User Tag List

Sayfa 11/19 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
360 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: YEN Cupra vs Ub Fabia Rs

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orcunnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abı ne vardı o zaman sankı dun gırmısız muhabetı yapnayın orcun yazınca mustangden cok fazla sey cıkar bence yazmalısın kendı dalımızda kosturuduk herzaman
    zevk meseleseydı o zamanlar sımdı ısler hızlı olma meselesı en uzun mustngle ugrastım dogru
    cunku hem karakter olarak sevıyorum bana hatıp edıyor satmayıda dusunmuyorum her yıl gelıstırıyorum ortama gore
    Zaten aksini iddaa etmiyoruz ki.Bende 106 dan başka bir araçla uğraşmıyordum.Kaldı ki ozaman da derdim hondanın kaputunu aç tükür kapat +10 hp diye
    baya uğraştın mustang ile biliyorum gönül vermişsin uğraşmısın onada lafım yok ama karşınızdaki insan bu konuda ciddi donanımlı ve imkansızlıklar dahilinde (ozaman için konuşuyorum) ciddi işler yapmış birisi.

illaki bir kişi geçecek onda da hem fikiriz ama bahane olmasın.Düşün şimdi sen okadar emek veriyorsun uğraşıyorsun tonla araba geçiyorsun bir vti seni gelip geçiyor. Bunu kabullenmelisin geçildiğin zaman adamı tebrik etmelisin sonuçta oda bi ton emek vermiş para harcamış.E sen geçince benden iyisi yok diyorsun geçilince hacmin büyük diyorsun böyle olmaz ki. SEN derken genel konuşuyorum sakın üzerine alınma.Ayrıca burada günlerce yazılır çizilir bir sonuca ulaşılmaz bence herkes kendi çöplüğünde ötsün en güzeli bu.Kısmet olurda bir yerlerde karşılaşınca deneme yapılır geçilir gidilir
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada atlamışım kusura bakma edit olmadığı için yeni post yazıyorum ozaman streetfire diye bir site vardı youtube gibi tüm videoları onlara yüklerdik.Site uçunca videolarda uçtu

orcunnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten aksini iddaa etmiyoruz ki.Bende 106 dan başka bir araçla uğraşmıyordum.Kaldı ki ozaman da derdim hondanın kaputunu aç tükür kapat +10 hp diye
    baya uğraştın mustang ile biliyorum gönül vermişsin uğraşmısın onada lafım yok ama karşınızdaki insan bu konuda ciddi donanımlı ve imkansızlıklar dahilinde (ozaman için konuşuyorum) ciddi işler yapmış birisi.

illaki bir kişi geçecek onda da hem fikiriz ama bahane olmasın.Düşün şimdi sen okadar emek veriyorsun uğraşıyorsun tonla araba geçiyorsun bir vti seni gelip geçiyor. Bunu kabullenmelisin geçildiğin zaman adamı tebrik etmelisin sonuçta oda bi ton emek vermiş para harcamış.E sen geçince benden iyisi yok diyorsun geçilince hacmin büyük diyorsun böyle olmaz ki. SEN derken genel konuşuyorum sakın üzerine alınma.Ayrıca burada günlerce yazılır çizilir bir sonuca ulaşılmaz bence herkes kendi çöplüğünde ötsün en güzeli bu.Kısmet olurda bir yerlerde karşılaşınca deneme yapılır geçilir gidilir
    o konuda bende kızıyorum yok oyle bısey gecen tebrık edılır olur bıter

ama selcugun kac kere kırdın yok orası kestın ettın muhabetıne kızıyorum adam gonul vermıs yapmıs kımse laf edemez hızlı
    ama gecılınce 2.0 muhabetı olmaz dedıgın gıbı sen o kg sn vss uzar gıder

sıteyı hıc sorma bı dunya vıdeo gıttı benımde
    Turbo SN95 Mustang GT AVKSERVİS
    DR.ECU

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gerçekten anlamadığım ve sanırım asla da anlamayacağım birşey var.

Yıllardır Türkiyede motorsporlarıyla öyle yada böyle ilgileniliyor.Buna ister drag ister rolling ister ralli ister pist deyin.Şimdiki imkanlarla 10 yıl 15 yıl öncenin imkanı bir değil bunda hem fikiriz zaten.Şimdi her parça var ayar var erişebilirlilik var.varda var.

Kimse unutmasın ki zamanında herkes illaki filtrenin konumundan bile boy alma güç alma için defalarca o anahtarı eline almış ve denemiştir.Ha adamın günümüz Türkiyesinde maddi durumu yoktur halen filtre egzozla araba yürütmeye çalışır o klasmana hitap eder,belki arabası 25 saniye koşar ama kimsede çıkıp sen bi boktan anlamıyosun benim 5 sn lik arabam var ben daha çok biliyorum di ye mez.Bu iş mekanik spor,kul yapıyo tüm işlerimizi.İllaki arızalar çıkacak aksilik çıkacak sorun olacak.Neden herkes bunları bildiği halde yok araban çıkmadı,yok xx araba gene kırmış lan,bi türlü yapamadı arabayı vs deniyor?Neden sürekli bir küçük görme veyahut tam tersi büyük görme?
    Şu işe gönül vermişiz,hepimiz elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyoruz.Birbirimizi kırmanın anlamı ne?Değiyomu Allah aşkına.

ben çok iyi biliyorum ki yüzyüze gelinip iki tarafta biraz sakinleşse işin sonu gırgıra gidicek hatta ileri zamanda belki arkadaş olunup makara yapılcak ben geçerim sen geçemezsin diye.

Lütfen kim olursa olsun herkes birbirine saygı göstersin.700 hp arabası olan bir adam 110 hp arabası olan bir adama köstek yerine destek olsun.Son olarak bir sözle bitiricem;
    Böbürlenme padişahım,senden büyük Allah var.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlari ? 5 sene oldu hala yuriyecekte araba izliycez.

11 sene evvel arabandan hizli arabam vardi unutma
    buna cok guldum 11 sene once benden hızlı araban vardı demek selcuk ahahaha valla bıde oyle anlıyorum boyle dıyorsun

mustang ne kadar hızlı sence selcuk soylede ben ogrenıyım arabam ne kadar hızlı
    DR.ECU

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buna cok guldum 11 sene once benden hızlı araban vardı demek selcuk ahahaha valla bıde oyle anlıyorum boyle dıyorsun

mustang ne kadar hızlı sence selcuk soylede ben ogrenıyım arabam ne kadar hızlı
    500+ hp turbo vtecten hizliysan birsey demiyorum hani ben ozaman biniyodum oyle gucteki arabaya...

Amaaaan beni bilen biliyo, STP dedinmi gelen tepkilere bir cok kisi sahittir. Gercekleri kimse degistiremez bosver

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konunun sidik yarışına dönme sebebi nedir?

Burada herkes kendi gücünün yettiğince bazı şeyleri modifiye ediyor. Elbette bu konuda daha iyileri de var da şimdi senin araban benim arabamdan hızlı muhabbetine dönmüş olması üzücü. Burada efsaneler yarışı yapmıyoruz yanlış bilmiyorsam. Konuyla ilgili silinen ama konuya uygun olmayan benim de postum var. Evet fabia sahibi arkadaş ne yazık ki seviyeli bir tavır sergilemiyor, ki arabasının yarısı kadar alçak gönüllü olsa forum şimdi yere göğe sığdıramazdı. O yüzden meselenin uslup olduğunu bence o da farketmeli. Facebookta yüzlerce arkadaş fabiasker diye gezebilir bu sizi gaza getirmesin. Bu işleri insan olabildiğimiz derecede yaparsak keyif verir. Neyse üzerime vazife değil. Ama herkesin kendi çapında bir şeyler yaptığı yerde eziklemek ya da hor görmek yakışmaz

Eğer öyle olacaksa herkes foruma dyno verisiyle kayıt yapsın. Gücü düşük olan yüksek olana eleştiride bulunamasın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunun sidik yarışına dönme sebebi nedir?

Burada herkes kendi gücünün yettiğince bazı şeyleri modifiye ediyor. Elbette bu konuda daha iyileri de var da şimdi senin araban benim arabamdan hızlı muhabbetine dönmüş olması üzücü. Burada efsaneler yarışı yapmıyoruz yanlış bilmiyorsam. Konuyla ilgili silinen ama konuya uygun olmayan benim de postum var. Evet fabia sahibi arkadaş ne yazık ki seviyeli bir tavır sergilemiyor, ki arabasının yarısı kadar alçak gönüllü olsa forum şimdi yere göğe sığdıramazdı. O yüzden meselenin uslup olduğunu bence o da farketmeli. Facebookta yüzlerce arkadaş fabiasker diye gezebilir bu sizi gaza getirmesin. Bu işleri insan olabildiğimiz derecede yaparsak keyif verir. Neyse üzerime vazife değil. Ama herkesin kendi çapında bir şeyler yaptığı yerde eziklemek ya da hor görmek yakışmaz

Eğer öyle olacaksa herkes foruma dyno verisiyle kayıt yapsın. Gücü düşük olan yüksek olana eleştiride bulunamasın
    *Edit geri gelsin.

İki araçta sınıflarında lider sayılan ilgiyle takip ettiğim araçlar. Fabia da cupra da harika gidiyor. Ne zaman ki şu muhabbetleri seviyeli bir şekilde yapacağız o zaman daha çok keyif alırız sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    *Edit geri gelsin.

İki araçta sınıflarında lider sayılan ilgiyle takip ettiğim araçlar. Fabia da cupra da harika gidiyor. Ne zaman ki şu muhabbetleri seviyeli bir şekilde yapacağız o zaman daha çok keyif alırız sanırım.
    aklıma istemsizce bende koyujaam heeee repliği geldi

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    el kadar bebeydim stp typerı abilerden duyuyordum rollingleri falan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aklıma istemsizce bende koyujaam heeee repliği geldi
    Şu an ben yazınca oluşan profil o sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an ben yazınca oluşan profil o sanırım
    yok yok seninle alakalı değil herkes dyno veriisini koysun dedin ya o an geldi

ozyt1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ibrahim in aracı takip ettiğim emek verilmiş güzel bir araba, bence potansiyeli yüksek önü açık. Diğer aracı tanımıyorum ama 1,4 e göre gayet başarılı yürümüş. Keşke iki aracıda tfsi grubunda başarılı görüp, saplama muhabbetlerinide bir kenara bırakıp takdir edebilsek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    500+ hp turbo vtecten hizliysan birsey demiyorum hani ben ozaman biniyodum oyle gucteki arabaya...

Amaaaan beni bilen biliyo, STP dedinmi gelen tepkilere bir cok kisi sahittir. Gercekleri kimse degistiremez bosver
    hangı dyno 500 hp valla gulduruyon benı kendı soyledıgıne kendın ınan once
    DR.ECU

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bazi mesajlari gorunce dayanamadim kusura bakmayin

c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazi mesajlari gorunce dayanamadim kusura bakmayin

ahahahahaha ıyımıs
    DR.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hangı dyno 500 hp valla gulduruyon benı kendı soyledıgıne kendın ınan once
    Orcun hadi bilader sen bi 5 sene daha ugras, ben kensi vtecimin setupini biliyorum. Sana hic birsey ispatlamak zorunda degilim. 11 sene oncesinden bahsediyoruz farkindamisin ? 15 sene oncesindede TB nin na olarak nasil oldugunu cumle alem biliyor, stp typeri anlatmama gerek varmi ? BK typeri anlatmama gerek varmi ? Vs vs vs ya sen ? Mastenk &orcun ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kolaydı oyle 5 sn araba almak hadı aldın devamını getırmek kolaydı ben senı o parka gonderelı 4 sene oldu
    La bide mastenki bitirmis gibi konusmuyomu 5 yildir hala ugras dur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    La bide mastenki bitirmis gibi konusmuyomu 5 yildir hala ugras dur
    Ya he he varmi hizli araban gelsene bos konusma reklamj birak sanane zevk benim ugrasiyorum
    Stp hizliydida benmi bilmiyorum
    Bk ile 106 geciyordu seni
    Cok paran var beni eziyon ya ama sen eziklikten kurtalamamissin
    Zorunan gitmesin sokerim takarim gazlarim yatiriirm mal beni keyif benim varsa araban gelirsin
    DR.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler