User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
56 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: seat leon fr 150hp. vs. bmw 320ied 170hp.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    150lik fr ile stock rocco 170-80e kadar kafa kafaya gidiyorlar.
    roccoyla denemedim, beetle videosuda var kanalımda aynen dediğin gibi oluyor neredeyse..
    paylaştığın videodaki 1 serisinde sıkıntı var yürümüyor...
    320ied daha 1 aylık, leon 5 aylık araç

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı excoupe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonuç değişmez....
    180 e kadar 4 boy oldu ama sen ordaymışsın ya köy kasaba falan diyorsun; dediğin hızlarda da ne olacağını biliyorsundur...
    leon bozuk

beetle videosunu daha önceden paylaşmıştım kanalımda var.. stock beetle hele mi hele yeni 1.18 le kafa burun gidemez giderse o roll ayda yapılmıştır...

hemşerim varsa izleyelim, ki stock "fr" deki "f" ferrariyi temsil etmiyor...
    ha diyorsan; 140lık stockdu, dsg den hızlı vites değiştirebilen "insan" icat etmiştim, o insan aynı zamanda aradaki 10 hp lik farkı kendi ayaklarıyla koşarak kapatıyordu o ayrı...

Abim sen git baska bir frla dene once araban cidden yurumuyor,ferrarinle milletin arabasini batiriyorsun yazik gunah, fr'in rahat rahat gecmesi lazimken

bu arada baya bi arkadasimiz vardi fr 20ied yi gectiginde konya'da ankara yolunda hatirlayanlar vardir belki 42 fr plaka fr beyaz 1.5 at oncesi falan, rica ederim tekrar denemeleri icin @ta_one en basitinden oradaydi

1-2 haftaya istedigin videoyu konu olarak acarim ist'dayim suan, 2-3 hafta sonrada ankaradayim bizdede f30 20ied var deneyecek baska fr varsa deneriz

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    roccoyla denemedim, beetle videosuda var kanalımda aynen dediğin gibi oluyor neredeyse..
    paylaştığın videodaki 1 serisinde sıkıntı var yürümüyor...
    320ied daha 1 aylık, leon 5 aylık araç
    -Evet 1 serisinde sıkıntı var...Scirocco 160 hp,BMW 1 Serisi 170 değil 250 hp aynen sorun var.Koydumu uçurması lazım evet yürümüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CNR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abim sen git baska bir frla dene once araban cidden yurumuyor,ferrarinle milletin arabasini batiriyorsun yazik gunah, fr'in rahat rahat gecmesi lazimken

bu arada baya bi arkadasimiz vardi fr 20ied yi gectiginde konya'da ankara yolunda hatirlayanlar vardir belki 42 fr plaka fr beyaz 1.5 at oncesi falan, rica ederim tekrar denemeleri icin @ta_one en basitinden oradaydi

1-2 haftaya istedigin videoyu konu olarak acarim ist'dayim suan, 2-3 hafta sonrada ankaradayim bizdede f30 20ied var deneyecek baska fr varsa deneriz

-Evet 1 serisinde sıkıntı var...Scirocco 160 hp,BMW 1 Serisi 170 değil 250 hp aynen sorun var.Koydumu uçurması lazım evet yürümüyor
    körü körüne vag cı olmayın olm teknik verileri ortada olan arabalara hala diyorsunuzki yürümüyor, yürütemiyon = 320 ied nin,1.18 in 0-100 değerine bakın, hacmen küçük aracın hafiflikten dolayı geçebileceği belki tek şansı 0-100 değeri bile 2 aracın gerisinde...
    neyse yaşınıza veriyorum
    kimse malına kötülemez de ne kullandığınıda bilmek lazım..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    150lik fr ile stock rocco 170-80e kadar kafa kafaya gidiyorlar.Şu videoyu izlersek 1 serisi bile o kadar yüksek hızlarda anca 1 boy ayırabilirken ondan çok daha ağır bir 3 serisi zarrt diye Leona koyamaz öyle.Ha videode koymuşmu koymuş o yüzden bence ip var
    Bmw 1.18 - 170hp Stock vs Rocco 1.4 TSI - 160hp Stock - YouTube
    O 118 benim, her denemede gectim roccoyu ve aracim cok yeniydi denemeden sonra biraz daha acilmisti araba, kursad abi surmese o arabayi araya tir giriyordu. Full stok ariyoduk filtreli filan oldu da sikinti degil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O 118 benim, her denemede gectim roccoyu ve aracim cok yeniydi denemeden sonra biraz daha acilmisti araba, kursad abi surmese o arabayi araya tir giriyordu. Full stok ariyoduk filtreli filan oldu da sikinti degil.
    hah şöyle bir bmw ci geldi ağzına sağlık kardeş "aracım çok yeniydi" diyorsun, dedim bmw yürümüyor diye.. yoksa boy boy ayırman lazım..
    adamlar vaga bağlı olduklarından anlamıyorlar.
    neyse yaşları genç... öğrenecekler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yoo boy boy ayrilmaz yinede , az biraz fark daha olurdu, sonucta , guc belli, fanatik olmamak lazim ama stock fr lada 320 yi gecemezsiniz ozellikle 140-150 den sonra ayrilir gider 240 a kadar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ben kimsenin malını kötülemiyorum ama 118i'yi kötüleyen sizsiniz araba sıkıntılı diye Sahibide aşşağıda bakın o deneme yapıldığında o arabada yeniymiş Olm'lu molumlu konuşmazsanızda sevinirim ben size saygımı kaybetmedim kimsede sizin oğlunuz değil burda

Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya 1 boy değil 5-6 boy ayırsın onada lafım yok.Leon ile 320i videosunu izlermisiniz tarafsız.Eğer 200kmh kadar hızlara çıksalar leon gözükmeyecek bile,böyle birşey sizce mümkün olabilirmi 118i kullanıcısı olarak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ben kimsenin malını kötülemiyorum ama 118i'yi kötüleyen sizsiniz araba sıkıntılı diye Sahibide aşşağıda bakın o deneme yapıldığında o arabada yeniymiş
    kıvırmayı bırak 250 bg laflarını yazan sensin bakıyorumda kabul etimişsin hemen o arabada yeniymiş diyerek..
    neyse kardeşim benim.. laf dalaşına girmeyeceğim seviye farkından dolayı, bu videoyu seatın bir forumunda paylaştım; kimse senle aynı düşüncede değil kendi araçları seat olmasına karşın... yok öyle ayıramaz, leon yürümüyor, rocco ile 320i böyle olmuş, leonun böyle olmaması lazım... he tamam he varsa leon fr act dsg' en gel ankaraya deneyelim burdan tuşlara basmakla olmuyor

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    körü körüne vag cı olmayın olm teknik verileri ortada olan arabalara hala diyorsunuzki yürümüyor, yürütemiyon = 320 ied nin,1.18 in 0-100 değerine bakın, hacmen küçük aracın hafiflikten dolayı geçebileceği belki tek şansı 0-100 değeri bile 2 aracın gerisinde...
    neyse yaşınıza veriyorum
    Katalogdaki 0-100 verilerini okumayi birakirsan konusalim fastestlaps, yada youtube'a dal biraz
    Fr sahiplerine yazik 20ied'den 4 boy yiyorsun ustune paylasiyorsun, bencede kol bozuk bu da bu konuya son yorumum

Senin fr'in 140lik manueli 18.xx 0-160 kosuyor

20ied dedigin araba 19.xx sec 0-160kosuyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kıvırmayı bırak 250 bg laflarını yazan sensin bakıyorumda kabul etimişsin hemen o arabada yeniymiş diyerek..
    neyse kardeşim benim.. laf dalaşına girmeyeceğim seviye farkından dolayı, bu videoyu seatın bir forumunda paylaştım; kimse senle aynı düşüncede değil kendi araçları seat olmasına karşın... yok öyle ayıramaz, leon yürümüyor, rocco ile 320i böyle olmuş, leonun böyle olmaması lazım... he tamam he varsa leon fr act dsg' en gel ankaraya deneyelim burdan tuşlara basmakla olmuyor
    Amca yaşın 33 olmuş bak birşey demiyorum ama kıvıran varsa ben değilim sensin.Önce diyorsunki "320ied daha 1 aylık, leon 5 aylık araç" sonra bmw 118i videosuna gelince "aracım çok yeniydi" diyorsun, dedim bmw yürümüyor diye.. yoksa boy boy ayırman lazım.." Yani karar ver yeni araba iyimi yürüyor kötümü yürüyor ? Eğer sana göre yeni araba kötü yürüyorsa 2-3 ay sonra bmw 320iednin sana 4 boy daha temizi var araba biraz daha eskisin

1 ay içinde Ankarada olucağım plan aksamaz ise,aracım 1.6 TDI Yazılımlı deneriz müsait olursanız Ama benim arabam 3 yıllık sonra benim araba daha 5 aylık demeyin size söyleyim şimdiden amcamım

250hpninde neresinde kıvırmışım bakıyorum bakıyorum anlayamadım,118i stock roccoyu max geçse 3 boy geçebilirken(ki videode 1 boy) sen 200hp daha ağır arabaya daha 200km/h hıza gelmeden 5 boy temizinden yemişin.200 km/h hıza gelseniz teleskopla çekmek lazımdı herhalde

umutckr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende leon da vardı scirocco da vardı 118 de vardı şimdide video daki 320 var. Hepsinin gidişlerini biliyorum 118 ile roccoyu da denemiştim sonuç 3 boy civarı önde oluyorudum . Leon la bu sonuç şaşırtmadı bu arada 18 saniyede 140 fr 160 nasıl görüyor uçurumdan aşağı mı atıldı araç
    Volkswagen Golf 7.5 highline 1.4 tsi dsg
    Stingray CS 195 volvo penta 4.3 V6 225 hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ben kimsenin malını kötülemiyorum ama 118i'yi kötüleyen sizsiniz araba sıkıntılı diye Sahibide aşşağıda bakın o deneme yapıldığında o arabada yeniymiş Olm'lu molumlu konuşmazsanızda sevinirim ben size saygımı kaybetmedim kimsede sizin oğlunuz değil burda

Ya 1 boy değil 5-6 boy ayırsın onada lafım yok.Leon ile 320i videosunu izlermisiniz tarafsız.Eğer 200kmh kadar hızlara çıksalar leon gözükmeyecek bile,böyle birşey sizce mümkün olabilirmi 118i kullanıcısı olarak.
    Fr bilgim yok ama 5F yazilimli tdi dan az daha hizlidir diye tahmin ediyorum, evet mumkun ayirir, ozellikle uzunda baya ayirir, leon bildigim kadariyla alt devirlerde guzel , hatta sarmasi sahiplerini sasirtiyor ancak ustlerde o kadar degil ve hafiflikten guzel gidiyor. 320 efficient in top speedi 230 limiteddir o da ayni 320d gibi, kadranda 238 gibi keser, yoksa uzunda iyidir yani. 118 222 ye limitlidir. Soyle soyleyeyim full stok cth ibiza cupra ile 240 a kadar basilsa , kazanan 118 olur. Stok olarak roccodan hizli, cthlardan az yavas. Ve dynoda 180-185 arasi cikar. 320d gibi gider iedler.

umutckr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Katalogdaki 0-100 verilerini okumayi birakirsan konusalim fastestlaps, yada youtube'a dal biraz
    Fr sahiplerine yazik 20ied'den 4 boy yiyorsun ustune paylasiyorsun, bencede kol bozuk bu da bu konuya son yorumum

Benim kendi aracımın ekran videosu nasıl 19 saniyede 160 oluyomuş bi bakın isterseniz

Volkswagen Golf 7.5 highline 1.4 tsi dsg
    Stingray CS 195 volvo penta 4.3 V6 225 hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

he kol bozuk bence senin 19.xx da koşan 320ied bozuk

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes dengiyle sidik yarışına girse böyle dalga muhabbetler de çıkmaz zaten.
    imzasız..

Çöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sonuç değişmez....
    180 e kadar 4 boy oldu ama sen ordaymışsın ya köy kasaba falan diyorsun; dediğin hızlarda da ne olacağını biliyorsundur...
    leon bozuk
    Orda değildim ama görünen köyde klavuz istemez kardeşim

Bende öyle tahmin ettim, sinirlenme hemen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Anıl E. sen o s. yarışına gir kardeşim, biz araçlarımızı deneyelim
    denk olmadığını bilipte, sanki denkmiş gibi yok leonu yürütememişler diye yorum sallayanlara söyle bu lafı

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Anıl E. sen o s. yarışına gir kardeşim, biz araçlarımızı deneyelim
    denk olmadığını bilipte, sanki denkmiş gibi yok leonu yürütememişler diye yorum sallayanlara söyle bu lafı

Sen zaten bmw f30 gibi araçla kaldırmışsın malafatı adamlara ,ben video'ya bile çekmez internete de koymazdım . Leon tarzı araçlarla mı avunuluyor artık ?
    imzasız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler