User Tag List

Sayfa 15/19 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
360 sonuçtan 267 ile 285 arası

Konu: YEN Cupra vs Ub Fabia Rs

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bazı mesajlar var konuda

iş roll den arabadan falan filan çıkmış sidik yarışına dönmüş
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Sinan'S2k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şu fabia'nın setup nedir tam olarak biri açıklayabilir mi? Bir de Dbn'i var mı? 6.3 neye göre ölçüldü?
    Ms2k
    Powered by BES Servis - Mapped by US Performance
    100-200km 5.15sn
    561.7 RWHP - 690.9 CRANK HP - 614.2 NM - MUSTANG DYNAMOMETER

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan'S2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu fabia'nın setup nedir tam olarak biri açıklayabilir mi? Bir de Dbn'i var mı? 6.3 neye göre ölçüldü?
    Simdi diyosunki aq benik zamanim ortada, setupim ortada, bu 6.3 yapmis ? Dimi Sinanim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi diyosunki aq benik zamanim ortada, setupim ortada, bu 6.3 yapmis ? Dimi Sinanim
    Aynen kanka merak ettim yani. Bu kadar kolay mı süre almak?
    Ms2k
    100-200km 5.15sn

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yav alla için kilitleyin şu konuyu arkadaş sobet odasına döndü şu saçma konu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan'S2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al gel hızlı araban varsa basalım boşver benim süremi dosyamı 6.3 den assagi kosan araban varsa gecersin ztn denemis oluruz herşey süre degil kapiş..?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı volkanpolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al gel hızlı araban varsa basalım boşver benim süremi dosyamı 6.3 den assagi kosan araban varsa gecersin ztn denemis oluruz herşey süre degil kapiş..?
    Bu üslup nedir acaba? Askerlik arkadaşım mısın? Daha öncede sormuştum cevap vermedin. 6.3 sn koşan bir araçta neler yapıldığını merak ettim. Turbo, basınç, motor, üst kapak, nos vs detayları merak ettim. Sır olabilecek birşey yoktur herhalde. Bu arada sormuşsun hızlı araba falan. Ben pek araba denemem. Yoruldum o işlerden. Süre daha ilgimi çekiyor. 2014'te aldığım geçerli 5.15 sn sürem var. Ayrıyetten 4.4 ve 4.6 sürelerimde var ancak eğimler 3.5 civarı. Kapiş? Sen Ankara'ya buyur gel görmek istersen. Yaşın nedir bilmem ancak çok atarlısın biraz sakin ol. Burası paylaşım forumu arabanı tanıtmaktan zarar gelmez emin ol ��
    Ms2k
    100-200km 5.15sn

Batu-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Böyle bir yerde bu şekil uslup ile konuşamazsın burası facebook değil. Şu egon yüzünden başına bir şey gelmezse iyidir. Çok böbürlenerek konuşuyorsun çok artistlik yapıyorsun tanıdık tanımadık herkese laf yapıyosun dikkat çekiyor. oldum olasıda sevmedim zaten seni. İnsanlar sana normal soru soruyor artistlik yaparak cevap veriyorsun ya kalk git buradan cevap yazma ya da yazacaksan insan gibi yaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ulan caylak, sen aravan varsa gel dedigin adamin altinda ne var biliyomusun ? Senin arabani satiliga koydun arabanin fiyatindan fazla para harcanmis, muhendislik hesaplamalarinin oldukca bol oldugu resmen ozel bi kreasyon urunudur ms2k.... sen kimsin olm necisin nesin ? Burda kimse arabasiyla var olmadi, arabasi icin adam yerine koyulmadi.araban cidden basarili, emek vermissin olabilecek en iyi seviyelere tasimissin bunun herkes farkinda fakaaatttt sen malesef adam degilsin, eger adam olsaydin burada biz seni ove ove bitiremezdik zaten, kimseye farkli bi gocuntumuz yok. Tarzinla varos semt cocugu edanla burda barinamazsin.burda TR modifiye camiasina yon veren adamlar var, acemilerde, caylaklarda, bilgisizlerde... ama hepimiz kardesiz ama kimse gelip senin gibi bosa atar yapmiyor burda. Sen bir kere bana ne icraatin var araban varmi gibi sacma bi soru sordugun anda toshack konusu oldun.benim sivri dilli olmam, sert yazmam herkesin bilgisinde ama arabaciligima icraatima herkes saygi duyar. Ya bu siteye ayak uydur,ya da git

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hızlı araban varsa gel!! dediğin adamlar geldi soktu cıkardı gitti. senin uslubunla yazıorum. Bilmediğin kişiler hakkında gel git kıl tuy konuşma onların seviyesine gelebilmen için çok fırın ekmek yemen lazım.

sen değil senin ustan onur abi adam. bunu da böle bil.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Batu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir yerde bu şekil uslup ile konuşamazsın burası facebook değil. Şu egon yüzünden başına bir şey gelmezse iyidir. Çok böbürlenerek konuşuyorsun çok artistlik yapıyorsun tanıdık tanımadık herkese laf yapıyosun dikkat çekiyor. oldum olasıda sevmedim zaten seni. İnsanlar sana normal soru soruyor artistlik yaparak cevap veriyorsun ya kalk git buradan cevap yazma ya da yazacaksan insan gibi yaz.
    artis artis konusan yok..sen once sorma.sekline bi.bak.kendini yargila.önce ok? laf sokar gibi 6.3 nerde kosmus yok.neye göre.kosmus da yok.solede..sanane arkadasim.bak.isine ..sen o sekil bir sacma.soru sorarsan laf.sokar gibi bende sana ole.cvp.veriirm..oldum olasi semezmis beni ay cok uzuldum..ne acaip insanlarsiniz ya..asil egolu olan sizsiniz ben.dgl..kendinden assaagi gorme huyu sizde vr bendr dgl..

ben ne diosam.batıyo nedense...Ama siz yazinca meleksiniz.......

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen halamı konuşuyon ya her bi yerden çıkiyosun gene boş boş..takmiyorum.seni yazma boşuna

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen halamı konuşuyon ya her bi yerden çıkiyosun gene boş boş..takmiyorum.seni yazma boşuna
    git kumda oyna sen.buralar fazla sana.
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan caylak, sen aravan varsa gel dedigin adamin altinda ne var biliyomusun ? Senin arabani satiliga koydun arabanin fiyatindan fazla para harcanmis, muhendislik hesaplamalarinin oldukca bol oldugu resmen ozel bi kreasyon urunudur ms2k.... sen kimsin olm necisin nesin ? Burda kimse arabasiyla var olmadi, arabasi icin adam yerine koyulmadi.araban cidden basarili, emek vermissin olabilecek en iyi seviyelere tasimissin bunun herkes farkinda fakaaatttt sen malesef adam degilsin, eger adam olsaydin burada biz seni ove ove bitiremezdik zaten, kimseye farkli bi gocuntumuz yok. Tarzinla varos semt cocugu edanla burda barinamazsin.burda TR modifiye camiasina yon veren adamlar var, acemilerde, caylaklarda, bilgisizlerde... ama hepimiz kardesiz ama kimse gelip senin gibi bosa atar yapmiyor burda. Sen bir kere bana ne icraatin var araban varmi gibi sacma bi soru sordugun anda toshack konusu oldun.benim sivri dilli olmam, sert yazmam herkesin bilgisinde ama arabaciligima icraatima herkes saygi duyar. Ya bu siteye ayak uydur,ya da git

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    git kumda oyna sen.buralar fazla sana.
    sen oynuyon biz seyrediyoruz gerek yok..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen oynuyon biz seyrediyoruz gerek yok..
    senin kadar deil volkan. senin kadar deil.

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hee.hala konusuYOM, ama.sende hala adam olmuYOn

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    artis artis konusan yok..sen once sorma.sekline bi.bak.kendini yargila.önce ok? laf sokar gibi 6.3 nerde kosmus yok.neye göre.kosmus da yok.solede..sanane arkadasim.bak.isine ..sen o sekil bir sacma.soru sorarsan laf.sokar gibi bende sana ole.cvp.veriirm..oldum olasi semezmis beni ay cok uzuldum..ne acaip insanlarsiniz ya..asil egolu olan sizsiniz ben.dgl..kendinden assaagi gorme huyu sizde vr bendr dgl..

ben ne diosam.batıyo nedense...Ama siz yazinca meleksiniz.......
    Yaş 15-16 herhalde gözlerimi s... türkçe yazmayı denemelisin..
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler