet olacam diyerek değilde tatlı tatlı anlatmaya çalıştığımızı ifade edebilmek için yazıyorum

Megane GT line,Golf, Honda civic type r bunların hangisi torsiyonlu değil?
    Abicim Fr ı hothatch lerle de kıyaslamayalım o kadar da değil,, Megane GT line hiç kullanmadım yorum yapamayacağım ama torsiyonlu araç arka koltukta seyahat ederken kendini baris hissettiriyor,,

Tamam arada dağlar kadar fark olmasa da sonuç olarak bağımsıs dan iyi olduğunu söylemices heralde değil mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erdalss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu bahsettiğin kısım seni daha da cahilliğe vuruyor bence sen arabalar hakkında yorum yapma focusa da bindim astrayada bindim golfed bindim şuan mk2 Leona biniyorum, araba iyi yol tutuyor arkadaşım. araba neye nerede nası tepki veriyor onu zamanla anlarsın 2 test sürüşünde karar veremezsin o hissiyatı alamazsın.
    Ya arkadaşım belki dediğin gibi cahilim ama neye nasıl yorum yapacağımı kendim iyi ölçüp tartabilirim, Bir anti-tezin var ise yaz çiz onun üzerinden tartışalım. Kişisel yorumlar da senin toyluğundan kaynaklanıyor.

Ben görüş belirttim işi sidik yarışına döndürmeye gerek yok.. Ben bildiğim kadarı ile birşey söyledim, ki Fr ın kafadan kaydığı da yadsınamaz bir gerçek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @bomonti

Klavyenin z harfi basmiyo sanırım.

Günlük kullandığınız alistiginiz araçla girdiginiz virajlara hayatinda ilk defa kullandığın alışık olmadığınız araçla girip onden kayinca arabayı gommek komik olmamiss mi ?
    Nokta ve z çalışmıyor,, Bende çok rahatsıs oluyorum bu şekilde yasmaktan kusura bakmayın,

zyxtellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yol tutmayan araba pek yok artık, sadece sürücü kusurlarını affeden ve daha az affeden araba var nokta. 2004 yılında megane 2 almıştım bayiden sıfır, ilk gelen partilerdendi millet hemen başladı yok yeni broadway yok 100'ü geçince yolda geziyor ben o arabaya 9 sene bindim bir kere olsun yüzümü kara çıkarmadı yani durum şu ki her devir bazı arabalara leke çalınacaktır, artık marka fanatikliğimi dersin adına her ne dersen şu an 2015 golf 1.4tsi highline da var ailemizde orjinal spor süspansiyon ve 18 jant opsiyonlu çılgınlar gibi yol tutuyor diyemem belli bir standardın üzerinde ama seat da öyle kaldıki leon cupra vag grubundan nürburgring rekoru kıran tek hot hatch'ti.

asit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu honda civic typr da ne kadar kötü araba kafadan ne kadar çok kayıyor

http://youtu.be/1hg9774ARZg
    Hahahah

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Antalya-Denizli git gel yaptım dün (gidiş tek dönüş iki kişi, ayrıca dönüş klimalı) 140lık FR ile 441 km ortalaması 5.3lt.
    #eksikpazar

cuneytturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Leon fr full stock benim çok kullandığım bi arabadır ilk kullanmaya başladığımda arabanın kolay kullanımı hafif hissetirmesi ve hızlanması çok hoşuma diyordu ama arabaya biraz alışıp sınırları zorlamaya başlayınca araba gerçekten başedemiyor ve kafadan çok açılıyor verildiği paraya göre iyimi kötümü bilemem ama ben sınırları zorlayınca kayıyor ve acayip hissiz bir araba ne zaman kayacağını kestiremiyorsun hiç kaymıyor çok iyi tutuyor diyenler başka hiçmi arabaya binmediler başka arabaya binip aynı virajda bide onunla test etmelerini tavsiye ederim

asit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cuneytturkoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Leon fr full stock benim çok kullandığım bi arabadır ilk kullanmaya başladığımda arabanın kolay kullanımı hafif hissetirmesi ve hızlanması çok hoşuma diyordu ama arabaya biraz alışıp sınırları zorlamaya başlayınca araba gerçekten başedemiyor ve kafadan çok açılıyor verildiği paraya göre iyimi kötümü bilemem ama ben sınırları zorlayınca kayıyor ve acayip hissiz bir araba ne zaman kayacağını kestiremiyorsun hiç kaymıyor çok iyi tutuyor diyenler başka hiçmi arabaya binmediler başka arabaya binip aynı virajda bide onunla test etmelerini tavsiye ederim
    Hocam yay taktınız mı hiç ? Onatın araçta yay mevcut sert virajlarda hala arka atıyor , kafadan kayma ben onatın araçı kullanırken yaşamadım hiç ama arkadan oynamayı seviyor

cuneytturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı asit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yay taktınız mı hiç ? Onatın araçta yay mevcut sert virajlarda hala arka atıyor , kafadan kayma ben onatın araçı kullanırken yaşamadım hiç ama arkadan oynamayı seviyor
    Tamamen stoc bayiden çıktığı gibi duruyor araba en ufak bi değişim yok . Eğerki kafadan kayarken gazdan ayağını çekersen veya bi şekilde ağırlığı öne yıkarsan arkayı atıyor benimde başıma geldi ama genellikle ön çok fazla kayıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)