User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
49 sonuçtan 39 ile 49 arası

Konu: YEN Cupra vs Kawasaki Zx636-R

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İbo arabanın maşAllahı var çok güzel yürümüş 600rr ile fark çok daha az olur Ali doğru söylemiş..6-36 içlerinde en iyisi diyebilirim
    ALLAH VAR GAM YOK..

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BMK TypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kardeşim yakıtsız 1.8bar iyi yürümüssün yakıt basınç geldimi 180 200 yanyana gider 200 üstü geçersin 636 net.
    Teşekkürler reşit abi.Her parcasi sana danisilarak takildi iyi gitmesi normal

Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi maşallah , emeğine kesene bereket.
    Tesekkurler kardesim.

Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız araç çok güzel gidiyor ama Kawasaki başka gidiyor normal yani , boş tek başına bassaydın pek fark olmayacakmış videoda Güzel alet boş da bassan yine izlenir helal olsun.
    Teşekkür ediyorum. Ama tek basmis gibi bi durum yok ortada. 2. denemede turbo dolana kadar ara baya aciliyor orda dediginiz hibi kendi kendime basiyorum aslinda.Maksat gazlamak. ama 1. ve 3. denemelerde fark max 3 boy. Gopro cekimden motor kaybolmus gibi duruyor ama hemen önümde gidiyor motor.Dis cekimde koydum orda daha net belli oluyor.

Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidiyor be Maşallah ibo kazasız belasız işallah...
    Eyvallah kardesim sagolasin

Alıntı Enes-x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cupranın ses gidiş çok güzel ,yakıt ve basınçla daha çekişmeli bi deneme izleriz çekim açısı görüntü kaliteside çok iyi elinize sağlık.Maşallah...

motor pilotunun biraz daha yatması ve deniz seviyesi 636 nın kaderini değiştirir bunuda es geçmemek lazım.

bende eski bir 636 sahibiyim.kawanın sınıfındaki 600 lükler honda 600rr , yamaha r6 , suzuki gsxr 600 , triumph daytona 675r.Kawa tüm bu motorlardan oldukça hızlı düz yolda.Bir tek ducati 848 veya 899 panigale kawayı geçebilir, denk gidebilir bu sınıfta.

ama sadece egzozla yani stockken 1000 cc lik bir supersportlada gidemez.100 kmden basılırsa 200 km ye kadar en yavaş 1000liklerden biri olan honda 1000rrı 3-5 boy geriden kovalar.binliklerle yürüyor muhabbeti burdan geliyor sanırım.200 den sonra fark hatrı sayılır şekilde açılır zaten.
    Teşekkür ediyorum. Söylediğim gibi motor gecerim die bir iddiam yok. 1000 likle yuruyemeyecegininde farkindayim o konuda bi sıkıntı yok Ben o cumleyi motorlar hakkinda gelen degisik bilgilere istinaden yazmistim.

Gevşek agizli cok simdi laf cikarirlar yok efendim ibo 1000 liklerle yururum diyomus nasi yurur olmaz oyle sey diye kendilerine dert ederler

Alıntı Burak Demirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    leon çupra güzel araba başarılar valla güzel gidiyor
    Tesekkurler

Alıntı canozgur106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbo arabanın maşAllahı var çok güzel yürümüş 600rr ile fark çok daha az olur Ali doğru söylemiş..6-36 içlerinde en iyisi diyebilirim
    Tesekkurler can

ozyt1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınız güzel yürümüş maşallah, senelerce motora bindim 1000 rr imi yeni sattım. 636 ile yakın yürümek bile başarılı olmuş. 100 -200 ölçtünüzmü ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozyt1000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız güzel yürümüş maşallah, senelerce motora bindim 1000 rr imi yeni sattım. 636 ile yakın yürümek bile başarılı olmuş. 100 -200 ölçtünüzmü ?
    Teşekkürler. Olcmedim süreyi.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ediyorum. Ama tek basmis gibi bi durum yok ortada. 2. denemede turbo dolana kadar ara baya aciliyor orda dediginiz hibi kendi kendime basiyorum aslinda.Maksat gazlamak. ama 1. ve 3. denemelerde fark max 3 boy. Gopro cekimden motor kaybolmus gibi duruyor ama hemen önümde gidiyor motor.Dis cekimde koydum orda daha net belli oluyor.
    Geniş açı çok fark ediyor galiba.Motor uçmuş gitmiş gibi duruyor hiç 3 boy gibi değil o zaman maşallah.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Levent Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tebrik ederim guzel denemeler olmus. 2.0 bar ustunde yakıtlı cok daha keyifli olur, reşit abinin de dedigi gibi 200 den itibaren öne cıkılır bence. 1.8 barla 2.1-2.2 cok fark ediyor...

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İbrahim abi 41 kere maşallah, YEN gidişiyle duruşuyla on numara cupra gibi cupra.
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Levent Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim guzel denemeler olmus. 2.0 bar ustunde yakıtlı cok daha keyifli olur, reşit abinin de dedigi gibi 200 den itibaren öne cıkılır bence. 1.8 barla 2.1-2.2 cok fark ediyor...
    Teşekkürler levent.Bu hafta tekrar deneriz belki basinc acip.
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim abi 41 kere maşallah, YEN gidişiyle duruşuyla on numara cupra gibi cupra.
    Tesekkurler sagolasin.

izo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    masallah ibo, ciddi iyi yurumus. Stock Mustang kesmez seni artik..
    06-09 01' Megane 1.6 turbo 09-10 05' Clio Rs 182 10-11 01' Mustang GT 4.6 11-12 03' Allroad 2.7tt 12-14 06' Eclipse GT 3.8 V6 14-15 07' Infinity G35 3.5 V6 15+ 16' Mustang GT & 2011 Z4 35i-sdrive

BoraRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İbooo gücün motorlara yetiyor değil mi? Cesaretin varsa Esenboğa' ya gel Türk Havayollarının Airbus A380' i ile boy ölçüş.

Maşallah Kardeşime. Haftaya Ankaraya geliyorum. Bana kebap ısmarla

JapanVsGermany - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    636 benim makine.
    Deneme esnasında çok yatamadığım doğrudur zira yakın zamanda bir kaza sonucu köprücük kemiğim ve kaburgalarımda kırıklar olduğu için özellikle o hızlarda maksimum verim alacağım yatış şekli maksimum zorluyor ki risk taşıyor bu da o sebeple imkanlar dahilinde en rahat pozisyonda denedim.

YEN Cupra setup'ın hakkını dibine kadar sömürüyor maşallah. Özellikle son denemede brakeBoost ile gaza oturunca kafa çıkardı cupra

Biraz daha oynarsa tahminimce 636 yı yakalaması için 200'ün hemen üstünü beklemesi yeterli olacaktır..

1000lik motorla yürüme mevzusuna gelince... 120 civarı 636 2.vites 1000RR 3.viteste gaza oturunca gayet keyifli oluyor ancak o da bir yere kadar

Yeni Setup ile yeniden deneriz umarım farkı görmüş oluruz Cupradaki.
    M.Resat Simsek

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler