User Tag List

Sayfa 24/36 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
679 sonuçtan 438 ile 456 arası

Konu: 2017 Type-R Nurburgring Rekor!! 7.43

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    240bin TL. Hayırlı olsun
    Life is Too Short To Stay Stock

!KO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    280 mi

İlker G.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    320.000 diyorum sene sonu
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    minimum 250 diyorum ben

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Simdi son aciklama geldi 300 bin olucak

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    235 240 arası diyorum.
    DR. OWL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Conti 6 dan cup2 ye geçerek aldığı süreden ötürü hızlanan rekoru , neyle bağlarsa bağlasın kaynaklamasa dahil rijitliğe etki eden cage ini (dün hususi olarak bu konuyla alakalı sevdiğim bir kardeşimin rollcage atölyesine gittim,bir çok drift offroad ve en meşhur ralli takımımızın cage lerini yapan kişidir) , fk2 diye çıkardığı geliştirme aracının fk2 ile alakası olmadığını(ne şanzıman oranlarının alakası var ne de hızlanmasının bunu fk2 sahipleri kolaylıkla anlayabilir 1 dakika bile baksa videoya) bilip veya anlayamayıp çok biliyorsunuz diye atıp tutanlar ahkam kestiği sürece daha çooook iner rekor süresi. "Arabaya kötü diyen yok birileri gibi burdan elde kılıçla savunup özelden böyle arabanın (fk2) ......... diyenler gibi". Siz daha bir önceki fk2 kasada aldığı sürenin gerçek olmadığı için bu sefer yaptığı mükemmel sürenin sadece lastik farkı kadar kalmasını bile algılayamıyorsunuz. Bari sustuk diye iğneleyici konuşmayın varsa teknik açıklamanız yapın. Ne vagcıyız ne hondacı ne renocu hangisi teknik olarak ne kadar gelişmiş diye fazla araştırınca bu dediklerimizi anlayabilecek hale geliyoruz keşke bazıları gibi aşk olsa da bir markaya karşı görmesek ıvır zıvır kusurları. Ahkam falan yazan oldu mu bide gidip özelden böyle arabanın bir tarafına koyayım deyip burdan hede hödö çok oyo bo orobo yazdı mı dayanamıyorum. Şu an sınıfındaki en iyi hothatch olan type r ı sizin bu körü körüne savunmalarınız yüzünden keyifle takip edemiyoruz bile boşuna saldırmayın honda ricerlar fk8 i yola düşmeden sevdik bizde, çıksın ortalığı toza dumana katacak zaten algınızı açın sadece biraz ne demeye çalışıyoruz anlamak için. Yapma kardeşim şu cage i veya sahte fk2 ile(development car) piste çıkma işini çıkar öyle vur masaya oyunu kuralına göre oynadık hadi çıksın diğer markalar konuşsun de bizde al işte bu sefer işi bitirdi adamlar diyelim.
    Birkaç kere özelden bir şeyler atılmasından bahsetmişsin eğer özelden bir şey yolladıysam buraya koy lütfen bu da senin ahlakın olsun !

Rica ediyorum özelden bir mesaj attıysam koy buraya ben bile merak ettim. Ne y.vşak adammışım buraya yazmaya korkup özelden mesaj atmışım.

Sana özelden bir şey attığımı hatırlamıyorum ama sinirlendiğim veya muhabbet uzayınca bende her ortamda her araba için s.ktuğum arabası s.ktir et derim.

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkaç kere özelden bir şeyler atılmasından bahsetmişsin eğer özelden bir şey yolladıysam buraya koy lütfen bu da senin ahlakın olsun !

Rica ediyorum özelden bir mesaj attıysam koy buraya ben bile merak ettim. Ne y.vşak adammışım buraya yazmaya korkup özelden mesaj atmışım.

Sana özelden bir şey attığımı hatırlamıyorum ama sinirlendiğim veya muhabbet uzayınca bende her ortamda her araba için s.ktuğum arabası s.ktir et derim.
    Sizin bana özelden birşey attığınıza dair bir yazı mı yazmışım?

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu olayı neden VAG vs TypeR a bagladınız?
    Tek sorun,satıs olmaması. Sonucta bız mahrumıyet ulkesıyız ama avrupa'da heryerden sıparıs edebılırsınız.
    Kımse typeR a kotu dıyemez. Kullanmadık,gormedık hatta dunya yollarında kullanımadı kı?
    Sadece bu rekor kırılırken takılan lastık,cage yada klıma ve ses sıtemı ıptalı konusuldu.
    Yollara dussun,bırcok sey cıkıcak zaten.
    Eylulde de bızım yollarımızda olucak.
    Buarada aklıma gelen bır seyı soyleyım;mudur ıle konusurken,typeR ı en hızlı cıvıc dıye tanıtacagız,typeR dıye farklı bır yere koymayacagız dedı. Sebebı ıse,cıvıc markasını one cıkarmak ıstıyırlarmıs.
    Bende sacma degıl mı,typeR sonucta oturmus bır ısım,gtı gıbı,aptalca olmaz mı dedım. Insanlarda farklı model ızlenımı yaratıyormus....
    Neyse,ınsallah reno gıbı dızel satalım gıbı olmaz.

ozaman golfude alamayacaksın abi çünkü 400 üde satılmış onu napıcaz ben tr de clubsportta göremedim hiç yollarda ses sistemi derken typ sökülmüş sadece yaklaşık 4.5 kilo peki abi typer Geldimi lastiklerini biliyormuyuz mesela ? belki trefeo R ile gelicek ozaman neolcak örnek veriyorum tabiki

biz çekmedik siz typer rekor kırdı diye yerden yere vurdunuz typerı bende tepki gösterdim yerde n yere vurmak için sütgibi ak olmak lazım buunu söyledim ben bu typer deil megane da olsa aynısını yapardım
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çıksın ortalığı toza dumana katacak zaten algınızı açın sadece biraz ne demeye çalışıyoruz anlamak için. Yapma kardeşim şu cage i veya sahte fk2 ile(development car) piste çıkma işini çıkar öyle vur masaya oyunu kuralına göre oynadık hadi çıksın diğer markalar konuşsun de bizde al işte bu sefer işi bitirdi adamlar diyelim.
    Bana şu okuduklarınıda göstersene kim söylüyor bunları senini gibilermi ? sen burkulma katsayının kaç olduğunu fk2 nin ve fk8 in hatta s2000 in kaç olduğunu biliyormusun Leonunuznun kaç olduğunu biliyormusuunuz ?sen pist pilotumusun yada ölçülürken ordamıydın ? banabunu söylermiisin ? videoda öyle videolarda söyle bana kanıt göstersene 3kere geçe 3 kere gündüz videosu var 2 -3 tane ayrı araba var hangisinin neolduğunu bana anlatırmısın bilemezzsssin bende bilemem ondandolayı az sakin yazarsan iyi olur kisme kimseyi küçümseyemez almanyada amcam komuş cage demişsssiniz demeyin sizdede ucan golfunuzdede var lastik demişsssiniz sizdede var adaletlibir yarış olmuş yok typer reklam yapıyorda vsvs la olm herif ameriakdya gitmiş araaba satışacıkmadancoiloverıda magnetic rebuildlarıda var allahınızı sewerseniz azıcık sdaygı gösterinde bizde insan gibi yazalım hala ricer micer apachi yaw He he derler

golf alıyormuyuz yarın gidelim doğusa siparişedelim 1er tane bugün sizin için sordum öyle bir satışımız yok diyorlar bizde kabul ettik doal olarak 400 tane yapılmış bir araçla o sürelere bile düşemeden boş konuşmanın manası yok değilmi ? ricer olarak dünyanın en hızlı önden ceker araclarınada sahip olarak hondacılar adına konuşuyorum wtcc de 1incilik vs dekazamışlar olarakcok ekmek yemeniz gerkemekte görünen o kendini boşa yoruyorsun *** atmaktan vazgeç bence artık

zaten leon un böyle bir modeli bile yok(varsada ben bilmiyorum) sadece avutmanız bidede o motordan var olur bence
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Tolga-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana şu okuduklarınıda göstersene kim söylüyor bunları senini gibilermi ? sen burkulma katsayının kaç olduğunu fk2 nin ve fk8 in hatta s2000 in kaç olduğunu biliyormusun Leonunuznun kaç olduğunu biliyormusuunuz ?sen pist pilotumusun yada ölçülürken ordamıydın ? banabunu söylermiisin ? videoda öyle videolarda söyle bana kanıt göstersene 3kere geçe 3 kere gündüz videosu var 2 -3 tane ayrı araba var hangisinin neolduğunu bana anlatırmısın bilemezzsssin bende bilemem ondandolayı az sakin yazarsan iyi olur kisme kimseyi küçümseyemez almanyada amcam komuş cage demişsssiniz demeyin sizdede ucan golfunuzdede var lastik demişsssiniz sizdede var adaletlibir yarış olmuş yok typer reklam yapıyorda vsvs la olm herif ameriakdya gitmiş araaba satışacıkmadancoiloverıda magnetic rebuildlarıda var allahınızı sewerseniz azıcık sdaygı gösterinde bizde insan gibi yazalım hala ricer micer apachi yaw He he derler

golf alıyormuyuz yarın gidelim doğusa siparişedelim 1er tane bugün sizin için sordum öyle bir satışımız yok diyorlar bizde kabul ettik doal olarak 400 tane yapılmış bir araçla o sürelere bile düşemeden boş konuşmanın manası yok değilmi ? ricer olarak dünyanın en hızlı önden ceker araclarınada sahip olarak hondacılar adına konuşuyorum wtcc de 1incilik vs dekazamışlar olarakcok ekmek yemeniz gerkemekte görünen o kendini boşa yoruyorsun *** atmaktan vazgeç bence artık

zaten leon un böyle bir modeli bile yok(varsada ben bilmiyorum) sadece avutmanız bidede o motordan var olur bence
    Özgün Allahını seversen ya

cheap & fast = not reliable
    reliable & cheap = not fast
    fast & reliable = not cheap

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tolga-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyat 250 civarıysa kırmızı FK2 candır o zaman
    çok comfort tuşuna ve arka bağımsız süspansiyona takılanlar fk2 alıp aradaki farkada civic rs hb alırlar. Hem gündelik araba hemde comfort tuşu niyetine kullanırlar
    bu nasııbi mantıklı yaklaşımındır yarabbii 100 üstünden 109
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her araba kendi rekorunu kırıyor bence pistte, hangisi adil hangi değil bence pek bilmek imkansız. Ki aynı zamanda cıkmadıkları için birbirleri ile karşılaştırmakta anlamsız, o anki hava koşulları pist sıcaklığı. Uzun bi pist ufak detaylar bile güzel süre getirir. Honda, Seat, Wv ve Renault hepsi ayrı ayrı güzel arabalar. Gerçek hayata bakalım F/P açısından şuan ringde ve günümüz koşullarında popüler pistlerde hangi araç daha çoğunlukta en güzel sonucu o verir bize
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizin bana özelden birşey attığınıza dair bir yazı mı yazmışım?
    benden alıntı yapıp özelden mesaj falan yazınca öyle anladım yanlış anlamışım.

Bu konuyla ilgilide tek savunduğum nokta; rekor kırdım diyen honda, arabası ile ilgili yaptığı açıklamalarda ortada, buna karşı çıkıp tersini iddia edebilecek reno ve vag grubu gibi rakipleri bir şeyler yazmadığı veya resmi bir kurum tersini iddia etmediği sürece rekoru kabul etmemek havanda su dövmek oluyor.

Golf un yaptığı rekorda da yazılım var mı şanzıman oranları aynı mı vs. diye b.k atamam buna karşı çıkacak olan da honda, reno veya bu konudaki otorite resmi kurumlardır.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozaman golfude alamayacaksın abi çünkü 400 üde satılmış onu napıcaz ben tr de clubsportta göremedim hiç yollarda ses sistemi derken typ sökülmüş sadece yaklaşık 4.5 kilo peki abi typer Geldimi lastiklerini biliyormuyuz mesela ? belki trefeo R ile gelicek ozaman neolcak örnek veriyorum tabiki

biz çekmedik siz typer rekor kırdı diye yerden yere vurdunuz typerı bende tepki gösterdim yerde n yere vurmak için sütgibi ak olmak lazım buunu söyledim ben bu typer deil megane da olsa aynısını yapardım
    Yahu araba 400 tane uretilip satilmis,daha ne ozaman? TypeR CS diye model var mi yada baska birsey? Yok. Sirf lastik degil. Ozgun;Development car niye yazarsin ozaman? Sen tr de alamadigin zaman kabul etmeyecekmiyiz? Benim tek elestirdigim nokta bu,olmayan(satilmayan) aracla yapmasi. Lastikde taksin,motor 30hp guclu olsun,cage de taksin vs vs
    Ama satilsin,ister 100 ister 500...

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    ...:::: Bu alana reklam alınır ::::...

Yurtdışı forumlarda ne deniyor var mıtakip eden?
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuda bahsi geçen yabancı kelimeler için ansiklopedi, Techturkey Larausse:

Ricer: Urban Dictionary'ye göre kökeni Latince Ricarius kelimesinden gelmektedir. Latincede her denemede sıçıp batıran anlamına gelmekteymiş. Otomobil camiasında kullanımı ise; gereksiz ve bir halta yaramayan modifikasyon yapanlara denir. 90 beygir arabaya 2 metre kanat takanlar, 140 beygire 70'lik egzos yapanlar gibin. Amerikada genelde uzakdoğulu kardeşlerimize söylenen ağır hakaret sözcüğüdür. Cümle içinde kullanırsak, misal "Ali de çok ricer canım" gibin, Ali'nin arabası muhtemelen 400 beygir göstermekte ancak 100 beygirdir, jantları 9x19 krom falandır, -3 kamberden aşağısıyla bakkala bile gidemez ve Ali yastığının altında varex kumandasıyla uyumaktadır.

Development car: Şanzıman oranları, ağırlığı vs. üretilen modelden farklı olduğu yakalanınca sığınılan, kaçış limanıdır. Deve hayvanının neresi doğru ki atasözünden türeyerek development adını alarak İngilizce'ye girmiştir.

Track biased road tyres: Pistte de kullanılabilen DOT'lu lastik, genelde Cup2 kullanılır. Avrupalı üreticiler bu lastiği adı yakışıklı araç paketine eklerler. GTI Clubsport, Leon Sub8, Porsche GT3 RS bilmemne gibin. Misal Trofeo daha iyi lastiktir ama yolda 3000 kmde biteceğinden paket olarak bile satılamayacağından, Cup2 kullanılır. Japonlar ticaret kuralları gereği bu lastiği satamamaktadır, sadece pistte rekor kırarken takarlar. Ama ayıp olduğundan fotolarda Continental fotosu kullanırlar.

Official: Resmi ve kati doğru olarak Türkçe'ye çevrilebilir. Misal Internetteki her sayfada gördüğümüz her yazılı şey officialdır. Forumlar falan insanlar tarafından yazıldığından yanlış olabilir, ama diğer web siteleri Athena, Zeus ve Poseidon tarafından düzenli olarak kontrol edildiğinden yanlış olamaz.

Teyp, airbag ve klima: Rollcage'in ezeli düşmanları olan parçalardır. Rollcage varsa, bunlar sökülür. Cümle içinde kullanırsak, he canım he olarak kullanılabilir.

Full floating rollcage: Google'da aratınca çıkmamaktadır. Arabanın rijitliğine hiçbir faydası olmayan, öyleki hiçbir yere bağlı olmayan yada böyle kauçukla yayla falan bağlanan, pilot kaza yaparsa üzerindeki dualarla pilotu koruyan rollcagedir. Japonca'da yenebilen roll cage anlamına gelmektedir. Yersen.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne Teyp-Rmış arkadaş. Varlığı bi dert, yokluğu ayrı dert. Yakın bi zamana kadar da aynı durum Megane 2 RS için geçerliydi ama gene de bu kadar değildi. Arabaya parfüm koysalar polemik çıkıyor yav.... :/

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Deve lopment
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler