User Tag List

Sayfa 22/36 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
679 sonuçtan 400 ile 418 arası

Konu: 2017 Type-R Nurburgring Rekor!! 7.43

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lan clubsporttada cage var
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lan clubsporttada cage var
    aa abi öyle deme, cage degil o fabrikasyon güvenliKi arttırılmış demir onlar.
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zuhahahuahhuaahua abi 300 arab cıkarıp pist rekorunu kıramamak nasıl duygu la huahuahuauhhau komiklik yapıosunuz abi
    www.drecu.com

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zuhahahuahhuaahua abi 300 arab cıkarıp pist rekorunu kıramamak nasıl duygu la huahuahuauhhau komiklik yapıosunuz abi
    Bu konuda çok haklısın işte haybeye sınırlı araba ürettirdiler adamlara zaten sonu yok renault deniyor sürekli. Yakındır alın hondayı geçtik şeklinde çıkaracaktır muhtemelen megane 4 rs i. Sonra vw çıkacak sonra seat derken Allah bilir ford da katılacak falan böyle gidecek bu iş. Yeterki etik davransın her firma yoksa bize bir faydası yok.

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Misal sen git maslakta dukkan al ,20-30 bin euro ver yazilim icin cihaz al, 100 bin euro ver dyno al. Sonra biri elinde laptopla cakma cihazla gelsin yazilim atsin.

Ikisi ayni kefeye koyulurmu?

Madem bu klasmanda bi araba yaptin 200-300 tanede ozel uretim çıkar onla gir piste meydan bi delikanli gorsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda çok haklısın işte haybeye sınırlı araba ürettirdiler adamlara zaten sonu yok renault deniyor sürekli. Yakındır alın hondayı geçtik şeklinde çıkaracaktır muhtemelen megane 4 rs i. Sonra vw çıkacak sonra seat derken Allah bilir ford da katılacak falan böyle gidecek bu iş. Yeterki etik davransın her firma yoksa bize bir faydası yok.
    hacim bak sıkıntı su kimse laf etmiyor cage li dedinz la sabah bir izledim AAAA ondada var yok abi 2000 tane üretmek le birda yola satıp onu bunu yapmakla olmaz onu demek istiyorum gerçi ben ne anlarım rigitliği bile bilmiyorum dimi
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Misal sen git maslakta dukkan al ,20-30 bin euro ver yazilim icin cihaz al, 100 bin euro ver dyno al. Sonra biri elinde laptopla cakma cihazla gelsin yazilim atsin.

Ikisi ayni kefeye koyulurmu?

Madem bu klasmanda bi araba yaptin 200-300 tanede ozel uretim çıkar onla gir piste meydan bi delikanli gorsun.
    pist delikanlıyı 4 saniye kadar görmüş sence cage li araba yapmak zormu 200 tane sence ? bi bana açıklasana imkanları dahilindemi ben cihazı alıyorum üstüne 150 bin dolar verioyum pacasında *** olmayan adam benim deneyime laf ediyor bu olay o şekilde değilki olay su parada imkanda deneyimde var aynı sartlar altında gördüğün üzere can acıtmış yani demem suki aynı seylerden basetmiyoruz
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hacim bak sıkıntı su kimse laf etmiyor cage li dedinz la sabah bir izledim AAAA ondada var yok abi 2000 tane üretmek le birda yola satıp onu bunu yapmakla olmaz onu demek istiyorum gerçi ben ne anlarım rigitliği bile bilmiyorum dimi
    Clubsport S de roll cage var. Gidiyorsun bayiye ben clubsport S istiyorum diyorsun buyrun efendim size fabrikasyon cageli bir tane var depoda deyip veriyorlar. Honda da gidiyorsun öyle birşey yok. Honda oyunu kuralına göre oynamıyor. Sen anlamazsın filan demedim Özgün ben bildiğimden emin olmak için mesleği sadece bu olan adama gittim sırf bu konuyla alakalı ve bir çok cage monteleme şekli gösterdi. Ana odak noktamız şu o cage kaynaklanmasa bile burkulma direncini kesinlikle artırıyor. Pistteki burkulma o kadar fazla ki sen oraya kauçuk üzerinden montelesen bile etki ediyor. Zaten adam kauçuk diyor da o kullandığı malzemenin poliüretan türevi veya çok daha sağlam birşey olmadığını bilemeyiz. Sen daha iyi biliyorsun ne kadar sağlam monte edilmek zorunda yoksa kaza anında koruma değil çok daha tehlikeli olabilir yerinde kalmazsa olmaması daha iyi o durumda. Sağlam monte edilen bir cage kaynaklı kadar olmasa bile sertlik derecesine göre rijitliği artırıyor bunda bir hem fikir olalım önce ki bunu sende biliyorsun. Murat abinin dediği arka koltuğu sökmek bile rijitliği düşürüyor belli oranda bunu normal kullanıcı ne kadar hisseder dersen belkide hiç diyebiliriz. Ama 20+ km mesafede prof bir pilot için etkisi olmadığını düşünme bu işlerin. Rekorun sebebi cage demedi kimse okusan anlayacaksın aslında söylemek istenenleri. Aynı resime, bakıyoruz sen güneş var diyorsun biz güneş denize vurmuş diyoruz aslında yoksa tablo aynı zaten.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Klasik honda.. herşeyiyle..
    Kendisi de ateşli , konusu da..
    Tasarım harika , performans artık turbolu modern dünyanın gereklerini yerine getiriyor ..
    Golf , leon , megane , s3 , focus hakikaten ciddi mühendislik harikaları
    Ama hiçbiri honda modelleri gibi tahrik etmiyor çıldırtmıyor ki bunu forumlarda bile hissedebiliyoruz
    Ya da bana öyle geliyor
    Fanatiklik mi , evet mutlak suretle , muhakkak , katiyetle , asla değişmez..
    Ama işte honda fanatiği olmak böyle bir duygu , buna kimse kızmasın..
    Yeni R , muhakkak eksikleri olacaktır , muhakkak bazı rakiplerine göre geride kaldığı noktalar da olacaktır yediği bitirdiği noktalar da..
    Bu makinelerin hiçbiri kusursu değil , hiçbiri herşeyiyle tastamam değil , olamaz da..
    İşte bu noktada siz aftermarket ürünler veya ustaların maharetleri ile kusurları giderebiliyor musunuz , hatta daha doğrusu bu eksikleri giderme ihtiyacınız var mı yok mu?
    Ötesi ne , ötesinde şahsi beklentilerinize cevap verip sizi mutlu ediyor mu etmiyor mu?
    Sizi tatmin ediyorsa , başka fikri olanları da tatmin etmesi gerekmez , o ları ikna etmeye gerek yok..
    Ha keza aynı şekilde , R seven uslanmaz bir fanatiğin sevgisinde , mesela Vag seven bir kişiye göre yalan , yanlış , eksik veya hata olması da önemli olmamalı..
    Vag seven dsg olmadan hayat mı olur hangi yıldayız der..
    R seven de der ki delikanlı arabası bu , bilek ister manuel aletle oynamak der..

Tartışmaya gerek yok , R hakikaten iyi bir araba
    250TL bandında da güzel güzel satar ama satış rekoru elbette kıramaz
    Şahsen pistteki arabada olan ekstralar ve sökülen şeyler beni ilgilendirmiyor
    Ortaya çıkan iş güzel
    Ayrıca hakkaten de o sökmeler de takmalar da üst düzey mühendislik gerektirmiyor
    Bana galeriden o şekilde vermeseler de istersem gider yaptırırım üstelik de bi araba parası daha harcamak zorunda kalmadan..
    Haa bu durumda bana yalan söylenmiş oluyor mu , kandırılmış oluyor muyum? Bence hayır..
    Böyel bakmak lazım bence konuya..

Dediğim gibi , yeni R demek ki hakikaten olmuş her yönüyle
    Hepimizin esasen ortak kanaati sanırım bu yönde..

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Asıl sorun su;ıster honda yada Vw. Kımın nasıl cıktıgını bılemezsınız.ömesela vw seat yada reno rekor kıran versıyonu satıyor ama on duzen,motor yazılımı hatta sogutucuları vs,bılemeyız upgrade var mı?
    Ama en azından satısta. Sanayı ye gıderım yaptırırım olmaz,Turk kafasını bırakın lutfen. Sımdı bunu almana soylesem,ne canım sanayıde yaptırırız,aval aval bakar...
    Bunun projesı-tuv onayı-ıscılık ve malıyetı arabanın yarısı olur orada...
    Ama burada kontrol yok....
    Yanı Honda bunun satısını yapsa,ısterse 10 adet ısterse 1000 adet ama yapmalı. Yapanlar aptal mı ozaman?
    Klasık japon oyunları,hatırlayın ılk gtr suresını ve yaptıkları oyunları.... Almadım mı? Tr ye 2.gtr ı sokan adamım,mk3 cıktı onu da aldım, gtr zamanla ıyılestı yoksa ılk cıkan modeller akıllara zarardı.
    Oluyor boyle seyler...
    Buarada 21km lık pıstte yapılıcak en kucuk upgrade bıle zaman olarak sıze doner,yorum yaparken dusunun lutfen....
    250 olursa buyuk konusmayım almam...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayilerde mavi fk2 kaldı mı?

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayilerde mavi fk2 kaldı mı?
    Hala varsa,afedersın cüşş dıyecegım artık... Ne satılmaz arabaymıs arkadas. Ne zaman bıttı desek,fılmde bır turlu ölmeyen kotu adam gıbı tekrar ortaya cıkıyor

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben gider sanayide yaptırırım veya aftermarket parça takarım derken olayı karikatürize ediyorum , cahilce söylemedim.
    Anlatmak istediğim şu , alacağım arabanın o videodaki süreleri tamı tamına çıkarabilir olmasına çok takılmam demek istiyorum. Bu bir show business bana göre. Oradaki rekabeti izlemek güzel , ortaya çıkan şeyler ciddi üretimler.
    Pistteki araç her ne ise , ön düzen geometrisi ne kadar farklı? Motor wtcc arabaları gibi yere daha mı yakın montajlanmış? Soğutucuların kabiliyeti , içlerindeki belki çok özel alaşımlar vs..vs.. bunların elbette sonu yok ve an itibariyle yenileri daha farklıları hep geliştiriliyor..
    Ha burada şunu söylemek lazım , bir 911gt3 , mclaren p1 vaadedilen herşeyi galeride satılan versiyonunda da veriyor ama typeR için durum böyle mi değil mi? Şaibe var mı yok mu? Bu noktada adamların açıklamaları var elimizde , beyi sökmüş ne takmış anlatıyor ama tabii kontrol ve onay yapılmış mı yapılmamış mı?
    Ben gider yaptırırım derken @STP de aynı şekilde bahsetti , ağırlık atmak , lastik takmak ve şase bağlantısız cage koymak gibi konulardan bahsettim. Yoksa az önce de ifade ettiğim gibi bambaşka bir tasarım özel ön takım vardır , açıları dayanımları sönümleme kabiliyeti bambaşkadır , motor yere yakındır , soğutucuların içinde uzay teknolojisi benzeri çok değişik tepki veren bir alaşım kullanılmıştır vs vs bundan bahsetmiyorum..
    Şimdi daha sade ifade edebilmişimdir umarım
    Almanları boş yere aval aval baktırmayalım sözlerimizle

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hondayi biz baz model almayi seviyoruz typer bile alsak 50 yerini kurcaliyoruz honda bu pist modelini satsa kac kisi o piste cikip deniycek alicak o sureyi bir arkadas yazmis honda biz yapamadik bunu ama yine satiyoruz kusura bakmayin dese yine aliriz honda fabrikada adamlarda kullanicilarda garip kafalar.Hondanin emin olun fk2 modeli bir kac sene sonra daha fazla talep görucektir honda performans modelleri hep öyle oldu zamaninda s2000 leri yalvar yakar satiyordu bayiler simdiki durum ortada he fanatikmiyim fanatigim honda bu turbo modeli cikarmakta gecmi kaldi evet gec kaldi ama eminim vag gurubu renault gurubu hepsinden daha iyi performansli olucaktir bizi en cok ilgilendiren kismi roll kismi ondada arka koltugu moltugu sokeriz firijitlikle isimiz yok

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Clubsport S de roll cage var. Gidiyorsun bayiye ben clubsport S istiyorum diyorsun buyrun efendim size fabrikasyon cageli bir tane var depoda deyip veriyorlar. Honda da gidiyorsun öyle birşey yok. Honda oyunu kuralına göre oynamıyor. Sen anlamazsın filan demedim Özgün ben bildiğimden emin olmak için mesleği sadece bu olan adama gittim sırf bu konuyla alakalı ve bir çok cage monteleme şekli gösterdi. Ana odak noktamız şu o cage kaynaklanmasa bile burkulma direncini kesinlikle artırıyor. Pistteki burkulma o kadar fazla ki sen oraya kauçuk üzerinden montelesen bile etki ediyor. Zaten adam kauçuk diyor da o kullandığı malzemenin poliüretan türevi veya çok daha sağlam birşey olmadığını bilemeyiz. Sen daha iyi biliyorsun ne kadar sağlam monte edilmek zorunda yoksa kaza anında koruma değil çok daha tehlikeli olabilir yerinde kalmazsa olmaması daha iyi o durumda. Sağlam monte edilen bir cage kaynaklı kadar olmasa bile sertlik derecesine göre rijitliği artırıyor bunda bir hem fikir olalım önce ki bunu sende biliyorsun. Murat abinin dediği arka koltuğu sökmek bile rijitliği düşürüyor belli oranda bunu normal kullanıcı ne kadar hisseder dersen belkide hiç diyebiliriz. Ama 20+ km mesafede prof bir pilot için etkisi olmadığını düşünme bu işlerin. Rekorun sebebi cage demedi kimse okusan anlayacaksın aslında söylemek istenenleri. Aynı resime, bakıyoruz sen güneş var diyorsun biz güneş denize vurmuş diyoruz aslında yoksa tablo aynı zaten.
    Peki en basit bire sey sorucam MAdem meslği o olan adamgidiyorsan s2000 in Cage ile cage siz salınımlarını sorarmısın bizde öğrenelim örnek olarak nekadar burkulma sağlıyor mesela S2000 öğrenebilirmiyiz?

benim derdim hondada deil vagvagda anlatmak istediğim su aynı esit sartlarda komuşmu komuş eminizKİ clubsportta typerdan aşa kalır yanı yok onunda örnek cage ivar freni varbelki ban kimsesöyleyemezki MESELA clubsport ile sokaktaki clubsportun programının aynı olduğunu dsgsinin aynı olduğunu vsvs kendimizi kandırmayalım

clubsport alsan o süreyi yapamassın bunaDA Eminiz doğrumuyum =?
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asıl sorun su;ıster honda yada Vw. Kımın nasıl cıktıgını bılemezsınız.ömesela vw seat yada reno rekor kıran versıyonu satıyor ama on duzen,motor yazılımı hatta sogutucuları vs,bılemeyız upgrade var mı?
    Ama en azından satısta. Sanayı ye gıderım yaptırırım olmaz,Turk kafasını bırakın lutfen. Sımdı bunu almana soylesem,ne canım sanayıde yaptırırız,aval aval bakar...
    Bunun projesı-tuv onayı-ıscılık ve malıyetı arabanın yarısı olur orada...
    Ama burada kontrol yok....
    Yanı Honda bunun satısını yapsa,ısterse 10 adet ısterse 1000 adet ama yapmalı. Yapanlar aptal mı ozaman?
    Klasık japon oyunları,hatırlayın ılk gtr suresını ve yaptıkları oyunları.... Almadım mı? Tr ye 2.gtr ı sokan adamım,mk3 cıktı onu da aldım, gtr zamanla ıyılestı yoksa ılk cıkan modeller akıllara zarardı.
    Oluyor boyle seyler...
    Buarada 21km lık pıstte yapılıcak en kucuk upgrade bıle zaman olarak sıze doner,yorum yaparken dusunun lutfen....
    250 olursa buyuk konusmayım almam...
    abi sen herhalde 2011 yada desoktun 2008 de felangetirenler salakmış ozaman 1 ton varda ondandolayı

bana ispatlayabilirmisin clubsportun mesela turbosunda upgradeolmamdığını sençıksan onun yaptığı süreyimi yapıcaksın eşit sartlarda adamkoymuş bunu bi kabul edelim

sokakta satılıyormu adam 2000 tane üretip satarsa hepiniz susucakmısınız ? Hayır ozamanda iştecok pahalı odur budur sudur yaw abicim Azıcık saygı duyalim

Kaldıki club sport 400 tane üretilmiş komik olmayın abi rica ediyorum
    evet 400 üde satılmıştır muhtemelen dahaverilmeyecek gidip bayidende alamayacağız ozamandoğrumudur ?
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu başka tarafa çekiyorsun şu an sorduğun soruyu da anlamadım tam ama sanırım o araçların ringde yaptığı süreleri yapabilirmisin diyorsun bende diyorum ki burda kimse yapamaz hatta yanına yaklaşamaz bile de konumuzla alakasını kuramadım sonuç olarak orada çıkan sonuçlar bu araçların limitlerinde ne kadar gelişmiş ve başarılı oldupunun göstergesi ( standart halleriyle ). İşin içine modifiye katmazsan bir veri aslında yani önemli oradan çıkan sonuçlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki en basit bire sey sorucam MAdem meslği o olan adamgidiyorsan s2000 in Cage ile cage siz salınımlarını sorarmısın bizde öğrenelim örnek olarak nekadar burkulma sağlıyor mesela S2000 öğrenebilirmiyiz?

benim derdim hondada deil vagvagda anlatmak istediğim su aynı esit sartlarda komuşmu komuş eminizKİ clubsportta typerdan aşa kalır yanı yok onunda örnek cage ivar freni varbelki ban kimsesöyleyemezki MESELA clubsport ile sokaktaki clubsportun programının aynı olduğunu dsgsinin aynı olduğunu vsvs kendimizi kandırmayalım

clubsport alsan o süreyi yapamassın bunaDA Eminiz doğrumuyum =?
    Yazı eklemişsin şimdi gördüm. Gidersem tekrar tabi sorarım ama elinde bunu ölçebilecek bir test cihazı olduğunu sanmıyorum yinede konuşmak istersen buyur bizzat seni götüreyim eski sanayide zaten

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler