User Tag List

Sayfa 2/19 İlkİlk 123412 ... SonSon
360 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: YEN Cupra vs Ub Fabia Rs

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sonra o gecede kaza oldu. Şimdi nerede her hafta sonu talep açılıp yüzlerce yorum olan rolling grupları ? hani seviyorlardı bu hayatları

Ouz_Vti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba arkadaşlar ,
    Videoyu seyrettim , yorumlarınızı okudum. Şimdi söylediklerim lütfen yanlış anlaşılmasın. Tamamen tarfsız bir göz olarak bir yorumda ben yapmak istiyorum.
    Adamın biri 1.4 tsi fabia araba yapmış , öyle bi setup yapmışki kendi hacminde lider olmuş ( videoları ve yaptığı rollinglerde mevcut). Kendi hacminde hep geçtiğinden kendinden hızlı varmı diye devamlı talep yenilemiş. Artık kendi ölçütlerini 2.0 tsi tfsi araçlarda aramaya başlamış. Ben bu aracın 250 ye kadar soluksuz bastığınıda gördüm. Ki eminim yol müsaitliği ve basınç açabileceği bi ortam olsa bu sonuç farklıda olabilirdi.
    2.0 arac daha üstün bir setup yapmış 1.4tsi bir araçla videosu ortada. 1 boy önde gidiyor.

Kime sorsak 2.0 ile 1.4 kıyaslama yapsak 2.0 zaten geçer der. 1.4 tsi fabiaya maşallah süper giden bir araç lakin sonuç beklediğimiz gibi bir sonuç demeniz bence daha dostane , hoşgörülü şık bir yorum olurdu.

Kişisel kanaatimdir. İki araca da maşallah ; ki bana göre 1.4 tsi olup 2.0 bir araca böyle bir yolda ve basınç açamadığınızı belirtmişsiniz harika tutunmuş. Maşallah Fabia RS e..
    Variable valve Timing and Electronic Lift Control

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ouz_Vti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ,
    Videoyu seyrettim , yorumlarınızı okudum. Şimdi söylediklerim lütfen yanlış anlaşılmasın. Tamamen tarfsız bir göz olarak bir yorumda ben yapmak istiyorum.
    Adamın biri 1.4 tsi fabia araba yapmış , öyle bi setup yapmışki kendi hacminde lider olmuş ( videoları ve yaptığı rollinglerde mevcut). Kendi hacminde hep geçtiğinden kendinden hızlı varmı diye devamlı talep yenilemiş. Artık kendi ölçütlerini 2.0 tsi tfsi araçlarda aramaya başlamış. Ben bu aracın 250 ye kadar soluksuz bastığınıda gördüm. Ki eminim yol müsaitliği ve basınç açabileceği bi ortam olsa bu sonuç farklıda olabilirdi.
    2.0 arac daha üstün bir setup yapmış 1.4tsi bir araçla videosu ortada. 1 boy önde gidiyor.

Kime sorsak 2.0 ile 1.4 kıyaslama yapsak 2.0 zaten geçer der. 1.4 tsi fabiaya maşallah süper giden bir araç lakin sonuç beklediğimiz gibi bir sonuç demeniz bence daha dostane , hoşgörülü şık bir yorum olurdu.

Kişisel kanaatimdir. İki araca da maşallah ; ki bana göre 1.4 tsi olup 2.0 bir araca böyle bir yolda ve basınç açamadığınızı belirtmişsiniz harika tutunmuş. Maşallah Fabia RS e..
    olay hacime dönünce 1,6 gti da kafadan 2,0 bir çok aracın içinden geçiyor
    arkadaşın yaptığı boş şeyler değil helal olsun emek vermiş yürütmüş maşallah çok güzel.Buraya kadar herşey ok ama iş denemeye gelince edilen laflar hiç dostane olmuyor.Benim amacım polemik yaratmak değilti facedeki o gruplarda yorum bile yapmıyorum kim ekledi beni onu bile bilmiyorum sadece arkadaşın kaza gününe kadar yaptıkları yazdıklar hiç etik değildi onu bilir onu söylerim.Burada arabaya kötü tek laf edemem zaten
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    21 mayista pist gunleri icin istanbula gitmistik. Gitmesken rolling yapmamak olmazdi
    Normalde ankara havasi yaramaz derler. Bizede istanbul havasi yaramadi.1.8 den fazla acamadim basinci. 100 de basiyoruz yoldan dolayi 220 gibi bırakıyorum.

Herkese iyi seyirler

Yen Cupra vs. Ub Fabia - YouTube

Leon Cupra 2.0 Tfsi Gtx3076 1.8 bar 1400kg

Fabia Rs 1.4 Tsi TDO4 Hybrid 2.2 bar 1000kg

Şimdi 1.cisi ben 1080 kg yum ve benle beraber 1180 kg arabam...

2.cisi td 05 16g turbom.. yani Hybrid değil..

3.cüsü Tabiki 2.0 dolu bir arabayı gecmem beklenemez bu saatten sonra 2.0 mı geçicez misali diycek halimiz yok )))))

ben atar gider hep yapıyodum.ewet ama agzimdan gecerim.ederim.delerim lafı çıktımı ? hayir.. Ben haydi yapılı makinelerle bi deniyelim bakalım ne olcak misali kaldıriyodum bu işin girgırı neyse..

konuda bir arkadaş demişki hep kendi devrinde basıo die bol bol videosu var....e senin devrinde basınca sen gectin de azcik,, ozaman benim devrimdede bastınmi ayni sekil sen gecilicen demekki..burda anormal olan birşey yok.. Nihayetinde senden hafif olabilirim dsg avantajı olabilir ama senin acindanda baktınmıda sende 2.0 sın ve 2 katım30 turbon var...bu onları tölera ediyor zaten genel bir kıyas ta...

ve birde sen orda 3.koprude yüruyemedinse ben hiç yüruyemiyorumki..ora banada hiç yaramiyor.. otobanda olsa sonuc daha ii olcaktı benim açımdan..2.4 leri basabilseydim...neyse...

sonuç itibari ile gectin eyv tebrik ederim burda bir sorun yok...ama ben daha cok gecilmeyi bekledim acikcası..gene bi genel baktıgımda her kosulda sana uygun sartlarda basmama ragmen 100 de bitik olmama rağmen bide 3.koprude basmamiza ragmen 1 boy 1.5 boy gecebilmissin 220 230 lara kadar bence hiçte bir başarı yok ortada ikimiz içinde... Sonuç normal diycem ama.değil..tekrar diyorum çok gecmen lazımdı beni hakkı oydu.. ve şunu tekrar diyorum şuanlık mevcut setupumda iyi yapılmış bir 2.0 ı geçme şansım 0 ewet..kabul ediyorum bunu.. ama arabamdanda gayet memnunum...hangi 1.4 şimdiye kdr sizle bukdr yüruyebildide bukdr tutundu?? 1.4 de benim arabam şuanlık king..bu tartışmasız....senle ben alakasiz arabalarız..denk degiliz.. o yuzden sorun yok..birinden biri gecicek tabiiki..buda tabiki bi zahmet sen ol..ve şunuda unutma şuan beni 10 luk yapıcak 2.0 lar burda.mevcut... sen daha ii yapmaya bak arabanı geliştir derim

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence basarı budur...

BORKED

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tfsi lara atar yaptı. geçildi. TFSİ devrinde basınca. diğer denediği araçlarla sadece kendi devrinde basabiliyor.ondan dolayı bol videosu var dostum.
    guzel bı nokta olmus ramo

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah deneyen araçlara ,ama son video da 1,6 hacmiyle 106 çok başarılı 3 kez basılmış hep aynı sonuç dsg bi araca karşı vites atışlar muazzam tebrikler
    kazasız belasız bütün araçlara
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah deneyen araçlara ,ama son video da 1,6 hacmiyle 106 çok başarılı 3 kez basılmış hep aynı sonuç dsg bi araca karşı vites atışlar muazzam tebrikler
    kazasız belasız bütün araçlara

akılli kardeşim ozamanlar yavaştik mrk.etme..11 12 kosuyoduk ne elaka simdi gecti ise?? eskilerlemi mutlu oluuonuz komiksiniz. suan onu onden salar 4 direk.avans veririm oyle yakalar 2 direkte gecerim ne yani ))

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volkanpolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akılli kardeşim ozamanlar yavaştik mrk.etme..11 12 kosuyoduk ne elaka simdi gecti ise?? eskilerlemi mutlu oluuonuz komiksiniz. suan onu onden salar 4 direk.avans veririm oyle yakalar 2 direkte gecerim ne yani ))
    pekiii abicimm
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış alıntı yapmışsın Volkan Polat. Videoyu başka bi arkadaş yayınlamış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazan kimse ona dedim ztn o bilir kendini araba suruyom cok bakamadim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volkanpolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hasbel kader bı araba yuruttun dıye havan cakan cok fazla bunu paso gorduk face grubunda ama bızım tayfaya ılk kez denk gelmıssın ıyyn rs ıbocumla yapacagını yapmıs zaten cok hızlı arabana. tazelerı gecmek mesele degıl, gravyer peynırlerını gecmek mesele...

bold kısıma gelınce @Schumi ne dıyor bu hızlı genc

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hasbel kader bı araba yuruttun dıye havan cakan cok fazla bunu paso gorduk face grubunda ama bızım tayfaya ılk kez denk gelmıssın ıyyn rs ıbocumla yapacagını yapmıs zaten cok hızlı arabana. tazelerı gecmek mesele degıl, gravyer peynırlerını gecmek mesele...

bold kısıma gelınce @Schumi ne dıyor bu hızlı genc
    he cnm he ondan

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araba kullanırken de konudan haberimiz olur yazarız
    geçilince hep bir bahane oluyor birkerede evet geçildim diyenini görmedim bu camiada geçildiyse ya şort giymiş oluyor yada parmak arası terlik
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

onurtasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah deneyen araçlara.Her iki araçta kendi setuplarında iyi yürüyen araçlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Madem bu kadar Volkan Polat aracın a güveniyorsun , söylediklerini yap. 106 ortaya çıksın. Gravyer peynirleride ortaya çıksın. Kim doğru kim yanlış bizde görelim

gp74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siz 2.0 cilar ancak egonuzla yarisin. Adam 1.4 le sizin 500+ hp araclariniza gidiyor...
    Hey yavrum.hey
    Bu arada 2 aracada Masallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ouz_Vti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem bu kadar Volkan Polat aracın a güveniyorsun , söylediklerini yap. 106 ortaya çıksın. Gravyer peynirleride ortaya çıksın. Kim doğru kim yanlış bizde görelim
    senin ne aracin var? yada varmı? denemek istermsiin benimle? gecme.gecilme.derdim yok

onurtasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada Volkan'ı ayrıca tebrik ediyorum.Geçilirim korkusu ile yaşayan,bugüne kadar Türkiye de yapılan hiçbir 1.4 tsi ın gösteremeyeceği cesareti göstermiş.Tekrar maşallah araçlara bu işlerin fıtratında var geçmek geçilmek.Önemli olan keyif alabilmek.Volkan alacağı keyfi aldı,arabasının giderini gördü.Fabia yı kötülemek de,hiçbirzaman UB fabia kadar hızlı olamayacak,roll işlerini keyif için değil kavga için yapan insanlara kaldı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler