User Tag List

Sayfa 13/19 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
360 sonuçtan 229 ile 247 arası

Konu: YEN Cupra vs Ub Fabia Rs

Turboğuz54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konudaki yazan yarışan arkadaşları tanımam deneyen araclara maşallah ilk önce ama şunu yazamadan edemiyceğim şu STP nickli abimiz yaşı benden büyük olduğu için saygısızlık etmicem onuda tanımam etmem çünkü ama her konuda yorumda egolu yorumlar yok ben bunu 10 sene önce yapıyodum ediyodum yaşına uymayan konuşmalar dikkatimi çekti tabiki beni ilgilendirmez ama karşı tarafı iğneleyici yorumları falan var karşı taraf bende olsam aynısını ona yapardım ayrıca stp nickime falan bakın eskiden hep koşturuyodum diyo youtube stp typer yazdım her videoda geçiliyor BK typer da daha önce ondaymış sanırım onuda dbs geçiyo baya yani nettede peki bişey göremedim o kadar konuşcak
    SAPANCA AUTO CLUB

CRM PERFORMANCE

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Turboğuz54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konudaki yazan yarışan arkadaşları tanımam deneyen araclara maşallah ilk önce ama şunu yazamadan edemiyceğim şu STP nickli abimiz yaşı benden büyük olduğu için saygısızlık etmicem onuda tanımam etmem çünkü ama her konuda yorumda egolu yorumlar yok ben bunu 10 sene önce yapıyodum ediyodum yaşına uymayan konuşmalar dikkatimi çekti tabiki beni ilgilendirmez ama karşı tarafı iğneleyici yorumları falan var karşı taraf bende olsam aynısını ona yapardım ayrıca stp nickime falan bakın eskiden hep koşturuyodum diyo youtube stp typer yazdım her videoda geçiliyor BK typer da daha önce ondaymış sanırım onuda dbs geçiyo baya yani nettede peki bişey göremedim o kadar konuşcak
    Ehehhehe benmi hep geciliyomusum STP typer bende degilken gecildi bir kac arabaya bu 1
    BK mi dbs ye gecilmis ya gozluk ya lens birsey tak bence iyi izlememissin bu 2.(bk da piston yoktu, stg1 egz vardi,yay sapka yoktu cikardigi hp ve gidisi ortada )

Imzanda CRM yaziyo,
    Suat Abime benim kim ne oldugumu sor sana anlatsin delikanli..

AliDogukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @STP abi,yazmasam içimde kalacaktı.Konudaki video ile tamamen alakasız yazıyorum.

Abi sürekli senden yaşça küçük olan arkadaşları sen bilmiyorsun etmiyorsun acemisin kullanamıyorsun,biz "oldschool" uz,biz işin evliyiz vari cümlelerle kendine güvenini düşürüyorsun.Elbette gençlerden çok daha tecrübe sahibisindir ama bildiğin eziyorsun abi.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliDogukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @STP abi,yazmasam içimde kalacaktı.Konudaki video ile tamamen alakasız yazıyorum.

Abi sürekli senden yaşça küçük olan arkadaşları sen bilmiyorsun etmiyorsun acemisin kullanamıyorsun,biz "oldschool" uz,biz işin evliyiz vari cümlelerle kendine güvenini düşürüyorsun.Elbette gençlerden çok daha tecrübe sahibisindir ama bildiğin eziyorsun abi.
    Haklısın kardeşim ama şöyle bir laf var can çıkar huy çıkmaz diye.İnan bu yazılar STP abinizin törpülü hali.eski hali olsa yazıyı okurken monitörünüzden duman çıkardı
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın kardeşim ama şöyle bir laf var can çıkar huy çıkmaz diye.İnan bu yazılar STP abinizin törpülü hali.eski hali olsa yazıyı okurken monitörünüzden duman çıkardı
    yaşlandı artık
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşlandı artık
    yaşlandı da kabul etmiyor bırak diyorum aç gençlerin önüne sen otur izle.Gençler ateşli kalkıp biri bişey söyleyecek olmayacak.Adam rahat duramıyor sürekli aksiyon halinde habire bişeyler yapıyor arabalara içine işlemiş engel olunamıyor.Geçen bi işlem için sanayiye gitti atıyorum X işlemi yapılacak bi geldi X Y Z dedim sen napıyorsun.Olsun diyo olmuşken bunlarda olsun
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşlandı da kabul etmiyor bırak diyorum aç gençlerin önüne sen otur izle.Gençler ateşli kalkıp biri bişey söyleyecek olmayacak.Adam rahat duramıyor sürekli aksiyon halinde habire bişeyler yapıyor arabalara içine işlemiş engel olunamıyor.Geçen bi işlem için sanayiye gitti atıyorum X işlemi yapılacak bi geldi X Y Z dedim sen napıyorsun.Olsun diyo olmuşken bunlarda olsun
    az kaldı bi saplıycam ona kendine gelemiycek
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stp şu ankı dd biliyor eskıler zaten stp um 106 ya geçiliyordu birde arnavutla cok keyifli bir deneme sı war izlerim devamlı bu bir ikincisi bk dbs denemesı canlı izlemiştik o dönem sanırım selcuk ortakdınız bir arkadasla bu araca nadır sevdiğim ep3 lerdendi ciddi başariliydi o gecti bu geçtiye gitmeyeceğim dbs sen kullanırken geçiyordu bk'yı ağirlık dezavantaj yarayıtordu diye düşünüyorum ama bir deneme warki ortağın kullanıyor benım için ep3 türkiye en hıtt denemesıdır o dönem arabada egzantrık war yok konuları uzayıp marsa kadar gitmişti sonuc olarak o bu geçildi geçti illaki olacak birisi geçilmeliki diğeri bişeyler yapsın bu arada bkyı geçende hatırladım konu önceside nerelerde diye bakmıstım
    Ya kelebekler hayatı görünce intahar ediyorsa???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliDogukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Icinde kalmamis iyi yapmissin, sana sadece sunu diyebilirim bir takip et kimlere senin dedigin sekilde davraniyorum bunu takip edince bulursun ne demek istedigimi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2JZ-GTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stp şu ankı dd biliyor eskıler zaten stp um 106 ya geçiliyordu birde arnavutla cok keyifli bir deneme sı war izlerim devamlı bu bir ikincisi bk dbs denemesı canlı izlemiştik o dönem sanırım selcuk ortakdınız bir arkadasla bu araca nadır sevdiğim ep3 lerdendi ciddi başariliydi o gecti bu geçtiye gitmeyeceğim dbs sen kullanırken geçiyordu bk'yı ağirlık dezavantaj yarayıtordu diye düşünüyorum ama bir deneme warki ortağın kullanıyor benım için ep3 türkiye en hıtt denemesıdır o dönem arabada egzantrık war yok konuları uzayıp marsa kadar gitmişti sonuc olarak o bu geçildi geçti illaki olacak birisi geçilmeliki diğeri bişeyler yapsın bu arada bkyı geçende hatırladım konu önceside nerelerde diye bakmıstım
    Hakanla ortaktik, benimle hakan arasinda 60 kg ye yakim fark vardi.typerda kilonun etkilerini cok iyi bildigim icin o gece sen kullan dediler kullanmadim, sonrasinda mami abim kullan kullan dedi kiramadim kullandim, 3 boya yakin gecildi.sonra tekrar hakan kullandi, diger sonuclari canli izlediniz zaten. Setupi pistonsuz stg1 liydi yay sapkasiz. Birine inat soylemedim camsi. Sonuc olarak ciddi bi hp ve hiz cikardi BK cok alt setup olmasina ragmen

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adam diyor ki yapıyorum ama bir sor neden yapıyorum
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam diyor ki yapıyorum ama bir sor neden yapıyorum
    E yani abi sana neden yapmiyorum mesela

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakanla ortaktik, benimle hakan arasinda 60 kg ye yakim fark vardi.typerda kilonun etkilerini cok iyi bildigim icin o gece sen kullan dediler kullanmadim, sonrasinda mami abim kullan kullan dedi kiramadim kullandim, 3 boya yakin gecildi.sonra tekrar hakan kullandi, diger sonuclari canli izlediniz zaten. Setupi pistonsuz stg1 liydi yay sapkasiz. Birine inat soylemedim camsi. Sonuc olarak ciddi bi hp ve hiz cikardi BK cok alt setup olmasina ragmen
    biliyorum sorun yok hacı dedim zaten kılodan araba geri düşüyordu diye typer bu zaten tork fakiri koltugu söksen deliriyor o dönemler için ciddi hızlı arabalardı bu arada geçenlerde ilker vab'ı aldıgında denemıştı güncel ep3 ler ile ama yine kafa kafaya kalmıslardı bir coğuna göre o dönem hızlı ep3 yokdu simdikiler cokk hızlı deniyordu ama bu tezi kırmıstı dbs vab plaka olarak sonuc olarak bk da sus'da ygz'de dbs'de cok iyiydi cok bildiğin devlet meselesiydi denemeler
    Ya kelebekler hayatı görünce intahar ediyorsa???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neyse ben arabadan anlamiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Icinde kalmamis iyi yapmissin, sana sadece sunu diyebilirim bir takip et kimlere senin dedigin sekilde davraniyorum bunu takip edince bulursun ne demek istedigimi
    Valla ben az çok ettim genel olarak tanımadığıniz çoğu insana bunu yapıyorsununz

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @STP Selçuk abiyle yüz yüze tanışmışlığımız yok o yüzden durduk yere yancı falan filan yazmasın kimse. Sakaryaya kaç sefer geldi onu bile bilmem ama buraya çok araba sattı ve çoğu ciddi yürüyen kalanları da görsel olarak eksiksiz araçlardı. O zamanlar tabi bu kadar arabacı!'da yoktu haliyle makinaların kimden çıktığı da az çok bilinirdi duyulurdu. Konuşmalara bakınca üslup olarak eleştirilecek noktalar olsa da yiğidi öldürün ama hakkını yemeyin
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben az çok ettim genel olarak tanımadığıniz çoğu insana bunu yapıyorsununz
    Yasim 35, yazis tarzindam kimin ne oldugu ortaya cikiyor kolayca. Ezilmesi gereken biri varsa layigi ile yaparim huyum kurusun

Dr.Ecu Chiptuning Semii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dbs bk dediniz sağda solda videolar tekrar paylaşılmaya başladı
    Yapmayın kirli çamaşırlar dökülüyor yine
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yasim 35, yazis tarzindam kimin ne oldugu ortaya cikiyor kolayca. Ezilmesi gereken biri varsa layigi ile yaparim huyum kurusun
    yaşla falan alakası hiç ama hiç yok neyse
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler