User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
49 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: YEN Cupra vs Kawasaki Zx636-R

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben rollden çok sesine hasta kaldım arabanın.41 kere maşallah aracın gidişi gerçekten çok iyi.kazasız belasız sürüşler.

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bomonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motordan bende anlamam pek ama bildiğim tek şey motor>araba.. Dolayısıyla Cupra hayvanatın teki bu bariz bir şekilde belli.. 3x maşallah, allah nazardan saklasın. Tahmini güç nedir acaba?
    Teşekkürler. Güç olcmedik ama 450-500 arasi olması lazim.Eksikler tamamlaninca 500 ü geçer.

Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben rollden çok sesine hasta kaldım arabanın.41 kere maşallah aracın gidişi gerçekten çok iyi.kazasız belasız sürüşler.
    Teşekkür ediyorum. Ses güzel oldu evet

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Guzel denemeler olmus, motora adaletli davranmak gerekirse 250 de denemenin sonlanmasi ve sonucun o hiza gore bakilmasi onemli. 600 luk makineler 250 de bitiyor cunku.

Bu arada ciddi anlamda duzgun bir pilotajla 600 rr la nasil yuruyeceginizi merak ediyorum...

zx-10rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ZX-636R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel deneme olmuş, özellikle 3 yıl aktif 636 kullanmış biri olarak çok rahat söyleyebilirim ki araç çok güzel yürüyor.

açılan basınç sonrası 636 değl de honda 600rr ile denerseniz geçersizin diyebilirim.

636 nın son hız 296kmh dır ve uzun bir düzlükte sadece egzoz filtre ile oem dişli ile bunu yapabiliyor.
    600rr son hız 282kmh gibidir.
    ALİ hocam merhabalar

sen 05 06 senelerindeki tecrübelerinden yazdın sanırım videodaki model bilgisini kaçırdın.

1.cisi 2005-2006 kasa 636 lar 296 yapabiliyor bendede vardı çok kez yaptım.videodaki 636 2013 model kesicide 282 de kalıyor bu kasada bende vardı çok kez denedim.zaten servis manuellerini çok kez okudum,2013 ve üstü 636 ların sanzıman kısa 2005-2006 dan,dişli oranları orda açık ve net,
    2.cisi 05-06 kasa 636 aynı setup ve yakın yetenekli sürücüler ile 13 model 636 yı rollde geçemez yeni kasa ondan çok hızlı,ben bu denemeyi sürüşe güvendiğim bir 05 sahibi 636 olan arkimle yaptım keza ben ondan 10 kg agırdım ve zır stock tu makınam.net hızlı 2013 636..

izninle eklemek istedim.

Volkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah cupranın sesi efsane olmuş kazasız belasız.
    99' ZN 106 GTİ
    14' SC İBİZA CUPRA
    94' MAM 106 XSİ (TU5 SWAP)
    16' FK2 TYPE-R

ZX-636R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zx-10rr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ALİ hocam merhabalar

sen 05 06 senelerindeki tecrübelerinden yazdın sanırım videodaki model bilgisini kaçırdın.

1.cisi 2005-2006 kasa 636 lar 296 yapabiliyor bendede vardı çok kez yaptım.videodaki 636 2013 model kesicide 282 de kalıyor bu kasada bende vardı çok kez denedim.zaten servis manuellerini çok kez okudum,2013 ve üstü 636 ların sanzıman kısa 2005-2006 dan,dişli oranları orda açık ve net,
    2.cisi 05-06 kasa 636 aynı setup ve yakın yetenekli sürücüler ile 13 model 636 yı rollde geçemez yeni kasa ondan çok hızlı,ben bu denemeyi sürüşe güvendiğim bir 05 sahibi 636 olan arkimle yaptım keza ben ondan 10 kg agırdım ve zır stock tu makınam.net hızlı 2013 636..

izninle eklemek istedim.
    merhaba Emrah kardeşim

katkı yaptığın iyi oldu, dediğin gibi 2013 ten sonra şanzumanı kısaltmışlarsa hele bir de bu final ratio büyümesi ile olmuşsa o zaman mutlaka hızlanmıştır. düşük hızlarda değil ama 230-240 tan sonra bu hissedilir. nereden baksan %5 kısalmış. (296-->282 )

bu da demek oluyor ki cupra tahminimizden daha hızlı

videonun devamını daha çok merak ettim şimdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zx-10rr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ALİ hocam merhabalar

izninle eklemek istedim.
    Teşekkürler Emrahcım

Alıntı Volkann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah cupranın sesi efsane olmuş kazasız belasız.
    Teşekkür ediyorum.

merhaba Emrah kardeşim

katkı yaptığın iyi oldu, dediğin gibi 2013 ten sonra şanzumanı kısaltmışlarsa hele bir de bu final ratio büyümesi ile olmuşsa o zaman mutlaka hızlanmıştır. düşük hızlarda değil ama 230-240 tan sonra bu hissedilir. nereden baksan %5 kısalmış. (296-->282 )

Bizde meraktayiz bakalim. Benimde dusundugumden iyi gitti

zx-10rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba Emrah kardeşim

alicim

2013 sanzıman dişlilerinden kısa oranları,ön arka dişlinin diş sayıları iki model içinde aynı.2013 te olay sadece bu kısalık değil,dişli yapısı,debraj tası gibi atalete etki eden birçok konuda çok ileri seviyede.keza motor içi,üst kapagı gibi hayati parçalarıda 05-06 dan çok ilerde.kullanmanı isterim ınanılmaz keyifli bir makına.güzel deneme olmuş.masallah cupraya,sesi zaten efsane...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ibrahim canım kardeşim en başta emeklerine ve kesene bereket her konuda en iyi olma yolunda ilerliyorsun, bende üst kapakla işim bittikten ve 500 - 500 hp civarına geldikten sonra motorlarla denemek istiyorum kesinlikle daha keyifli olduğunu düşünüyorum.
    66 vatan 06 mekan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serdargoksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ibrahim canım kardeşim en başta emeklerine ve kesene bereket her konuda en iyi olma yolunda ilerliyorsun, bende üst kapakla işim bittikten ve 500 - 500 hp civarına geldikten sonra motorlarla denemek istiyorum kesinlikle daha keyifli olduğunu düşünüyorum.
    Tesekkurler abicim. Motor işi guzel gercekten. Hem geçtin geçildin polemik cikmiyor hemde hep stabil gittikleri icin sonrası icin cok guzel kistas oluyor.

orcunnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    kardeşim masallah bende sesi soluguna bayıldım arabanın mevcut turbo ve basıncla 6 xx ler gezıyorsun rahat bellı edıyor cok guzel olmus
    yanlız guc suan 500 vardır rahat onu soylıyım o basıcla 2.2 lerde 550 560 olur o zaman benım fıkrım bu yonde
    Turbo SN95 Mustang GT AVKSERVİS
    DR.ECU

murat çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah ibo aracın çok güzel olmuş allah nazardan korusun iyi gazlamalar yapanların eline saglık
    Özen Volkswagen

RACE WERKS

Ibiza 1.8t fully built drag car project

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orcunnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim masallah bende sesi soluguna bayıldım arabanın mevcut turbo ve basıncla 6 xx ler gezıyorsun rahat bellı edıyor cok guzel olmus
    yanlız guc suan 500 vardır rahat onu soylıyım o basıcla 2.2 lerde 550 560 olur o zaman benım fıkrım bu yonde
    Teşekkürler orçun.Ne süre olçtuk nede gucunu olctuk.kimseye bisey ispatlama derdimiz yok zevkine yaptik biniyoruz.636 ya katsida bekledigimden iyi gitti.Emegin karsilgini alabilmek mutlu ediyor tabi. Haftaya bacinci açıp yeni yazilimla nasil olacak girecegiz.

Alıntı murat çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah ibo aracın çok güzel olmuş allah nazardan korusun iyi gazlamalar yapanların eline saglık
    Tesekkurler murat abi.

BMK TypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kardeşim yakıtsız 1.8bar iyi yürümüssün yakıt basınç geldimi 180 200 yanyana gider 200 üstü geçersin 636 net.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi maşallah , emeğine kesene bereket.
    ABO TRADING
    STR

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız araç çok güzel gidiyor ama Kawasaki başka gidiyor normal yani , boş tek başına bassaydın pek fark olmayacakmış videoda Güzel alet boş da bassan yine izlenir helal olsun.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gidiyor be Maşallah ibo kazasız belasız işallah...

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cupranın ses gidiş çok güzel ,yakıt ve basınçla daha çekişmeli bi deneme izleriz çekim açısı görüntü kaliteside çok iyi elinize sağlık.Maşallah...

motor pilotunun biraz daha yatması ve deniz seviyesi 636 nın kaderini değiştirir bunuda es geçmemek lazım.

bende eski bir 636 sahibiyim.kawanın sınıfındaki 600 lükler honda 600rr , yamaha r6 , suzuki gsxr 600 , triumph daytona 675r.Kawa tüm bu motorlardan oldukça hızlı düz yolda.Bir tek ducati 848 veya 899 panigale kawayı geçebilir, denk gidebilir bu sınıfta.

ama sadece egzozla yani stockken 1000 cc lik bir supersportlada gidemez.100 kmden basılırsa 200 km ye kadar en yavaş 1000liklerden biri olan honda 1000rrı 3-5 boy geriden kovalar.binliklerle yürüyor muhabbeti burdan geliyor sanırım.200 den sonra fark hatrı sayılır şekilde açılır zaten.
    Dr.Ecu

Burak Demirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    leon çupra güzel araba başarılar valla güzel gidiyor
    Mahşein üç atlısı
    dmrc garaj
    35 cvk 31 s2000
    35 eu 122 vti
    35 ke 9481 egk20

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler