User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: GT86 RocketBunny | (Skyline Engine Swap)

Baltacı60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi imkanlarıyla hiç bir eğitim almadan kendi kendine böyle videolar baya başarılı bu yüzden eksiklerde olabilir ama kısa sürede bunları çözüp baya iyi bir yerlere geleceğine eminim. Ve şahsi fikrim değerli abilerim ve kardeşlerim beğenmedim diyerek değilde nerede ne eksiği olduğunu söylerek hatalarını uyararak destek olup büyümesine yardımcı olabiliriz. Eline sağlık kardeşim Allah emeklerini zay etmez başarılar...
    Bir NİSSAN Aşığı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagataayk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık kardeşim
    Teşekkür ederim.

Alıntı LnchCntrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam 17 yaşında beyler bence başarılı olmuş supra videosu.

86 zaten üstün körü cekilmiş detaylı bişe yok ortada.

başarılarının devamını dilerim karddeşim
    Teşekkür ederim, evet 86 öyle oldu.

Alıntı LnchCntrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ha bide isminin baş harflerinden oluşan logon bana barış ı anımsattı bence yeni bi tasarım düşün.
    Barış kim ?

Alıntı Fırtına_siR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eline koluna sağlık kardeşim belliki hevesin var inşallah güzel yerlere gelirsin Allah yolunu açık etsin inşallah
    İnşallah teşekkür ederim.

Alıntı Baltacı60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi imkanlarıyla hiç bir eğitim almadan kendi kendine böyle videolar baya başarılı bu yüzden eksiklerde olabilir ama kısa sürede bunları çözüp baya iyi bir yerlere geleceğine eminim. Ve şahsi fikrim değerli abilerim ve kardeşlerim beğenmedim diyerek değilde nerede ne eksiği olduğunu söylerek hatalarını uyararak destek olup büyümesine yardımcı olabiliriz. Eline sağlık kardeşim Allah emeklerini zay etmez başarılar...
    Çok teşekkür ederim aradaki ince çizgiyi anlamışsınız. Sizlerin destek ve yardımları ile Allah nasip ederse iyi yerlere geleceğiz.

ERK_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    supra videosunun konusu var mı bilmiyorum, ben ilk defa bu konuda gördüm o videoyu.

oldukça düzgün ve başarılı bir video olmuş, geliştirilmesi veya eklenmesi gereken şeyler var ama zamanla olacak tabi, sende deneyimleneceksin.

ancak, supra videosundan sonra 86 videosu senin için basit kalmış. biraz kendi adını lekelemişsin.
    sadece fotoğraf paylaşsaydın daha iyi olurdu. sonuçta detaylı bilgiyi ve daha çok görselliği hak eden bir araç.

mertk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tebrık edıyorum senı ...cok daha guzel ıslerın cıkıcak emınım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ERK_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    supra videosunun konusu var mı bilmiyorum, ben ilk defa bu konuda gördüm o videoyu.

oldukça düzgün ve başarılı bir video olmuş, geliştirilmesi veya eklenmesi gereken şeyler var ama zamanla olacak tabi, sende deneyimleneceksin.

ancak, supra videosundan sonra 86 videosu senin için basit kalmış. biraz kendi adını lekelemişsin.
    sadece fotoğraf paylaşsaydın daha iyi olurdu. sonuçta detaylı bilgiyi ve daha çok görselliği hak eden bir araç.
    Teşekkür ederim, haklısınız. Ama şunuda göz onunda bulundurmak lazım Supra ile yaklaşık 8,9 saat çekim yapma imkanım oldu sahibi yanımdaydı. GT86 ile 15 dakika ve sahibi yoktu. Bu yüzden bende çerez tadında bir video yaptım.

Alıntı mertk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebrık edıyorum senı ...cok daha guzel ıslerın cıkıcak emınım
    Teşekkür ederim, şüpheniz olmasın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler