User Tag List

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
163 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: 208 GTİ vs FK2 TYPER

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşeyi geçtim dostane denemenin videosunu neden atıosun o zaman. Bu deneme falan değil ki. Kişisel mastürbasyon. Ne oldu Fk2 type r geçtim. Git Fermasın önünden geçerkende video çekip koy aynı şey.
    demek ıstedıgımı farklı bır dılle anlatmıssın hacı

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denemeler dostça yapılmıştır, Geçmek geçilmek hiç önemli değil önemli olan dostluk

Bu arada video ektedir, 208 tampon boyu öndedir

Araçlara maşallah type-r çok güzel hızlı araç ama 208 tampon boyu öndedir. Ha tabi farklı viteslerde olsak sonuç farklı olurdu ama bu koşullarda 208 öndedir.
    Flndır filandır. Yersen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herşeyi geçtim dostane denemenin videosunu neden atıosun o zaman. Bu deneme falan değil ki. Kişisel mastürbasyon. Ne oldu Fk2 type r geçtim. Git Fermasın önünden geçerkende video çekip koy aynı şey.
    İnanılmaz mantıklı bir yorum olmuş gerçekten tebrik etmekten kendimi alamıyorum klavyene sağlık!!

Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selçuk Ali ile aramızda atladı zıpladı olmuyor biz çıkıp deneyip muhabbetimizi yapıp dönüyoruz.ikimizinde tavrı aynı ogün akşam gelen mini kullanan kardeşlerimizinde tavrı aynıydı çektik videoları denedik muhabbet ettik hepsi bu.Ali zaten söylüyor normal şartlarda olabilecek farkları.Kaldı ki o gece çok sağlıklıda deneyemedik içimizde kaldı diyebiliriz

Ya saçmalama pisçocuk abi ne demek tatlı tatlı video çekip muhabbet ettik aramızda atladı zıpladı olmuyor?!?! Aynı viteste basıp 30 cm geçildin diye arabayı satmamak yada yüklememek neden?!?! Kişisel mastürbasyona katılmak istemezmisin )

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dachosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanılmaz mantıklı bir yorum olmuş gerçekten tebrik etmekten kendimi alamıyorum klavyene sağlık!!

Ya saçmalama pisçocuk abi ne demek tatlı tatlı video çekip muhabbet ettik aramızda atladı zıpladı olmuyor?!?! Aynı viteste basıp 30 cm geçildin diye arabayı satmamak yada yüklememek neden?!?! Kişisel mastürbasyona katılmak istemezmisin )
    kardeşim bu yaptığın yorum ortamı germekten başka bir işe yaramaz yanlış yapıyorsun.Selçuk benim dostum kusura bakma böyle bir laf söylemene izin vermem.Ben kendi adıma sorun çıkmasın diye yapıcı yorumlar yazdım ama bu tarz yazıların sonu boka sarar.

Ayrıca Alinin yapmış olduğu yorumdaki laflarıda cımbızla çekmeyin cümlenin tamamını okuyun LÜTFEN!!!
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

ZX-636R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kişi kendi gibi bilirmiş karşısındakini
    Sen öyle yapıyorsun galiba...
    Her deneme illa iddia ile mi yapılır yada ortaya para koyarak eğlenceyi kumara mı çevirmek gerekir.
    208 in genel yürürünü göstermek için paylaştım, kaldı ki burası da bı amaçlı kurulmuş bir forum
    Seviyeyi daha fazla düşürmeye gerek , kelli felli adamların kullandığı kelimelere bak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ZX-636R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kişi kendi gibi bilirmiş karşısındakini
    Sen öyle yapıyorsun galiba...
    Her deneme illa iddia ile mi yapılır yada ortaya para koyarak eğlenceyi kumara mı çevirmek gerekir.
    208 in genel yürürünü göstermek için paylaştım, kaldı ki burası da bı amaçlı kurulmuş bir forum
    Seviyeyi daha fazla düşürmeye gerek , kelli felli adamların kullandığı kelimelere bak

ıste boyle dıyosun ama yaptıgın uyusmuyo, 208 tampon boyu onde dıyosun sen dolu yerınde 80 de 3 te bastın orada emre 2 de bassaydı boylemı olacaktı sonuc? esıt sartlar oyle olurdu se nın bastırdıgın sekılde degıl.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dachosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ben masturbasyonu bırakalı nerdeyse 20 sene oldu, demek sen hala..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ıste boyle dıyosun ama yaptıgın uyusmuyo, 208 tampon boyu onde dıyosun sen dolu yerınde 80 de 3 te bastın orada emre 2 de bassaydı boylemı olacaktı sonuc? esıt sartlar oyle olurdu se nın bastırdıgın sekılde degıl.
    bakın teknik konuşacaksak sabaha kadar konuşabilirim yeterki amaç üzüm yemek olsun

şimdi şu soruları cevaplayalım,

öncelikle 208 in vites oranlarının normal 1.6 lara göre çok uzun olduğunu gözardı etmeyin, yani deneme sırasında 208 çok üstlerde typer çok altlarda değil
    videoyu dikkateli incelediğimizde yaklaşık 85kmh gibi gaza oturuyoruz benim aracım 3750 dd gibi ben 3 te basarken typer neden 2 de basacak ki 2 de 85kmh te Typer kaç dd oluyor ?? gelin hesaplıyalım

85/68*4000 = ~ 5075dd yapar

yuhhh olur 1600cc araç 3500dd bassın 2000cc araç 5075dd bassın mı diyorsunuz yani bu mu denk roll

olaya bak arada 400cc yani %25 fark var ve ben 1 üst viteste basıcam bu direkt havlu atmak demektir :-)

ne olursa olsun arada %25 cc avantajı nerede kaldı, standart olarak arada 110hp ve 125nm Tork farkı ( 1,6 NA araba güç farkı yapar :-)

beyler biz Typer gitmiyor vs demiyoruz ki aksine oem ve o ağırlığa göre çok iyi gidiyor, ayrıca 200kmh sonrası efsane gidiyor
    benim söylemeye çalıştığım 208 lerin de düzgün dokunuşlar ile yürüdüğü ve keyifli araçlar olduğudur. ne yazık ki TR de 208 e emek harcayan 5kişi var/yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bakın teknik konuşacaksak sabaha kadar konuşabilirim yeterki amaç üzüm yemek olsun

öncelikle 208 in vites oranlarının normal 1.6 lara göre çok uzun olduğunu gözardı etmeyin, yani deneme sırasında 208 çok üstlerde typer çok altlarda değil
    videoyu dikkateli incelediğimizde yaklaşık 85kmh gibi gaza oturuyoruz benim aracım 3750 dd gibi ben 3 te basarken typer neden 2 de basacak ki 2 de 85kmh te Typer kaç dd oluyor ?? gelin hesaplıyalım

yuhhh olur 1600cc araç 3500dd bassın 2000cc araç 5075dd bassın mı diyorsunuz yani bu mu denk roll

olaya bak arada 400cc yani %25 fark var ve ben 1 üst viteste basıcam bu direkt havlu atmak demektir :-)

ne olursa olsun arada %25 cc avantajı nerede kaldı, standart olarak arada 110hp ve 125nm Tork farkı ( 1,6 NA araba güç farkı yapar :-)

beyler biz Typer gitmiyor vs demiyoruz ki aksine oem ve o ağırlığa göre çok iyi gidiyor, ayrıca 200kmh sonrası efsane gidiyor
    benim söylemeye çalıştığım 208 lerin de düzgün dokunuşlar ile yürüdüğü ve keyifli araçlar olduğudur. ne yazık ki TR de 208 e emek harcayan 5kişi var/yok
    bu haftasonu olmaz da önümüzdeki hafta içi aklını alıcam senin 2 de basıcaz benim devrimde basıcaz yanlız olucam direksiyona ters oturucam sırf seni daha rahat helmete alayım diye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

madem oyle neden oyle gereksız bı devırde vıteste basıyosun? al sende 2 ye basın aslan gıbı ? neyse bı tampon boyu gecmıssın.oda spon gecısın olur zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emre , 2 de 90kmh uyar mı ben 6000dd olurum direkt
    Aman ters basma boyun fıtığı olursun ben seni çekerim arkadan

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ZX-636R Nickli abiyi ilk foruma üye oldugundan beri okurum yazılarını thp konusunda teknik bilgi paylaşımı yapiyodu iyi hatırlıyorum . Uslubu olsun gayet iyi bi insan belli .

Tanımam görmem ama reklam peşinde biri olsa plakasınıda yazardı .

Bu deneme sayılmaz burdaki herkes işten anlayan insanlar bu yaşıma rağmen stock ta olsa bende polo gtı koşturdum geçen sene . Yan yana gelip gazlamışlar eğlenmişler . 2 de basmış 3 te basmış cok mu önemli ? Type r sahibi abi de bu durumdan rahatsız diğilken bence ortamı germeye gerek yok .

Sonuçda belli zaten devam etseler type r bariz geçecek . Videoların devamını bekliyoruz abi zaten son zamanlarda paylaşım cok az eskisi gibi canlı diğil videolar kısmı .

Tüm büyüklerime saygılar sevgiler .. kazasız belasız .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emre , 2 de 90kmh uyar mı ben 6000dd olurum direkt
    Aman ters basma boyun fıtığı olursun ben seni çekerim arkadan
    2 iyidir 2

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi yanlış anlamayın niyetiniz kötüymüş ya da Type R geçtik deyip reklam yapmakmış falan demiyorum.

Ancak, roll dediğiniz şey her zaman için tek bir noktada anlaşılması gerekir : hangi hızda basılacağı. İki aracın nasıl yürüdüğü konusunda fikir edinilmek isteniyorsa olay budur.
    Şimdi konu hacim farkına geldi, stock güç farkına geldi.
    E o zaman siz 4 tane yolcu alın denerken, ağırlık farkı da eşitlensin dimi

Type R kullanan kişi 3 te 80 Type R için iyi bir nokta değil diyor. 3 te 80 de basmak sizin için de çok üst devir olmayabilir fakat Type R ın altta kaldığını söylüyor kullananlar. Gerçek sonucu görmek için iki aracın da alt devirde yada fazla üstte kalmadığı hızda basmak daha sağlıklı olur..
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi yanlış anlamayın niyetiniz kötüymüş ya da Type R geçtik deyip reklam yapmakmış falan demiyorum.

Ancak, roll dediğiniz şey her zaman için tek bir noktada anlaşılması gerekir : hangi hızda basılacağı. İki aracın nasıl yürüdüğü konusunda fikir edinilmek isteniyorsa olay budur.
    Şimdi konu hacim farkına geldi, stock güç farkına geldi.
    E o zaman siz 4 tane yolcu alın denerken, ağırlık farkı da eşitlensin dimi

Type R kullanan kişi 3 te 80 Type R için iyi bir nokta değil diyor. 3 te 80 de basmak sizin için de çok üst devir olmayabilir fakat Type R ın altta kaldığını söylüyor kullananlar. Gerçek sonucu görmek için iki aracın da alt devirde yada fazla üstte kalmadığı hızda basmak daha sağlıklı olur..
    tarıhte hangı typer 3 te 80 de basmıs emre uyumlu adam ıkıletmemıs olsun demıs, ben olsam hayatta basmam

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tarıhte hangı typer 3 te 80 de basmıs emre uyumlu adam ıkıletmemıs olsun demıs, ben olsam hayatta basmam
    Ben bastım debriyaj tokatlamak zorunda kalmıştım ama
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adam hala type R dan hızlı olduğunu iddia edio ya heh. Güzel kardeşim sen sana uyan hızı söylersin karşı tarafta ona göre vites seçer. Hızı sen belirle vitesi sen belirle. Allahtan Emreye el frenini de yarım çekili tut dememişsin. Karşındaki adamın elini kolunu bağlamışsın ondan sonra da ne dövdüm ahanda videosu diye buraya koyuyorsun.
    Benim bi tane burada senin yaptığın gibi dostane denedik ama ben geçtim başlıklı konumu bul senden sonra yorum yaparsın.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçme geçilme derdimiz yok 2 de de basarız
    Kalpler kırılmasın, dostluğumuz baki @PiscocuK

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sene 2009
    plakasını vermeyecegım (kı neden vermeyecegımı okuyunca anlayacaksınız) bır ep3le benım clıo rs ı denemıstık ve gecmıstık
    cocugun kafasını o kadar mikmişler ki cocuk bır sonrakı gun bırkac sey degısmıs ve "DÜĞÜN"ümde benı arayıp ne olursun deneyelım dıyordu (abartı degıl buradan da dugunumde gelıp o telefon gorusmesıne bızzat sahıt olan arkadaslar var.)
    4 motor 1 s2k olarak 5 tane honda sahıbı oldum, s2k ıle 3000 devırde bıle denedım, vıdeosunu cektım buraya koydum. sonucta amac o vıtes aralıgında bu arac boyle gıdıyor demek degıl mı? ızleyen adamlar burada sepet degıl kı, aaa bak 328 s2kdan daha hızlıymıs aslında dıye bır yoruma ulassın. en kotu derkı bunun bu devırı zayıf, bu vıtesı zayıf.
    bu denlı kendınızı kaptırmayın, akıl-sınır saglıgınız ıcın.
    2 arkadasımız gercekten dostane sekılde denemıs (cunku sıtede hondanın gecıldıgı vıdeo pek bulamazsınız), bız de ızledık. honda nın ıstedıgı devır vıteste de basılır onun ıstedıgı sonucu da keyıfle ızlerız. bu gaz tuz egzoz ıslerı keyıf ıslerı, hırs vs olunca cıdden yıpratıyor adamı. ben de yıpranmıstım vaktı zamanında, hıc gerek yokmuş.
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler