User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Drift 101 - Drift Dersleri Bölüm 1 #*Drift Terimleri [DRIFTHERAPY]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Drift 101 - Drift Dersleri Bölüm 1 #*Drift Terimleri [DRIFTHERAPY]

Merhabalar,
    Driftherapy ekibi olarak drift konusunda aldığımız tüm sorulara yanıt vereceğimiz ders niteliğindeki Drift 101 isimli serimiz ikinci bölümü karşınızdayız.
    İkinci videomuzda Ankara Drift Bebeleri takımından Görkem Coşkun'un anlatımıyla Drift Terimleri'nden bahsettik.
    Çekimler Ankarada Görkem'in tarafından yapıldığı için ses düzeyi ile ilgili malesef bir problem mevcut. Yüksek seste dinlemenizi tavsiye ederiz.

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ankaradaki oluşumu takip edebileceğimiz, ulaşabileceğimiz bir yer var mı? Tanışmak isterim.
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlış anlamayın ama videonun amacını anlamadım. Driftten falan anlamam ama başlığı görünce merak ettim izleyeyim dedim. Drift 101 diye başlık olunca insan eğitim videosu olacak uygulama videoları olacak sanıyor kağıttan terimleri okumuşsunuz.

bir de Under Stewie ve Over Stewie ne oluyor? Understeer ve oversteer sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ankaradaki oluşumu takip edebileceğimiz, ulaşabileceğimiz bir yer var mı? Tanışmak isterim.
    Facebook sayfaları var : Ankara Drift Bebeleri - Home | Facebook
    Ayrıca yarisgaraji.com üzerinden de iletişim kuralabilirsiniz.

Alıntı scorpion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış anlamayın ama videonun amacını anlamadım. Driftten falan anlamam ama başlığı görünce merak ettim izleyeyim dedim. Drift 101 diye başlık olunca insan eğitim videosu olacak uygulama videoları olacak sanıyor kağıttan terimleri okumuşsunuz.

bir de Under Stewie ve Over Stewie ne oluyor? Understeer ve oversteer sanırım.
    Kurguda oluşan bir yazım hatasından kaynaklı. Understeer ve oversteer doğruları sizin de söylediğiniz gibi.
    Terimlerin açıkcası kağıttan okunduğunu düşünmeniz beni üzdü açıkcası, keza sadece belirlenen terimlerin isimlerine bakıldı ki videonun okumadan ziyade anlatım üzerine olduğunu görebilirsiniz diye düşünüyorum. Ve son olarak Drift 101 bir seri şeklinde kurgulandı, uygulamalı video örneklerimiz de tabi ki olacak. Bir önceki bölümde drift nedir ? ve devamında gelen birkaç soru ile başlamıştık. Aşama aşama ilerliyor olacağız.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler