User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
41 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: [4K] O RX 7 | 1. Bölüm | TeamART Motorsport | Mazda RX-7 LS7X-R Warhawk

qatrio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İsmail abi zaten bana kalırsa bu sektörde çok kıymetli bir insan Oktay abide aynı şekilde garajlarında bir çok kez bulundum. İçeri girince sanki türkiyeden ayrılmışsınız gibi bir hava oluyor. Bence konumu musait olan yada garaja yakın bir yere işi düşen olursa bir çalsın kapısını hemen çayda geliyor istedigini sor muhabbet et,merak ettim geldim de hiç sorun olmaz.
    Motor konusunda biraz eleştiri olmuş sanırım ama ben kendi fikrimce beğendim. Kaldı ki garaj zaten çok hızlı bugün bu aracın üzerinde LS var yarın bi uyanırız belki üstünde dolu bir 2jz belkide rotary.
    Teamart ve bu videoyu editleyen çeken dostumuza teşekkürler.
    Yüce F.U
    PoloGTİ-CooperS R53-W204 AMG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hem arabayı yapanın hem videoyu çekenin eline sağlık

evolution_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk 7.7 motor diyince motor kodu falan sandım 2. söylediğinde anladım 7.7.litre olduğunu. devamını bekliyrz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel olacağa benziyor. Rx-7 sanırım hayatımda sahip olmayı en çok istediğim araba.. Araba demek biraz hakaret aslında o bir eser.

Böylesine özel bir otomobilin kendi makinesiyle yürümesini isterdim, ama zevk meselesi keyif meselesi bize laf söylemek düşmez. Projenin sonunu merakla bekliyorum.

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Böyle işin ehli olan adamlara hastayım ya. Elinize kolunuza sağlık harika gidiyor
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Djalican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuşturmuşsun kankacım gene eline sağlık
    34 KTS 55 HONDA CRX
    34 LNZ 85 SEDAN EG
    34 BF 7155 SOHC VTEC EG
    34 MEH 66 S2000
    34 HB 1367 MAZDA RX8 R3

VTec_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    proje 10 çekim 10 emeğinize dollarlarınıza sağlık
    Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya,cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.ATATÜRK

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli ayağını sallaması hariç ben çok beğendim, güzel video
    Sadece ben takıldım sanıyordum ayak sallama durumuna yanlız değilmişim
    güzel olmuş elinize sağlık
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4k yeni izledim, tozlar bile görünüyomuş ya la

skyhigh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok güzel bir proje elinize sağlık yalnız merak ettiğim bi konu araç ruhsatlı plakalımı çünkü bilindik başka rx-7 yoktu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı skyhigh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir proje elinize sağlık yalnız merak ettiğim bi konu araç ruhsatlı plakalımı çünkü bilindik başka rx-7 yoktu
    Evet araç ruhsatlı ve plakalı
    BATIKAN

Özel Fiyatlar - Kaliteli Ürünler için Ziyaret Edin!!
    Maslak Warehouse Shop

Yeni Ürün bildirimleri, Kampanyalar ve fırsatlar için
    Instagram: @maslakwarehouse

ozyt1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    RX 7, RX 77 olmuş. 7,7 litre güzel seçim , sınırları zorlamışsınız. Devamını merakla bekliyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rx in açılımı zaten rotary experimental...hal böyleyken adında bile rotary geçen araca inatla pistonlu motor takılmasına ben karşıyım,arabanın ruhuna doğasına ters.Zaten projenizde de aracın şasesinden başka bir şeyi kalmamış orjinal.Hal böyleyken bu araca artık Rx7 demek ne kadar doğru olur bilemiyorum.

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah güzel chevrolet olmuş.Diğer gerçek rx-7'i görebilmek için sabırsızlanıyoruz.

Video çekimi için yorum yapmaya gerek yok,muazzam olduğu aşikar.
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yıne efsane yorumlar gelmıs

adamlardakı ongoru ,rahatlık,proje kafası,arabanın yapılıs amacı nedır hıc dusundunuzmu de bu sekılde yok chevy olmus yok kasası kalmıs bılmemne dıye konusuyorsunuz ? yuzde 90 kısının hayalı olan arabayı ve tr de paranla bulup alamayacagın arabayı adam almıs ıcındekını sokmus gıtmıs ozel bı motor almıs tamamen drıfte donuk bır araba yaratıyor.boyle yorumlara tek cevabım varsa seklınız sızde yapın beklerız olur...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimse biz beğenelim diye araba yapmıyor nihayetinde.Yorumum yanlış yere gitmesin.Elbette emek muazzam ve ortaya çıkacak sonuçta buna eş değer olacaktır.Ama buraya konusu açılmışsa iyi kötü herkes bir şeyler karalar.Hoş ben güzel chevrolet dedim diye şuan adamlar " beyler Recep beğenmedi acilen rotary'e geri dönüyoruz lsx'i de Amerikan malı ve dolara tepki diye yakalım " demiyordur.Benim söylediğim biraz yabancı siteleri de takip ettiğimden , son zamanlarda el arabasına bile 2jz koyup drift build yapmak sonrasında, japon araçlarına ls koyup değişik buildler yapmak gibi şeylerin itici gelmesi.Bu nokta da şu soruyu sorabilirsin " çık sen yap birader de elalem araba görsün ".Ne yazık ki bu konuyu ilerletecek kadar bilgi sahibi değilim,hatta o kadar sabırlı biri hiç olamadım.Ama bütün bunlar yine de buraya konusu açılmış bir tanıtım videosuna yorum yapmama engel değil.

Tekrar ediyorum , işte kötü olmış kaka olmuş demiyorum.Aksine inanılmaz bir şey.Ki ls1 ,ls2 değil direk lsx'i görmek bile yeterince heycan verici.Elinde 2 adet rx7'in varsa böyle birşey yapabilirsin sadece.Öteki türlü ne derler bilirsin.

Saygılarımla,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç Tr deki nadide proje araçlarından biridir. Tamamen yarışmak ve pist kullanımına uygun bir araç hazırlamak için seçilen setup farklı olmak zorundadır! Türkiye şartlarında rotary motorlu yarış arabası hazırlamak bir hayli zor olmakla beraber rotary tunerı bulmanın ne demek olduğunu tartışmaya gerek bile görmüyorum. Ayrıca trafikte binilebilecek şekilde 13b-Rew motorlu single turbo bir araç da hazırlandı @MaslakWarehouse 'un da belirttiği gibi. Bu aracı özel yapan şey motoru değildir! Şasesidir!! Şasesi de orjinaldir (FD3S) ve eğer araştırmış olsaydınız TR şartlarında sadece şase olarak FD3S platformunu kullanmak istediğinizde nasıl bedeller ödendiğini, bu talihsiz yorumu yapmaktan sizde vazgeçerdiniz!! Sizin için Rx7; rotary motor, wankel motor, tribun motor, vs motor, x motor olabilir; fakat ben herhangi bir araca Rotary motor swaplamaya çalıştığımda da ''that will be my experiment'' So??? nothing special for anybody!! Bir arabayı özel kılan şeyler bulunduğu şartlar ve o şartlarda ortaya çıkan bütünün değeridir. Kimsenin emeği hafife alınmamalıdır. Saygılar...

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ILongBoardDude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse biz beğenelim diye araba yapmıyor nihayetinde.Yorumum yanlış yere gitmesin.Elbette emek muazzam ve ortaya çıkacak sonuçta buna eş değer olacaktır.Ama buraya konusu açılmışsa iyi kötü herkes bir şeyler karalar.Hoş ben güzel chevrolet dedim diye şuan adamlar " beyler Recep beğenmedi acilen rotary'e geri dönüyoruz lsx'i de Amerikan malı ve dolara tepki diye yakalım " demiyordur.Benim söylediğim biraz yabancı siteleri de takip ettiğimden , son zamanlarda el arabasına bile 2jz koyup drift build yapmak sonrasında, japon araçlarına ls koyup değişik buildler yapmak gibi şeylerin itici gelmesi.Bu nokta da şu soruyu sorabilirsin " çık sen yap birader de elalem araba görsün ".Ne yazık ki bu konuyu ilerletecek kadar bilgi sahibi değilim,hatta o kadar sabırlı biri hiç olamadım.Ama bütün bunlar yine de buraya konusu açılmış bir tanıtım videosuna yorum yapmama engel değil.

Tekrar ediyorum , işte kötü olmış kaka olmuş demiyorum.Aksine inanılmaz bir şey.Ki ls1 ,ls2 değil direk lsx'i görmek bile yeterince heycan verici.Elinde 2 adet rx7'in varsa böyle birşey yapabilirsin sadece.Öteki türlü ne derler bilirsin.

Saygılarımla,
    ben arac sahıbını tanıyorum, dunyada tek kalsa o rx yıne bu swabı yapar ,bencede ıyı yapar. baskası ne der dıye araba yapılmaz yada herhangı bırsey.nasıl mutlu olup gonlum hos olacaksa onu yaparım.elalem ne der dıye bakmam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben arac sahıbını tanıyorum, dunyada tek kalsa o rx yıne bu swabı yapar ,bencede ıyı yapar. baskası ne der dıye araba yapılmaz yada herhangı bırsey.nasıl mutlu olup gonlum hos olacaksa onu yaparım.elalem ne der dıye bakmam
    Elbette bu işin mantığı da bu zaten abi.Başkasının demesiyle olacak iş değil.Ben sadece demek istediğimi yazıya tam aktaramadım belki de.Ya da japon tutkusu o an mantığın önüne geçti.
    Bittiğinde muhteşem olacağının farkındayım.Hatta izlemeye geldiğimizde bile gözlerimizi kırpmayacağımdan da eminim.

Şöyle izah edeyim en iyisi,içinde bir rotary olsa belki bu kadar hızlı olmazdı aynı bütçe ile.Ama göze,kulağa ve tutkuya daha çok hitap ederdi.
    Ama ekibin tutkusu,önceliği spor (drift,pist) kullanım olduğu için ls bu şartlarda daha iyi bir tercih.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler