User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
33 sonuçtan 20 ile 33 arası

Konu: BMW M3 E92 Egzoz Setupları /Supersprint , Akrapovic ...

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

arkadaşın osmana bir konuda bilgi vermek istiyorum.
    tüv sertifikası ayrı bir olay tüv türk araç muayene ayrı bir olay .
    tüv sertifikası nedir?
    bir çeşit yetkili sanayi denetleyicisidir.
    ne denetler?
    aklına gelebilecek herşeyi .
    misal gepetto usta pinokyoyu yaptıktan seri imalata geçip satmak istese ,tr şartlarında iso belgesi yani uygunluk almak zorunda.
    avrupadada tüv var işte .denetliyor.bu zamazıngo insan sağlığına zararlımı , çevreye zararlımı , birinin tavuğuna kışt dermi gibi.
    bunların hepsini karşılarsan ilk resimdeki logoyu ürünün ile lanse edebilirsin.

gelelim tüvtürk araç muayeneye.
    bu erkekler 2005 senesinden sonra muayene işini bir düzene sokup sistemleştırmişler.
    2005 öncesini bilen varsa baya rezillik çekildiğini hatırlar.neyse konumuz bu değil.
    muayene işini nasıl yapıyorlar öncelikle.
    adam diyoki bunlara ağır kusur ver muayene etiketi verme.bunlara hafif kusur ver çok elzem değil ama olmasa daha iyi olur. etiket verebilirsin.
    rot başında boşluk varsa senin hayatını tehlikeye sokup kazaya sebebiyet verebileceğin için ağır kusur verir.
    yada frenlerin dengesiz tutuyodur akan trafikte panik frende saga sola patlama diye ağır kusur verir .
    ama gel gelelim egzos konusuna.
    kural basit. aracının oeminde ne varsa üzerinde olacak.
    misal manifold.spor yada değil en nihayetinde borudan ibaret olduğundan marka farketmeksizin geçersin.
    dp yada katalizör.olması gereken içi dolu olandır.düz boru yaparak geçemezsin .sebep basit çevreyi kirletiyosun.
    orta susturucu . spor susturucu takamazsın .

resimde tam ortada duran . spor orta dır geçmez ama şekli oemdir içi düzdür muayene memurunun o anki insiyatifiyle geçersin.
    son susturucu olayıda aynı bunun gibidir. egzos kazanın olmak zorunda .yine oem görünümlü spor ile geçme şansın var ama bu sertifikası olup olmamasıyla alakası yok.
    he herşey oem ama araba cayır cayır bağırıyo ondada kalırsın ya hebele hübele de fayda etmez.

kısacası corvette oemdede bağıran bir araç olduğundan borla takıp geçme ihtimalin olduğu gibi m3 tede muadil seste tam donanımlı bir egzos ile geçersin muayeneden ama bu tüv cert ile alakası olan bir durum değildir.
    insiyatif dahilinde bir durumdur.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

asit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Custom egzozda drone olayinin cozumu karisik, o yuzden marka alinabilir
    ilk stock mod medium mod da drone olmuyor fakat kat iptalı ile düz boru tekni ile olacağından eminim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı asit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk stock mod medium mod da drone olmuyor fakat kat iptalı ile düz boru tekni ile olacağından eminim
    Kalite bi egzozda o olay olmaz en azindan innotech hicbi sekilde yapmiyo diyolar

CLIORS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel yazmışsın açıklayıcı olmuş, bütün bunların yanı sıra ilk çevirme de iddialı şekilde TUV kartım var diyen babayiğit kartını çıkartana kadar çekici zaten gelmiş olur.

Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaşın osmana bir konuda bilgi vermek istiyorum.
    tüv sertifikası ayrı bir olay tüv türk araç muayene ayrı bir olay .
    tüv sertifikası nedir?
    bir çeşit yetkili sanayi denetleyicisidir.
    ne denetler?
    aklına gelebilecek herşeyi .
    misal gepetto usta pinokyoyu yaptıktan seri imalata geçip satmak istese ,tr şartlarında iso belgesi yani uygunluk almak zorunda.
    avrupadada tüv var işte .denetliyor.bu zamazıngo insan sağlığına zararlımı , çevreye zararlımı , birinin tavuğuna kışt dermi gibi.
    bunların hepsini karşılarsan ilk resimdeki logoyu ürünün ile lanse edebilirsin.

gelelim tüvtürk araç muayeneye.
    bu erkekler 2005 senesinden sonra muayene işini bir düzene sokup sistemleştırmişler.
    2005 öncesini bilen varsa baya rezillik çekildiğini hatırlar.neyse konumuz bu değil.
    muayene işini nasıl yapıyorlar öncelikle.
    adam diyoki bunlara ağır kusur ver muayene etiketi verme.bunlara hafif kusur ver çok elzem değil ama olmasa daha iyi olur. etiket verebilirsin.
    rot başında boşluk varsa senin hayatını tehlikeye sokup kazaya sebebiyet verebileceğin için ağır kusur verir.
    yada frenlerin dengesiz tutuyodur akan trafikte panik frende saga sola patlama diye ağır kusur verir .
    ama gel gelelim egzos konusuna.
    kural basit. aracının oeminde ne varsa üzerinde olacak.
    misal manifold.spor yada değil en nihayetinde borudan ibaret olduğundan marka farketmeksizin geçersin.
    dp yada katalizör.olması gereken içi dolu olandır.düz boru yaparak geçemezsin .sebep basit çevreyi kirletiyosun.
    orta susturucu . spor susturucu takamazsın .

resimde tam ortada duran . spor orta dır geçmez ama şekli oemdir içi düzdür muayene memurunun o anki insiyatifiyle geçersin.
    son susturucu olayıda aynı bunun gibidir. egzos kazanın olmak zorunda .yine oem görünümlü spor ile geçme şansın var ama bu sertifikası olup olmamasıyla alakası yok.
    he herşey oem ama araba cayır cayır bağırıyo ondada kalırsın ya hebele hübele de fayda etmez.

kısacası corvette oemdede bağıran bir araç olduğundan borla takıp geçme ihtimalin olduğu gibi m3 tede muadil seste tam donanımlı bir egzos ile geçersin muayeneden ama bu tüv cert ile alakası olan bir durum değildir.
    insiyatif dahilinde bir durumdur.

CLIORS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hatta bana kalırsa bir girişimci yakında egzoz sistemine varex in yanı sıra egzozun ucunu da elektrikli şekilde gizleyip çıkarabilen bir sistem yapsa bizim memlekette süper satar.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2008'de ilk M3'u almistim ve ozaman egsoz henuz yoktu bende custon birseyler denedim.
    Drone dan ziyade zirilti cok oluyor.
    Sonra bir cok arkadasimin M3'u ile ugrastim. Akrap en kalitelisi. İnnotech cokk sesli ve ince. Meisterchaft da oyke. Capristo fena degil. Eisenmann f/p de cokk iyi.
    Ama custom da cok fazla iptal ederek yaparsaniz aracin performansi duser..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Birde böyle birşey var.

asit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Arda_7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Birde böyle birşey var.
    Çok Severim valve tronic olması da ayrı bi güzel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle innotech tavsiye ederim. Kendi aracımda kullanıyorum. Setup olarak ise catless ypipe-iskender xpipe catless ve son susturucu innotech ( f1 olmayan versiyon ). Ses istiyorsanız inanılmaz kaliteli ince ve yüksek sesi var. Ses istiyorsanız en yüksek ve pahalı olan kreissieg tavsiye ederim. Supersprint hiç tavsiye etmem çünkü aldıgımda aracın üzerinde vardı, 1 hafta sonra sattım sessizlikten. Akrapovic en kaliteli ve performans veren egzos ancak 20-30 yaş arası bi insana hiç keyif vermiyor sonuçta araba V8 ve insan ses istiyor. O yüzden tavsiyem innotech f1 komple set veya normal innotech set. İmkan yok ise son susturucularıda çok tatmin eder. Ankarada olsanız sesi dinletirdim size çünkü videolarda tam sesi alamıyo aletler
    N/A

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blumenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben arkadaşın innotech egzosunu çok beğeniyorum. Düşünebilirsin
    O arkadaş ben oluyorum galiba
    N/A

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Altı üstü 3-5 boru kaynatıp takılacak derken ne kadar da rahat söylüyorsunuz.Keşke sanıldığı kadar kolay olsa o işler.İskender usta nın yaptığı işe yakın bir kaç insan tanıyorum.Haricinde adam sanat işliyor resmen,keza Ahmet abi de aynı şekilde.Bizim için tek adres.

Bence de custom birşeyler daha hesaplı olur bence.

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alpgol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o arkadaş ben oluyorum galiba :d
    alptİgololdu
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    video harikaydı bilgiler için teşekkürler

ZX-636R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence akrep tam kararında ses veriyor

düz dp + küçük orta free flow ve küçük son kazan ile güzel bir custom da yapılabilir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler