User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: Safis Flash 2016 Denemeler

erdemköksal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    170den sonra flashla gazlamak ipsiz bungee jumping gibi olduğundan bırakıyordur
    mantıklı
    Kızdırma Pilotu Yırtar kilotu
    #206 XS -- #RENAULT SPORT 1.6 -- #CLİO RS 172 -- # PEUGEOT 207 1.4 HDİ-- CORSA 1.7 DTI --

K.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Flash ın vites geçişleri çok iyi. Anadolu yakasında merel otomotiv var aramada telefon bilgisi web sitesi filan çıkıyor. Uyarmı bilmem ama 13 ya da 14" teneke jantlar var orda gri renk boyalı ve bu güne dek gördüğüm en hafif jantlar. Takribi 4 kg sadece. Fren disklerine büyütme vb tarz bir işlem yapılmamışsa o jantlar uyacaktır. Giderine bir o kadar etki eder diye düşünüyorum, bence değerlendirilmeli.
    Giderine katkısı olur doğru tabiki ama canımı da düşünmem lazım yürürü güçlendirmek gereekli abi ihtiyarda yüksek süratler sıkıntı oluyor. oem 13 leride mesela evde duruyor 14 leri bile bu yüzden taktım zaten. Vites yolları çok rahat flashın şanzıman ve kolda sıkıntı yoksa tıktık oynanabiliyor cidden.

Alıntı erdemköksal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah çok güzel denemeler olmuş en önemliside emeklerinin karşılığını almışsın bmw videosunda bişey dikkatimi çekti arkadaş 170 gibi geliyoruz dio ama sen bırakıyosun gerek duymadığın için mi yoksa başka bir sebepten mi yoksa bizene mi tekrardan Maşallah aracına
    yok yok bize ne değil aynı video dışarıdan ve içeriden çekimi peş peşe ilerde bir kalabalık var dikkat ederseniz ***** flashla uzatmaya gerek yok erken bırakmak daha sağlıklı 170 180 gibi geçiyordu ama komik tarafı 200 de sabit tamponunda oluyordum, 1 ay sonra falan tekrar denemiştik bastığımız gibi 2 2buçuk boyla 210 220 bitiyor deneme güncel halde.

Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    170den sonra flashla gazlamak ipsiz bungee jumping gibi olduğundan bırakıyordur
    Arabayı tanıyan adamın hali bir başka oluyor o durumu baya hallettim abi. ön arka gergiler 14 lerle absürt bi hareket yapmadıkça 210 220 falan çeviriyorum. tabi zombi istilasına uğramış trafik şartlarında şaşıracaksın kullandığında zaten

Alıntı K0213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mükemmel bir sonuç, vti ile yürümen gerçekten emeklerinin karşılığı gibi
    Bu aracı ne zaman izlesem kendi yapmak istediğim proje konusunda heyecanlanıyorum, inşallah her adımda çok daha iyi olur, maşallah.
    Birçok kişi niye vti ı hedef yaptın herkes vti geçmek istiyor vs demişti de benim olayım farklı. Çok seviyorum hala b makinayı ve onla gazlamak o yüzden ayrı bir zevk. Yakın zamanda denemelerde sadece filtre sesini dinlerim umarım arkadan gelirken

Alıntı erdemköksal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mantıklı

burakcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah araç çok başarılı
    ÜLKEMİN TOPRAĞINA GÖZ DİKENE KURŞUNDUR TEK SÖZÜM !!!

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok iyi yürüyor.Şaka makinası olmuş resmen
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler