User Tag List

Sayfa 9/19 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
360 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: YEN Cupra vs Ub Fabia Rs

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay emenike konu nereye gelmiş

insanın başına ne geliyorsa iyi niyetinden geliyor bu gerçek.Biz Ali ile daha öncesinde de hep denemeler yaptık çünkü Ali sürekli aracına ilaveler yapan bir arkadaş.Ben her defasında senin devrinde senin kurallarınla basalım ki aracına yeni birşey yaptığında ne olur ne değişir görelim dedim.beni 80e çekti 70e çekti yani bunlar bahane değil ben zaten arabada 2 kişiyim ve o geçtim dediği akşam tahmin ediyorum 10 kere deneme yapmaya çalıştık ama yapamadık sürekli arıza verdi arabası.
    yarım boy öndeyim dediği videoda da kuzenim araç içinden çekim yapıyor vay be iyi yürüyor diyede yorum yapıyoruz roll yaparken videolar bende de var da eklemesi uzun

Tabi o akşam Ali ile deneyemeyince miniler var arkadaşlar dedi beni çok ayırıyorlar dedi ok dedim helmet taktım kuzenimi arabadan indirdim ve Aliyi çok geçen minigp ile denedik aynamda kayboldu.Yani demem o ki Eşşeklik bende roll yapıyorsan gidicen basıcan geçicen muhatap olmadan evine dönücen.Eskide kalmış roll yap git mekanda otur durum değerlendir selamlaş ve evine dön olayları

illede video şart olursa mesai sonrası yüklerim
    Ya videolar olmasaydı

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya videolar olmasaydı
    Beni biliyorsun böyle ufak şeyleri dert etmem.Olmasa yenisini çekerdik nasıl olsa geçiyor yarım bir farketmez
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    21 mayista pist gunleri icin istanbula gitmistik. Gitmesken rolling yapmamak olmazdi
    Normalde ankara havasi yaramaz derler. Bizede istanbul havasi yaramadi.1.8 den fazla acamadim basinci. 100 de basiyoruz yoldan dolayi 220 gibi bırakıyorum.

Herkese iyi seyirler

Leon Cupra 2.0 Tfsi Gtx3076 1.8 bar 1400kg

Fabia Rs 1.4 Tsi TDO4 Hybrid 2.2 bar 1000kg

konuyu ne güzel açmışsın, hiç bir hakaret, küçük görme, tahrik etme vs yok, yorum bile yok... ama konu nereden nereye gelmiş, eskiden beri pek hazzetmem rolling olayından ama bu konuda iyice ayyuka çıkmış olay, bence özellikle sosyal medyada atar gider yapanlarla denemeyin, geçseniz de geçilseniz de tartışması bitmiyor... bu arada maşallah araçlara, bence ikisi de çok güzel yürümüşler ve de adil bir sonuç olmuş, cupra 1.8 den fazla bilse tabi sonuç çok daha farklı olurdu...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ZX-636R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her iki araca da maaşallah kazasız belasız

Volkan ı ayrıca tebrik ediyorum hacim spec ayırt etmeksizin herkes ile deniyor.

TMG nin 1.4 aracı 6.3-6.5sn gibi yürüyorsa 2.0 aracını merak ediyorum. Adamlar 2 stage önde :-)
    Konu biraz yumuşamış en azından bende sizin bahsi geçen firma her setupta 2 Stage üstün lafınıza cevap vereyim. Öncelikle bahsi geçen firmanın kendi setubımla denk aracıyla denemem mevcut lakin 2 stage üstün malesef olamadı 220 ye kadar 6 boy kadar geçtim,3-4 seferde denedik fark hep aynıydı benim aracım polo denediğim araçta Rocco ydu ve setuplar aynı şekildeydi ama sevdiğim insanlar var diye ne video paylaştım nede başka bişey ...sonra o bahsi geçen firma tr nin en hızlı Hybrid lisi diye 9,5 civarı süresi olan başka bir aracı öne çıkardı benim aracımda stock turbo 12,5 sec koşuyor... şu araçla bir deneyeyim dedim ,9,5 sec çok ciddi bir süre... arada 3 saniye gibi çok önemli bir fark varken belki 5-6 kere denedik ( 2 araçta da hafifletme falan yok jant vs Full takılı) en fazla 250 ye kadar 3 boy geçti ortalamada da 2 boy civarı önümde gitti o 3 saniye hızlı araba... videoları var hatta bende ama yinede paylaşma gereği duymadım ...şimdi siz bu firmayı bu kadar övüyorsunuz şöyle böyle diye Zaten bu firma dün çıkmadı ki özgün abi hatırlar belki 2013 senesinde adamların yaptığı kevları özgün abi kendi paylaşmıştı adamlar bakın yapmış vs diye o zamanda Hybrid li araç vardı söylenen süre 9,5 civarı 325 hp de gücü vardı 4 sene öncesi bakın bu , yani bu kadar reklam ancak antipatik hale getiriyor sizin ballandıra ballandıra övdüğünüz firmayı bence bu şekilde yaklaşarak hata yapıyorsunuz benden söylemesi benim bu firmaya ilgim vardı ancak bu şekilde reklam çabası güdüldüğü için artık inanın ne yaptıklarını takip bile edesim gelmiyor

Levent Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hybrid konusunda ekleme yapmak istedim.

http://www.techturkey.com/forum/vide...eleration.html

2015 de 9.1 yapmışız Hybrid Turbo ile kendim ölçmüştüm süreyi. 9.5 dan biraz daha hızlı

Sinan'S2k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı volkanpolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en ii aldigim.6.3 - 2.5 egim
    Süre çok başarılı. Dbn'i paylaşabilirmisiniz çok merak ettim. Nos var mıdır?
    Ms2k
    Powered by BES Servis - Mapped by US Performance
    100-200km 5.15sn
    561.7 RWHP - 690.9 CRANK HP - 614.2 NM - MUSTANG DYNAMOMETER

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay emenike konu nereye gelmiş

insanın başına ne geliyorsa iyi niyetinden geliyor bu gerçek.Biz Ali ile daha öncesinde de hep denemeler yaptık çünkü Ali sürekli aracına ilaveler yapan bir arkadaş.Ben her defasında senin devrinde senin kurallarınla basalım ki aracına yeni birşey yaptığında ne olur ne değişir görelim dedim.beni 80e çekti 70e çekti yani bunlar bahane değil ben zaten arabada 2 kişiyim ve o geçtim dediği akşam tahmin ediyorum 10 kere deneme yapmaya çalıştık ama yapamadık sürekli arıza verdi arabası.
    yarım boy öndeyim dediği videoda da kuzenim araç içinden çekim yapıyor vay be iyi yürüyor diyede yorum yapıyoruz roll yaparken videolar bende de var da eklemesi uzun

Tabi o akşam Ali ile deneyemeyince miniler var arkadaşlar dedi beni çok ayırıyorlar dedi ok dedim helmet taktım kuzenimi arabadan indirdim ve Aliyi çok geçen minigp ile denedik aynamda kayboldu.Yani demem o ki Eşşeklik bende roll yapıyorsan gidicen basıcan geçicen muhatap olmadan evine dönücen.Eskide kalmış roll yap git mekanda otur durum değerlendir selamlaş ve evine dön olayları

illede video şart olursa mesai sonrası yüklerim
    Sana demistim cakal bu, sen iyi niyetlisin kanma buna diye. Gelip rovansi yapaydi sende **** yiyeydi...

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.4 honda civic yarısır mısın 1.5-2 aya biter araç 1100kg surucusuz.
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mini hulk mu olacak yoksa ?
    Life is Too Short To Stay Stock

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    birde işin bu boyutu var. bir araba yapıyorsun hacmi önemli değil.Kendince gırtlak yaptım kimse beni geçemez alayına gider diyorsun sonra yazılımlı bir üst sınıf geliyor eeee sen XXX cc tabi geçersin oluyor

Kardeşim illaki biri geçecek bu ya sen olacaksın ya rakibin.Selçuk diyor bahane g0t gibidir diye adam haklı bırak geçildiysen tebrik et yoluna git incilerin dökülmez.Vallahi bu sosyal medya ve görmemişlik bizi bitirdi
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    birde işin bu boyutu var. bir araba yapıyorsun hacmi önemli değil.Kendince gırtlak yaptım kimse beni geçemez alayına gider diyorsun sonra yazılımlı bir üst sınıf geliyor eeee sen XXX cc tabi geçersin oluyor

Kardeşim illaki biri geçecek bu ya sen olacaksın ya rakibin.Selçuk diyor bahane g0t gibidir diye adam haklı bırak geçildiysen tebrik et yoluna git incilerin dökülmez.Vallahi bu sosyal medya ve görmemişlik bizi bitirdi
    + olsun , küçük hacimli araba yükleyip büyük hacimliyi geçince de bakın XXX cc yi nasıl geçtim denmemeli aynı şekilde...

Geçince ooo kaç cc fark attım, geçilince ama sen şu cc sin...
    -Fırat

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Leon çok güzel gitmiş kısık 1.8 ayarda. Zaten 2.0TFSI ları Leventten biliyoruz para harcanınca ve bilen kişilerin elinde neler yaptığını. Kilo olarak 200kg'ler ciddi fark göz ardı etmemek lazım.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ikiside cok başarili araçlar belirli güc skalalarinda kendılerını öne cikarabilecek setuplari war ve söz sahibi araçlar kendı klansmanların'da total güçde cupra önde olacaktir birisi 1.4 diğeri 2.0 demeye gerek yok herkez aracına güveniyor zaten öyle olmasa denenmezdi ibrahim denemem demiş 100km altı oke denmiş denenmiş bitmiş iyi video cıktı ortaya iki aracada maşallah uzatılacak durum göremedim bu tip denemelerde yapılanları terazi edebilmek için aradakı muhabbetı bozmamk gerekir after-before görebilmek için
    Ya kelebekler hayatı görünce intahar ediyorsa???

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tertemiz olmuş ibo eline sağlık

bluecore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazık olmuş 1.4 e ibo gaddar sın hem 1.8 bastır hemde farkı direk kadar yap. olm hic mi acıman yok adam o kadar yapmış arabasını o kadar uğraşmış, kesilmedik yerini bırakmamış, günlerce oturup face atar ağzı öğrenmiş.

ibo hiç yakışmadı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bluecore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazık olmuş 1.4 e ibo gaddar sın hem 1.8 bastır hemde farkı direk kadar yap. olm hic mi acıman yok adam o kadar yapmış arabasını o kadar uğraşmış, kesilmedik yerini bırakmamış, günlerce oturup face atar ağzı öğrenmiş.

ibo hiç yakışmadı
    şu imzanı değiştirsene abi artık stage 2 mi kaldı hahahha
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

mami_makinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yarışırım kardeşim biraz kavga edelim özledim

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahhh ah, nerde o eski rollar, yaşlandık valla ))
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

orcunnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim adim horoz, koyar gecerim :-D
    yıne ıs basındasın selcuk yıllarıdır degısmedın ıboda arkadasım volkanda

adam gectı dıyo ve 1.4 tsi varmı daha ıı sure yapan daha hızlı gıden yok sen neyin boklama peşindesın herkesı arabası kırılıyor bozluyor bıseyler oluyor
    gızlı kalanda oluyor cok meydanda olupta soyleyende oluyor ınan 1 tane dolu muhabbet yok
    volkanın tavrını elestırıyorsan once kendı tavrına bak adamın yaptıgı basarıyı goz ardı edersenız adamda dogal olarak gerılır kardesım

araba deneme konularına gelınce hep bos atardasın ne oldu bız denıyordur cumle alemın onunde gerı yaptın
    zaten atarıda baskasının arabası ıle yapmıstın hep bos dıyorum ya tebrık et gec abı volkana bazen bende kıssamda adam basarılı 2+2 =4
    face degılmıs evet degıl daha bılıncı ortam burası ama goruyorum kı burasınında ordakı bos muhbbetlerden farkı kalmamıs
    ıbo denemesıne gelınce evet ıbo gectı uzun gıtseler bıraz daha acılırdı admada gectı dıyor zaten
    ıbo 1.8 basmıs kısmıs volkanda kısmıs sonuc olarak 2 sıde kısık basınc rakımda 2 sıde acsa yıne sonuc aynı yada cok farklı olmaz dıyelım

o yuzden kımse kasmasın hepsı basarılı arabaların
    Turbo SN95 Mustang GT AVKSERVİS
    DR.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler