User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
43 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: S3 8P | Uçmakdere Time Attack

Kakus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi ayna videodaki tüm zevki baltalasa da; aynadan dahi olsa uzun süre sonra seni görmek güzel. : ) Güzel eğlenmişsiniz. Darısı birden fazla araç ile dip dibe, pes peşe gazlama hayali kuranlara... : )
    K.

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vdeoyu ılk acınca gozum benzın gostergesınde oldu ve okadar gazlamaya yolda nasıl kalmadınız hayret ettım guzel eglenmıssınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel bi akşam olmuş. Bileğine ve aracına sağlık. Cesaret isteyen bi yol . Gece gece gaza geldim.

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cem.B Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah yektacim bir daha 2 araba gidelim eylul ortasi serin bir hafta sonu ne dersin ??
    valla çok keyifli olur uzman aksiyonlu denize girmeli bi haftasonu yapabiliriz serres olmadı da bu olur

Alıntı KoramiraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikiz aynasını saymaz isek gayet keyifli idi hele azda olsa seçilen Blow-off sesi ayrı bir güzellik katmış frenlerde buna renk katmış maşallah
    SJ4000 azizliği aslında içerde bayağı duyuluyo ses ama az almış sesi pek hoş bi renk olmadı o ama neyse sorun yok çok şükür

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yekta tam bir hayvansin herzamanki gibi
    Ayrica erel sende kopil mopil olmazmis haha
    ahaha hakkını yeme kanka söyledi söyledi de zamanlamalarında sorun oldu sadece biraz @-ER-

Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel video. Bileğinize sağlık. S3 bambaşka bir dünya olsa gerek. Bu arada frenlerin farkı çok bariz hissediliyor.
    teşekkür ederim aynen tam yoluydu arabanın

Alıntı ayhanas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekden çok güzel video olmuş yekta .İlk videodaki sola viraj olup, düz devam eden bariyerde tatli bir fren yaptım .
    eyvallah abi içerde pek tatlı değildi o fren aslında

Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o yolu arkadan itiş ile denemenizi tavsiye ederim
    bence de güzel bi arkadan itişle çok daha keyifli olabilir

Alıntı emrullahkrtpe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel video olmuş bileğinize sağlık. Görüntü güzel, yol güzel, arabanın sesi gidişi güzel dikiz aynası engellemis azcık görüntüyü ama farklı bi açı denenebilir bence
    Alıntı EmreYY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşey güzel de tam görmem gereken yerleri dikiz aynası görüyo be abi
    aslında biraz daha aşağıda olması gerekiyordu kameranın, pistte o şekilde kullanıyordum ama ara parça olmadığı için böyle bi sorun oldu. Diğer kameranın da pili bitmişti kısmetimize teşekkür ediyorum

Alıntı İzzet Göçmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cokmu Cizgi dısında sürüyorsunuz gibi geldi bana 1.23 civari kötü bisey olmaması sevindirici,Arabaya masallah
    Çizgi dışı derken? Yolu pek bilmediğim için öyle ideal bi çizgi olmadı tabi mümkün olduğunca da tedbirli gitmeye çalıştık teşekkürler.

Alıntı Kakus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ayna videodaki tüm zevki baltalasa da; aynadan dahi olsa uzun süre sonra seni görmek güzel. : ) Güzel eğlenmişsiniz. Darısı birden fazla araç ile dip dibe, pes peşe gazlama hayali kuranlara... : )
    bir daha gitmeye bahane oldu artık sağol kardeşim valla gitmek lazım başka şekilde stresimizi atamıyoruz yoksa. Pist günleri duy sesimizii @ef186

Alıntı sinanbaysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vdeoyu ılk acınca gozum benzın gostergesınde oldu ve okadar gazlamaya yolda nasıl kalmadınız hayret ettım guzel eglenmıssınız
    hahah açı yanıltmış biraz heralde vardı yoksa yarı depoya yakın benzin

Alıntı beetle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel bi akşam olmuş. Bileğine ve aracına sağlık. Cesaret isteyen bi yol . Gece gece gaza geldim.
    teşekkür ederim
    yolun harita görüntüsü bile gaza gelmek için yeterli zaten

Google Haritalar
    YouTube
    DR.ECU

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    İzlerken bile aşırı derecede zevk aldım sizi tahmin edemiyorum türkiyenin nürnberg burguymuş meğer uçmak dere
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

GuNeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel yol , güzel araba gayet zevkli bir video olmuş.Kuzenim teyakta pilotluk yapıyor 2senedir her hafta sonu gidiyor.Ondada dizel c5 var yolu bildiğinden c5 teki adrenelin bile yetiyorki s3 le düşünemiyorum
    Okuma alışkanlığı
    olmayan toplumların
    ömrü lâklâkla geçer!

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yekta çok güzel olmuş süper

Viraj konusuna da yazmıştım. Çok güzel bir yol ayrıca durup dinlenmelik süper bir manzarası var.

Hararet yapan hızlılara her virajda bolca su imkanı da mevcut

Ayrıca o kestiği köy içinde bir sabah kahvaltısı var olay olay

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzlerken yapmayın şöyle şeyler diyorum ama bende aynı yolda rahat duramıyorum
    gerçi benden hızlı geçmişsiniz parkuru, S farkıyla
    Fiat's Are Faster Than You Think!

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzlerken bile aşırı derecede zevk aldım sizi tahmin edemiyorum türkiyenin nürnberg burguymuş meğer uçmak dere
    Aynen bu yoklukta fazlasıyla tatmin ediyo valla teşekkür ederim.

Alıntı GuNeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel yol , güzel araba gayet zevkli bir video olmuş.Kuzenim teyakta pilotluk yapıyor 2senedir her hafta sonu gidiyor.Ondada dizel c5 var yolu bildiğinden c5 teki adrenelin bile yetiyorki s3 le düşünemiyorum
    Onun yaptığının yanında bizimki hiçbirşey yahu ne zamandır istediğim birşey eğitim almak yada en azından tek bir seferlik tandem de olsa uçuş yapmak. Valla uygun bir zamanda rahatsız edebilirim

Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yekta çok güzel olmuş süper

Viraj konusuna da yazmıştım. Çok güzel bir yol ayrıca durup dinlenmelik süper bir manzarası var.

Hararet yapan hızlılara her virajda bolca su imkanı da mevcut

Ayrıca o kestiği köy içinde bir sabah kahvaltısı var olay olay
    Aynen abi geçen sene bizde kamp yapmaya gitmiştik yolun bitimindeki yere.
    Doğası manzarası filan çok huzurlu keyifli bir yer, bizim gibi apaçileri de yoksayarsan eğer

Alıntı K0213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzlerken yapmayın şöyle şeyler diyorum ama bende aynı yolda rahat duramıyorum
    gerçi benden hızlı geçmişsiniz parkuru, S farkıyla
    Abi 60 yaşında doblolu emekli enişteyi bile gaza getirir o yol ya zaten
    YouTube
    DR.ECU

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yekta, güzel eğlenmişsiniz, sunroof'lu arabada kamera çok güzel sabitleniyorda, o aynayı kısa süreli çıkarası geliyor insanın
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erel'in viraj kaçırmaları özellikle renk katmış

Valla keyifli yol yıllar oldu geçmeyeli de, bazı zıplamalar ürkütüyor olsa da baya zevk almışsınız bro
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yekta tam bir hayvansin herzamanki gibi
    Ayrica erel sende kopil mopil olmazmis haha
    Yolu bilmiyorum yahu mı acaba ile gidiyoruz ahaha
    ilk bi viraj çıkartıp etap hazırlar gibi notlasak belki daha iyi olabilir :P

GuNeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yekta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Onun yaptığının yanında bizimki hiçbirşey yahu ne zamandır istediğim birşey eğitim almak yada en azından tek bir seferlik tandem de olsa uçuş yapmak. Valla uygun bir zamanda rahatsız edebilirim

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Ne demek
    Okuma alışkanlığı
    olmayan toplumların
    ömrü lâklâkla geçer!

Acurol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben şimdi birşey söyleyeceğim muhtemelen taş yağmuruna tutulacağım ama söylemem gerek.
    Birçok yerinde iki arabanın yan yana geçerken zorlandığı, motorcuların uğrak yeri olan bir yerde sürekli olarak şerit dışında kalmak üstelik yoluda iyi bilmemek epey tehlikeli olmuş. İyi ki birinin kısmeti olmamışsın.
    Araba güzel, rotada şahane de o şerit dışına çıkmak hele ki virajlarda hiç olmamış.
    Gott weiss ich will kein engel sein...

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Acurol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şimdi birşey söyleyeceğim muhtemelen taş yağmuruna tutulacağım ama söylemem gerek.
    Birçok yerinde iki arabanın yan yana geçerken zorlandığı, motorcuların uğrak yeri olan bir yerde sürekli olarak şerit dışında kalmak üstelik yoluda iyi bilmemek epey tehlikeli olmuş. İyi ki birinin kısmeti olmamışsın.
    Araba güzel, rotada şahane de o şerit dışına çıkmak hele ki virajlarda hiç olmamış.
    Bu tip parkurlarda ( bu şekilde nitelendirirsek aynı bakış açısıyla olaya yaklaşabiliriz ) yolu gidiş yönündeki şerit olarak değil, bütünüyle değerlendirmek hem adrenalin hem de sürüş dinamiklerini arttırmak adına önemlidir. Elbette trafiğe kapalı bir alan değil ama buradaki pek çok kimse de faktörleri gözardı edecek yapı ve görüş sahibi kimseler değiller. Bu yüzden sürüşün legal/illegal yönünü savunmuyorum ancak bu görüntülerin çıkabilmesinin en temel sebebi yolu bir bütün kabul etmekten geçmekte..

Gökhan Kavuştu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Dikiz aynasını saymazsak gayet keyifli video olmuş. Paylaşım için teşekkürler
    GKGARAGE

Instagram | Spotify | Flickr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hep yapmak istedigim bir olay aslında bu tarz gaz açmak Kaş-Kalkan yolunda sürekli kafamda canlanır. Belki önden bir araç salınıp telsizle yol bilgisi verebilir o zaman daha risksiz olabilir diye düşündüm. Elinize sağlık video çok güzel.
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tip parkurlarda ( bu şekilde nitelendirirsek aynı bakış açısıyla olaya yaklaşabiliriz ) yolu gidiş yönündeki şerit olarak değil, bütünüyle değerlendirmek hem adrenalin hem de sürüş dinamiklerini arttırmak adına önemlidir. Elbette trafiğe kapalı bir alan değil ama buradaki pek çok kimse de faktörleri gözardı edecek yapı ve görüş sahibi kimseler değiller. Bu yüzden sürüşün legal/illegal yönünü savunmuyorum ancak bu görüntülerin çıkabilmesinin en temel sebebi yolu bir bütün kabul etmekten geçmekte..
    Sevgili görkemim; bence bırakalım bu şekilde savunmaları, yazdığın şeyi irdeleyince komik oluyor çünkü.

Yani gördükçe yazmayım diyorum ama dayanamıyorum "Yolu bütün kabul etmek" Adama sorarlar o nasıl oluyor diye

Burda çoğu kişi normal otomobil kullanmıyor doğru, fakat bunu trafiğe açık alanda kameraya alıp, eleştirenlere bu normalmiş gibi cevap vermek cidden akıl kârı değil.

Bunu kayda alıp yayınlayıp, bunu eleştirenlere bu görüntüler normalmış gibi yazmayın.

Çünkü ikiyüzlü bir forumuz, bunu "farzet ki" grubundan birisi yapsa neler olur, neler yazılır burda düşünmek bile istemiyorum.

Ps: yekta kazasız belasız.
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Forumun %55-60 ı en azından böyle yol/imkan buldukça bu tarz giden insanlar ile dolu. Geri kalan kısım ise basıkçılar ve cesaretini toparlayamayanlar diyelim.

Dümdüz bir yolda şeridi ortalayıp gelen veya duble yolda ortalayıp giden insandan çok daha az tehlikelidir apex kasarak bu tip yolda gidip gelen insan, çünkü kendinin karşıyı sıkışacak duruma kontrolü kaybetmedikçe sokmaz. Zaten Yekta'nın bu videoda limit gittiğini düşünen varsa konuyu terk etsin

Anamur - Silifke , Kaş - Kalkan , Kaz Dağları gibi yollarda bu tip gazlayanlardan korkmamalı insanlar kısacası
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumun %55-60 ı en azından böyle yol/imkan buldukça bu tarz giden insanlar ile dolu. Geri kalan kısım ise basıkçılar ve cesaretini toparlayamayanlar diyelim.

Dümdüz bir yolda şeridi ortalayıp gelen veya duble yolda ortalayıp giden insandan çok daha az tehlikelidir apex kasarak bu tip yolda gidip gelen insan, çünkü kendinin karşıyı sıkışacak duruma kontrolü kaybetmedikçe sokmaz. Zaten Yekta'nın bu videoda limit gittiğini düşünen varsa konuyu terk etsin

Anamur - Silifke , Kaş - Kalkan , Kaz Dağları gibi yollarda bu tip gazlayanlardan korkmamalı insanlar kısacası
    Hangisinin daha tehlikeli olacağını tartışacak değilim, bana göre dümdüz yolda şeridi ortalayıp giden çok daha masum.

Kim gazlarken kaza yapmış, kim yolu ortalayıp kaza yapmış, istatistiklere bakarız vakit bulunca, yanılmayacağımı düşünyorum.

An konu şu ; buraya bu şekilde gazlarken bir video ekleniyor..

Sonra savunuluyor yok bu görüntüler normal diye, yok bu tip gazlayanlardan korkmayın falan

Orda her gazlayan dostunuz arkadaşınız değil.

Tamam çok güzel gazlanıyor ediyor da, video paylaşana eleştiri yapılınca adamına göre savunulmasın şu işler, nerden baksan komedi.
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler